The U.S. Treasury Department in Washington.
سنا گذشت بزرگترین محرک لایحه در تاریخ ایالات متحده نشان می دهد که کنگره در نهایت بتواند ضرورت اقتصادی حاضر است.عکس توسط Liu Jie ایسنا / eyevine / Redux

هشت-صد-و-هشتاد-صفحه Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند که آمریکا گذشت, شب گذشته با نود و شش رای به صفر مقدار به بزرگترین محرک های مالی در تاریخ آمریکا است. این طراحی شده است برای ارائه یک کل هزینه افزایش حدود دو تریلیون دلار است که حدود نه درصد از تولید ناخالص داخلی. به عنوان یک مقایسه اوباما بسته محرک اقتصادی که به تصویب رسید در سال 2009 به حدود 4.5 درصد از G. D. P. یا نیمی به عنوان بزرگ. اما این هزینه بسته شد و گسترش بیش از دو سال است. این محرک طراحی شده است برای رفتن به اثر مستقیم و تقریبا همه پول خواهد بود doled در چند ماه آینده.

این بسته که مجلس نمایندگان به رأی در روز جمعه متشکل از پنج عمده اقدامات: پرداخت نقدی تا هزار و دویست دلار برای تقریبا همه آمریکایی ها; گسترش بیکاری-بیمه سیستم که بالا بردن منافع و فعال فرفره کارگران و همچنین کارکنان به طور منظم آنها را دریافت خواهید کرد; سه صد و شصت میلیارد دلار کمک برنامه برای کسب و کارهای کوچک; پنج صد میلیارد دلار به صندوق کمک مالی برای کسب و کارهای بزرگ; به علاوه صدها میلیارد دلار بودجه اضطراری برای کشورهای بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان خدمات پزشکی.

بهترین جنبه های محرک آن هستند بیش از همه مقیاس و این واقعیت است که آن را حاوی مقدار زیادی پول بیشتر برای کارگران آواره از این لایحه که میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا پیشنهاد یک هفته پیش. در آن مرحله بود کنگره بحث در مورد یک بسته به یک تریلیون دلار است. این دو برابر شدن اندازه نشان دهنده گسترش shutdown از اقتصاد است که برخی از کارشناسان فکر می کنم می تواند باعث G. D. P. قرارداد در نرخ سالانه از سی درصد در سه ماهه دوم سال جاری و افزایش نرخ بیکاری دو رقمی توسط مه یا ژوئن.

حتی در دوران رکود بزرگ اقتصاد آمریکا را تجربه نمی کنند چنین افراطی متوقف شود. اقتصاددانان از همه گرایشهای سیاسی معتقدند که اقدام جدی ضروری بود. “این لایحه کامل نیست اما شواهدی وجود دارد که کنگره در نهایت درک ضرورت اقتصادی لحظه به خصوص با توجه به خانوار بدون درآمد و کسب و کار بدون درآمد” Jared Bernstein, واشنگتن اقتصاددان که در خدمت به عنوان یک مشاور اقتصادی معاون رئیس جمهور جو بایدن در طول دولت اوباما به من گفت که سنا در حال آماده شدن برای رای دادن در روز چهارشنبه.

با تشکر از فشار از دموکرات ها یک عنصر مرکزی این لایحه است که گسترش بیمه بیکاری که اجازه خواهد داد که بسیاری از افرادی که شغل خود را از دست برای دریافت هفتگی یا دو هفته پرداخت نزدیک به صد درصد از آنها قبل از درآمد برای چهار ماه آینده. قبلا “جایگزینی رای” بود که به طور معمول در حدود پنجاه درصد است. دیگر تغییر مهم این است که برای اولین بار فرفره کارگران که طبقه بندی شده به عنوان خود اشتغالی قادر خواهید بود به درخواست برای مزایای بیکاری. این ضروری حرکت برای پر کردن یک شکاف عمده اجتماعی و اقتصادی در ایمنی net. آن نیست و در عین حال روشن هر چند دقیقا که فرفره کارگران واجد شرایط برای منافع و چه موانع آنها را مجبور به انتخاب بیش از. بدیهی است که این جزئیات مهم است.

پرداخت نقدی تا هزار و دویست دلار نیز کمک خواهد کرد که مردم تحت تاثیر قرار توسط ویروس. در اصلی حزب جمهوری خواه لایحه این پرداخت می شده اند و عقب—افراد کم درآمد را دریافت کرده اند کمتر است. که آنجا بی عدالتی حذف کرده اند اما هنوز هم وجود دارد یکی دیگر از جنبه نگران کننده به این بخش از لایحه که برنشتاین به من اشاره کرد. برای واجد شرایط برای دریافت, نقدی, پرداخت, شما باید یک امنیت اجتماعی گیرنده یا کسی که ثبت اظهارنامه مالیاتی فدرال در سال های اخیر است. حدود هفت میلیون خانواده های کم درآمد نمی افتد به هر کدام از این دسته بندی ها. قبل از آنها می توانید پرداخت های خود را از دوازده صد دلار از اعضای این خانواده ها را به فایل اظهارنامه مالیاتی. در بسیاری از موارد است که می تواند به صورت آنلاین انجام می شود اما می توان آن را یک چالش فرایند است که نیاز به مقدار زیادی از زمان و تلاش است.

دیگر امیدی در این لایحه ناچیز مقدار حمایت مالی آن را اختصاص به خط مقدم متحده مانند نیویورک—”یک قطره در سطل” این است چگونه برنشتاین توصیف آنها و شکست آن به طول اجباری پرداخت می شود بیمار را فراتر از دو هفته است که بدان معنی است که افرادی که هنوز مبتلا به کروناویروس می تواند انگیزه ای برای بازگشت به کار.

این دو نفر از “سوراخ” در مجلس نمایندگان آمریکا لایحه که ژن Sperling, مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی تحت هر دو بیل کلینتون و باراک اوباما, شناسایی به من هفته گذشته است. زمانی که من در تماس با Sperling دوباره چهارشنبه شب او اظهار تاسف از عدم رسیدگی به این مسائل اما او همچنین با اشاره به برخی از چیزهایی که تا به حال انجام شده است از جمله بالا بردن سطح مزایای بیکاری کمک فرفره کارگران و ارائه کمک مالی به بیمارستان. “آن را فراهم می کند صدها و صدها میلیارد دلار بیشتر به خانواده های کارگر و مردم بیشترین نیاز,” او گفت:. “در آن است ، هیچ. اما دموکرات ها کنترل تنها یکی از سه شاخه های دولت, و من آنها را به مقدار زیادی از اعتبار است.”

Sperling به من گفت که وجود دارد جنبه های دیگری از این لایحه که افزایش نگرانی ها از جمله چگونگی تغییرات بیکاری-بیمه سیستم و کمک های بسته بندی برای کسب و کارهای کوچک اجرا خواهد شد. بر اساس این لایحه هر کسب و کارهای کوچک شده اند که منفی تحت تاثیر قرار توسط این خاموش شدن ناگهانی قادر خواهد بود به درخواست به اداره کسب و کار کوچک برای یک وام اضطراری است که می تواند بخشیده شود زمانی که بحران به پایان می رسد اگر آن را نگه می دارد بسیاری از کارگران آن در حقوق و دستمزد خود را. اما S. B. A. توسط یک سازمان کوچک و آن را به دور از روشن که از آن خواهد شد قادر به مقابله با میلیون ها نفر از برنامه های کاربردی وام در یک مد به موقع. “ما باید به امید علیه امید که این دولت طول می کشد اعدام و اجرای جدی تر را نشان می دهد و به طور چشمگیری بیشتر صلاحیت بیش از آن در تست و هواکش و ماسک” Sperling گفت. “اگر این می شود همان نوع کابوس—در ارائه چیزهایی مانند کسب و کار کوچک کمک و گسترش کمک های بیکاری—پس از آن بسیاری از مردم در حال رفتن به رنج می برند.”

زشت ترین مفاد این لایحه مربوط به شرکت های بزرگ کمک مالی است که به احتمال زیاد خواهد متعدد و بزرگ است. با توجه به مقیاس شوک به اقتصاد وجود دارد یک استدلال قوی برای ارائه برخی از کمک به شرکت های که خود را دیده اند سقوط درآمد از طریق هیچ گسل از خود را. چالش این است که برای حفاظت از منافع مالیات دهندگان و مطمئن شوید که کمک های مالی محدود به راستی نیازمند است. این لایحه می رود برخی از راه در این مسیر اما هیچ جا در نزدیکی به اندازه کافی دور.

در سمت به علاوه این امر نیروی شرکت های بزرگ که به دست آوردن وام اضطراری از دولت فدرال به چشم پوشی از سود سهام و سهام buybacks و حد غرامت از مدیران ارشد خود را. اما این لایحه همچنین شامل یک بند است که اجازه می دهد تا استیو Mnuchin وزارت خزانه داری وزیر به چشم پوشیدن از این شرایط اگر او بداند آن را “لازم است برای حفاظت از منافع دولت فدرال است.” و وجود جداگانه ارائه این لایحه که به نظر می رسد که شده است به طور خاص طراحی شده برای کمک به, بوئینگ, یک شرکت بسیار سود آور آورده است که آن مشکلات مالی خود با ایجاد نا امن هواپیما بوئینگ 737 Max.

در یکی دیگر از ناامیدی نویسندگان این لایحه نادیده گرفته و خواستار دولت به مالیات دهندگان سهام و سهم شرکت آنها را نجات آن چیزی است که بازسازی شرکت مالی را در دوران رکود بزرگ. کمکهای مالی ارائه خواهد شد در قالب وام به جای سهام و بسیاری از این وام ارائه خواهد شد از طریق فدرال رزرو. ظاهرا وجود خواهد داشت زمان واقعی نظارت از مستقل هیئت مدیره و یک بازرس به طور کلی. اما آن را به دور از روشن چگونه این کار را در عمل.

در اصرار دموکراتیک رهبری, این لایحه شامل یک بند محرومیت دولت از ارائه کمک مالی به شرکت های تحت کنترل رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, اعضای کابینه و یا اعضای کنگره است. که برای تلفن های موبایل اطمینان بخش است. با این حال نیویورک تایمز در مقاله روز چهارشنبه با اشاره به این که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار هنوز هم ممکن است واجد شرایط برای کمک از طریق بخش هایی از این لایحه طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک مانند خانواده-اجرای رستوران ها و هتل ها.

دیگر برنامه به طور بالقوه نگران کننده احتمال این است که شرکت های بزرگ که در حال ثبت در خارج از کشور برای مالیات دلایل مانند خطوط کروز می تواند درخواست برای کمک مالی برای آمریکا و شرکت های تابعه. پیش نویس این لایحه که ست Hanlon مالیاتی متخصص در مرکز آمریکا, پیشرفت, پست, آنلاین, گفت, یک شرکت می تواند تنها با کمک گرفتن اگر آن را “ایجاد و یا سازمان یافته” در ایالات متحده و اتحاد “قابل توجه در عملیات و اکثریت کارکنان مستقر در ایالات متحده است.” به عنوان مثال به نظر می رسد که حکومت از دادن هر گونه کمک به کارناوال شرکت شرکت مادر کارناوال کروز خط که فرار کرده آمریکا مالیات با ترکیب در پاناما. اما آنچه در مورد کارناوال کروز, خط, خود, است که آمریکا تابعه مستقر در میامی? مالیات بر برخی از کارشناسان می گویند وجود دارد یک راه گریز است که شرکت هایی مانند آن می تواند بهره برداری.

یک سوال نهایی مربوط به اندازه محرک. حتی اگر آن را می شود اداره صحیح آن خواهد شد به اندازه کافی برای نجات اقتصاد ؟ با وجود این گزاف گویی در بازار سهام بسیاری از اقتصاددانان تردید دارند. ایان Shepherdson از پانتئون اقتصاد کلان توصیف این لایحه به من به عنوان “یک شروع عالی به جای یک کار کامل است.” Shepherdson فکر می کند اثرات coronavirus shutdown آنقدر شدید آن می تواند در حدود یک تریلیون دلار در ماه در مخارج محرک برای جبران آنها که نشان می دهد اقدامات بیشتری لازم باشد می تواند به عنوان اوایل ماه ژوئن است. برنشتاین موافق است که کنگره را برای اقدام بیشتر. “من به شدت معتقدم که وجود خواهد داشت دیگر سفر به محرک خوب,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im

نرم افزار گرامرلی