در حالی که نشان می دهد بی پروا تم ها و جوک های بسیار شده اند جدا قابل توجه آن تصاویری شده اند تقریبا دستکمگرفتهشده.NBC

این مقاله شامل اخلال گران از طریق فصل 4 قسمت 12 از این جای خوب.

زمانی که از جای خوب پخش قسمت نهایی خود را امشب از آن خواهد بود که پایان یکی از شجاعانه ترین فکر آزمایش در تلویزیون تاریخچه. بیش از چهار فصل ان بی سی طنزهای که در آن النور Shellstrop (با بازی کریستن بل) هدایت درهم و برهم زندگی پس از مرگ, بینندگان داشته مغز خود را به طعنه با معضلات فلسفی متافیزیک اسرار و دکتری, پایان نامه ارزش جعلی شایعات در مورد دنیای واقعی مشهور است.

اما در حالی که نشان می دهد بی پروا تم ها و جوک های بسیار شده اند جدا قابل توجه آن تصاویری شده اند تقریبا دستکمگرفتهشده. خالق مایک شور و تیم خود را تصور جهنم, بهشت و فضاهای مختلف در بین به عنوان یک روشن, گرافیکی جسورانه ریمیکس از خود ما و جهان است. دوباره و دوباره آنها مواجه وظیفه تجسم انتزاعی و غیر قابل تصور: یک چهارراه در فضا-زمان یک کلوچه سوراخ; از “باطل” قرار دارد که همه دانستن اینکه جانت (D ‘ Arcy Carden) شبیه یک سیب تجاری.

برای یادگیری در مورد فرایند خلاق پشت این جای خوب‘s kookily به یاد ماندنی نگاه من با صحبت آدم رو نشان می دهد مدیر هنری. کار او این است که برای پیاده سازی ایده های showrunners مدیران تولید و طراح کار با مجموعه ساختمان, صحنه و لباس, مدیران غرفه های کارشناسی ارشد بصری-اثرات تولید کنندگان و دیگران. او پیوست و این سریال در فصل 3 که نشان می دهد اصلی “جای خوب” فرو ریخت و این قهرمانان بودند نامید بر روی زمین است. و سپس او در چهارمین و آخرین فصل که در آن قهرمانان تلاش برای طراحی جدید و بهبود زندگی پس از مرگ برای بشر. این گفتگو ویرایش شده است.


اسپنسر Kornhaber: این نشان می دهد که در آن شخصیت ها بارها و بارها خود را دریافت خاطرات محو, محیط دریافت “بوت” و عمل به ندرت باقی می ماند را در یک هواپیما وجود دارد است. با همه ثابت که تغییر باید آن را یک چالش برای حفظ مخاطبان مبتنی با تصاویری.

آدم رو: فصل 3 خیلی پرماجرا و سرگرم کننده و در حال حرکت در اطراف بسیاری. و فصل 4 جالب بود و زیبا اما آن را کاملا متفاوت نشان دهد و چون [شخصیت] در حال حرکت نمی مانند آنها در 3. در این فصل ما انجام بسیاری از چیزهایی که تاسیس شد, در فصل 1, فصل 2 و فصل 3: آن را مانند یک greatest hits. ما بیرون کشیدن چیزهای زیادی از ذخیره سازی و یا رسیدن به اطراف برای پیدا کردن چیزی که از دست داده بود در فصل 2 و یا ما مثل “اوه, خوب ما باید این بازسازی.”

این backlot در جهانی است که ما خوب یا ما جای خوب–اسلش–متوسط محل بسته به نحوه خاص در بیننده می شود. ما را دوست داشت که backlot [که نگاه بود که در ابتدا تصور می شد توسط Schur و طراح تولید Dan Bishop]. هنگامی که شما در حال طراحی جهان که در آن نشان می دهد می تواند در زندگی بی نهایت, آن را واقعا فوق العاده هیجان انگیز, احساس, اما همچنین: چه نوع از تعهدات شما در حال ساخت? نکته دیگر این است که چون این رو ریبوت تمام وقت اگر چیزی وجود دارد که هرگز کار کرده یا این که [نشان می دهد تیم] نمی با استفاده از آنها همیشه می تواند آن تخلیه و شروع یک چیز جدید.

“کسانی که بستنی رنگ و رنگارنگ میآید در گل ما—کسانی که تعریف آنچه که بقیه جهان خواهد بود.” — آدم رو (NBC)

بنابراین در فصل 3, من فکر نمی کنم آنها تا به حال فکر backlot که قرار بود به عقب می آیند. هنگامی که [مایکل محله] رو نابود, همه ما به فکر آن بود. و در بین فصل 2 و فصل 3 وجود دارد تجاری بود که فیلم برداری, پشت وجود دارد که redid آن منطقه است. در فصل 3 [برای آخر] زمانی که آنها گفتند: ما از رفتن به backlot ما گفت: “ما چگونه جاوا قرار دادن این با هم؟” خوشبختانه ما قادر به. اما ما همچنین تغییر برخی از چیزهایی که سرگرم کننده برای مخاطبان. اگر آنها در منطقه است که می تواند به سمت چپ ماست ماست Yogurté وجود دارد چندین رستوران و آنها را تغییر تمام وقت. آنها ماست و آنها مدیترانه و سپس به تغییر ایتالیایی—مانند لازانیا بیا فردا.

Kornhaber: یک شوخی بود “لازانیا بیا فردا” است که دقیقا آنچه که مردم در مورد نشان می دهد. من فکر می کنم به زمانی که یکی از نشان می دهد نویسندگان مگان Amram, توییتی از لیست مواد غذایی puns او آمد تا با یک قسمت. شما در حال تلاش برای به معنای واقعی کلمه فقط ترجمه چنین جوک های بصری? شما مجبور به نگرانی در مورد منحرف از خط پانچ?

Rowe: من می خواهم بگویم 85 تا 90 درصد متن, جوک, ما از نوشتن بخش و سپس ما آنها را افزایش. یکی از بهترین شد کابوی آسمان خراش. بود که در فصل 3 هنگامی که ما ساخت یک جای دور افتاده Steakhouse–رستوران به سبک اما این امر می تواند یک استرالیا-به دنبال-در-امریکا رستوران به عنوان مخالف به آمریکا-به دنبال-در-استرالیا رستوران. به طوری که عنوان به ما تا حد زیادی به کار کردن.

گاوچران آسمان خراش بود “استرالیا-به دنبال-در-امریکا” نسخه از جای دور افتاده Steakhouse. (NBC)

ما می دانستیم که ما می خواستیم به انجام نوعی از شهر فرنگ یا vignette. مایک Schur مانند “خوب بیایید یک کوه راشمور با قاضی جودی و David Hasselhoff چهره در آن است.” من واقعا می خواستم کرمیت به در وجود دارد, اما من فکر نمی کنم کرمیت آن ساخته شده است. شما تا به حال در غرفه ساخت نهایی خونین مریم از کل جوجه کباب تعادل در بالای شیشه. ما تا به حال به تمام منوها و بسیار تعریف زیادی به گرافیک هنرمند است که ما را در این منو که ما به سختی هم برای دیدن [دوربین] و سپس کریستن بل قرار دادن آن در Instagram و مردم آن را دوست داشتن.

Kornhaber: پله پشت چگونه شما را توصیف زیبایی از نشان می دهد ؟ آنچه باعث می شود آن را متمایز?

Rowe: وجود یک امضا که به شدت با الهام از اواسط قرن مدرن است. نه فقط به دلیل آن به نظر می رسد سرد و تمیز اما به دلیل [این تیم خلاق] ساخته شده و بسیار سنجیده تعهد به یک سبک خاص در جهان است. بنابراین ’80s, بودند, متوسط, محل. The Mad Men عصر بود جای بد. افزایش بیشتر اروپایی من می خواهم بگویم نسخه است که تحت تاثیر backlot. Dan Bishop ایجاد شده که زیبا و دلفریب, جذاب یابم پرنیان از روستاها. کسانی که بستنی رنگ و رنگارنگ میآید در گل ما—کسانی که تعریف آنچه که بقیه جهان خواهد بود.

این بسیار مهم است به اشاره است که [Ted Danson شخصیت] مایکل بود که یک معمار و یک شخصیت انتخاب از مایک Schur که همه چیز را تحت تاثیر قرار وجود دارد. چه معمار رفتن به مدرسه در هر مرحله نیست عشق اواسط قرن مدرن ؟ به علاوه سن بازیگر—او همه تا لباس پوشیدن. اگر او طراحی kooky ’80s, معماری یا ’70s, آسمان خراش ها, من نمی دانم اگر آن مناسب خواهد بود.

Kornhaber: آیا در مورد رنگ استفاده است که شما به دنبال در ،

Rowe: ما قرار نیست برای استفاده از رنگ قرمز است. حتی ما گل من به یاد داشته باشید روز به روز گفتن greensman: Gardenias و چیزهایی که قرمز”هیچ هیچ هیچ.” ما رو به استفاده از رنگ قرمز در فصل 3 به دلیل [شخصیت] زنده بودند در بخش های خاصی, اما ما نمی همیشه از آن استفاده کنید در زندگی پس از مرگ. هیچ کس تا کنون گفت: “این دلیلی است که چرا هیچ قرمز”قرمز بود شاید شیطان ؟

آن هم از نوع شل در فصل 4. این شخصیت جدید که یک گلف باز و یک حرکت تند و سریع است teeing با مایکل—و به هر دلیل مایک Schur برداشت قرمز گلف سبد خرید. همه ما در دفتر بودند و توطئه “که در آن است که این نشان می دهد رفتن ؟ او یک دیو?” و سپس مایک قرمز استفاده در چیز دیگری بود و آن را مانند: Gasp! “چه اتفاق می افتد؟” در حالی که ما فکر آن را در برخی از سرنخ.

به طور مشابه به رنگ ما در تلاش برای نگه داشتن همه چیز تمیز و شسته و رفته. وجود ندارد بسیاری از رسانه ها دلیل این که شما نمی نیاز به برق برای زندگی پس از مرگ. و سپس کسانی که همه چیز شروع به تغییر در فصل 4 از آنجا که ما می دانستم که درک و یا جانت [عرفانی اداری موجودات مسئول در حال اجرا زندگی پس از مرگ] انجام نمی دهد بهترین کار نگه داشتن جامعه از راه آن به نظر می رسد تمام زمان. آنها مشمول مالیات و آنها می گویند که اغلب. سایبان در حال آلوده در فصل 4 از آنجا که ما فقط نمی تمیز کردن آنها را به عنوان بسیاری از آنجا که ما می دانستند که این جهان رو به وخامت است.

Kornhaber: برای سری دوم-برای-قسمت آخر, شما تا به حال کشف کردن آنچه در آسمان در واقع نگاه مانند در پس بسیاری از فصول به تصویر می کشد یک شام جای خوب. چگونه است که رفتن ؟

Rowe: زمانی که آسمان نشان داد تا آن را تقریبا به اتفاق آرا حق دور است که آنها می خواستند به ساقه در ورزشگاه [مرکز یک موزه هنری در لس آنجلس]. وجود دارد بسیاری از بحث است که اتفاق افتاده است به کمک گتی در هیئت مدیره زیرا بدیهی است که آنها باید یک نام تجاری آنها می خواهند برای محافظت از. محل مدیر رفت و گفت: “این یک نمایش در مورد بهشت و ما در حال نشان دادن گتی به عنوان یک محل از بهشت است.”

ما در واقع انجام نداده است که بسیاری از چیزها وجود دارد چرا که معماری برای خود صحبت می کند. مردم از طریق نسیم که موزه و شما می توانید از آنها بپرسید, “آیا شما هر گونه نقاشی?” و آنها مانند “آره من نیمه دیدم چیزهای مدرن طبقه بالا اما من اساسا خارج از تمام وقت است.”

چه آسمان نگاه مانند? نشان می دهد فرود آمد در زیبایی مدرن از مرکز گتی. (NBC)

تصمیم به رفتن به ورزشگاه بود و [نیز] هدایت می شود که در آن چیزی است که ما در حال حاضر دیده می شود قبل از ؟ نشان می دهد در حال حاضر توسعه یافته است که اگر شما به جای بد به نظر می رسد مثل این: اگر شما رفتن به محيط و محل آن به نظر می رسد مثل این: اگر شما به جای خوب که مایکل آن را طراحی به نظر می رسد مثل این. اگر شما را به تمام کسانی که همه چیز را از معادله مدرن, معماری آن چیزی است که نشان می دهد تا به حال واقعا تفننی با.

ما خیلی خیلی خوشحالم که آخرین بازی همراه است. و که آنها بهشت است.

Kornhaber: به من بگو در مورد جانت درجه اعتبار ساقط است.

Rowe: آه ، من فقط عشق جانت. ما نامزد هنر مدیره انجمن صنفی جایزه در این سال بود و من به شدت با توجه به پانسمان به عنوان یک جانت برای رفتن به جوایز. در 25 سال, هنگامی که آن را یک نسل جدید از افرادی که حتی نمی دانم چه جای خوبی است جانت صحنه و لباس است میخوام چیزی است که همچنان رو به جلو است. آن را مانند یک ستاره بازحمت حرکت کردن ، مردم آن را می پوشند در هر نقطه و شما می دانید که در آن است.

پس جانت را از درجه اعتبار ساقط و آن را فقط در یک اتاق سفید. لذت بخش بود که ما به تازگی متفاوت Janets’ حفره و قاضی [این خداگونه شکل بازی های برگزار شده توسط مایا رودلف] است که رفتن را از طریق به دنبال صدای کلیک/بشریت-ناوشکن چیز. ما هیجان زده در مورد دیسکو جانت. از لحظه ای که او ساخته شده ظاهر نویسندگان صحبت در مورد: آیا او یک نسخه از چیزی خواهد بود که در مکان خوبی ؟ در حسابدار ، هیچ, هیچ, هیچ, آنها تصمیم گرفته بود که او بخشی از جای بد. به نحوی است که کسی تا به حال تصمیم به ایجاد یک دیسکو جانت به خاطر آن مردم را مجنون در جای بد.

هنگامی که ما او را از درجه اعتبار ساقط در واقع ما می خواستیم فقط باید یک طبقه رقص. و این جای تعجب بود که برای دیدن بصری-اثرات تیم بود در واقع فقط یک پسر دیوید Niednagel—تکرار آن در تمام این راه.

Kornhaber: CGI است که بخشی از نشان می دهد. چگونه می توانم شما را با آن ؟

Rowe: من پارک ها و تفریحو من این را نشان می دهد برای همیشه با آمازون نخست و ما تا به حال یک [بصری-اثرات] تیم در هر دو از آن را نشان می دهد اما آنها به نوعی در داخل و خارج از آنجا که ما همیشه انجام جلوه های بصری. در فصل 1 [از این جای خوب] آنها رفت و به دیوید Niednagel گهگاه. فصل 2 آنها استفاده می شود او بیشتر است. اما فصل 3 او کامل و فصل 4 او حتی بیشتر. به طوری که آنها با اتکا به شدت بر آنچه نبوغ خود را را به نشان می دهد. او مانند یک بخشی از نشان می دهد که مایک شور نوشت: یک موجودی است که Niednagel.

بنابراین بسیاری از چیزهایی هستند شگفتی است. برای مثال زمانی که آنها انجام Pictionary قسمت [به تصویر کشیده شده در کلیپ بالا] و R. تساوی سیمون را خر/اسب/هر آنچه که ما تا به حال یک سه پایه و اثرات تیم ساخته شده آن را به دست کشیدن بیش از. به طوری که بخش واقعی بود. سپس دیوید Niednagel طول می کشد تا آن را از وجود دارد و او متحرک اسب. او یک هنرمند کاریکاتور بنابراین او می رسم تا چیز روی تخته در دفتر خود و یا به سرعت بر روی یک تکه کاغذ. اما نشان می دهد شاخه های واقعا سریع است. ما واقعا باید مقدار زیادی از زمان را به نشستن و تولید میکنه.

به طوری که تعجب سرگرم کننده که در آن خر می خورد پروانه چون ما نمی دانیم که اتفاق می افتد. آن Mariah Carey است به طوری که فقط برای شروع و شما باید یک کابوس اسب خوردن Mariah Carey است. شما فقط به نوبه خود آن را به دیوید Niednagel و او آن را می سازد. خوب جایاین بودند که مردم را به خنده دار بسیار جدی است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی