‘فقط در خانه بمانند’ پیام را نافرجام

ساموئل آراندا / Panos Pictures / Redux

حدود دو ماه در حال حاضر آمریکایی ها گفته شده است همان چیزی که بارها و بارها توسط بهداشت عمومی مسئولان و تاثیرگذاران در همه جا: ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

پیام درست است. اگر همه ما در ماندن کامال مهر و موم شده در خانه های ما به اندازه کافی طولانی ویروس را از مرگ; اگر ما آن را معطل خواهد شد. اما فریم پیام در چنین استارک راه سهوا ممکن است مردم را تشویق به بدتر انتخاب کند. کمتر شدید تر و متنوع, مجموعه ای از توصیه ها ممکن است بیشتر کشش—شاید عمومی-بهداشت و درمان معادل “Reduce, reuse, recycle.” چیزی شبیه به “اقامت نزدیک به خانه خود را نگه دارید دور دستهای خود را” اما catchier.

من فکر می کنم زیادی در مورد این بهداشت عمومی متعادل کننده عمل می کنند و در زمینه های دیگر بیشتر بارداری و پدر و مادر. برای مثال من نوشته ام در مورد امن-خواب پیام. پزشکان به والدین برای قرار دادن نوزاد به خواب به تنهایی در یک تخت در پشت خود را. این در واقع مطلوب است. اما پیام و اجازه نمی دهد که برای پدر و مادر به درک—اگر این است که به سادگی غیر ممکن است—چه بعدی-بهترین جایگزین ممکن است. همه خواب دیگر شرایط به همان اندازه خطرناک است ؟ معلوم می شود آنها نیست.

یکی از خطرناک ترین ترتیبات خواب برای نوزادان است که روی یک مبل با پدر و مادر است. این است که به مراتب خطرناک تر از در رختخواب با یک پدر و مادر به خصوص اگر بستر حاوی هیچ بالش یا پتو. اگر بهداشت حرفه ای ارتباط برقرار کنید “همه چیز غیر از تنهایی در گهواره است بسیار خطرناک” پدر و مادر ممکن است در نهایت روی مبل احتمالا به این علت که آنها در حال تلاش برای جلوگیری از به خواب رفتن در رختخواب. این می تواند عواقب فاجعه بار داشته باشد. آن بهتر خواهد بود برای برقراری ارتباط در حالی که امن ترین خواب تنظیم است که به تنهایی در گهواره و تخت-های بسیار امن تر از مبل های.

COVID-19 پیام گاهی اوقات به حال مشابه عطر و طعم که آیا آن را از می آید مدنی رهبران و یا دوستان و خانواده. فقط در خانه بمانند! هر چیز دیگری خطرناک است. یک مادر نوشت: به من می گویند که او می خواهم ذکر شده در Facebook که او گرفته بود فرزند خود را برای یک پیاده روی—و مردم خجالت او. برخی از مردم در حال گرفتن پارانوئید. آنها می ترسند برای رفتن به این پارک به دلیل آنها نمی توانند متوقف فکر کردن در مورد تمام آنچه-ifs. اگر یک فرد بیمار تنفس در گیاه و سپس چند ثانیه بعد شما اتفاق می افتد به آن را لمس کنید و سپس ابتدا بینی خود را زیر ماسک خود را و سپس شما مریض است ؟ این است که کاملا غیر ممکن است اما آن را بسیار بعید است.

وقتی که به مردم توصیه می شود که یکی بسیار دشوار رفتار امن است و (به طور ضمنی یا نه) که همه چیز خطرناک است, آنها ممکن است کرک تحت فشار و یا پرتاب کردن دست خود را. به این معنا که اگر مردم فکر می کنند تمام فعالیت های است (به غیر از ماندن در خانه) به همان اندازه مخاطره آمیز آنها شکل آنها ممکن است به عنوان به خوبی به کسانی که بیشتر سرگرم کننده است. اگر قدم زدن در شش پا فاصله از من قرار می دهد در معرض خطر است چرا که نه فقط باید که دوست و یک دسته از دیگران بیش از یک کباب ؟ آن را بیشتر سرگرم کننده است. این یک اغراق, البته, اما فعالیت های مختلف حمل بسیار متفاوت خطرات و وجدان مدنی رهبران باید به طور فعال کمک به مردم را انتخاب کنید در میان آنها است.

استارک پیام همچنین ممکن است دلسرد کردن مردم از گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب. عمومی-مقامات بهداشتی مردم را به شستن دست های خود و پوشیدن ماسک. اما به دلیل بالا-در برابر پیام است “فقط در خانه بمانند” مردم ممکن است در تلاش برای درک هدف از این قطعه از مشاوره. اگر واقعا تنها امن ترین چیزی که به انجام این است که ماندن در خانه پس چگونه من باید فکر می کنم در مورد ماسک پیشنهاد ؟ آن را بیهوده حرکت مانند قرار دادن یک گروه کمک در زخم گلوله? (در واقع ماسک پوشیدن و شستن دست هر دو گام مهم مردم می توانند به کاهش خطر ابتلا و انتقال ویروس است. نه از این خود را کاهش می دهد خطر ابتلا به صفر اما آنها بر آن زیادی است.)

به عنوان اقتصاد بازگشایی آن را حس می کند برای برقراری ارتباط با طیف وسیعی از خطرات و به صحبت می کنند از نظر احتمالات و نه در فایل های باینری. ماندن در خانه و دیدن نیست هر کسی است امن ترین راه برای جلوگیری از ویروس. اما با دیدن مردم در یک فاصله با ماسک در امن تر از بهار-شکستن ، خرید مواد غذایی می تواند امن تر با یک ماسک مناسب برای دست شستن از پروتکل های. اگر شما خود را ببینید, مسن, پدر و مادر نمی آغوش گرفتن آنها و در نظر گرفتن انتخاب یک محل.

یکی از راه همه گیر متفاوت از خواب نمونه های خارجی—واقعیت این است که اقدامات ما بر دیگر مردم است. اگر من و خطر احتمال عفونت ممکن است من و سپس دیگران صدمه دیده است. اما اگر ما به عنوان یک جامعه نگه داشتن نوار برای درست رفتار بسیار بالا (“فقط در خانه بمانند”) و سپس نشان می دهد که نه رسیدن به نوار شرم آور (“: چطور جرات شما را به یک پیاده روی با دختر خود را؟”), ما ممکن است به ایجاد یک وضعیت که در آن افرادی که گمان می برند که آنها را به ویروس موفق به مسئولانه عمل (گفتن مخاطبین آنها آن را داشته باشد و سپس جدا خود) به منظور جلوگیری از ننگ. این پیام باید به این باشد که مردم ممکن است آلوده حتی اگر آنها از اقدامات احتیاطی است و با داشتن coronavirus نیست برخی از نوع اخلاقی شکست.

در نهایت نیازهای عمومی برای درک بهتر این ویروس. مردم باید برای دیدن, برای مثال, چرا شستن دست ها-مسائل—از آنجا که حتی اگر شما یک ویروس ذرات را در دست خود را اگر شما آن را بشویید قبل از لمس کردن صورت خود را, شما نمی خواهد آلوده شوند. مردم باید کمتر می ترسم اما بیشتر مراقب باشید. استارک پیام نمی تواند به ارمغان بیاورد که در مورد اما هوشمند پیام می تواند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>