پیامدهای تهمت پریش سندرم

الکس براندون / AP تصاویر

بسیاری از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران بر این باورند که خود را سیاسی و فرهنگی مخالفان دچار یک بیماری به نام تهمت پریش سندرم است. این قرار است روان گفته ارائه بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان ناتوان از افکار منطقی و عاقلانه قضاوت کنید. آن است که ظاهرا پس از تحریف است که افراد مبتلا را کاملا خطرناک موقعیت.

“برخی از مردم از این واقعیت است که من همراه با رئیس جمهور پوتین” مغلوب ساختن پیشی جستن خود را یک بار در توییتی. “آنها به جای رفتن به جنگ از دیدن این. آن را به نام تهمت پریش سندرم!”

حتی در طول یک فاجعه همه گیر شدید تهمت هواداران واقعا به نظر می رسد به این باور است که بیشتر انتقاد از رئیس جمهور است که با گسترده TDS.

در حالی که من مخالف من نمی خواهم به آنها را متقاعد کند که آنها در اشتباه هستید. من می خواهم برای ادامه به عنوان اگر آنها در حال تنظیم جلو خود را به ادعا و درخواست آنها را به تأمل و دقت در آنچه که آنها واقعا میرسانند.

در نظر گرفتن جنجال بر ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. در طول 20 مارس نشست خبری تهمت تبلیغ آن به عنوان یک بسیار امیدوار کننده برای درمان COVID-19. روز بعد او در توییتی که گرفته شده با یک آنتی بیوتیک آن را “یک فرصت واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.” رادیو فردا میزبان شروع به صحبت کردن بیش از حد مواد مخدر.

منتقدان اصرار داشت که این غیر مسئولانه بود. همکار من جیمز Hamblin یک پزشک منتشر شده در آوریل 6 مقاله در آنچه که شناخته شده است در مورد مواد مخدر, انعکاس برخی از به طور گسترده ای برگزار شد و اعتراض به راه مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد آن صحبت کردیم. در Hamblin را برآورد “هیدروکسی کلروکین می تواند در نهایت به عنوان بخشی از روش درمان که یک روز موجب صرفه جویی در زندگی می کند” اما “خارج از مناسب تست و پاک کردن پیام های آن می تواند هزینه زندگی.”

او توضیح داد:

در حالی که برخی از شواهد اولیه نشان داده است که هیدروکسی کلروکین ممکن است تحت تاثیر این دوره از COVID-19 تهمت است و مهم خود را بالا پزشکی مشاور و به حداقل رساندن خطرات جدی با تشویق آمریکایی ها به سعی کنید این دارو در حال حاضر. این بی پروایی نشان دادن تقدیر از توصیه های پزشکی از رئیس جمهور خطرناک است و در راه فراتر از پتانسیل آسیب های مواد مخدر خود را. زمان دقیق دستورات برای رفتار شخصی و بهداشت نیاز به اعتماد فوق العاده ای در آن به دستورات و درک این واقعیت است که این یک بیماری بدون درمان معجزه. اما به جای الهام بخش اعتماد مغلوب ساختن پیشی جستن است چرخد و از کم اهمیت جلوه دادن تعداد موارد در ایالات متحده به شدت موثر ترفند قات ارائه دهندگان خدمات پزشکی: ترجمه یک درمان اثبات نشده است که ترغیب مردم از جان گذشته با اعتماد به نفس کاذب و گیج کننده پیام.

من فکر Hamblin مطرح شده ، اما روزنامه نگاران متعلق به یک جناح که ترجیح می دهند برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن شکست “حتی اگر شکست به ارمغان می آورد این ملت را به زانو در” لیبی Emmons ادعا می کند در این پست هزاره. “این جنگ لفظی بیش از هیدروکسی کلروکین است که در مورد مواد مخدر اثربخشی اما در مورد جریان مغلوب ساختن پیشی جستن پریش سندرم گرفتار شده است که بسیاری از ما در رسانه های جریان اصلی.”

در Townhall, Wayne, Allyn ریشه تأکید کرد که راه رتبه-و-فایل دموکرات حکم بزرگ را در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن بر اظهارات هیدروکسی کلروکین است که “خودکشی” در حالی که واکنش حداقل دو فرمانداران است “بی پروا و خطرناک نادان و توهم.” چرا که پاسخ به آنها که در راه است ؟ TDS تنها پاسخ او اعلام کرد و اضافه کرد که “دموکرات خواهد و نه اجازه آمریکایی ها می میرند نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن یک شانس را به اعتبار. برخی ممکن است تماس بگیرید که قتل یا قطعا قتل نفس.”

در تپهلیز زیرچشمی نگاه کردن به اشتراک گذاشته شده و قضاوت که “همه” دموکرات ها رنج می برند از TDS. “این تقریبا به عنوان اگر تهمت منتقدان نمی خواهید هیدروکسی کلروکین به کار,” او نوشت. “این است که تقریبا به عنوان اگر آنها امیدوارم که این بیماری همه گیر رول بی وقفه به جلو و افسرده اقتصاد و تضعیف رئیس جمهور تهمت شانس بودن رای.”

نماینده تد Budd, یک, North Carolina Repubican منتشر شده op-ed با عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن پریش سندرم تبدیل به یک تهدید برای بهداشت عمومی” که ذکر شک و تردید از هیدروکسی کلروکین به عنوان مثال ،

“اتحاد مغلوب ساختن پیشی جستن پریش سندرم کشته شدن بیشتر مردم از COVID-19?” یک وبلاگ نویس خواسته و اضافه میکند: “بسیاری از بیمارستان ها در حال انکار [هیدروکسی کلروکین] و به جای حفظ پروتکل استاندارد برای سندرم زجر تنفسی حاد است که به نظر می رسد حکم اعدام برای COVID بیماران است.”

به این منتقدان با دیدن آن چیزی است که مورد تهمت سعی کنید برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس باعث روان پریشی در حدود نیمی از کشور است. این آشفته واکنش باعث می شود رتبه بندی-و-فایل دموکراتیک رای دهندگان “خودکشی”. آن را می سازد دموکرات ها شبیه به عاملان قتل نفس و فرمانداران “بی پروا و خطرناک نادان و توهم.” این امر باعث بیمارستان به انکار نجات بخش درمان به بیماران است. این “سندرم” حتی ممکن است کشتن مردم بیش از coronavirus.

اگر همه درست است که نمی خواهد امریکا بهتر خواهد بود که توسط اداره کسی که نمی القاء چنین آشفته واکنش بسیاری از شهروندان خود را? هیچ تهمت بدون TDS.

البته من نمی در واقع بر این باورند که حزب دموکرات می خواهید برای دیدن COVID-19 موفق به طوری که نتواند تهمت یا این که ضد تهمت جنون است و باعث به بیمارستان خودداری نجات بخش مواد مخدر از بیماران.

اما وجود دارد یک نسخه قوی تر از TDS تئوری. هر رئیس جمهور به منتقدان که خود را سیاسی و احساسی تعصبات رنگ قضاوت خود را. و مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است استنباط این واکنش اندکی بیشتر از قبلی رئیس جمهور انجام داد. حداقل مواردی وجود دارد که روزنامه نگاران در ابتدا به انتظار بدترین غلط چه تهمت می گوید و زمانی که دموکرات ها انتقاد تهمت hyperbolically. جایی در آمریکا وجود دارد که احتمالا حتی یک پزشک و یا دو که کمی بیشتر شک و تردید از هیدروکسی کلروکین از آنها باید به خاطر آنها دوست ندارند مغلوب ساختن پیشی جستن. هر کس متوسل به این تحریف پدیده باید سعی کنید سخت تر به طور موشکافانه و دقیق و منطقی. من نه اجازه دادن به آنها را خاموش قلاب. اما توجه کنید که این بیشتر از متوسط تئوری هنوز هم حمل همان مفهوم.

آنجا که تهمت الهام بخش تر از نفرت نسبت به دیگر روسای جمهور انجام داد تا جایی که در واکنش به او inflames بیشتر احساسات و تحریف بیشتر تفکر مغلوب ساختن پیشی جستن است که بسیار بدتر برای ایالات متحده است.

افرادی که استناد TDS تمایل به gleefully توهین به دیگر ائتلاف. اما اگر حق با آنها به هر درجه آنها به طور ضمنی اذعان محکم کیفرخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن.

و حتی مهم نیست که آیا او درست است یا اشتباه. خوب رهبران الهام بخش همکاری متقابلا سودمند نیست پریش! آمریکایی ها که ارزش رهبری تعارف و همکاری در هنگام بحران باید در انتخاب کسی که کمتر پلاریزه-و عملا هر گونه انتخاب دیگر خواهد بود کمتر پلاریزه-از آنجا که تهمت نمی توانند متحد شوند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>