بن Sklar / گتی

Democrats همیشه می دانستم آن خواهد بود سخت به نوبه خود تگزاس آبی در سال 2020 است. این هفته آنها دریافت دردناک یادآور چقدر دشوار آن خواهید بود.

اوباما شب گذشته غرق دموکرات ها در چه مترقی گروه تا به حال به کرات به عنوان “مهم ترین ویژه انتخابات از midterms” برنده 16 امتیاز کلیدی دولت قانونی مسابقه است که هر دو طرف تا به حال به عنوان یک آزمون برای اجرا بسیار بزرگتر کمپین این سقوط. شکست و به خصوص حاشیه ای بود و یک شکست برای دموکرات ها که ریخت و نزدیک به 1 میلیون دلار به انتخابات.

همچنین نشانه reinvigoration تگزاس ایران. جمهوری خواهان گرفتار شدند چرت زدن در سال 2016 و 2018 به دموکرات ها امیدوارند که آنها می تواند قرار داده و بزرگترین کشور ایران دژ در بازی این سال است.

اما حزب برگشتم به زندگی در این مسابقه به خوبی بیش از دموکرات ها’ قابل توجه سرمایه گذاری. فرماندار تگزاس گرگ ابوت و دیگر جمهوری خواهان بالا انداخت حمایت خود را پشت ایران نامزد گری گیتس که صرف بیش از 1.5 میلیون دلار از پول خود را در مبارزات انتخاباتی. میلیون ها نفر به سر برد و در مجموع عظیم بود مجموع برای انتخابات تصمیم گرفت فقط 30000 نفر—یک مشارکت از 20 درصد به پر کردن فقط یک نفر از 150 نفر در ایالت تگزاس ،

پس از برش به حاشیه اکثریت جمهوری خواه در لباس مجلسی در سال 2018 دموکرات ها نیاز به تلنگر فقط نه کرسی را به نفع خود کنترل این سقوط و شل روحانی در طولانی-برگزار گرفتن در دولت. آنها امیدوار بود شروع به سر گرفتن در آن پیشنهاد با توقیف این باز GOP صندلی.

“دموکرات ها متقاعد شدند آنها می توانند خرید, Texas. اما امشب آنها آموخته تگزاسی نیست خرید مزخرف دموکرات ها در حال فروش” گفت: Austin اتاق رئیس دولت جمهوری رهبری کمیته ملی حزب گروه اختصاص داده شده به دولت قانونی نژادها. “تگزاسی با ارسال پیام با صدای بلند و روشن به لیبرال در واشنگتن:” ما در حال رفتن به نگه داشتن تگزاس Texas.'”

ظاهرا سهام کوچک از مبارزات انتخاباتی محلی در حومه هوستون بود و با این وجود مورد توجه حزب دموکرات را نامزد ریاست جمهوری استفاده می شود که در این مسابقه برای نشان دادن تعهد خود را به دموکرات ها’ گسترده تر هدف از recapturing قدرت در ایالات متحده و ساخت تگزاس واقعا رقابتی در سال 2020 است. نامزد حزب دموکرات Eliz Markowitz موفق به کسب تاییدیه از جو بایدن الیزابت وارن و مایکل بلومبرگ. نماینده سابق Beto o’rourke که تقریبا انجام شده این منطقه در نزدیک سنا نژاد در 2018, مبارزات انتخاباتی به شدت برای Markowitz پس از انداختن خود در کاخ سفید پیشنهاد در پاییز. با این حال او نه تنها موفق به مطابقت o’rourke عملکرد دو سال پیش در برابر سناتور تد کروز; او کاهش یافت و به 43 درصد از آرا که هیلاری کلینتون به دست آمده در این منطقه در سال 2016.

پس از آخرین شب انتخابات هر دو طرف مشاهده قوانین نانوشته در تحلیل ویژه-نتایج انتخابات. به حزبی که موفق به کسب پیروزی روشن است منادی بزرگتر موفقیت است. به حزب که از دست نتایج معنی مطلقا هیچ چیز در همه.

“ما همیشه می دانستیم که مسابقه خواهد بود دشوار” جسیکا پست مدیر اجرایی دموکراتیک قانونی مبارزات انتخاباتی کمیته به من گفت این صبح است. او به نام 16-نقطه حاشیه “ناهنجاری” با اشاره به غیر قابل پیش بینی از پایین مردم در انتخابات ویژه انتخابات است. پست هم مقصر تگزاس جمهوریخواهان برای برنامه ریزی انتخابات در خواب زمستانی فرو رفته و محدود کردن اولیه رای گیری دوره.

او گفت: دموکرات ها مجبور جمهوری خواهان به صرف میلیون ها نفر و اختصاص تمام منابع خود را برای دفاع از یک منطقه است که به تازگی به عنوان 2012 رفت و برای میت رامنی با 30 امتیاز. “من فکر می کنم که یک پیروزی” ارسال کنند. “من فکر می کنم این نشان می دهد که جمهوری خواهان می ترسم به عنوان جهنم است.”

دیگر دموکراتیک فعالان من با صحبت امروز صبح اذعان کرد که این یک کشش به تماس Texas a شایسته پیروزی دولت برای حزب احتمالی ریاست جمهوری نامزد در سال 2020 است. (این ضعیف انتظارات در مقابل اعتیاد به مواد مخدره که ساخته شده است تا بعد از سال 2016 که نه نقطه شکاف میان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کلینتون در تگزاس بود کوچکتر از شکاف در آیووا و به سختی بزرگتر از یک در اوهایو.) اما آنها گفت: شب گذشته ویژه انتخابات شکست نمی تار امید خود را برای برنده شدن یک اکثریت در دولت ، وجود دارد, آنها, اشاره, 15 منطقه مطلوب تر به دموکرات ها از یکی از آنها از دست داد شب گذشته. و به ویژه در مناطق حومه که در آن رای دهندگان soured در رئیس جمهور تهمت دموکرات ها انتظار می رود میزان مشارکت بالاتر در ماه نوامبر برای افزایش شانس خود را. “داشتن برگ برنده در انتخابات واقعا صدمه دیده است [Markowitz] گفت:” دموکراتیک عمل با تگزاس روابط صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف این مسابقه با صراحت. قوه مقننه تگزاس بالا در دموکرات’ لیست مورد نظر برای سال 2020 زمانی که پیروزی در ایالت مسابقات انجام خواهد شد افزودن گرانش به عنوان دور بعدی redistricting.

آن را گرفته اند ممکن است مقدار زیادی از پول, اما در نهایت خواهان غرق دموکرات ها با میزان مشارکت بالاتر به خصوص در میان آنها قوی تر ائتلاف از رای دهندگان که بیشتر قابل اعتماد نشان می دهد تا در پای صندوقهای رای است. “این بود که یک پایه-مقابل-پایه انتخابات و جمهوریخواهان قادر به بسیج پایگاه خود را به نوبه خود در اعداد” پس به من گفت.

در 2018, o’rourke را نزدیک ناراحت کروز بود که از خواب بیدار کردن تماس برای تگزاس خواهان. دیروز در اولین سال 2020 آزمون آنها به آن پاسخ داد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر