بزرگ استطاعت بحران شکستن امریکا

عرش Raziuddin / اطلس

در 2010s ملی نرخ بیکاری کاهش یافته و از بالا از 9.9 درصد به نرخ فعلی فقط 3.5 درصد است. اقتصاد گسترش یافته و هر سال. دستمزد برداشت بالا-درآمد کارگران به عنوان به زودی به عنوان رکود بزرگ به پایان رسید و برداشت برای کاهش درآمد کارگران در نیمه دوم این دهه است. آمریکایی ها اعتماد به نفس در اقتصاد آمار بالاترین نقطه آن از سال 2000 درست قبل از dot-com bubble burst. تیتر اقتصادی اعداد نگاه خوب و اگر نه ،

اما فراتر از تیتر اقتصادی شماره یک جانبه و به طرز عجیبی نامرئی بحران اقتصادی متاستاز: اجازه دهید آن را بزرگ استطاعت بحران است. این بحران درگیر و نه فقط آنچه خانواده ها به دست آورده اما نیمی دیگر از لجر بیش از حد — چگونه آنها خود را صرف درآمد. در یکی از بهترین دهه اقتصاد آمریکا تا کنون ثبت, خانواده, بودند بلد خشک توسط صاحبخانه مدیران بیمارستان دانشگاه bursars و کودک-مراکز مراقبت. برای میلیون ها نفر خروشان اقتصاد احساس مخاطره آمیز و یا کاملا وحشتناک است.

مشاهده اقتصادی از طریق هزینه زندگی پارادایم کمک می کند تا توضیح دهد که چرا تقریبا دو پنجم بزرگسالان آمریکایی مبارزه را به آمده تا با 400 دلار در شرایط اضطراری تا چند سال پس از رکود بزرگ به پایان رسید. این کمک می کند تا توضیح دهد که چرا یک پنجم بزرگسالان قادر به پرداخت ماه جاری صورتحساب ، آن را نشان می دهد چرا تعجب کوره-تعمیر لایحه بلیط پارکینگ دادگاه هزینه و یا هزینه پزشکی باقی مانده ویرانگر برای بسیاری از خانواده های آمریکایی با وجود تمام ثروت این کشور تولید شده است. به طور کامل و در خانواده های طبقه بندی شده به عنوان “مالی شکننده است.”

همراه با افزایش نابرابری کاهش سرعت در رشد بهره وری و کاهش وسط کلاس فزاینده هزینه های زندگی تبدیل به یک مرکزی جنبه اقتصادی آمریکا زندگی است. این یک بحران متمایل به سیاست راه حل در دولت محلی و فدرال—با تمام 2020 نامزد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شامل, اذیت کردن یا هل دادن فراگیر راه حل برای این مشکل است. اما وجود ندارد و کسانی که راه حل آن به نظر می رسد برخی به بدتر برای آینده قابل پیش بینی—خروج خانواده ها شکننده تشدید این کشور نابرابری کاهش رشد تان بهره وری و قرار دادن خانواده’ در آرزوی امنیت دور از دسترس است.

قیمت مسکن نشان دهنده حاد ترین بخشی از این بحران است. در مترو مناطق مانند منطقه خلیج سیاتل و بوستون شدید به کاهش عرضه منجر به افزایش قیمت از دو میلیون کم درآمد و با درآمد متوسط خانواده ها دیگر قادر به خرید مرکزی واقع شده خانه. ميانه درخواست قیمت برای خانه های تک خانواده در سن فرانسیسکو رسیده است $1.6 میلیون; حتی با نرخ بهره پایین است که نیاز به پرداخت وام مسکن ماهانه حدود 6000 دلار فرض کنید که یک خانواده قرار می دهد پایین استاندارد 20 درصد است. در منهتن لیست برای فروش در حال حاضر بپرسید به طور متوسط نزدیک به 1800 دلار در هر فوت مربع.

مسکن هزینه بحران در منطقه خلیج و نیویورک ممکن است ترین کشور زشت و ناپسند. اما مشکل این است که ملی, رانده شده توسط ترکیبی از راکد دستمزد محدود ساختن کدهای استفاده شده در ساخت و ساز در میان دیگر روند. قیمت خانه در حال افزایش سریع تر از دستمزد در حدود 80 درصد از آمریکایی مناطق مترو. در 2018, قیمت مسکن کاهش یافته است در هر یک از 160 برخی از مناطق شهری و تحليل دادهها توسط انجمن ملی از Realtors, صرفه جویی برای Decatur, Illinois. افزایش قیمت و کمبود مسکن در حال فشردن خانواده در رنو, مینیاپولیس و محفل ققنوس.

مشکل در حال حاضر حتی به گسترش روستایی مناطق که در آن درآمد رشد عقب مانده در پس از دوره رکود اقتصادی. گزارش اخیر تراست خیریه پیو یافت “قابل ملاحظه” افزایش تعداد خانوارها صرف نصف و یا بیشتر از درآمد خود را در مسکن در مناطق روستایی استان ها در سراسر کشور است. بحران مسکن است ضربه زدن در کارولینای شمالی و Irion ایالت تگزاس بیش از حد.*

یک مرکزی اثر مسکن-هزینه بحران شده است به نوبه خود ایالات متحده به یک کشور مستاجرها. این نرخ مالکیت خانه افتاده است از اوج نزدیک به 70 درصد در اواسط aughts به زیر 65 درصد امروز; تعداد بیشتر حاد برای وای که نرخ مالکیت خانه است 8 درصد پایین تر از پدر و مادر خود را در همان سن است. قادر به خرید حدود 3.5 میلیون جوان خانواده را نگه داشته و اجاره—به تأخیر انداختن هزاره و Gen X گروه’ انباشت ثروت در نتیجه consigning آنها را به بدتر از خالص ارزش مدار برای بقیه زندگی خود را. و اجاره برای بسیاری از خانواده ها مقرون به صرفه است یا: تقریبا نیمی از مستاجرها روبرو هستند ناراحت کننده صورتحساب ماهانه و هزینه اجاره افزایش یافته است سریع تر از مستاجرها’ درآمد برای 20 سال در حال حاضر.

هزینه زندگی, بحران فراتر از مسکن. بهداشت و درمان-مراقبت از هزینه های گزاف بیش از حد: آمریکایی ها پرداخت تقریبا دو برابر مقدار برای بیمه و خدمات پزشکی به شهروندان از دیگر کشورهای ثروتمند اما آنها لازم نیست که نتایج بهتر. در این پست از رکود اقتصادی دوره حق بیمه deductibles و خارج از جیب هزینه ها به طور کلی فقط نگه داشته و افزایش دور خوردن در خانواده های بودجه, مصاحبه میلیون ها نفر به بدهی و consigning میلیون ها نفر بیشتر به ورشکستگی است.

“هزینه بار” از پوشش بهداشت و درمان صعود از طریق 2010s; فقط از سال 2010 تا 2016, خانواده, خصوصی-حق بیمه شروع به پریدن کرد 28 درصد به $17,710 در حالی که متوسط درآمد خانوار افزایش کمتر از 20 درصد است. که به معنای کمتر دستمزد برای کارگران است. Deductibles—آنچه یک خانواده به چنگال بیش از قبل بیمه در ضربات نیز افزایش یافت. از سال 2010 تا 2016 سهم کارکنان در برنامه های بهداشتی با معافیت شروع به پریدن کرد از 78 درصد به 85 درصد است. و به طور متوسط سالانه از معافیت رفت و از کمتر از 2000 دلار به بیش از $3,000.

این کشور حق بیمه را از جیب بهداشت-هزینه بار فقط بسیار بالا از جمله برای عموم مردم با یارانه و یا عمومی پوشش. فرد به طور متوسط در مدیکر صرف $5,460 بهداشت و درمان فراتر از آنچه آنها برای پرداخت بیمه در هر سال است. فرد به طور متوسط با مدیکید چنگال بیش از نزدیک به نصف آن است. جای تعجب نیست که دو سه ورشکستگی مربوط به مسائل پزشکی و نزدیک به 140 میلیون آمریکایی بالغ را گزارش پزشکی “مشکلات مالی” هر سال است.

بعد دانشجو-وام بدهی یک تریلیون دلار سنگ قرار داده شده در بزرگسالان جوان’ پشت. یا به طور دقیق تر 1.4 تریلیون دلار سنگ تا 6 درصد در سال بیش از سال و 116 درصد در یک دهه; دانشجو-بدهی وام در حال حاضر بزرگتر بار برای خانواده ها از ماشین وام و یا کارت اعتباری بدهی. نیمی از دانش آموزان در حال حاضر در وام از یک نوع و یا دیگری به تلاش برای بالاتر-درجه اد و بدهی های برجسته به طور معمول در مجموع $20,000 به $25,000 نیاز به پرداخت های ماهانه از $200 – $300—هر چند البته بسیاری از دانش آموزان مدیون خیلی بیشتر. در حال حاضر نزدیک به 50 میلیون بزرگسال گیر کار کردن بدهی های آموزشی بارهای از جمله یکی در سه بزرگسال در 20s خود را پاک کردن کالج ثروت حق بیمه برای جوان آمریکایی ها و فرسایش کالج درآمد حق بیمه.

در نهایت مراقبت از کودک. هزینه مهد کودک دایه و دیگر مستقیم-خدمات مراقبت برای کودکان و نوجوانان افزایش یافته 2000 درصد در چهار دهه اخیر و خانواده های حاضر معمولا صرف $15,000 دلار 26,000 یک سال به کسی که خود را بچه. مراقبت هایی است که به شدت غیرقابل تحمل برای کم درآمد پدر و مادر در مناطق مترو در سراسر کشور باعث شده بسیاری از مردم به رها کردن از نیروی کار است. اما یکی از چهار مادران آمریکایی بازگشت به کار در عرض دو هفته از زایمان بسیار سنگین هستند و دیگر هزینه بار از زندگی در این کشور است. کل سیستم خراب است.

دولت فدرال به عنوان یک معیار است که خانواده های کم درآمد باید صرف بیش از 7 درصد از درآمد خود را در مراقبت از کودکان. اما مراقبت از کودک است که به طور کلی تنها بزرگترین خط مورد خانواده های جوان’ بودجه های بزرگتر و حتی از اجاره و یا پرداخت وام مسکن: قرار دادن یک بچه در مهد کودک, هزینه 18 درصد از درآمد سالانه در کالیفرنیا; صفحه اصلی مبتنی بر گزینه های برابر با 14 درصد از درآمد خانواده در نبراسکا; داشتن یک نوزاد در مراقبت حرفه ای در منطقه کلمبیا هزینه های بیشتر نسبت به بسیاری از خانواده های فقیر درآمد.

این همه اضافه می کند و آن را تمام تفریق از خانواده های خوبی بودن. برچسب قیمت برای شهریه و هزینه های خود را در کالج ها و دانشگاه ها افزایش یافته است دو بار به عنوان سریع به عنوان دستمزد, اگر نه بیشتر, در سال های اخیر است. هزینه های اجاره در حال پیشی دستمزد سود یک درصد و یا بیشتر از یک سال. هزینه های مراقبت های بهداشتی رشد کرده و دو بار به عنوان سریع به عنوان کارگران حقوق و دستمزد. و فرزند-هزینه های مراقبت های منفجر شده اند. این فشار هزینه ها بخصوص در جوان آمریکایی که دیده می شود بدتر چشم انداز اشتغال و کوچکتر افزایش نسبت به همتایان بزرگتر خود.

اثرات گسترده. هزینه های بالا جلوگیری می کارگران از حرکت به بالا-بهره وری شهرستانها در نتیجه تان اقتصادی کشور طراوت و چالاکی و قرار دادن کشیدن در آن تولید ناخالص داخلی; اقتصاددانان برآورد کرده اند که تولید ناخالص داخلی خواهد بود به اندازه 10 درصد بزرگتر اگر بیشتر کارگران می توانیم به زندگی در مکان هایی مانند سن خوزه و بوستون. هزینه های بالا در حال وادار کردن خانواده ها برای به تاخیر انداختن ازدواج و کمتر به کودکان و قرار دادن رویای داشتن یک خانه دور از دسترس است.

آنچه که شاید خسته کننده ترین است که بزرگ استطاعت بحران متمایل به سیاست راه حل—آنهایی که بیشتر از دیگر کشورهای ثروتمند دهه پیش به تصویب رسید. در دیگر اقتصادهای توسعه یافته مراقبت از کودکان در اوایل آموزش و پرورش و آموزش عالی هستند و کالاهای عمومی و نیازی به بالا نرخ بهره بدهی و یا بی پایان تکاپوی توسط خسته از پدر و مادر جوان به تهیه. دیگر کشورهای ثروتمند باید عمومی-نظام سلامت است که پوشش همه در مراتب پایین تر از هزینه چه از طریق اجتماعی و یا خصوصی ، و بسیاری از طرح های پیشنهادی را متحول ساخت و ساز مسکونی در این کشور از جمله یکی که فقط شکست خورده در کالیفرنیا قوه مقننه.

اما استطاعت بحران پنهان در دشت بینایی آشکار به خانواده ها يکديگر اعلام کردند اما در این کشور تیتر اقتصادی اعداد. آن همچنان ادامه دارد و حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به درستی ستایش این کشور رشد اقتصادی پایین و نرخ بیکاری و افزایش درآمد خانوار. و اگر وجود دارد بسیاری از سراسر کشور سیاست هایی که می تواند پایان دادن به بحران همه آنها بعید به نظر می رسد برای عبور از این کشور شکسته کنگره; درخشان با روشنایی ضعیف تابیدن از امید نهفته در مسکن و بهداشت و درمان-مراقبت از سیاست توسط فردی متحده است. اما آن است که هنوز یک کم نور روشنایی ضعیف تابیدن. این بحران به نظر می رسد مطمئن شوید که برای ماندن با ما برای دهه آینده هر چه رکود و یا بسط آن ممکن است نگه دارید.


*نسخه قبلی این مقاله misstated که در آن برايت شهرستان واقع شده است. آن است که در کارولینای شمالی نه ویرجینیا.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>