شادی از پل (خرس) Vasquez دو-رنگین کمان پسر

Paul L. Vasquez برای او شناخته شده بود ویروسی تصویری از رنگین کمان.عکس با مزه از Arango

زمانی که من به آن نیاز حدود یک ماه پیش من به یاد یک ویدیو یوتیوب که در آن یک جفت از رنگین کمان قوس بیش شمال کالیفرنیا دره یوسمیتی. در توضیحات زیر ویدئو, Paul L. Vasquez که شناخته شده بود دوستان خود را به عنوان خرس نوشت: “این rainbowing برای حداقل یک ساعت در ژانویه 8th, 2010. آن باور نکردنی بود. دوربین نمی تواند تصرف شدت رنگی و روشنایی است.” هوشیار باشید تشکیل شده بود در آرامش به چنین چیزهایی هستند. من فشرده بازی برای بیست و هشتم و یا پس از زمان. این تصویری است که نزدیک به چهل و هشت میلیون بازدید در یوتیوب آغاز می شود با بازی گاه به گاه روایت از Vasquez (“ایست که کامل رنگین کمان”) که به سرعت تبدیل نشئه: “تمام راه را! دو رنگین کمان! خدای من—این یک رنگین کمان تمام راه را! ایست که خیلی شدید! اوه ، . . . وای! وای! اوه! اوه! Oh my God! Oh my God! Oh my God! اوه!”

این می رود برای بیش از سه دقیقه: Vasquez ساخت برای تلفن های موبایل از حیرت همراه با خنده و سپس اشک سپس خالص و محزون آمیختن دو و یک سوال “چه معنی?”

در روز یکشنبه, Modesto زنبور عسل گزارش شده است که Vasquez فوت کرده است روز گذشته در Mariposa, کالیفرنیا. او پنجاه و هفت و جان سالم به در با دو بالغ کودکان است. متولد در شرق لس آنجلس او می خواهم به عنوان یک آتش نشان به عنوان یک مرد جوان است. او پس از مبارزه در قفس—”او ساخته شده برخی از پول, اما او آن را دوست ندارم چرا که او یک مرد دگرجنسگرا,” بث Glover, یک دوست نزدیک از Vasquez را به من گفت. (او از دست این تنها مبارزه است.) در دره یوسمیتی در اواخر دهه هشتاد و دهه نود Vasquez که در نهایت رشد یک ریش بلند خاکستری که آویزان در زیر بلند سیاه و سفید فر و بیش از یک بشکه قفسه سینه شد یک مامور امنیتی و یک E. M. T. اخیرا او شغل های عجیب و غریب در حالی که کشاورزی و فیلمبرداری بیست هکتار که در آن او زندگی می کردند به تنهایی در یک خانه همراه ده مایل در خارج از پارک ملی یوسمیتی.

در سال 1988 به عنوان یک بیست و پنج ساله و تازه وارد به دره واسکز “هک” که صفحه اصلی “خارج از بیابان” را به عنوان او آن را در یکی دیگر از ویدئو. او آن را به نام Yosemite خرس مزرعه. او آلو و هلو و توت در اموال است که خود را گاو سگ ها آزادانه پرسه می زدند. “او حتی تا به حال یک خون-درخت پرتقال,” Glover به من گفت. “آن را به نحوی جان سالم به در برد با وجود برف.” وجود دارد او را تماشا appreciatively عنوان فصل تغییر کرده است. آن را اما نه زندگی آسان. در زمستان سال گذشته یک درخت سقوط کرد و در خانه خود را و آن را غیر ممکن بود برای گرم نگه داشتن آن تا بهار. “من فکر می کنم که کمک به کاهش” Glover گفت.

گلوور یک پرستار و Vasquez پس از او می خواهم تبدیل شدن به معروف در اینترنت. “او احساس به برکت آن,” او گفت: از شهرت خود را. “او می خواهم خنده—’این خیلی باحال و عجیب و غریب است.’ “Vasquez رفت و در کیمل, James Corden, و حرف مفت.0. او دعوت شده بود به ایسلند و فلوریدا و نیویورک. او یک ویدئو برای Delta Air Lines. “آنها تمام YouTube ستاره در هواپیما مانند آنها مسافران” Glover به یاد می آورد. Vasquez نیز ملاقات جنیفر آنیستون که Glover گفت: “او واقعا خوشحال است.” در برخی از نقطه Vasquez تخم یک برنامه به رشد خود را “دو رنگین کمان علف هرز” و اشاره کرد در فیلم دیگری “وجود دارد یک گلدان طلا در پایان رنگین کمان.” آن رفت و هرگز در هر نقطه اما او ظاهرا اهمیتی نمی دهند. “او نمی تغییر” بث پرات یک دوست قدیمی و مدیر اجرایی کالیفرنیا بخش از فدراسیون ملی حیات وحش به من گفت. او می خواهم شناخته شده Vasquez برای بیست سال. “او ماند که مثبت, شاد, شادی, روح,” او گفت:. “او قدردانی زندگی و تمام تاب و چرخش آن را در زمان.”

در طول دهه گذشته بسیاری تصور کرده اند و یا به سادگی فرض که Vasquez سنگسار شد زمانی که او فیلم برداری دو رنگین کمان. یک فکر بدبینانه به دنیا آمد و از محدود شهری و ذهن و یکی که من خودم تا به حال ده سال پیش زمانی که برادر من ارسال ویدئو به من. (این همان برادر رفت و به کار در سه فصل در یوسمیتی که در آن او را دیدم “moonbow” یک نوع از شبانه رنگین کمان ناشی از روشن مهتاب شکسته در مورد او از طریق یک آبشار مه.) Vasquez لذت می برد شاهدانه اما گفت که او تا به حال نشده است ، “این که چگونه او در زندگی” پرات به من گفت. “شاد, شاد, شخص که زبان بود و خنده. او هرگز بدون یک لبخند. او همیشه در حال که بچه تلالو هیجان در چشم او.” او افزود: “او نمی نگه داشتن آن را در برابر مردم که فکر می کردند او فقط مسخره.”

گلوور به من گفت که در مورد نشستن در خارج Vasquez همراه با او و گوش دادن به باد سازیاموسیقی زنگی که موسیقی شنیده می شود در این ویدئو. او به دست اورد وزن در سال بعد خود را, اما او اختصاص داده شده سنگ کوهنورد و باغبان و او “شنا با یک سکته مغزی” Glover به من گفت. او پس از سفر به L. A. به کمک پرات قرار داده و در حیات وحش جشنواره است. “من به یاد داشته باشید ضمن تشکر از او را برای انجام آن” پرات به یاد می آورد “و او گفت:” این چیزی است که من دوست دارم برای انجام کمک به مردم برای به اشتراک گذاشتن شادی.’ چیزی شبیه به آن به هر حال. او همیشه می خواستم به شما برای به اشتراک گذاشتن شادی خود را.” او صرف مقدار زیادی از زمان تلاش برای کمک به Miwok مردم که زندگی در این منطقه برای قرن ها که از سنت های در معرض خطر بودند. “او نبود کامل” Glover به من گفت: “اما او بسیار خوب بود.”

در اوایل این سال Vasquez بیمار شد. اواخر ماه فوریه او دچار افزایش ديسترس تنفسی و تب است که صدا به Glover مانند ذات الریه. (او می خواهم تا به حال مسائل تنفسی برای مدت زمان طولانی او به من گفت.) او فکر کرد شاید او می خواهم به یک حمله قلبی که او اعلام کرد به Facebook دوستان در یک ویدیو ارسال شده یک هفته قبل از او درگذشت. “شما می تواند او را بشنوند خس خس در آن” Glover گفت. در مارس 3rd, Vasquez نوشت: در Facebook “هر چه اتفاق می افتد و من برای آن آماده من خوشحال به آن همه تجربه از آن تنها ممکن است گرده و من باید زمان بیشتری را در آپارتمان من اگر این ویروس و از آن زمان من به بازیافت من نگاه به جلو به آینده را به یک بدن جدید و شروع بیش از هر آنچه که اتفاق می افتد, من لذت بردن از سوار شدن.” Vasquez مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus on May 5th. “من دریافت نتایج من در دو روز” نوشت: Facebook “با این حال در این نقطه من نسبتا خاصی است که من آن را ندارد.” او چهار روز بعد. شهرستان, دفتر پزشکی قانونی فاش نمی کند علت مرگ است. “او گفت: هرگز آنچه در آن بود به من” Glover گفت. او افزود: “او می تواند در حمایت از زندگی من می دانم که.” صبح قبل از او درگذشت Vasquez پیامک Glover که او احساس بهتر است. “شاید او پناه ما بنابراین ما نمی خواهد نگران باشید,” او گفت:. “نکته بعدی که من شنیده ام او رفته بود.”

پرات rewatched دو رنگین کمان تصویری آموزش Vasquez مرگ است. “این به من حس تقریبا مثل این است که همه میخوام O. K.,” او گفت:. او افزود: “کسی که عمیقا متصل به اسرار جهان—او را میخوام O. K. او احتمالا از دیدن بسیاری از رنگین کمان در حال حاضر.” همانطور که برای پاسخ به Vasquez سوال چه معنی پرات گفت: “این شادی. آنچه که او به ما یادآوری از در که تصویری—و آنچه که او به من یادآوری هر زمان که من می بینم او—وجود دارد بسیاری از شادی در طبیعت در همه چیز حق در مقابل ما است که به ما اعطا شده است.” او ادامه داد: “من می دانم که این فیلم آغاز شده که معروف طنز, اما من فکر نمی کنم آن را به پایان رسید تا که در راه است. من فکر می کنم اکثر مردم واقعا که معنی. چیزی وجود دارد بسیار زیبا و عمیق در آنچه که او شاهد است که بسیاری از ما فراموش کرده بود به درک.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>