هزینه های بالای وحشت-حرکت

کارولین دریک / مگنوم

آن زمان تنها چند هفته پس از اولین coronavirus مستندات در ایالات متحده گزارش های خبری به تحمل کردن آنچه که مردم در سخت ترین-آمار شهرستانها بلافاصله دیدم با چشم خود: زمانی که رفتن رو سخت بسیاری از ساکنان و به خصوص ثروتمند—کردم.

این outflux ترین تلفظ در شهر نیویورک که در آن حدود 5 درصد از جمعیت خالی محل برای برخی دوره از زمان با توجه به نیویورک تایمز تحلیل های تلفن همراه داده های مکان. برخی از قدیمیترین leavers رهبری به خود بزرگ تر خانه های تعطیلات در حالی که دیگران رفت و به سرپا ایستادن کردن با خانواده خود در حومه شهر. در بروکلین جایی که من زندگی می کنند, آن را سخت به دست مردم بسته بندی اتومبیل های خود را در اواخر ماه مارس و آوریل; آنها اغلب مردم تنها در خارج که نیست حمل کیسه مواد غذایی و یا ارائه سایر مردم آمازون سفارشات.

به زودی برخی از مردم شروع به پیش بینی عذاب برای امریکا بزرگترین شهرستانها. هیچ شهر به نظر می رسید به یک برنامه ریزی منسجم را تنگ و محدود حمل و نقل عمومی و ایمن برای مسافران است. کافه ها و رستوران ها نمی تواند به حالت عادی بازگشت برای ماه ها و شاید سال و برخی می دید به طور دائم. مدرسه reopenings گیر شد در برزخ است. افرادی که سمت چپ برای ایمنی از حومه خواهد ماندن برخی از فرض و دیگر بالا بگیر آنها را دنبال کنید. بیش از چند هفته گذشته به عنوان معترضان شده اند ملاقات با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در شهرستانها در سراسر کشور که برخی از آنان پیش بینی کرده بود خروج رشد بیشتر مصمم. حتی نیویورک تایمز پرسید: اگر در شهر نیویورک بود که هنوز هم به ارزش آن است.

این سند چشم انداز شهری عصر یخبندان شده اند buttressed دیگری اخیر پیش بینی: که دفتر کار دیگر نیاز به رفتن جسمی به یک دفتر. کارفرمایان که مقاومت کرده بود از راه دور کار شده اند مجبور به کشف کردن تاب برداشتن و در حال حاضر آنها تحت فشار نگه دارید که گزینه های موجود حتی به عنوان متحده شروع به بازگشایی شده است. Google, Facebook و توییتر را تمدید کار از خانه در حال حاضر برای کارکنان خود به 2021 یا ساخته شده گزینه دائمی سوخت فانتزی که سابق ساکنان آپارتمان در شهرستانها گران به زودی قادر خواهد بود به کنفرانس تلفنی در حالی که دور از یک صندلی در کنار خود را بسیار خود را ،

به عنوان coronavirus مورد شمارش شروع کنه به بالا در سراسر کشور و شبح دوم سنبله در عفونت های بافندگی مردم در شهرهای بزرگ آمریکا که می تواند به استطاعت ممکن است وسوسه به بسته تا آپارتمان خود را دریافت کنید. اما فرار شهرهای بزرگتر قمار از بسیاری از کارگران یقه سفید ممکن است متوجه. کسانی که وحشت-حرکت می تواند به زودی پیدا کردن که در آینده از کار و شهرستانها را بسیار متفاوت از آنچه از آنها انتظار می رود.


هنگامی که ما صحبت در مورد مردم آمریکا را ترک بزرگترین شهرستانها در حال حاضر مردم تا حد زیادی به معنی غنی است. در نیویورک تایمز‘ تجزیه و تحلیل از تلفن همراه در محل داده 420,000 مردم گریخت و به شهر نیویورک برای برخی دوره از زمان از 1 مارس تا آوریل 1. کسانی که چپ بودند به شدت متمرکز در شهرستان ثروتمندترین کد پستی به خصوص کسانی که در منهتن. پدیده ای مشابه در بر داشت در این شهر زباله-مجموعه الگوهای که در آن مقدار زباله کاهش یافته است به شدت بیشتر که در آن افراد ثروتمند از بین رفته بود.

که لحظهای از حرکت نشان دهنده بلند مدت روند که قادر به حرکت از جایی به جای دیگر در آمریکا “توانایی به حرکت واقعا متمرکز در میان بالاتر درآمد مردم می گوید:” سامانتا فریدمن رئیس مرکز اجتماعی و تجزیه و تحلیل جمعیت شناختی در دانشگاه ایالتی نیویورک در آلبانی. مردم فقیر تغییر خانه بسیار بیشتر از مرفه خود را به همتایان او به من گفت اما حرکت آنها تقریبا همیشه در همان منطقه; آنها تمایل به گزاف گویی بین اجاره و خانه های دوستان و یا بستگان است.

وسط و بالا-درآمد مردم است که می تواند ترک این شهر در این سال را می توان به دو گروه اساسی. وجود وحشت-محرک که نیست قبلا در نظر گرفته می روم قبل از همه گیر رسید. در یکی خصوصی Facebook برای وحشت-محرک است که من در برابر جاسوسی در اطراف برای چند هفته و چند هزار عضو نگاه برای مشاوره در مورد چگونه برای متقاعد کردن خود را در نیویورک–محبت زن و شوهر به ترک و یا خواسته برای توصیه از شهرهای کوچک هستند که به نحوی بسیار شبیه به این کشور بزرگترین متراکم ترین شهرستان است.

گروه دوم از محرک باعث می شود کمتر هیجان انگیز روند داستان: افرادی که در حال بدست گرفتن بخشی در حالت عادی فرسایشی که در شهر نیویورک دارای مقدار زیادی—دهها هزار نفر از ساکنان آن حرکت به دور از هر سال است. این شهر گران است و تنگ و تعداد زیادی از مردم خود طرح خروج همزمان با قابل پیش بینی نیازهای خانواده خود و یا حرفه ای و یا فقط به دلیل آنها می خواهند چیزی متفاوت است. همه گیر ممکن است شتاب این محرک’ جدول زمانی چند ماه یا یک سال اما تصمیم به ترک در حال حاضر ساخته شده است.

همه نشانه این گروه دوم از محرک است که به مراتب بزرگتر از کسانی که به طور ناگهانی تصمیم به فرار. “وجود دارد این جنبش در حال حاضر از مردم شروع به حرکت در خارج از شهرهای هزینه های بالا مانند سان فرانسیسکو و نیویورک و واشنگتن دی سی” Derek Hyra یک متخصص در دانشگاه آمریکایی و رئیس مدرسه شهری, سیاست, مرکز به من گفت. شهرستانها مانند Atlanta, Georgia; Austin تگزاس و ایالت تنسی را برداشت قابل توجهی از جمعیت دستاوردهای خود را به دلیل نسبتا مقرون به صرفه املاک و مستغلات بازار, Hyra گفت: رسیده برای خانه کوه در می رم و gentrification.

ممکن بود در طول تاریخ بد ماه برای بالا پایان منهتن بازار اجاره اما کمی وجود دارد دلیلی برای باور است که ماه های آینده بدتر خواهد شد. در حالی که جدید اجاره در این شهر کاهش یافته است بیش از 60 درصد در ماه گذشته تعدادی از آپارتمان که در بازار مشخصی و تنها 34 درصد در مقایسه با سال گذشته است. برخی از زمان های خالی ممکن است برگزار می شود از عموم تا کارگزاران قادر به نشان دادن آنها را به مستاجر آینده نگر در فرد دوباره, اما, نیز وجود دارد یک توضیح ساده تر: مردم تصمیم گرفت که در حال حرکت در طول یک بیماری همه گیر می تواند بدون هیچ زحمتی و خود را تجدید اجاره در میزان بیشتری از در عادی سال است. در چند ماه گذشته شواهد پدید آمده است که برخی از صاحبخانه شدند با استفاده از مستاجران’ تمایل قوی به ماندن قرار داده و با سرقت های خود را اجاره یک روند به سختی در خط با روایت از خروج دسته جمعی.

حوادث ممکن است الهام بخش بسیاری از مردم به آتش Zillow در یک جا از اضطراب, اما برای اکثر مردم خیلی بیشتر از مورد نیاز است که در واقع شروع به پر کردن حرکت جعبه. در سه هفته من صرف خواندن نوشته ها در وحشت-محرک Facebook بسیاری از مردم ارسال خود را آشکار نمی شود وحشت واقعی-محرک است. آنها تا به حال مدت طولانی است که توطئه های خود را خروج به حومه مناطق یا شهرهای کوچکتر که در آن مراقبت از کودک و مسکن مقرون به صرفه تر هستند. این مرفه بزرگسالان نزدیک شدن به میانسالی در حال ترک متراکم گران شهرستانها به همین دلیل بسیاری از آنها رنگی وجود دارد در وهله اول: در واکنش به همه گیر اما در واکنش به تغییر شرایط زندگی خود را. “وجود دارد به یک دلیل بسیار خوبی برای حرکت در این نوع از محیط زیست و من شک و تردید آن را فقط رفتن به مربوط به این ویروس” فریدمن می گوید. “هنگامی که یک شخص می شود و آنها باید کودکان که اغلب فرمان ها نیاز به حرکت می کند.”

کهربا ون Moessner شمارش خانواده اش در میان گروهی بود که در حال حاضر به دنبال به ترک. در سال 2018 و او در زمان یک کار است که او به عنوان توصیف “90 درصد از راه دور” با این انتظار که او و شوهر او نیاز به ترک شهر اگر آنها می خواستند برای بالا بردن یک خانواده است. “بعد از ما تا به حال یک کودک—داستان به عنوان قدیمی به عنوان زمان ما شروع به فکر کردن در مورد چگونه پایدار زندگی ما در اینجا بود” او به من گفت. “بازگشت در ماه نوامبر ما شروع به دنبال در املاک و مستغلات شمال ایالت و [گیر] واقعا تسریع ما علاقه ای به ترک آنجا که ما فقط به دام افتاده در آپارتمان دو خوابه با ما در حال حاضر-13-ماه-پیر پسر.”


برای بسیاری از مردم در هر دو دسته از محرک پیش بینی برای آینده خود لولا در همان امید است که چندین ماه از کار از راه دور در طول همه گیر خواهد شد که مجبور امریکا یقه سفید کارفرمایان به شل کار خود را-از-خانه سیاست برای خوب است. در حال حاضر که شرکت های سیستم در محل به جای کارکنان که پراکنده در سراسر کشور, چرا که آنها بازگشت به عادی است ؟

اما کار از خانه “انقلاب” است که در حال حاضر به یک ناهموار شروع با بسیاری از مردم بازگشت به دفاتر در دستور کارفرمایان خود را در ایالات متحده است که باید بیشتر به طور کامل بازگشایی شد. وجود دارد دلیلی برای باور است که ادامه خواهد داد. “همه چیز تعیین شده است کارفرمایان” پیتر Cappelli مدیریت استاد دانشگاه و مدیر مرکز منابع انسانی در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا به من گفت. “این ایده که شاید ما باید حرکت از San Francisco یا بروکلین به جایی روستایی و من حفظ کار وجود داردمن نمی بینم که به عنوان یک smart شرط صادق باشد.”

افرادی که کارفرمایان در حال متمایل به طور کامل از راه دور کار می کنند ممکن است هنوز هم عواقب اگر آنها اقامت در خارج از دفتر. برخی از کارفرمایان می تواند با استفاده از کنترل از راه دور کار را به عنوان یک فرصت برای تشدید بودجه فراتر از فقط خود را اجاره دفتر به خصوص اگر اقتصاد باقی می ماند در یک رکود اقتصادی در حالی که برای. Facebook در میان اولین شرکت های بزرگ به کار از خانه دائمی گزینه در حال حاضر روشن ساخته است که آن را برش کارگران پرداخت اگر آنها نقل مکان از منطقه خلیج فارس به کمتر از گران قیمت و مکان—هزینه-برش تاکتیک مشترک میان کارفرمایان که کارگران حفظ شغل خود را هنگامی که آنها حرکت می کند به کمتر از گران قیمت مناطق.

اوایل تغییرات از راه دور-کار سیاست از Facebook و در سراسر دره سیلیکون در حال نشان میدهد که مقدار زیادی از کارفرمایان خواهد بود با توجه به گزینه های خود را هنگامی که آن را می آید به آینده خود حقوقی واجد شرایط. شرکت های فن آوری بسیار با نفوذ در امریکا یقه سفید, شرکت, فرهنگ, و آنها به کمک جریان اصلی لباس های گاه به گاه و کدهای طرح های طبقه باز در 15 سال گذشته. اما Cappelli شک و تردید است که به سادگی در تلاش کار از راه دور خواهد شد به اندازه کافی به فشار بیشتر شرکت ها در این جهت به طور دائم. “ما از طریق این ایده حدود 20 سال پیش زمانی که hoteling محبوب شد” او به یاد می آورد. Hoteling بدان معنی است که کارگران دائمی ندارند فضاهای کاری در دفاتر خود, اما به جای چرخ کردن وسایل خود از ذخیره سازی زمانی که آنها نیاز به در آمده را برای یک یا دو روز. اگر شما نا آشنا با اصطلاح به آن دلیل است که تقریبا تمام شرکت های که در آن سعی کرده اند پس آن را رها.

ابزار مدرن مانند زوم و شل رفتن به یک راه طولانی به سوی ساخت کنترل از راه دور کار می کنند کمتر منزوی تر از آن ممکن است در غیر این صورت اما وجود آنها به تنهایی نمی خیلی به خار موج جدیدی از کار از خانه خوش بینی قبل از همه گیر وارد شده و پیشینیان خود—اسکایپ کسی ؟ —نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از کارفرمایان از تمرکز بر مشاغل در شهرهای بزرگ پس از رکود بزرگ. “وجود دارد و تمام این پیش بینی که teleworking فن آوری می تواند منجر به مهاجرت مردم از شهرستانها و در واقع آن را به یک recentralization در برخی شهرستانها مانند” سان فرانسیسکو و لس آنجلس و نیویورک, Hyra این متخصص به من گفت.

حتی اگر کارفرمایان اجازه دهید کارمندان نگه داشتن کار از خانه نبود صرفا کارهایی که سوار عمدتا سفید, جوان کالج فارغ التحصیلان به شهرستانها در طول 2010s. این سلیقه از آن خود مردم بودند که به دنبال چیزهایی است که Millennials در حال حاضر کلیشه ای را به عنوان دوست: ناهار خوری صنایع دستی کوکتل, موسیقی زنده, دوستیابی بدون حل و فصل پایین به زندگی زناشویی. “بخش بزرگی از که مایل به در شهرستانها است که مایل به اطراف افراد دیگر تنوع ایده ها و تنوع امکانات انواع مختلف مواد غذایی و رستوران ها و سرگرمی نژادی و تنوع قومی” Hyra توضیح داد. امریکا را مطرح کرده و نسل جوان و افرادی که به طور متوسط ارزش چیزهایی شهرنشینی ارائه شده بود.

بسیار وجود دارد شواهدی وجود دارد که این بیماری همه گیر اتحادش را تغییر سلیقه در غیر این صورت مشتاق ساکنان شهرستان. و حتی اگر در حال حرکت به نظر می رسد مانند یک استراتژی موثر برای در امان ماندن آن دقیقا روشن است که آن را نگاه کنید که در راه حقیقت. هیچ کس واقعا نمی داند چگونه با این بیماری همه گیر خواهد شد, پیشرفت, بیش از سال آینده در شهرهای بزرگ و یا در جای دیگر. شهر نیویورک شیوع در حال حاضر به نظر می رسد تحت مراتب بهتر کنترل از کسانی که در بسیاری از محبوب مهاجر مقصد در کمربند خورشید است که می تواند تغییر حساب دیفرانسیل و انتگرال برای وحشت-محرک است. سال هنوز نیمی از بیش از پنج سال نیست به خصوص دوستانه به کسانی که با این جسارت را به پیش بینی آینده; “ممکن است شما زندگی می کنند در زمان جالب” یک نفرین برای یک دلیل.

برای کسانی از ما که گیر کرده اند در اطراف شهر نیویورک هنوز هم دوست دارد به ما یادآوری آنچه در آن ارائه کرده است. تنوع و جامعه هستند و از نظر euphemized به نقطه بی معنایی اما آنها را در یک جدید valence زمانی که مردم گرد هم می آیند در این صورت تاریخی سختی. وحشت-محرک ممکن است دیده می شود مورد علاقه خود را در رستوران نزدیک در مارس و تصمیم به فرار به حومه انتخاب یک مسیر کمک کرده است که منزوی کردن میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دوستی و حمایت از آنها ممکن است دریافت در بیشتر tight-knit ، افرادی که ماندند مونتاژ قوی کمک متقابل شبکه برای ارائه رایگان مواد غذایی و لوازم خود را آسیب پذیر ،

آخر هفته گذشته در حالی که نشسته روی یکی از نیمکت ها که خط شرقی پارک وی در محله بروکلین, آن را سخت به تصور کنید یک بی ثمر آینده. کل قصبه به نظر می رسید به عنوان اعتراض به, مجهز به علائم ضد عفونی کننده دست و ماسک به اندازه کافی برای رفتن به اطراف. همانطور که من راه می رفت به آپارتمان من در کنار خیابان ها پر از دوچرخه سواران و پیاده رو صف با مردم انتظار انتخاب کنید تا takeout, من تو را دیدم چیزی که تا به حال احساس غیر ممکن است در آژیر زده هفته از اوایل آوریل: یک خانواده جمع شده بودند در اطراف ماشین خود را تخلیه آن به جای بسته بندی آن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesfruit party oynaKamagrabuy stripe accounteskort kızlar kadıköyinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelermoto kuryeBağlama büyüsü