شادی بیس بال کره ای و خطرات ناشی از بازگرداندن ورزشی

ورزشی خزنده هستند و برخی از مردم شده اند به تماشای بیس بال کره ای سازمان به عنوان یک نوع آزمایشی اجرا برای ورز

توسط NEWS-SINGLE در 23 اردیبهشت 1399
KBO Regular season.
ورزشی خزنده هستند و برخی از مردم شده اند به تماشای بیس بال کره ای سازمان به عنوان یک نوع آزمایشی اجرا برای ورزش در جاهای دیگر.عکس توسط Kim Hong-Ji / ایسنا

پایگاه های خالی هستند. کو چانگ-mo بلند و باریک southpaw است که بر روی تپه برای N. C. دایناسور رو به کیم دونگ-yub این leadoff hitter وظیفه برای سامسونگ شیرها. 1-2 تعداد. زمین می آید و کیم lunges در سراسر صفحه قطع توپ آن را به عنوان غواصی از اعتصاب منطقه رانندگی آن را به زمین در مقابل شکارچی. سپس او چرخش در اطراف و حل و فصل دوباره به جعبه خمیر را. کو می ایستد و با آرامش در اولین پایه سمت لاستیک. او fastball تنها بازدید کم نود اما او نيرنگ. او تلاش می کند همان زمین خوبی کردن صفحه و در خاک و کیم برای آن می رود دوباره اعتصاب سه.

این همه وجود دارد: پارچ را صاف تحویل در کانون توجه تپه و قاب های زمرد سبز; ضربت توپ در برابر میت; داوری پوست یک زبان جهانی است. آن را آسان برای فراموش کرد که ضعف همهمه جمعیت تولید شده است سر و صدا است که می ایستد خالی هستند و یا که آن را حتی 6 A. M. جایی که من هستم در بوستون. یکی از نیمی از پخش تیم کارل Ravech است در خانه اش در کانکتیکات. نیمه دیگر ادواردو پرز در میامی. این بازی است که در دائگو کره جنوبی.

در مارس 4th, ESPN اعلام کرده است که در آن به توافق رسیده اند به پخش شش به طور منظم فصل بیس بال کره ای سازمان ها در هر هفته زندگی در آمریکا شروع با روز افتتاحیه بود که آن شب در 1 A. M. در سواحل شرق. اکثر بازی ها خواهد بود پخش ESPN2 یا در ESPN برنامه با پخش صف M. L. B. طور منظم: Ravech پرز جان Sciambi جسیکا Mendoza, Kyle پترسون. پرز و Ravech آسان شرکت. در آن زمان من تنظیم در سه روز به K. B. O. فصل آنها بود که چگونه برای مقابله با این تاخیر بین پخش های صوتی و تصویری, تغذیه, که در روز افتتاحیه تا به حال گاهی اوقات آنها منجر به بحث بیش از هر یک از دیگر. (راه حل: تماشای هر یک از دیگر در Facetime به جای نگاه کردن به یکدیگر در خوراک.) به نظر می رسد آنها واقعا خوشحال به تماشای بازی بیس بال, حتی اگر آن را کاملا مهم-لیگ سطح. آنها را تماشا راه است که طرفداران اغلب دیده بان با یک چشم در این بازی است. در یک نقطه در نهم Ravech اعتراف کرد که او از دست داده و پیگیری از جایی که آنها در پنبه حلاجی شده و این صدا بیشتر شبیه به یک اعتراف از لذت بردن از dereliction. او و پرز با اشاره به drumbeat در غرفه—cheerleaders وجود دارد حتی اگر طرفداران نبودند—و شوخی که شاید از آن بود telegraphing زمینهای اشاره به Houston Astros' ثبت نام-سرقت رسوایی. آن را سخت به تصور کنید چنین نشاط مرجع ساخته شده در طول M. L. B. پخش. قبلا Andruw جونز سابق آتلانتا بریوز ستاره اومدند از طریق زوم و توصیف زندگی به عنوان چهل و سه سال تازه کار با توهوکو Rakuten عقاب طلایی در ژاپن Nippon لیگ و چقدر او را دوست دارد گوشت گاو کوبه.

Ravech و پرز به وضوح عاشق صحبت کردن با او و آنها به نظر می رسید به همان لذت در دیگر تظاهرات از احساسات: یک بت تلنگر پس از یک شناور دراماتیک سر شیر یا خط. صبح پر از لحظات کوچک مانند است که به سختی زندگی در حال تغییر است و هم خاطره انگیز از انسان واقعی صمیمیت و همدلی. من انتظار نا هنجاری—کمبود انرژی از بازیکنان را با هواداران به سوخت آنها غرابت از صندلی های خالی. آنچه قابل توجه است این است که چگونه عادی آن را احساس می کند. که همچنین باعث می شود من کمی نگران است.

ورزش خزنده پشت. برخی از مردم شده اند به تماشای بیس بال کره ای سازمان به عنوان یک نوع آزمایشی اجرا برای ورزش در جاهای دیگر.عکس توسط Kim Hong-Ji / ایسنا

ورزش خزنده پشت. بوندسلیگا آلمان, لیگ حرفه ای فوتبال است که مجموعه ای برای راه اندازی مجدد این هفته است. N. B. A. امکانات عمل به آرامی در حال بازگشایی. منطقه ای تنیس حوادث—با اقدامات احتیاطی استادانه درست شده و هیچ طرفداران—شروع ظاهر. شناگران در حال غواصی به استخر نگه داشتن خط خالی بین یک دیگر. بازیکنان در ملی فوتبال زنان لیگ خواهد شد و گزارش به اردوگاه های آموزشی در این هفته. در انگلستان دولت را تایید کرده است یک راه اندازی مجدد لیگ برتر پس از ماه ژوئن 1st. N. F. L. به تازگی اعلام کرد یک برنامه با یک تخته سنگ از بازی ها.

برخی از مردم شده اند به تماشای K. B. O. به عنوان یک نوع آزمایشی اجرا برای ورزش در جاهای دیگر. "بیس بال حرفه ای است که امروز در تایوان و کره جنوبی و بازیکنان گزارش داده اند که آنها احساس امن و محافظت شده در محیط زیست خود را ،" superagent اسکات بوروس نوشت: در یک Op-Ed برای بار. "ما می توانید آن را در اینجا و برای خاطر امریکا ما باید." او ممکن است گفت: "به خاطر من حساب بانکی" به جای: بوروس مذاکره بیشتر از بزرگترین قرارداد در تاریخ لیگ. هنوز هم او را نه تنها در استدلال اما pompously که ورزش در خدمت برخی از هدف بالاتر. حتی Anthony Fauci صدا مشتاق برای بازگشت اتباع واشنگتن.

اما اگر شما گوش دادن به Fauci با دقت یک خوش بینی در مورد یک چنین چشم انداز ابعاد کمی. ما می توانید آن را انجام دهید اما نه با آوردن حالت عادی بازگشت. آن نیاز به آزمایش قرارداد ردیابی کند rollout و ناراحت کننده محدودیت. "اگر ما اجازه دهید ما تمایل به از موعد مقرر بازگشت به حالت عادی ما فقط می توانیم خودمان را درست در همان سوراخ ما در چند هفته پیش" او به تازگی گفت: دو sportswriters برای بار. چه خواهد کشید ؟ شاید K. B. O. می کند ارائه یک مدل خوب و یک دلهره آور. اولین مورد از COVID-19 به نظر می رسد در کره جنوبی یک ماه پس از اول نشان داد تا در ایالات متحده—اما دو کشور شد و پاسخ شدید متفاوت است. کره جنوبی اجرا گسترده تست رژیم است. این آموزش یک ارتش کوچک از قرارداد ردیاب. نگرانی های حریم خصوصی نشده اند پارامونت: دولت آهنگ مثبت موارد از طریق برنامه های گوشی های هوشمند کارت اعتباری معاملات و امنیتی-دوربین فیلم و هشدار عمومی در مورد موارد جدید. برخی از افراد در قرنطینه سایش دستگاه های ردیابی خود را در مچ پا یا مچ دست خود را. حرارتی اسکنر نظارت بر درجه حرارت از رهگذران هستند شایع است. و به نظر می رسد به کار: تا کنون در کره جنوبی تا به حال کمتر از یازده هزار مورد و دو صد و پنجاه و شش مرگ و میر. ماساچوست که در آن من زندگی می کنند و که دارای جمعیت حدود یک هشتم به عنوان بزرگ است هفتاد و هشت هزار مورد تأیید و نزدیک به پنج هزار مرگ و میر.

در طول Dinos-شیرها, پخش Ravech و پرز در مصاحبه خود جلب کرد Rucinski سابق M. L. B. پارچ که انداخت shutout برای Dinos در روز افتتاحیه در مورد امور روزمره و محدودیت های ballplayers در کره جنوبی. آنها او را در مورد COVID-19 تست و متوسط چک صدایی به عنوان اینکه آنها در رفتن به فایل گزارش در روز بازگشایی برای لیگ ، بعد در هفتم زمین باز یافته جف Passan, ESPN, M. L. B. نجوا شروع به پریدن کرد در پخش از خانه خود را. او در یک کت و شلوار قهوهای مایل به زرد و رنگ پریده آبی کراوات حتی اگر آن را هفت سی در صبح در سواحل شرق. او وجود دارد به بحث در مورد گزارش از M. L. B. بازگشت-به-بازی بازی های پیشنهادی است. Ravech و پرز بود که خوش بینانه اشاره به شایعات دوم بهار آموزش در ماه ژوئن و یک شایعه شروع تاريخ جولای 1st, سرد تبدیل به ایده و تحت فشار قرار دادند و او را در تدارکات. آنها به او گفت که آنها می خواهم به صحبت کردن به Rucinski در مورد وضعیت در کره شمالی که در آن محدودیت شدید و نظارت گسترده تر است. توسط M. L. B. آماده به گامهای?

"من فکر می کنم که لیگ اصلی بیس بال است که به دنبال تمام کسانی که پروتکل اما ما نیز باید به درک, راوی, چگونه متفاوت آب و هوا در کره جنوبی وقتی که می آید به COVID-19 عفونت در مقایسه با ایالات متحده در حال حاضر" Passan گفت. در خارج از نیویورک عفونت نرخ رو به افزایش در ایالات متحده نقاط داغ در حال شکستن. بیس بال نمی تواند کاملا عایق شده است. یک مطالعه از بیش از پنج هزار M. L. B. کارکنان (و برخی از اعضای خانواده) نشان داد coronavirus آنتی بادی در کمتر از یک درصد از کسانی که تست شده نشانه آن است که تعلیق بیس بال بود شاید کمک به نگه داشتن این ویروس در خلیج و نیز—که بسیاری از کسانی که کارمند هستند و هنوز هم در معرض خطر عفونت است. "من صحبت کردن به تعداد زیادی از بازیکنان در سراسر این کشور در گذشته چهل و هشت ساعت و که در آن آنها پایین آمده است و اگر ما دوباره آن را نمی خواهید به امن" Passan ادامه داد. "از آنجا که دستیابی به ایمنی در این کشور در حال حاضر—این ایده که شما می توانید در اطراف و نه آلوده—غیر ممکن است." این یک سوال از کاهش خطر: چه بازیکن را قبول کند و چه سطح از جبران آنها بر این باورند آن را به ارزش آن است.

تن تا به حال قابل ملاحظه منتقل شده است. "من صادقانه موانع است که شما در حال حاضر این مفهوم به عنوان نزدیک به امن و یا اگر شما با استفاده از کره به عنوان طرح من بسیار شک و تردید" Ravech گفت Passan. "این صدا نیست مثل ما به هر چیزی در نزدیکی کره و این مفاهیم فقط مفاهیم; مگر اینکه لیگ اصلی بیس بال خود را از طریق مقامات بهداشتی باید برخی از دانش برخی از توانایی تست و متوسط-را امن و هتل ها من واقعا تردید از این است." چند روز بعد جزئیات بیشتری از این پیشنهاد آمده است: یک هشتاد و دو بازی فصل گسترش پلی آف یک ناحیه برنامه برای کاهش سفر. برخی از تیم ها ممکن است نقل مکان حداقل برای یک زمان. (کانادا نیاز به مسافران بین المللی به قرنطینه برای چهارده روز است که می تواند برای سفرهای جاده ای طولانی اگر Toronto Blue Jays تا به حال هر بازی.) دو غول موانع باقی می ماند که Ravech پرز و Passan مورد بحث بود در هوا: چگونه می تواند از لیگ اصلی بیس بال تضمین مکرر سریع تست بدون محروم کردن کارگران خط مقدم مورد نیاز آزمون ؟ و چگونه خواهد بازیکنان و صاحبان کار کردن که تحمل ریسک مالی?

به عنوان بزرگ امداد به عنوان آن بود به پخش زنده ورزشی دوباره آن بود به طور غیر منتظره و حتی بیشتر از امداد رسانی به شنیدن سه نفر دست و پنجه نرم در زنده تلویزیونی با این ایده که در حالت عادی ممکن است آنچه که ما نیاز داریم بیشتر در حال حاضر. که بیش از بیس بال ساخته شده من احساس می کنم امیدوارم. به عنوان بازی پیشرفت Ravech تصمیم به اتخاذ N. C. Dinos به عنوان تیم خود را. آنها برنده 8-2.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن