در خود چهره نقاشی های پیتر Saul

Image may contain Human Person Glasses Accessories and Accessory
“منتقد هنری خودکشی” از سال 1996 ویژگی های هیلتون کرامر و نویسنده.حسن هنرمند

جای تعجب timeliest و همچنین rudest نقاشی نشان می دهد از این زمستان باز در این موزه جدید اتفاق می افتد برای اولین بار در نیویورک موزه نظرسنجی از آمریکایی زیبایی rapscallion پیتر Saul. اولین آثار تاریخ از اوایل دهه شصت هنگامی که طالوت که از سان فرانسیسکو بود غیرمتعارف-رویای مهاجرت در پاریس: blowsy pastiches انتزاعی اکسپرسیونیستی brushwork و نیا-Pop تصاویر. به رسمیت شناختن بنابراین تاخیر bemuses تقریبا به همان اندازه به عنوان یک یادآوری از این هنرمند در حال حاضر سن: هشتاد و پنج که به نظر می رسد غیر ممکن است. شاؤل را کارتونی سبک—raucously چیز عجیب و غریب و اغلب با پیچشی چهره های درگیر در (و کاملا با بهره گیری از) پیچیده خشونت; کاریکاتور سیاستمداران از نیکسون به مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است که به عنوان بسیار علاقه مند به شدید; و دارای گونه های برامده travesties کلاسیک نقاشی های رامبراند پیکاسو و د Kooning—نشان می دهد که صفرا از یک نوجوان مجاز به اجرای amok. زمان آن طول می کشد برای تبدیل شدن به آگاهی از چگونه به خوبی Saul رنگ با lyrically شيمي فرم در هم تنیده و غیر محتمل تقریب سایه روشن توانسته با نئون-باب روز-Glo آکریلیک. او sneaks whispery رسمی تفاوت های ظریف به کار می کند که غالب اثر ممکن است به عنوان ظریف به عنوان است که از یک جراحی زباله می تواند در حال لگد طبقه پایین. نه هر کس طول می کشد زمان. شاؤل را effrontery طولانی رانده سخت گیر می شه روح از گالری ها از جمله خود من سال پیش. در حال حاضر من او را به عنوان بخشی از یک داستان از هنر و فرهنگ است که unspooling پس از نوزده-پنجاه; که قبلا منفور او به نظر می رسد تا کنون بیشتر از یک پهلوان است.

“بوش در زندان ابوغریب” از سال 2006.حسن نیت ارائه میدهد سالن مجموعه

سائول که در حال حاضر زندگی در شمال ایالت نیویورک بود و تنها فرزند یک روغن اجرایی و دولت فدرال وزیر امور خارجه که به نظر می رسد به علاقه کمی در او. دایه دیدم به خیلی از تربیت او. او بسته بندی شده در ده به سفت و سخت مدرسه شبانه روزی در کانادا که در آن ضرب و شتم مکرر شد و او در نظر گرفته شد و بر اساس نام خانوادگی خود به یهودی. تنها پس از شش سال از پایدار به عنوان مدرسه نادر “kike” او که یاد او نبود. (Saul می گوید که نام خود را ممکن است مشتق شده از پدرش خانه آبا و اجدادی در انگلستان: روستای Saul در گلاسترشر.) که عجیب و غریب داستان احساس می کند هر دو غیر قابل تصور و الهامی با توجه به این مخلوط تهاجمی پوچی و زره پوش-روکش مخالفت با آن Saul پس از تحصیل در کالیفرنیا دانشکده هنرهای زیبا و در واشنگتن دانشگاه دانشکده هنرهای زیبا در سنت لوئیس وارد یک رابطه جنسی خشن-عشق عاشقانه با نقاشی مدرن. او در حال حاضر در ابتدا برای بی حرمتی توسط یک عشق hellacious کتاب های کمیک مانند standout سری از چهل و اوایل دهه پنجاه “جرم و جنایت می کند پرداخت نمی کند.” کسانی که کتاب آنقدر وحشتناک است که تهدیدات از کنگره مجبور به خود سانسوری در این صنعت که در سال 1954 برقرار کمیک کد اقتدار. Saul, هیجان زده, بیش از حد, به نقاشان فیگوراتیو که افتاده بود از مد در نیویورک به عنوان انتزاع شد و نزديك واجب: سالوادور دالی, توماس هارت بنتون پل Cadmus جورج Tooker. Saul می گوید که زمانی که او پنج ساله بود او را عمیقا تحت تاثیر تولید مثل از Cadmus را راپسودی انسان زشتی “جزیره ادم ساده لوح” (1934). در آن wobbling هرم ناخالص bathers ژست برای عکس. دیگران پیچ و تاب خوردن و یا پراکندگی کمک به مرتب کردن بر اساس نفسانی جنس اوراق و شکسته حیاط هر چند با homoerotic چاشنی زدن یک مرد جوان خوب به دنبال در پس زمینه.

Tyro جاه طلبی اشاره کرد و شاؤل به سمت اروپا, که در آن او به مدت هشت سال در انگلستان, هلند و پاریس و رم. او به نقاشی مربا بسته بندی شده بروشی تصاویر کالاهای مصرفی, قطعات بدنه و (با الهام از کشف دیوانهدر سال 1957 یا بیشتر) lampooned شخصیت های کمیک از جمله سوپرمن و اردک دونالد که تمایل به دیدار با افتضاح سرنوشت در بوم خود. (فقط oldsters مثل من را به یاد داشته باشید انقلابی اثر در ذهن جوان از اوایل Mad سوخته-زمین شوق و شعف.) مورخان هنر درکلاه به طبقه بندی این آثار توسط خود میل به اکسپرسیونیسم سورئالیسم و فارسی هنر پاپ اما همانطور که با همه چیز Saul از جمله درایو های ارتباط با فانک و psychedelia در سان فرانسیسکو در هیپی دهه شصت لینک نمی نگه دارید. (او را رد پیشنهادهای از R. خرده نان و دیگر کاریکاتوریست به همکاری در زیرزمینی-کمیک جنبش از زمان.) او مصمم فردگرایی است کوک دقیقا به رد خود را از تصویر به رفتار هر کس دیگری.

“سوپرمن و Superdog در زندان” از سال 1963.حسن نیت ارائه میدهد مجموعه KAWS

به خصوص بیهوده هستند مقایسه به نیویورک پاپ وارهول و لیختن اشتاین که خو شوک بومی تصاویر با مدرن رسمی خنک—بسیار بیشتر در هماهنگی با sang-froid مینیمالیسم از ابتدا متوجه. Saul آورده گرما با goofball و/یا هیولا پرتکاپو تصاویر است که باعث می شود احساس یک معنی و یک پایان در خود دارد. عکس کوه خشمگین ضرب و جرح بر روی چشم, روم شما با وصف ناپذیر (هنر منتقدان قرار نیست به می گویند که اما من تسلیم) choreographies از یک چیزی سر در گم یکی پس از دیگری. که در آن Emanuel Leutze با دقت خاص تشکیل دهنده بخش هایی از “واشنگتن عبور از دلاور” سال 1851 بزرگداشت آمریکایی شجاعت Saul را 1995 تقلید مسخره امیز نگه می دارد و این عناصر بیشتر یا کمتر در محل—اما اغلب vertiginously کمتر. که قایق محکوم به فنا است. در مقایسه با او لیختن اشتاین است انگر. شاؤل به تابع به عنوان یک جنگنده از نوع تصفیه شده حساسیت است که از هم جدا sophisticates از yahoos در haut-بورژوایی قرن بیستم آمریکا است. شاید او فکر می کنم به عنوان یک یاهو یاهو طراحی شده توسط.

به عنوان یک malcontent, سائول به سوی سیاست نه آنقدر دیوانه در مورد هر چیزی به طور خاص به عنوان گرفتن حتی در سراسر هیئت مدیره. در سال 1996 او ساخته شده یک موضعی استثنا با “منتقد هنری خودکشی” است که در نشان می دهد اما تکثیر شده است در اینجا به درخواست من. این ویژگی در من و محافظه کار منتقد هیلتون کرامر (1928-2012) به عنوان سیامی دوقلوها به شدت باد مغز ما را با گلوله که سرگردان کینه توزی نیست سیرچشم با متصل کردن ما فقط یک بار. سائول به من می گوید که او فراموش تقریبی انگیزه اما ممکن است مجبور به انجام با توجه به نقاشی های خود را در سال 1995 ویتنی دوسالانه دریافت شد. من خوشحال بودن زوج با یک نویسنده بود که خیلی فکری دشمن من است که شما می شده اند بعید است به برخورد های ما همان خیابان شهر اجازه دهید به تنهایی و چه مقدار به تاریخچه نقاشی. در هر حال من مصرف سرب داغ متعلق به نیویورک بحرانی ایجاد کرده بود که condescended به آن مرد اشتباه است.

“واشنگتن عبور از دلاور” از سال 1975 است.حسن نیت ارائه میدهد مجموعه KAWS

بهنگام بودن این موزه جدید را نشان می دهد به من اعتصاب به عنوان سه برابر. برای اولین بار وجود دارد هوا از متعارف کرامت است که دقیقا نمی شده است به دست آورده است اما تو فرود آمد. دهه زیبایی, اجتماعی, سیاسی و دموکراتیزه سقوط این redoubts از اجماع طعم خوب است. (اگر شما فکر می کنم رامبراند بهتر است یک نقاش از گفتن ریچارد شاهزاده من قطعا انجام می شود آماده به صورت.) دوم نقاشان جوان در هیئت مدیره هستند. های مختلف را برمی گرداند به (یا re-آتشفشان-فوران) فیگوراتیو تصویر-ساخت در زمان هنر را Saul را تأمین استعارههای دستی visual thesaurus برای درگیر شدن ذهن از طریق مادی محاکات است. (هرگز از ذهن و قلب ، Saul عاطفی تن بدون استثنا رخ می دهد که به نظر من یک تاوه.)

در نهایت ممکن است ما را در اینجا یک تست از صحت سیاسی. اگر چه نشان می دهد را انتخاب آثار است ecumenically misanthropic آن اذعان شدید کلیشه ای تفاسیر آفریقایی-آمریکایی و آسیایی و زنان—دفاع اگر آنها با اینکه تا کنون بیش از بالا از هر گونه قابل تشخیص نگرش به خود تخریبی. که در آن آشکار Saul طنز طحال است به طور پیش فرض چپ—او آمریکا گرافیکی ضد جنگ ویتنام نقاش به عنوان شاهد طوفان مجلل آمریکایی-سرباز کرده است که “سایگون” (1967)—اما با antic نمایی که gainsays عدالت. “مصلوب شدن آنجلا دیویس” (1973) که در آن فعال است گیر با چاقو و ورزش یک هاله ممکن است به همان اندازه دیده می شود به عنوان افزایش سرعت چپ را الوهیت دیویس به عنوان اعتراض به او آزار و اذیت. یا راه یا نه محض تاثیر بصری به نظر می رسد Saul هدف در خدمات به حال خروشد شخصی خشم است که انتشار می یابد و در پناه دو پایین buffoonery. او مانند یکی از داستایوفسکی را سرکش fomenters از هرج و مرج است. اخلاقی ابهام برای هنر به خاطر O. K.? جسارت است echt Saul, که هر آنچه شما انتخاب می کنید به فکر می کنم او قطعا مخالف با شما. خام است شدت یک بیماری و یا یک مسهل? آن را بکشند و یا درمان ؟ ♦

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>