در سطح خوب جای‘s ultimate چشم انداز است که تقریبا outlandishly شاد.NBC

این مقاله شامل اخلال گران از طریق تمام چهار فصل از این جای خوب.

من نه انتظار تماشای یک آب نبات های رنگی فانتزی طنزهای نهایی قسمت به فکر می کنم از یکی از غمگین ترین آهنگ های من تا کنون شنیده ام. در عین حال که خوب جای‘s R. (با بازی ویلیام جکسون هارپر) توضیح داد: به همسر روح خود را النور (کریستن بل) است که او می خواست به ترک بهشت و نابود ذهن من رفت به مکان های عجیب و غریب. R. شد های حافظه مادر خود را پاک کردن رژ لب از النور این گونه آن را برای او لحظه ای در بهشت هنگامی که او احساس کامل و نهایی قناعت اقامت در زمانی که مشخص شد هیچ چیز وجود دارد بیشتر به دنبال. این شعر توسط دیوید برمن آمد به سر من: “آخر از همه مایل است همه چیز من شده است که مایل / و این است که تنها راه است که من احساس می کنم.”

برمن از گروههای راک نقره یهودیان و بنفش کوه سنگ است که خط در یک آلبوم او منتشر شد یک ماه قبل از او خودش را کشته بود در سن 52 آخرین تابستان است. آهنگ سادگی خودکشی; مکان خوبی است که به سادگی نه ، در سال 2017, نشان می دهد شروع با آن چهار شخصیت اصلی در حال حاضر مرده مرور مسخره زندگی پس از مرگ با ماست منجمد و هیولا گدازه. بیش از چهار فصل آنها کشف قطعی در کیهان بود که ارسال همه انسان ها به جهنم گذشته 500 سال است. با آخر قهرمانان تا به حال بازگشایی دروازه به آسمان که در آن آنها قادر به جرعه در استارداست و آویزان با عزیزان تا زمانی که آنها را دوست داشت. شادتر پایان نمی توانست تصور شده است.

به جز برای تمام disintegrations. آخر میرسد میلیون ها سال است که در آن شخصیت تا به حال هر میل ملاقات کرد. در نهایت در پایان از همه مایل, آنها هنوز هم می خواستم یک چیز بیشتر: به وجود ندارد. یک به یک huggable doofus جیسون (مانی Jacinto), نجیب nerd R. و اصلاح sleazebag النور راه می رفت از طریق یک درب است که حل آنها را به ذرات نورانی که زیرفشار پایین به زمین است. دوست خود را Tahani (Jameela جمیل) تقریبا برافروخت خودش نیز قبل از تصمیم به قطع برای کمی طولانی تر برای رفتن به مدرسه معماری. مایکل (Ted Danson) جاویدان سابق دیو کردم و خود مایل به تبدیل شدن به یک انسان قادر به زندگی می کنند می میرند و پس از آن در بهشت, حذف, خود را.

همه از این ساخته شده برای تلویزیون در حال حرکت: بخشنده وداع با شخصیت های دوست داشتنی, یک مدیتیشن بر اهمیت مرگ و زندگی به ارمغان می آورد و یک تخت از حمل و نقل قطعه ای از داستان سرایی. دوربین نقل مکان کرد و با مراقبت از یک آسایشگاه کارگر; کمدی بزن و بکوب قطع احساسات و بالعکس. در عین حال آن را ویرانگر به دلایل دیگر. یک سنگ نشسته در معده من برای ساعت ها پس از آن, و من تا به حال یک زمان سخت بدانند چرا. احتمالا آن را از مردم به نظر می رسد خود را به قتل برسانند. نقاشی از برخی از عمیق ترین آموزه های ادیان در سراسر جهان نشان می دهد ساخته شده یک تسکین دهنده و اغوا کننده و (خوشبختانه) لرزان مورد مرگ.

برخی از سردرگمی در جریان است به طور اجتناب ناپذیر در بحث در مورد این موضوع. R. جیسون و النور را بکشند خود را به عنوان آنها در حال حاضر مرده است. خودکشی در بسیاری از موارد در پاسخ به درد و رنج آنها پایان سفر خود را برای عدم وجود درد و رنج است. اما نشان می دهد همواره عمل در سطح استعاره و اینجا دنیای واقعی رفتار بودن riffed بر دنیای واقعی رفتار است که در حال افزایش است و در برخی موارد مسری—بسیار روشن بود. زمانی که صلح در مجموعه برای هر یک از قهرمانان و آنها تصمیم گرفتند به سمت درب خود را بر روی فرهنگی انتظارات در مورد افسردگی یا بیماری های ترمینال. خود را بیان کردم آهسته تر و نرم تر و چشم خود را در زمان در غم لبه. دوستان خود را به نظر می رسید لوسیون صورت بی سر و صدا.

قطعا برخی از بینندگان متزلزل شد. در علاوه بر این به raves از منتقدان و طرفداران در مورد آخر, آنلاین شما می توانید نظرات از طرفداران نشان می دهد که باعث شد به افکار مضر که تجربه خاطرات دردناک و کسی که احساس می زدم در جهت اشتباه است. من بیشتر زده, نوجوانان در توییتر بیان که نشان می دهد به نظر می رسید به اعتبار خود خودکشی احساسات. هراس چه می آید بعد از دبیرستان فارغ التحصیلی, نوجوان خواست برای نابودی پورتال به راه رفتن را از طریق. این جهانی نیست واکنش, اما آنها نیز نباید نوشته شده است. خوب جای شجاعانه پنجه برخی از سخت ترین پرسش از هستی اما چشم انداز خود را از روشنگری می تواند به راحتی اشتباه برای ناامیدی.


On سطح خوب جای‘s ultimate چشم انداز است که تقریبا outlandishly شاد. حتی اگر شما در حال ستمکاران در زمین شما می توانید از گرو در اوردن خود را در یک شخصی برزخ و رفتن به بهشت. و بهشت افسانه است ارائه بر روی تقاضا گنجینه روابط معتبر و دنج شام احزاب برای همیشه لطفا برای. در عین حال برای همیشه یک مشکل است با توجه به نشان می دهد. در moldering نسخه از جای خوب که قهرمانان کشف شده در یکی مانده به آخر قسمت سعادت ابدی بود منحرف ذهن denizens و آن را به طوری که آنها به سختی می تواند به شکل افکار و یا صحبت می کنند. آنها واکنش نشان دادند سپاسگزاری زمانی که شخصیت های اصلی ارائه آنها را با گزینه ای را برای از بین بردن خود را برای همیشه لطفا برای. با حس محدودیت مرگ و میر و کنترل تحكيم بهشت شد در واقع آسمانی.

چرا شما را انتخاب کنید به ترک بهشت ؟ برای جیسون آن بود چرا که او می خواهم به اتمام کامل بازی Madden با پدرش. برای Tahani آن بود که او در نهایت در آغوش او استرن پدر و مادر و انجام تمام اهداف در یک لیست طولانی که شامل فرود یک سه گانه اکسل. برای R. آن بود چرا که او می خواهم به دست آمده هماهنگی با خانواده و عزیزان خود را. و برای النور معلوم شد آن بود چرا که او می خواهم به کمک مایکل زمانی شیطان رسیدن به نهایی خود تمایل به تبدیل شدن به یک انسانی. در هر مورد یک دستاورد ساخته فرد “کامل”. زندگی تا به حال شده است یک چک لیست زخم ها را شفا می شود و می خواهد به ملاقات کرد و در برخی از نقطه تمام جعبه بودند علامت. وجود دارد هیچ چیز از چپ به کار—و از آن بهتر شد به هیچ چیز نسبت به انجام هیچ چیز نیست.

Jason داشتن توانایی برای درست بودبا این وجود پیاده روی را از طریق پورتال به نه بودن. (NBC)

“مرتب کردن آن غیر قابل اجتناب نتیجه” نشان می دهد خالق Michael Schur گفته خبرنگار هالیوود. “مهم نیست که چه چیزهای زیادی هستند که اگر آنها را برای همیشه آنها را دریافت کنید خسته کننده است.” غیر قابل اجتناب است: مشکل آسمانی یکنواختی شده است batted در اطراف مذهبی منتقدان و مدافعان به طور یکسان برای قرن ها. وجود دارد منابع مسیحی تبلیغات بهشت امکانات رفاهی به عنوان اگر در یک سفر بروشور; یکی از وب سایت “5 دلیل بهشت نمی شود خسته کننده” اشاره “relishing خوشمزه ترین غذایی که تا کنون خورده گوش دادن به و شرکت در اکثر روح تکان دهنده موسیقی شما تا کنون شنیده ام.” چنین زمینهای بیرون کشیدن این جای خوب‘s قبل از اصلاحات بهشت که در آن معماران تیره و تار ناموفق برای سیر کردن ساکنان خود را. پیشنهاد جاذبه های شامل “موسیقی شما می توانید غذا خوردن” و “بیشتر hoverboards.”

هنوز راه وجود دارد به مفهوم سعادت ابدی است که نمی توان آن را به نظر می رسد مانند یک پارک تفریحی شما به دام افتاده است. کتاب مقدس صحبت می کند از بهشت ساکنان ساختمان خانه و کاشت باغ های انگور و بهشت و زمین یک روز آشتی: بهشت را به عنوان یک گروه پروژه به صورت مشترک بهره مند شوند. یا نگاه کنید به کتاب اشعیا که در آن خدا وعده “سابق همه چیز را نمی توان از یاد برد و نه آنها به ذهن می آیند.” شما می توانید به عنوان خوانده شده که به عنوان یک پیشگویی شبیه به این راه حل که خوب جای باند در نظر گرفته شده و رد: دوره حافظه دستمال مرطوب برای بهشت ساکنان. یا این اذعان که هویت و می تواند خواسته molt و تبدیل بیش از ابدیت است. در قرن 18 آمریکا پاستور جاناتان ادواردز اظهار داشت که هنگامی که در بهشت انسان شادی خواهد بود همیشه در حال گسترش به خاطر خدا نامتناهی طبیعت است. که trippy فکر پیشنهاد آسمانی تجربه لذت—و شاید از آگاهی است که اساسا متفاوت از آن بر روی زمین است.

Schur تیم به جای آن تصمیم گرفتند به صورت ساده و عادی نمایی از بهشت: همه خوب بخش از جهان ما اشباع شده. واقعا هر چند علاقه خود را نبود بدانند ماندگار جای خوب اما بدانند چه می گویند در مورد میر خود ما. که Schur است گفت: نگاه آنها به سنت شرقی در هنگام تهیه آخر. در اینجا او توضیح یک هندو مشاهده کارما: “شما بهتر و بهتر و تولد, و تولد, و در نهایت شما نوع از ناخن آن و زمانی که شما در حال تولد شما را تبدیل به یک خدا. اما نکته این است که شما یک خدا برای همیشه لطفا برای. شما از خدا و شما در حال حلق آویز کردن با دیگر خدایان اما شما به آرامی استفاده کنید تا خود را از سرنوشت. شما سوزاندن آن karmic chits کردم که شما وجود دارد و هنگامی که شما از, شما بیش از شروع. که مرتب از شما حس می کند به من.”

آن را حس—در بخشی به دلیل آن قافیه با این واقعیت است که زندگی انسان باید پایان یابد. پیچ و تاب خود را نشان می دهد کار می کرد, هر چند, حرکت, مرگ و میر از یک ماده مورد نیاز برای یک موضوع انتخابی است. حس غیر قابل اجتناب در مورد مرگ برداشته شده است حتی اگر این نشان می دهد اصرار دارد آن را هنوز هم وجود دارد و با داشتن شخصیت های تلاوت زمینی تشییع جنازه koans. یک زندگی است اما یک موج R. می گوید النور و “موج فقط یک راه متفاوت برای آب برای در حالی که کمی.” النور شنیده حکمت راهب ویتنامی Thich Nhat Hanh, که کمک به متقاعد کردن مارتین لوتر کینگ جونیور به صحبت می کنند در برابر جنگ غارت هموطنان خود را از زندگی خود پاسخ “نه بد بودایی است.”


Tدر اینجا یکی دیگر از آشکار بودیسم مرجع در آخر که نکات در جایگزین—اگر به طور بالقوه کمتر دراماتیک—endgames نشان می دهد می تواند تلاش کرده اند. این مرجع می آید زمانی که آن را نشان داد Jason نیست در واقع هر چند راه رفتن وقتی که او در اصل برنامه ریزی شده است. به جای او تصمیم به صبر در اطراف خود extradimensional دختر جانت (D ‘ Arcy Carden) برای بازگشت به طوری که او می تواند او را به یک گردنبند او از دست داده بود. او به پایان می رسد تا در حال عبور از یک هزار جرمی Bearimys در بیابان در صلح و فکر وجود دارد. هنگامی که جانت در می یابد او شده است انتظار این همه وقت او که از اظهارات او در اصل تبدیل به یک راهب که خنده دار است چرا که او در ابتدا به عنوان یک مبدل در فصل 1. یک پیچ و تاب و به طور ضمنی: تبدیل کردن آن ممکن است به فراتر از وعده و هنوز هم در اطراف چوب. متاسفانه تنها مقدار به یک خط پانچ. Jason داشتن توانایی برای درست بودبا این وجود پیاده روی را از طریق پورتال به نه بودن.

چه غم انگیز است فکر این عزیزان پس از خود تبخیر. Jason دو fakeout مرگ به نظر می رسد شدت غمگین و یا حتی بی رحمانه به جانت تا به حال او ندارد و به راحتی نشان داد در این قسمت آخر که او نمی باید از این ظرفیت به “دست” کسی چون او تجربه خاطرات به عنوان اگر آنها در حال حاضر. آن را سخت تر هنوز هم به تماشای R. ترک النور. او پنجه نرم می کند و گریه می کند که او نمی خواهید به سمت چپ به تنهایی. در نهایت هر چند او می دهد R. برکت او به ناپدید می شوند. آن خواهد بود “خودخواه” به درخواست او را به ماندن او می گوید و اضافه می کند “من آن را مدیون شما به شما اجازه رفتن.”

نویسندگان را ساخته اند یک حرکت استادانه در اینجا پنهان است که خیانت از خود نشان می دهد اصل بنیادین با استفاده از زبان یکی از اساسی آن متون است. T. M. Scanlon را در سال 1998 کتاب فلسفه چه ما نسبت به یکدیگر شده است یک نقطه مرجع در سراسر مجموعه و در آخر پس از قرن ها کار راه خود را از طریق آن متراکم نثر النور در نهایت می شود به پایان است. در این کتاب به عنوان بوستون نقد و بررسی و خلاصه آن Scanlon مشاوره “دادن دیگران خود را به علت.” گسترده موعظه از محل خوبی شده در مورد کمک به دیگران به اشتراک گذاشته و در مورد پیشرفت است. مردم بهتر با یادگیری از دیگران; درستی یا نادرستی رفتار یکی از اقدامات زیادی برای انجام با اثرات خود را فراتر از فرد است.

اما در فصل آخر شخصیت در آغوش انتزاعی مفهوم از خود گذشتگی—به معنای واقعی کلمه تخریب خود در حالی که با پشت سر گذاشتن اجتماعی نوع ساخته شده که بر اساس آن نشان می دهد سیستم اخلاقی استوار است. این شخصیت باید چرخید شبکه از روابط وابسته بر اساس عشق و اعتماد و سخاوت. سپس آنها را برش کسانی که مرشد زیرا آنها رسیده ایم برخی از حس درونی “تکمیل” است که فردی حتی اگر آن را با اتکا بر آنها کار با دیگران برای رسیدن به آن. زیبا روابط به نوبه خود به ارائه بی پایان تغذیه; درد ناشی از به کسانی که پشت سر نه بیشتر حق را ترک کنند.

که تلخ ریاضی, اما نشان می دهد هوشمندانه alchemizes آن را به بالا بردن. در آخر نتيجه گيري النور انرژی چرخش های گرد و غبار را به مورتال عرصه و زمین در, یک مرد بود که در مورد پرتاب یک تکه از نامه که به آدرس اشتباه. ظاهرا می کند با لمس النور به خوبی او بازیابی پاکت زباله و ارائه آن به صاحب حق مایکل. مفهوم این است که هر زمان یک آسمانی فرد به پایان می رسد خود نوع اعمال کنید پاشیده در سراسر جهان است. این شخصیت در نتیجه, قربانی خود را برای یک علت خوب است. البته زمانی که آنها راه می رفت از طریق درب آنها نمی دانند که آنچه آنها انجام می دهند. آنها می خواهم از طریق رفته خود را برای sakes.


To بحث در مورد نابودی خود را با اصطلاحات من استفاده شده است که این نشان می دهد امتیاز نسبت—خطرناک است. وجود دارد یک قضاوت اجتماعی سنت با اشاره به افرادی که مرگ با خودکشی به عنوان “خودخواه” زمانی که واقعا آنچه را که آنها نیاز به کمک. نیز وجود دارد یک بحث در میان کارشناسان و پزشکان در مورد اینکه آیا خودکشی همیشه باید مورد بحث به عنوان منطقی. بسیاری از افرادی که در کشتن خود تجربه بیماری های روانی و “حاد suicidality که شامل احساس یکی باید بمیرد در حال حاضریک اصل تغییر وضعیت آگاهی” با توجه به جسی برینگ یک روانشناس و نویسنده کتاب خودکشی. اما به عنوان برینگ نیز می نویسد: برخی از افراد باید به دقت فکر طریق جوانب مثبت و منفی از باقی مانده زنده و ساخته شده یک انتخاب آگاهانه به مرگ—یک فرایند بسیار شبیه چه خوب محل reverently به تصویر کشیده در پایان.

این اتصالات که در آخر R. و النور بازدید از پاریس ثابت از existentialists آلبرت کامو و ژان پل سارتر. “وجود دارد اما یکی واقعا جدی فلسفی مشکل است و خودکشی” کامو نوشت: در آغاز از اسطوره سیزیفکه گذاشته فلسفه او از absurdism: آغوش از آزادی در جهان است که به احتمال زیاد بی معنی است. خودکشی ممکن است به نظر می رسد یک راه آشکار برای مقابله با چنین بی معنایی اما او در واقع استدلال کرد که انتخاب برای زندگی ساخته شده حس داده ما زودگذر متحده است. سارتر و تحلیل کامو’ غریبه, نوشت, “پوچ مرد نمی خواهد خودکشی او می خواهد به زندگی می کنند بدون کنار رفتن هر یک از خود یقین بدون آینده بدون امید و بدون توهم و … بدون استعفا یا نه. او خیره در مرگ پرشور با توجه و این شیفتگی آزاد او را.”

خوب جای بسیار مشتاقانه اسکن شده به عنوان absurdist: این بود دنیایی که در آن Mariah Carey را پروانه تاتو در زمان پرواز و پاندا می تواند تبدیل به نجاری دستیاران. اما در حالی که کامو تایید یک رویا زیبایی به روی چیزی حساب کردن با مرگ الوهیت به جای خوب به نظر می رسید به کار مخالف است. آزادی از بازی در نهایت در غیر این جای خوب‘s ابدیت. شخصیت شد تا سیرچشم جهان معنی دار و خیلی خسته توسط به ظاهر امکانات بی نهایت از خلقت است که آنها تا به حال هیچ دلیلی برای رفتن بر روی. شاید این نتیجه گیری منطقی. آن سخت است برای هر بیننده به ارزیابی آن بسیار کمتر viscerally مربوط به هیچ یک از آنها زندگی کرده است یک ابدیت—بسیار کمتر از نسخه خاص از ابدیت این نشان می دهد ساخته شده است.

چه بسیاری از مردم باید در زندگی روز که در آن مورد وجود ضرب و شتم دفاع از اسلام متقاعدکننده به نظر می رسد. گوش دادن به برمن را روز دوم موسیقی که دقیقا توضیح داده شده خود را ناامیدی و اعتقاد به سرنوشت فراخوانی نه تنها غم و اندوه بلکه احساس درک که ممکن است بهترین نگه داشته در طول بازو. وجود دارد یک مداحی زیبا از کسی که در خود ضبط کشیدن شهرستان که reckons با این احساس. “برخی از [برمن را] باور نکردنی از تبدیل عبارت به نظر می رسد که نوشته شده برای این افتضاح لحظه” می خواند unsigned توجه داشته باشید. “اما می دانم که آنها نمی. آنها نوشته شده بود به جای این لحظه به جای این لحظه نشان دادن جهان (و خودش) که شاید او را واقعا نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی.”

در یک مجموعه و بی نهایت زمانبندی منطق چسبیده در اطراف باقی خواهد ماند همان است که آن را بر روی زمین: شما نمی دانید در آینده چه اتفاقی می افتد, شما ملزم به دیگران تغییر امکان پذیر است و این وجود ممکن است همه شما را دریافت کنید. در عین حال این جای خوب به پایان رسید تا برای همه آن شگفتی های بی پایان با تاکید بر آگاهی به عنوان یک shlep. آن بهشت تکرار راه های زندگی می تواند احساس مانند تنه زدن از طریق نقاط عطف و احساس اما راهی نیست که زندگی اجازه می دهد تا برای تعجب تکامل و قناعت با حال. خداحافظی خیلی سخت بود نه تنها به دلیل آن بود خداحافظی, اما به دلیل آن خروج به نظر میرسد که نقل مکان کرد و گذشته خود را preciousness و preciousness از کسانی که در اطراف آنها.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی