پنهان تعصب جدول

سازنده همواره استدلال می کنند با سردبیران که فرهنگ خود پازل-شایسته تنها به شنیدن بازخورد روغن توسط تعصب و گاهی آشکار جنسیتی یا نژاد پرستی.عرش Raziuddin / اطلس

ماه گذشته سالی Hoelscher انتشار اولین جدول کلمات متقاطع پازل در این نیویورک تایمز. آن روز رئیس جمهور; موضوع خاطرات بانوان اول. مانند بسیاری از درس خوان خرده فرهنگ های جدول کلمات متقاطع پازل وزوز اکوسیستم و آن whirred به عمل است. Hoelscher ارسال شده یک عکس از روزنامه همسرش رز در اوایل روز خود را به خرید و جانباز جدول کلمات متقاطع سازنده به عنوان آنها نامیده می شود ارائه شده تبریک در یک Facebook گروه است که توسعه سازنده از گروه کمتر. برخی از زمان ها‘ 600,000 دیجیتال-جدول کلمات متقاطع مشترکین به پایان رسید Hoelscher پازل با خود شست گسترش خود را حل رگه و جدول کلمات متقاطع وبلاگ نویسان (بله آنها وجود داشته باشد) مطلوب مورد بررسی قرار پازل تم غیر موضوعی واژگان و سرنخ.

در بخش نظرات در وبلاگ ها, جدول کلمات متقاطع در کنار خاموش-رنگ, جوک در مورد فرضی عناوین برای Melania Trump خاطرات یک بحث درگرفته. Jenni لوی یک متخصص داخلی و یک نویسنده در بررسی سایت خاطرات یک جدول کلمات متقاطع شیطان, چگونه تحسین Hoelscher پازل “لوازم[d] این جدول کلمات متقاطع Bechdel تست.” اما لوی bemoaned یک “فرصت از دست رفته.”

“من را از طریق رفت به دنبال مردان نام با نصب هیجان: اگر چه وجود ندارد هر?,” او نوشت. افسوس 66-در سراسر, دی بود که کلود به عنوان “بیلی ___ ویلیامز” نه به عنوان نامه یا کلاس. در پاسخ به لوی و زاری یک دیدگاه تعجب: “چرا از آن است که مطلوب/لازم به نام زنان غالب در پازل جدول کلمات متقاطع … من چشم پوشی از مرد/زن تعداد بدن.” لوی پاسخ کامل بود کامل-throated تماس با اسلحه به صورت فراگیر در crossworld:

از آنجا که زنان کمتر در پازل محتوا و ایجاد شده است. سرنخ ها و پاسخ هایی که کلیشه ای مردانه هستند “منافع عمومی;” سرنخ ها و پاسخ هایی که کلیشه ای زنانه هستند “طاقچه” و یا “مبهم” … ما تا کنون از [برابری] که یک پازل چند منحصرا با نام زنان نمی کنید ما وجود دارد … [و فمینیسم در اینجا به معنی] “ما اذعان سیستمیک نیروهای که تهدید زنان ما صحبت می کنند و تا زمانی که ما می بینیم کسانی که نیروهای نشان داده شده در جدول و ما از جامعه ما را بهتر انجام دهد.”

Hoelscher به نظر می رسد پاسخ به لوی و گفت: او می خواهم ارائه پازل با هیچ اما تعجب نیست که این بار سردبیران را تغییر داد.


جدول کلمات متقاطع سردبیران عجیب و غریب داوران فرهنگی و ارتباط. خواندن توییت توسط Awkwafina یا اولیویا وایلد در یادگیری است که آنها بوده است و جاودانه در سیاه و سفید شبکه—این کتابی نسخه handprints در دال خارج, چینی تئاتر Grauman. اما هر میخانه-چیزهای بی اهمیت شرکت کنندگان—در معرض بندی در هنر و صنعت آبجو و یا چیزهایی که بوی خمیر ترش و یا هر چه تشریفات است به—به شما خواهد گفت که پرسنل است سیاست است. که ستونهای جدول کلمات متقاطع مانند نیویورک تایمزاز لس آنجلس تایمزو واشنگتن مجله تا حد زیادی نوشته شده است و ویرایش و واقعیت-بررسی و تست-حل و سفید مردان دیکته آنچه که باعث می شود آن را به 15×15 شبکه و آنچه را نگه داشته است.

زمانی که ویراستاران نقد و بررسی پازل تسلیم آنها علامت آن را تا منهای علائم بعدی به obscurities یا نوع املای بررسی علائم بعدی به واژگان پر جنب و جوش. اما یک ویرایشگر منفی است حل دیگر این واژگان. سازنده همواره استدلال می کنند با سردبیران که فرهنگ خود پازل-شایسته تنها به شنیدن بازخورد روغن توسط تعصب و گاهی آشکار جنسیتی یا نژاد پرستی. (نشریات ناشناس در ویرایشگر بازخورد است که به شرح زیر است.) ماری کوندو نمی تواند به اندازه کافی آشنا “به ترین solvers به خصوص با آن غیر معمول نام گذشته.” گی عاشقانه یک “پاکت نامه-فروشنده که خطرات solver واکنش.” (با توجه به XWord اطلاعات یک وبلاگ است که آهنگ کلمات متقاطع آمار عاشقانه به نظر می رسد در نیویورک تایمز پازل به عنوان یک مثال بیش از 40 بار از سال 1950.) سیاه سنگ “ممکن است استنباط نامطلوب پاسخ.” عطر و طعم FLAV در یک پازل نوشتم به دست آورده یک علامت منفی.

“محبوب موسیقی” ارزش های آمریکایی باشگاه جدول کلمات متقاطع ویرایشگر بن Tausig به من گفت: “که در آن تعداد زیادی از زنان جوان و مردم از رنگ ها قابل مشاهده است به طور منظم به عنوان رد بیش از حد زودگذر برای ‘بزرگ پازل جدول کلمات متقاطع.'” او افزود: “Ephemerality است کلمه کد; محرومیت نتیجه است.”

و در حالی که برخی از گوشه و فرهنگ نگهداری از گوگل alpha چنین ترجمه برخی از جنبه های نگران کننده از زبان خزش. به نیویورک تایمز پازل دارای اب و هوای عمیق حساسیت مسائل از اواخر از جمله اجازه می دهد نژادی لکه دار کردن در شبکه ژانویه گذشته با وجود اعتراضات صریح از کسانی که شاهد این پازل prepublication. دیگر تجاوزات شامل سرنخ به صورت غیر قانونی (“گرفتار توسط گشت مرزی”); مردان (“برافروخته نظر از یک فمینیست”); و هود (“محل با homies”). در بسیاری از موارد تغییرات سرمقاله تار و سازنده است, اصلی, inoffensive سرنخ.

خواهد Shortz پازل سردبیر در باراست ذکر شده پایین ارسال نرخ کمتر از گروه به عنوان یکی از دلایل عدم سازنده برابری اما تن ناشنوایی و کدورت می توانید سازنده کردن روزنامه. (من یک بار Shortz سرمقاله دستیار و من کمک گوگل alpha چنین ترجمه به بار.) در یک Facebook موضوع با Shortz و دیگر نظر ربکا شاهین, a 30-year-old سازنده نوشته شده: “من می توانم احساس خوبی در مورد قرار دادن کار من به یک خروجی است که من احساس می کنم بسیار مقادیر مختلف از خود من است.” او ادامه داد: “آیا هر چیزی که انجام می شود به آدرس این مسائل؟” Shortz به یک متفکر پاسخ با استناد به افزایش اخیر در زنان برخي قاعدههاي كلي و گفت برابری بود: “یک مسئله مهم برای ما است.” اما زمانی که بکند در مورد حساس ویرایشهای او آنها را تکذیب کرد و افزود: “اگر یک puzzlemaker ناراضی است با سبک ما از ویرایش و سپس آنها باید ارسال کار خود را در جای دیگر (و یا انتشار آن خود را به نگه داشتن کنترل کامل).”


فراگیر تلاش نیاز مثلث بین خودی و بیگانه تاکتیک های ماهیگیری برای وحدت بین fix-the-سیستم اردوگاه و شروع تازه اردوگاه. بسیاری از سازنده ها من با صحبت هنوز ارسال به نشریات مانند این باردر حالی که دفاع از جاهای دیگر به صورت پازل است که بازتاب های گسترده تر احساسات.

اریک Agard یکی از این مدافع است. به تازگی نام سردبیر صدای آمریکا‘s جدول کلمات متقاطع در چند ماه کوتاه او در حال حاضر “به ارمغان آورد چیزی بسیار رادیکال” در هر اندی Kravis های عجیب و غریب سازنده و یک دستیار برای بار‘ پازل. تقریبا در هر ایالات متحده آمریکا امروز byline شده است یک زن و یا یک فرد از رنگ به لطف Agard فعال استخدام. “این یک مدل مردم را مورد بحث به عنوان” مطمئنا شما نمی توانید معنی این; [قطعا ما] سازش در طول راه'” Kravis می گوید و در عین حال تحت Agard را پاسداشت ایالات متحده آمریکا امروز پازل است که بی شک متنوع است.

بخشی از این تنوع است که رویه های هزاره تمایل به مالش دادن سلسله مراتب برای همکاری است. Agard است workshopped شبکه بارها با جدیدتر سازنده ارائه “یک سطح حمایت و نظارت است که هیچ ویرایشگر ارائه می دهد و می گوید:” راشل Fabi یک bioethicist و جدول کلمات متقاطع سازنده. “روند ساخت و ساز [با اریک] است بسیار کارآمد تر و محترمانه” یکی دیگر از سازنده استلا Zawistowski توافق با این استدلال که سردبیران مانند Agard ثابت کند که همکاری لازم نمی تواند دست و پا گیر و یا کاهش سرعت و نیاز به قربانی نیست نویسنده صوتی.

حل کننده متوجه شده اند. Agard که یک بار عینک انتشار بیشتر زنان پیراهن به یک جدول کلمات متقاطع پازل مسابقات فکر می کند Shortz و دیگر میراث ویراستاران “می تواند ضربه محکم و ناگهانی [خود را] بی نهایت دستکش مانند Thanos و 50 درصد از پازل می تواند توسط زنان است.” اما در حال حاضر Agard متمرکز ساخت پازل برای جوامع به ندرت نشان داده شده در پازل — یک پروژه از گسترش نه آموزش و پرورش. یک solver ستایش Agard برای استفاده از آنها ضمایر برای خواننده سام اسمیت در ایالات متحده آمریکا امروز سرنخ. حتی cluing fusty crosswordese مثل اوله از طریق آهنگ “بزرگ اوله عجایب” برنده تبدیل و پل های نسل; به عنوان یک فرد مشاهده شده در توییتر “مگان تو نریان بود مادر بزرگ من جدول کلمات متقاطع امروز.”

و در حالی که حساس wunderkinds مانند Agard و دیوید استاینبرگ, پازل ها و بازی ها ویرایشگر در اندروز McMeel جهانی, تنفس زندگی جدید را به موجود پازل نشریات قدیمی و جدید در حال وارد شدن به این بازی جدول کلمات متقاطع. نیویورکر اضافه شده یک جدول کلمات متقاطع در سال 2018; سردبیر آن لیز Maynes-Aminzade است به ویرایش پازل در یک عمده پس از انتشار در نیویورک تایمز‘ افتتاحیه ویرایشگر مارگارت Farrar. (افشای کامل: من یک کمک کننده به این نیویورکر پازل.) برای Maynes-Aminzade یک فراگیر پازل خواسته های هر دو برابری جنسیتی و مانند در ایالات متحده آمریکا امروزیک مشارکتی, شفاف, سرمقاله روند. مهمتر به دلیل تهیه و تدوین و در کتاب های مرجع و ویکیپدیا می تواند تاخیر در پشت محبوب استفاده از, می گویند عجیب و غریب و یا POC colloquialisms سریع دفتر نظرسنجی در شل—تا زمانی که این گروه در حال بررسی است متنوع—می توانید اثبات آنچه که یک موتور جستجو الگوریتم ممکن است undercount.

خارج از سنتی انتشارات اشتراک پازل سری مانند Inkubator زنان از حروف و عجیب و غریب Qrosswords ایجاد فضا برای مراجع یا تم های ساخته شده و توسط زنان و عجیب و غریب مردمی است. ربکا شاهین به تازگی بررسی یک Inkubator پازل با عنوان “غوطه” توسط Allegra Kuney. موضوع آن درگیر حروف B, O, O و B فراتر از هر طرف سنتی 15×15 جدول کلمات متقاطع شبکه; ترمینال B از بن بود به معنای واقعی کلمه در بخشی از یک طرف ادم کودن و احمق. شاهین شور و شوق برای پازل بیش از تحسین نیز برای طراحی جدول کلمات متقاطع; او در تمجید دقیقا همان نوع از تم شما نمی بینید در بسیاری از رسانه ها و نوع که ممکن است تشویق یک محصول جدید از سازنده.

مضاعف تشویق هستند مدل های نقش و فالکون ساخته شده است که امواج وجود دارد ، در حالی که طوفان مغزی یک تم او تا به حال این ایده به صورت یک “انقلاب”در این مورد یک ماه از پازل با بسیاری از زن جدول کلمات متقاطع برخي قاعدههاي كلي به عنوان امکان پذیر است. پس از هماهنگی با نشریات مختلف و کمک منبع جدید صدای شاهین تخمین می زند که بیش از 100 ساخته شده در جدول منتشر خواهد شد. به نیویورک تایمز امضا برای هفته اول (“ما در حال پیشرفت هستیم,” Shortz به من گفت). بن Tausig خواهد شد از ویژگی های زنان مهمان ویراستاران. و استاینبرگ را اختصاص بیش از 30 پازل به زن برخي قاعدههاي كلي. در میان سازنده خواهد بود Fabi و Zawistowski; Hoelscher, این بار سازنده; و او جهانی اولین کارن استاینبرگ که اتفاق می افتد به مادر دیوید. “آره که مادر من!” جوانتر استاینبرگ توییتی. “من مربی گری او!”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>