"بزرگ" بررسی: یک افتخار داستانی Pleasurably مبتذل چرخش کاترین کبیر

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.با گونه گلگون گسترده و پر

توسط NEWS-SINGLE در 29 خرداد 1399
با گونه گلگون گسترده و پر از کف کمد لباس, Elle Fanning, به, کاترین می تواند نگاه کاملا بی تزویر یک دوم و خون گرسنه بعدی.عکس با Ollie آپتون / Hulu

او در سال 2011 بیوگرافی کاترین کبیر (متولد سوفی از Anhalt-تسبرست در فورپومرن در 1729), اواخر مورخ Robert K. Massie می نویسد که "بیش از هر پادشاه از او وجود دارد همیشه یک عرض جغرافیایی گسترده ای برای طنز است." شاید در آن کاترین راه "نرم[ing] امپریالیستی حضور با حس شوخ طبعی و سریع زبان" به عنوان Massie قرار می دهد آن است که او را قادر به تصویب یکی از بزرگترین کودتا d'état در پادشاهی تاریخچه: در تابستان 1762 هجده سال پس از ورود به سنت پترزبورگ به عنوان یک نوجوان در سن عروس به آینده پیتر سوم (گفته) ناتوان و بد خو امپراتور روسیه هماهنگ برنامه ریزی برای سرنگونی او و صعود به تاج و تخت خودش. پیتر جان فقط هشت روز پس از کودتا به احتمال زیاد در یک assassin's دست در یک کاخ به نام Ropsha. کاترین که حکومت روسیه برای بعد از سی و چهار سال اعلام کرد که پیتر علت مرگ "هموروئیدی قولنج" و سپس به Ropsha به معشوق گریگوری اورلوف که تا به حال به او کمک کرد تا طرح و اجرای این طرح است. هنگامی که آن را به تصرف قدرت ملکه مرگبار بود جدی ساخته شده است که او را خوش نیت بر همه بیشتر تهدید می کند. او یک خواننده حریص—از ولتر و دیگر فیلسوفان روشنگری بیشتر یک سرگرمی است که تیز ذهن و زبان او. هنگامی که او وارد خاک روسیه شد بره. در آن زمان او در زمان تاج و تخت او یک ادم خائن و بدنهاد.

"بزرگ"—یک مزاح مرضی جدید ده قسمت سری در مورد کاترین و پیتر آغاز شده است که در جریان Hulu ماه گذشته—نه تظاهر به لحاظ تاریخی دقیق: نمایش عنوان کارت می آید با ستاره اعلام آن به عنوان یک "گاهی اوقات داستان واقعی است." سری خالق تونی مک نامارا, پخش سریع و سست با زندگینامه حقایق که خیلی زحمت ثبت شده در Massie را doorstopper. به خاطر نمایشی مجمع تشخیص مصلحت نظام, سری فشرده کاترین وسیع, ruthless جاه طلبی به جمع و جور جواهر-جعبه قاب زمان. داستانی, کاترین, بازی های برگزار شده با flinty حیله گری توسط ال فانینگ نیست صبر کنید تقریبا دو دهه قبل از شروع عملیات او شورش. در قسمت اول او به نظر می رسد به جلو به زندگی جدید خود به عنوان یک ملکه با swooning دختر وار رمانتیسیسم اما چشم انداز او شروع به تیره تقریبا از لحظه ای که او در مراسم اولین جشن کاخ. مورخان به ما بگویید که پیتر III hotheaded که ارائه شد غیرجذاب پس از نبرد با آبله; او به مراتب بیشتر شور و شوق برای نظامی تدابیر نسبت به همسر خود—و یا هر زن دیگر که برای ماده. در خاطرات خود, کاترین موجز بوداده او را به عنوان یک "ادم سفیه و احمق." در "بزرگ" پیتر (نیکلاس هولت) حفظ حماقت است اما همچنین بی باک و شاد یک frattish sybarite با یک سادیست طعم خشونت و سیری ناپذیر جنسی اشتها. او بطور سرد, استقبال عروس خود را به بود گفت: "شما نگاه بلندتر در پرتره خود را" پس از خیره شدن طولانی ثانیه در پشت او.

با وجود آن rollicking زندگینامه آزادی "بزرگ" به نظر می رسد برای حفظ چیزی از کاترین سریع کنجکاو شیوه ای. با گونه گلگون گسترده و پر از کف کمد لباس فانینگ می تواند نگاه کاملا بی تزویر یک دوم و خون گرسنه بعدی. پایان قسمت اول, کاترین آمده است برای دیدن که تنها راه برای آزادی خودش را از یک مستبد است به یاد بگیرند که راه خود را; که برای فرار وحشتناک او ازدواج باید تبدیل وحشتناک خودش. در این راه "بزرگ" pleasingly جلوگیری از لکه براق فمینیستی براق ملکه, داستان. در قسمت پنجم با عنوان "جنگ و استفراغ" کاترین بازدید از خطوط مقدم جبهه از یک میدان جنگ در حالی که حمل تیفانی-جعبه آبی پر از macarons به منظور مطرح رسمی "نبرد نقاشی." هنگامی که او ارائه می دهد یک کوکی به یک سرباز خونین که می گوید که او نمی تواند یکی را به عنوان او را از دست انگشتان دست خود را, او درآمد حاصل از پرتاب یک macaron به طور مستقیم به داخل دهان او. "این پسته, در صورتی که مفید," او می گوید.

مک نامارا نوشت که این فیلمنامه برای "مورد علاقه" از سال 2018 است برجسته خود را با یک سبک سلطنتی طنز که باعث اخلاقی و فیزیکی دافعه در برابر اندازه گیری. که فیلم—بازیگران اولیویا کلمن به عنوان یک زود رنج استبدادی ملکه آن و Rachel Weisz و اما استون به عنوان بانوان-در-انتظار متخاصم برای جلب توجه او—واژگون queenly تاریخ برجسته سازي آن جنگ با نقرس و گرسنه جنسی خواسته است. پیشنهاد شده است که شاید پاینده در یک رژیم غذایی منظم از گوشت گوسفند و کرم در زمانی که لوله کشی فن آوری بسیار پیشرفته ممکن است منجر پادشاهان به بوی رسیده گورگونزولا و عمل فقط به عنوان ترش. همان تهوع حس لذت گرایی حاکم "،" نشان می دهد ostentatiously مبتذل (مک نامارا فلفل کلمه "کس" به تقریبا هر صحنه به عنوان اگر آن را خوب است, ادویه) و درشت (من gasped زمانی که اسقف اعظم پس از اطلاع کاترین که او باید بررسی کنید اگر او را "دیوار داخلی شکسته شده است," می رسد تا به مرطوب دو انگشت در دهان او.) بیش از حد و خشونت هستند horrifically هم تنیده شده است. در اواخر قسمت افتادن می ترسم که کسی که در حال برنامه ریزی برای سرنگونی او مجموعه تا پنج "شکنجه ایستگاه" در کاخ سعی کنید به دود کردن خائن است. "این به نظر می رسد بزرگ!" او می گوید به دادگاه, دکتر, بررسی صحنه از یک بالکن. به منظور ثابت کند که او هیچ خائن (حتی اگر او کاملا یکی است) کاترین ارائه می دهد به نشستن در ناخن-کشیدن ایستگاه خودش. متعاقب آن رابطه از فانینگ نوشتن در درد است به اندازه کافی برای روشن کردن معده خود را, اما آن را نیز باعث می شود یک نقطه. هیچ کس در امان پیتر کاخ حداقل از همه خود را flaxen عروس.

نشان می دهد که با وجود این همه به نوعی یک کمدی پر از فحاش یک آستر و خار تیز توهین. ("زنان برای بذر خواندن نیست" پیتر می گوید کاترین در اوایل نشان می دهد. بعد او می خواند او عبور توسط دیدرو: "انسان هرگز تا آخرین پادشاه بوده و خفه با رودۀ آخرین کشیش.") آن را نیز یک جشن بصری با اسراف مجموعه, سس و غنی رنگ لباس. من نمی تواند کمک کند فکر که من تماشا کردم که با توجه به جهانی توقف در تولید فیلم با توجه به همه گیر "بزرگ" ممکن است در گذشته بیش از حد بالا دوره قطعه منتشر خواهد شد این سال است. وجود دارد چرب قرقاول و کوکی برج شکار اعزامی و سالن escapades. Hoult, prances در اطراف حیوانات pelts, جلیقه و comically بزرگ گردنبند صلیب به دنبال مانند یک خراب پسر بچه کوچک که حمله کردند و او را پری جعبه. زمانی که کاترین به او می گوید به گوش دادن به مردم خود و آنها را به آنچه آنها می خواهند او snorts "چه می خواهند ؟ این یک ایده رمان. احتمالا فرانسه؟" "من یک زندانی در اینجا به یک ادم سفیه و احمق" کاترین می گوید: در یک خط است که پژواک ارزیابی در خاطرات خود. مانند "مورد علاقه" "بزرگ" گسترش احساس همدردی زیادی به آن پادشاه اسیر در زندگی او را انتخاب نمی کند, در حالی که همچنین بیرحمانه skewering او سبعیت و نابجا و سخاوتمندانه. نشان می دهد ممکن است از لحاظ تاریخی دقیق, اما آن را برش در طول تاریخ مانند یک پوکر به خانواده سلطنتی را فاسد هسته.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب