بزرگ زوم-مدرسه آزمایش

An iPad displaying the zoom app on a table
با مدارس بسته برخی از دانش آموزان در حال انتقال به آموزش از راه دور و برخی از والدین به homeschool آموزش و کمک های فنی.عکس از Alamy

در برخی از راه, زبان, مدرسه یک مدرسه خصوصی در منطقه مالی بود که به خوبی مناسب به سن coronavirus. زبان است که دانش آموزان در کلاس دو طریق دوازده است “2e” که مخفف “دو بار استثنایی است.” این اصطلاح اشاره به استعداد دانش آموزان است که به نوعی از ناتوانی در یادگیری مانند خواندن و نوشتن, ADHD یا خفیف اوتیسم. چنین دانش آموزان در حال حاضر انواع چالش های آموزش و بنابراین Micaela Bracamonte بنیانگذار و مدیر مدرسه گفت: “من به دنبال معلمان که انعطاف پذیر هستند و بداهه و سازگار است. بسیاری از آنها در یک زمینه هنرهای.”

چهار شنبه, آوریل 11th, روز سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که COVID-19 رسما یک بیماری همه گیر مدرسه کارکنان بر خاست به عمل است. آنها دو روز را صرف راه اندازی انتقال به راه دور آموزش پیکربندی زوم در حال توسعه برنامه های درسی. کلاس های آنلاین شروع در روز سه شنبه, آوریل 17th. توسط چهارشنبه Bracamonte بود از کوره در رفته e-mail ها از پدر و مادر دوم و سوم کلاس. برای آن دسته از دانش آموزان او گفت: “مشخص بود که این یک فاجعه است.” این مشکل تا به حال برای انجام این کار با آموزش فرمت. دانش آموزان بزرگتر بودند در نظر گرفتن کلاس های زنده از طریق زوم. اما ایالت نیویورک, انجمن مدارس مستقل و دیگر مقامات آموزشی توصیه کرده بود “آسنکرون یادگیری” برای کودکان. شش و هفت ساله داده شد تکالیف برای تکمیل در زمان خود با پدر و مادر خود اقدام به عنوان فرض مجریان. نتیجه این شد یک “مینی شورش” Bracamonte گفت. “بچه ها شد نه فقط انجام کار. و پدر و مادر خشمگین بودند.” بسیاری از داده بود. “ما بسیاری از ایمیل ها گفت:” من فقط فکر نمی کنم او می تواند مسئولیت رسیدگی به این کنترل از راه دور-آموزش چیز. من قصد دارم تا او را به بازی در ظهر.'”

Bracamonte تصمیم گرفت که کارشناسان در اشتباه بودند. “همه گفتن ما که ناهمزمان یادگیری’ بهترین تمرین برای این سن است. اما فکر می کنم در مورد آن. واقعا وجود دارد هیچ بهترین شیوه. ما هرگز در این وضعیت قبل از! هیچکدام نمی دانند که چه چیزی را برای هر جمعیت کودکان و نوجوانان بسیار کمتر از ماست.” او به نام مدرسه رهبری جلسه از طریق زوم و گفت: کارکنان به تغییر چرخ دنده ها و آماده شدن برای آموزش تصویری زنده کلاس های دوم و سوم کلاس. معلمان مردد بودند. Lang دانش آموزان تمایل به “فوق العاده ضربه” Bracamonte گفت. کشمکش آنها می تواند یک چالش در شرایط عادی. “معلمان می ترسم که بچه ها رفتن به coöperate و آنها نمی خواهد بود قادر به مدیریت یک کلاس درس مجازی.” اما او اصرار داشت که آنها آن را امتحان کنید.

سه شنبه گذشته در 9:40 یک.m., دوم و سوم کلاس وارد شده بر روی زوم برای یکی از کالاهای اساسی از زبان برنامه درسی: یک کاردرمانی, کلاس, که در آن آنها تمرین مهارتهای حرکتی مانند دست خط و یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت شدید تر فعالیت فیزیکی است. (مدرسه پردیس کوچک, بدنسازی, با, بالا رفتن از دیوار تردمیل و نوسانات.) من به سیستم وارد شده در مدت کوتاهی قبل از اینکه کلاس شروع و گفتگو با معلم های زبر و خشن طاس و ریشو کاردرمانی نام مایکل رایان ، این دانش آموزان شروع به ظاهر بر روی صفحه نمایش. رزا بود کثیف و موهای بور. جورج عینک ملوان راه راه پیراهن. Emmeline بود و موهای قهوه ای و چتری و نوازش کردن گربه. Ronan وجود ندارد. نیکلاس بود اما در حال حاضر قابل مشاهده نیست در دوربین; چند تافتز مو بور خود را به نظر می رسد در پایین صفحه نمایش من. بچه ها تا به حال خود را تنظیم کنید نام صفحه نمایش: “گربه و سگ” “stampylongnose” دیگری “stampylongnose” و “diper.” (زمانی که رایان به آنها یادآوری را انتخاب کنید چیزی “مدرسه مناسب” رزا تغییر “diper” به “Spectrapod برف squall.”)

رایان استقبال دانش آموزان با روشن “هی!” صادر شده و یک سری از دستورات به منظور: “بچه ها زمانی که ما شروع کلاس, من قصد دارم به درخواست همه را تغییر نام صفحه نمایش . . . هیچ صفحه نمایش های. من فکر کردم من که خاموش است . . . نیکلاس! من نیاز به شما را به نکته دوربین خود را به طوری که من می تواند شما را ببینید.” رایان و دانش آموزان بودند نگه داشتن توپ سبز درمان بتونه یکی از چندین بی قراری ابزار آنها داده شده است برای برآوردن آنچه Ryan خود را به نام “نیاز به حرکت است.” من صفحه نمایش پر از جنبش به عنوان آنها بازی و بتونه: فوق العاده آن را نورد آن را به توپ سکس دهنی, انگشت کردن آن به رشته های بلند. پاها و بازوها پرواز, بدن, را لرزاند. من خودم احساس کمرنگ دریازده. سطح سر و صدا رخنه کرد. رزا تکیه به دوربین بیرون کشیده و در گوشه دهان او و grimaced. Emmeline گیر او بتونه به چهره و شعار می دادند “من باید بتونه گونه! من بتونه گونه!”

در این مرحله یکی از زوم مزایای آشکار شد: این یک عملکرد بی صدا. رایان خاموش و سکوت و نظم بودند فورا دوباره بازسازی شد. او برشمرد روز برنامه: Tabata تمرینات انگشت warmup با درمان بتونه خط شکسته نوشتن و تایپ کردن عمل است. سپس او را در موسیقی—آهنگ تم از “راکی”و اعلام “همه حق بچه های ما در حال رفتن به شروع به پریدن جک. فشار صندلی خود را به عقب! اجازه دهید برود!” کودکان شروع به پریدن کرد و شروع تندرست به موسیقی در اتاق نشیمن خود را. رایان رهبری آنها را در یک سری از ورزش حرکت می کند: “تعادل بر روی یک پا! . . . درخت را در برخواهد داشت! . . . در حال حاضر پانچ!” ده دقیقه بعد آنها در فرآیند له له زدن. “Phew!” او گفت: unmuting آنها. “شما بچه ها رو کشته!”

“ما کشته شما؟!” کسی پرسید.

“شما کشته آن” او گفت:.

در سراسر جهان, دانش آموزان و پدر و مادر درگیر در یک گسترده سایبری-آموزش آزمایش. مدارس دولتی در چهل و شش کشور ایالات متحده بسته اند و شهر نیویورک 1.1 میلیون عمومی-دانش آموزان مدرسه منتقل شده به آموزش از راه دور بسیاری از با استفاده از iPads و Chromebook توزیع شده توسط این شهرستان است. مهد انجام شد آواز خواندن-پابه و دایره زمان از طریق ویدئو چت. پدر و مادر بودند moonlighting به عنوان دستیاران فنی و homeschool مدرسان. (بسیاری از آنها به Tweeting تلخ به روز رسانی: “کنترل همه چیز از دست رفته است. لطفا کمک”; “تغذیه تکالیف ریاضی برای سگ خودم”‘; “بعد 6(?) از #مدرسه در منزل و چهار ساله را آغاز کرده است گفت: “بله استاد” به من هر آموزش است.”)

برای Lang مدرسه این هفته پیشرفت در دانشجويان اتاق نشیمن و آشپزخانه و اتاق خواب است که به زودی آشنا شد. در زبان انگلیسی هنر آنها تمرین نوشتن مقاله کار بر روی اسناد و مدارک از یک مشترک گوگل درایو. (Emmeline مقاله بود به نام “خانه من” جورج “سگ اجرا” و Ronan را “محل کهکشانی ها.”) در سخنرانی کلاس آنها مطالعه هنر گفتگو, یادگیری, برای پاسخ مودبانه به افتتاحیه مانند “من قصد دارم برای کنسرت فردا شب” یا “من یک توله سگ جدید در این آخر هفته.” پس از کلاس, معلم, جودی نوسباوم یک آسیب شناس گفتار و زبان گفت: من که زوم مزایای آن به عنوان یک آموزش در حد متوسط. “بعضی از بچه ها در حال بیرون آمدن از پوسته خود را بیشتر و حمایت خود را,” او گفت:. تابع چت بود به خصوص مفید است. “من به بچه ها که در حال چت با من در همه زمان ها با سوال پرسیدن من برای روشن شدن و یا تکرار چیزی است.”

آنلاین مختلف زوم توابع—به اشتراک گذاری صفحه نمایش, صفحه نمایش, نام, چت, قطع صدا را فشار دهید به نظر می رسید به یک منبع برای مذاکره دانشجو-معلم قدرت پویایی است که ممکن است در غیر این صورت باید حول زنگ تفریح یا درس امتیازات. در طول ناهار دسته یک جلسه رسمی از غذا خوردن و صحبت کردن Ronan فشرده خود معلمان کلاس درس برنان چندلر و رایان پیرس برای گسترش توانایی های چت. “می تواند شما را قادر می سازد چت, بنابراین ما می توانید چت با افراد دیگر؟”

چندلر گفت: هیچ. “من ترجیح می دهم برای شما به صحبت کردن با یکدیگر.”

“اما من دوست دارم چت, زیرا شما می توانید فایل های. من یک فایل من نیاز به ارسال به رزا.”

چندلر این موضوع را تغییر داد. “رزا آنچه شما غذا خوردن؟”

رزا که از خوردن کرفس شانه ای بالا انداخت. “من هیچ speak Americano.”

برای من سود چندلر آنچه آنها فکر زوم. Emmeline صحبت از زیر پتو گفت که او دوست داشت مجازی آموزش از آنجا که او می تواند بازی با گربه او را در طول درس. “یا من می تواند به آشپزخانه بروید و خودم یک میان وعده. و یا من می توانم من پدر و مادر آن را انجام دهد.”

Ronan گفت: “من دوست دارم که قادر به چت با مردم—در هنگام چت است که هنوز هم روشن.” او برای یک ثانیه فکر کرد و گفت: “من فکر می کنم من هنوز هم یادگیری زیادی است.” سپس او اضافه کرد: بی سر و صدا “من ترجیح می دهم مدرسه به طور منظم.”

چندلر ساخته دلسوز چهره. “من بیش از حد, Ronan,” او گفت:.

اما این هفته به حال خود امتیاز بالا. در 9:40 روز چهارشنبه در آن زمان برای درام. معلمان مایکل Cates و جو ساقی وارد شده در صحنه و لباس. چنانند که اسکاتلندی عینک سیاه, تخت, کلاه و عینک آفتابی و معرفی خود به عنوان جیمز McBond. ساقی عینک کلاه کابوی و گفت که او کابوی بیلی باب. آنها می خواست دانش آموزان را به انجام همان. Emmeline پوشیدن coonskin کلاه جورج یک کاغذ مچاله minotaur, ماسک, نیکلاس یک “جنگ ستارگان” Stormtrooper صحنه و لباس و Ronan هری پاتر کیپ. رزا عینک به طور منظم ، “من که قرار بود به چیزی اما برای برخی از دلیل من پدر من اجازه نمی,” او توضیح داد: به عنوان پدر او سعی کردم به چیزی می گویند در پس زمینه. “پدر ؟ لطفا می تواند به شما من یک جفت قیچی برخی از نوار نشانگر سیاه و سفید و خاکستری نشانگر بنابراین من می توانید یک ender dragon سر؟”

Cates اعلام کرد که آنها را به بازی یک تریک بازی به نام “زوم, Zap, Zo” و توضیح داد که این قوانین که شامل عبور در اطراف خیالی پیچ و مهره های انرژی در شخصیت. جورج دست در هوا. Cates unmuted او. “بله جورج؟”

“صفحه نمایش یخ زد و من می توانم شنیدن هر چیزی” جورج گفت.

Cates توضیح داد: قوانین برای بار دوم و پس از چند شروع می شود نادرست را بازی نمود. پس از آن آنها در مورد اهمیت لباس و دیگر تریک بازی ساخت یک داستان در مورد یک “عجیب و غریب” مردی به نام Frinky که همواره در اطراف یک ماشین سیاه و سفید نجات گربه. زمانی که بازی بیش از دانش آموزان در یک طیف گسترده ای از موقعیت بدن. Emmeline بود و خیزان در تخت خواب پوشیدن لباس سفید, دکتر, کت و تظاهر به کار بر روی یک حیوان پر شده. نیکلاس دروغ گفتن در بازگشت خود را در زیر کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش تکان دادن یک اسباب بازی سلاح در مقابل دوربین. Ronan قوز بیش از کامپیوتر خود را به وضوح گشت و گذار در اینترنت. جورج و رزا از بین رفته بود.

وجود دارد چند دقیقه از زمان کلاس سمت چپ اما باتلر پیشنهاد کرد که آنها از موعد به پایان برسد. “چرا ما نمی اجازه دهید شما را به یک نوشیدنی و یا یک میان وعده و انتقال به کلاس بعدی خود را?”

نیکلاس هنوز دراز کشیده اعتراض کردند. “Nooo! من نمی خواهم به, انتقال,” او گفت:. “آن را سرگرم کننده است.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>