به “نابرابری درد”: غرب ویرجینیا فرمانداری نژاد مواجه Coronavirus

Stephen Smith.
استفان اسمیت که نقل مکان تاریخی خود را زمین کمپین غرب ویرجینیا فرماندار آنلاین به نقل از coronavirus به عنوان شواهد کاملا نابرابر خطرات رو به آمریکایی ها است.عکس توسط ریک MacDowell

استفان اسمیت یک دموکرات در حال اجرا برای فرماندار, غرب ویرجینیا, بود جلسه رای دهندگان در دره شناندو روز دیگر هنگامی که او برای اولین بار مواجه می شوند مردم عقب نگه داشتن خود را از دست دادن. “آنها مرتب کردن بر اساس از شوخی در مورد آن” او به من گفت. آنها گفتند: “آیا ما می توانیم فقط به انجام این کار?” ارائه یک موج یا آرنج دست انداز در ازای یک لرزش. زیر شب هنگامی که اسمیت برگزار شد یکی دیگر از رویداد های جوک داده بود راه به مودب هوشیاری. “وجود دارد کسی به تماشای بوفه به مطمئن شوید که مردم با استفاده از ظروف به جای دست خود را,” او گفت:.

در سراسر کشور در مبارزات بالا و پایین انتخابات نامزدها را رها رویدادهای عمومی برای آینده قابل پیش بینی در تلاش برای محدود کردن گسترش COVID-19. (اسمیت سالن های شهر خواهد شد در حال حاضر آنلاین.) یکشنبه شب دموکراتیک بحث بین جو بایدن و برنی ساندرز برگزار شد با هیچ studio مخاطبان است. گرجستان کنتاکی و لوئیزیانا به تعویق افتاد خود را در انتخابات مقدماتی به عنوان اوهایو در شب دوشنبه ساعت قبل از رای گیری برنامه ریزی شده بود را در روز سه شنبه. (سه دیگر مقدماتی برنامه ریزی شده برای سه شنبه—در آریزونا و فلوریدا و ایلینوی—در حال اقدام.)

علاوه بر تغییر سیاسی تدارکات این ویروس در حال حاضر شروع به اعمال بزرگتر کمتر قابل پیش بینی فشار در سیاست خود در یک تاریخی مبارزات انتخاباتی سال است. اسمیت مسابقه یک مورد در نقطه است. او چهل ساله, West Virginia, مادری که فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد و به خانه اش بازگشت دولت به عنوان یک سازمان جامعه. در اولین اجرا خود را برای دفتر—در برابر وقت جمهوریخواه فرماندار جیم عدالت که اتفاق می افتد به ثروتمندترین مرد در دولت—اسمیت قرار است در بیش از یک نامزد معمول تاکید بر جلسه رای دهندگان چهره به چهره است. او در کنار کمک های مالی شرکت ها و سفر حداقل دو بار به هر یک از غرب ویرجینیا پنجاه و پنج شهرستان به استخدام بیش از نود نامزدهای دیگر به اجرا برای دفتر تحت پرچم یک جنبش است که تماس های خود را به “وست ویرجینیا نمی توانید صبر کنید.” توسط اواسط ماه مارس مبارزات انتخاباتی خود را شکسته بود دولت ضبط فردی برای مشارکت در انتخابات فرمانداری یک علامت قبلا برگزار شده توسط Joe Manchin در حال حاضر یک سناتور ایالات متحده.

اما coronavirus آورده اسمیت چهره به چهره کمپین را متوقف کند. مبارزات انتخاباتی خود تبدیل شده است تمرکز خود را برای لحظه ای به انتشار اطلاعات سلامت و داوطلبان آن در حال گردش یک طومار خواستار فرماندار را جسورانه مراحل از جمله گسترش, تست سازماندهی رای گیری از طریق پست و محرومیت آب و برق از تعلیق خدمات به مشتریان است که سقوط در پرداخت در طول بحران. هر اثر خود را در چشم انداز انتخابات اسمیت نقل از coronavirus به عنوان نخست شواهدی از مسائل در قلب نامزدی خود را—که اساسا نابرابر خطرات رو به آمریکایی ها با سطوح مختلف از پس انداز و سلامت-مراقبت حفاظت و ظرفیت های مختلف برای جذب یک شوک به اقتصاد است. “این نه فقط نابرابری ثروت یا درآمد آن را نیز نابرابری درد” او گفت:. “افرادی که دارای بیشترین تحمل حداقل و افرادی که دارای حداقل ترین خرس. در طول یک بحران است که به ویژه درست است.”

یک مطالعه منتشر شده در هفته گذشته توسط بنیاد خانواده کایزر, محاسبه کرد که غرب ویرجینیا بالاتر از بزرگسالان است که در نظر گرفته و در خطر جدی بیماری اگر آنها قرارداد coronavirus از هر دولت دیگر به دلیل آن است یک جمعیت و نرخ بالای سیگار و بیماری های قلبی و دیابت است. حدود پنجاه و یک درصد از دولت و جمعیت در نظر گرفته شده است در معرض خطر از ویروس—بر اساس این مطالعه که بیست درصد بیشتر از در واشنگتن که از دوشنبه, West Virginia در عین حال به ثبت نام خود اولین مورد تایید شده بیماری اما فرماندار عدالت در یک کنفرانس مطبوعاتی نسبت به عدم تایید موارد به نرخ پایین از تست تا کنون. “این ویروس بدون سوال در وست ویرجینیا—احتمالا در جایی در حال حاضر,” او گفت:.

در این هفته از ویروس برتر ایالات متحده در آن درخشید روشن نور در رهبری آمریکا. برخی از چهره های با تابش صلاحیت; Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص در بیماری های عفونی است که توصیه شش رئیس جمهور شده است بلانت اما آرام حضور به یک مکان مطمئن نیستید از آنها به اعتماد در واشنگتن است. رهبران سیاسی تلاش کرده اند برای حفظ سرعت. در حال حاضر گسل در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دست زدن به خوبی شناخته شده: این کاهش به کارکنان در شورای عالی امنیت ملی که در سمت چپ آن underprepared; فاجعه بار تاخیر در استقرار آزمون; و برای هفته ها از رئيس جمهور را کمرنگ جلوه دادن خطر. (در ماه ژانویه پس از ایالات متحده آمریکا مورد شناسایی شد تهمت پرسیده شد که آیا وجود دارد خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر و او را رد کرد و مفهوم. “این یک نفر در آینده از چین و ما باید آن را تحت کنترل” او گفت:. “این خواهد بود فقط خوب است.”)

در برخی موارد مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های آبشاری از طریق سیاست آمریکا در راه است که به صراحت تحت تاثیر قرار چقدر سطح پایین تر مقامات رفته اند یا نه رفته برای جلوگیری از گسترش ویروس. از طریق سال های فرماندار عدالت که به ارث برده ذغال سنگ-معدن منافع خود را از پدر و ساخته شده است یک ثروت تخمین زده می شود در $1.2 میلیارد اتحاد متفقین از نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن. در یک رالی در سال 2017, عدالت, با رییس جمهور در کنار او, تغییر حزب وابستگی از دموکرات به جمهوریخواه. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی دستیاران پیوسته اند خود را reëlection پیشنهاد. در بعد از ظهر دوشنبه به کشورهای دیگر و محلات بودند بستن رستوران ها و کافه ها و عدالت گفت که “هنوز” را که در مرحله. “برای گریه کردن با صدای بلند رفتن به فروشگاه های مواد غذایی. اگر شما می خواهید برای رفتن به باب ایوانز و خوردن رفتن به باب ایوانز و غذا خوردن.” اما آن شب در یک مصاحبه تلویزیونی محلی و عدالت معکوس و البته گفت که کافه ها و رستوران ها خواهد احتمال, از روز بعد. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خود را تغییر داده مشاوره—او در حال حاضر اصرار مردم برای جلوگیری از تجمع بیش از ده نفر و عدالت گفت که او “پس از رئیس جمهور دستورالعمل.”

به عنوان درهم و برهمی در کاخ سفید روشن تر شد هفته گذشته بار گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن son-in-law, Jared کوشنر یک مقام ارشد درگیر در, ویروس, پاسخ, سهام “رئیس جمهور بیشتر زردي نمایش” از خطرات و “به نظر مشکل بیشتر در مورد روانشناسی عمومی از سلامت واقعی با توجه به افرادی که در صحبت با او است.” این یک بینش قوی به روانشناسی اجتماعی از زندگی در یک کشور تقسیم بر “نابرابری از درد است.” به یک درجه و یا دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن کوشنر و عدالت تگرگ از همان باریک برش از تجربه آمریکایی: هر قلمه از یک خانواده ثروت; هر شده است عایق از مالی و شخصی خود را خراب کردن. هیچ کدام تجربه کرده است و این نوع از آسیب پذیری است که در آن تفاوت بین امنیت و فاجعه است slenderest حاشیه از تصادف.

“برای بهتر و بدتر ما در بحران در غرب ویرجینیا چرا که ما باید به” اسمیت به من گفت. در سال 2016 فوق العاده downpour ایجاد می شود یکی از بدترین سیل در غرب ویرجینیا, تاریخچه کشته شدن دست کم بیست و سه نفر است. “وجود دارد اساسا دو پاسخ به سیل. وجود بودجه فدرال, دولت, پاسخ, جایی که آنها تا به حال یک صد و چهل و هفت میلیون دلار از دولت فدرال به صرف—و آنها هنوز هم صرف بیشتر از آن چهار سال بعد” او گفت:. تاخیر در امداد رسانی و بازسازی را به خود جلب نقد برای سال. “در ضمن وجود دارد موازی پاسخ رهبری گروه های جامعه محلی و داوطلبان. جامعه پاسخ ساخته شده است خانه های تر و سریع تر است.”

این روشن نیست که چگونه در پایان ناگهانی به چهره به چهره مبارزه را تغییر چشم انداز از غرب ویرجینیا فرمانداری مبارزات انتخاباتی و یا سایر نژادها در سراسر کشور است. اسمیت یکی از نامزدهای دموکراتیک اولیه است که هنوز هم برای برنامه ریزی مارس 12th. در اسمیت مورد این بیماری همه گیر را تمدید استدلال خود را برای اولویت های سیاست مانند سازماندهی پرداخت مرخصی استعلاجی. “این هزینه های مراقبت های بهداشتی خواهد بود گران برای بسیاری از مردم,” او گفت:. “همه از این بدتر یادآور چقدر ضعیف دولت ما در خدمت مردم ما است.”


راهنمای Coronavirus

  • چگونه مردم را به مقابله و ایجاد گمرک در میان یک بیماری همه گیر.
  • آنچه در آن به معنی برای مهار و کاهش شیوع کروناویروس.
  • چقدر از جهان است که به احتمال زیاد به قرنطینه?
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان coronavirus.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس است.
  • ما همه وحشت غیر منطقی خریداران.
  • عجیب و غریب ترور از تماشای coronavirus را رم.
  • چگونه بیماری های همه گیر تاریخ را تغییر دهید.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>