کسی که دارای کلیدی به Masai Ujiri آینده است Masai Ujiri

نگاه کنید.

من خسته از ماسایی به هر حق رای دادن است که باز برای یک رئیس جمهور, رهبر, گورو حضور.

شما خسته از ماسایی به هر حق رای دادن است که باز برای یک رئیس جمهور, رهبر, گورو حضور.

شما باید به من اعتماد که ماسایی خسته شده است از شنیدن در مورد آن – او به من گفت به همان اندازه که نام او آمده است تا با دهانه در گذشته – اما این یک واقعیت زندگی است.

بد تیم خوب می خواهید مدیران; او ممکن است بهترین در NBA امروز پس منطقی آن است که او را مرتبط با هر باز کار به نحوی.

اگر شما نمی بینم که شما نمی توجه شده.

بنابراین من فکر نمی کنم هر کسی نیاز به دریافت بیش از حد کار می کرد تا دیروز که نیکز ریاست جمهوری باز آمد و اولین نام در هر زبان بود Masai Ujiri.

اما شما می دانید چه ؟

وجود دارد آسان وضوح به این.

یک بار در این هفته بیش از تجارت مهلت واقعا همه گیر برای هر NBA جمهور, مدیر کل, VP بازیکن پرسنل و طلایه دار – ماسایی به راحتی می تواند پایان تمام این حدس و گمان و نگرانی در میان طرفداران.

او می تواند نشستن در روز شنبه با لری Tanenbaum, بحث در مورد آینده توافق نهایی به شرایط تمدید قرارداد/پیشنهاد است که آسان برای کشف کردن و علامت چیزی مانند پنج سال معامله است. یا دو سال معامله است. یا سه سال معامله است.

فقط چیزی را نشان می دهد که او در واقع خوب در اینجا.

این بسیار یک پیام را به طرفداران اما این یک پیام به بازیکنان, بازیکن, عوامل خود و کارفرمایان و همکاران خود و مردان و زنان که برای او کار می کنند.

نه یک بار در هر یک از مرد مکالمات من با او در طول سال است او یک بار حتی اشاره در هر دو سطح از نارضایتی از هر چیزی برای انجام با مالکیت شهر کشور و یا کار خود را.

او کار فوق العاده خوب او از منابع نامحدود به کار برای کارکنان است که به او اعتماد و احترام و دست برداشت. او غول های آفریقا بنیاد پشتیبانی می کند در هر سطح او را به عنوان او بخواهد با آن پر برکت خود و همکارانتان.

اما شما همچنین می توانید ببینید که کسی به عنوان رقابتی است که او به عنوان محور به موفقیت به عنوان او می تواند می خواهید یک چالش و شاید دیگر وجود دارد موقعیت هایی که او می بیند که در حال حاضر چالش های آن.

بنابراین ما نمی دانیم. ما نمی دانیم چرا که او نمی نشت احساسات خود را – همیشه – و او را نگه می دارد به وکیل خود.

اما او قطعا می تواند همه چیز روشن تا به سرعت با در نظر گرفتن هر آنچه که ارائه مالکیت ممکن است – و پول مسئولیت و پشتیبانی بی دریغ و قطعا آنها نمی تواند مقابله شکن.

که سریعترین قطعنامه به یک موضوع در حال انجام. و آن را به حال هر بار که برخی از “خوب” کار در جایی دیگر می آید باز.

بنابراین فوتبال زنان تیم بازی به بازی برای المپیک اسکله و تیم بسکتبال زنان یک زن و شوهر از برنده دور از وارد شدن به سوم آن مستقیم بازی و, آره, این است برای رفتن به یک هفته از ورزش زنان در کانادا و این چیز بدی نیست درسته ؟

من تا به حال یک چت روز دیگر با لیزا Thomaidis و یک زن و شوهر از بازیکنان – من که داستان نوشته شده مدتی این صبح – و آنها مطمئن شوید که درک تاریخی طبیعت از آنچه که آنها ممکن است انجام.

آنها همچنین می دانیم که آن را نمی خواهد بود آسان – بازی بلژیک در بلژیک قبل از خانه بسته بندی شده از سمت راست دروازه یک چالش است – اما رسیدن به بازی های المپیک قرار نیست آسان است ؟

بیشتر بسکتبال بینش در صندوق پستی خود را

دریافت داگ اسمیت هفتگی عضویت در خبرنامه ایمیل بر روی همه چیز رپتورز و فراتر از آن و برآوردن ولع مصرف خود را.

ثبت نام در حال حاضر

از همه چیز که اتفاق افتاده با pucks – Auston متیوز و محل سکونت حادثه شلیک مربی بالا و پایین طبیعت فصل – نیست آن هم از نوع خنده دار است که یکی از ماندگارترین داستان بیش از همه دیگران است که جستجو برای یک قادر به پشتیبان گیری goaltender?

صرف بیشتر از روز گذشته رپتورز عمل جمع آوری چیزهای برای هفته آینده به عنوان تمام ستاره در حالی که بروس نوشت: این.

اما توجه داشته باشید توجه داشته باشید که نیک نشان می دهد که آنها به خوبی می تواند نگه دارید مارک Gaosl تا بعد از این همه ستاره.

“من فقط فکر می کنم او بسیار مناسب و معقول شکل … من می خواهم تصور کنید با شکستن آینده و…. من مطمئن هستم که ما خواهید بود با عجله او را به او به عقب بر گردیم قبل از شکستن. سپس ما را به خرید یک هفته دیگر یا بیشتر نیست من که قطعا او را اگر او می شود قبل از آن, اما من می توانید ببینید که به عنوان یک سناریو در حال پخش است.”

و از آنجا که تنها سه بازی پس از امشب و در اولین بازی پس از شکستن نیست تا فوریه. 21 که خوب طولانی ناتوانی کشش برای یک کهنه سرباز که در حال رفتن به مهم و حیاتی در پلی آف.

اوه آره.

خوشحال تجارت مهلت حوا!

ما خواهید بود به اینجا فردا صبح با معمول پس از بازی کرایه و پس از آن سهام از 3 p. m. آخرین مهلت برای دیدن آنچه که می رود در اینجا و در اطراف لیگ و سپس دوباره آن را در اینجا در روز جمعه و شنبه.

من تکرار خواهد شد که آن را به نظر نمی آید در حال حاضر که HOTH زیادی انجام میدهند – و من فکر نمی کنم آنها باید چیزی را انجام دهد – اما از یک سال پیش تا امروز وجود ندارد بسیار percolating و آن را به نظر نمی آید مانند آنها در حال حرکت به.

سپس آنها ساخته شده یک بزرگ.

پس به نظاره نشست و صبر کنید, شما هرگز نمی دانید چه ممکن است بروید.

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

آنچه باید Masai Ujiri انجام دهید ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر