آخرین True زاهد گوشه نشین بود و به تنهایی برای 27 سال

برای چند دهه, ساکنان, Kennebec, مین ولی اعتقاد بر این است که شمال تالاب زاهد گوشه نشین یک اسطوره بود. با توجه به فرهنگ محلی یک زاهد گوشه نشین زندگی کرده بود کشف نشده در جنگل پس از سال 1980; هر از چند گاهی او را به فصلی کابین به سرقت مواد غذایی و دیگر منابع است. اما هیچ کس نمی تواند ثابت کند زاهد هستی—اگر او وجود دارد و او تا به حال گرفته دردهای بزرگ برای تضمین انزوای خود را.

سپس در آوریل 2013 یک مرد دستگیر شد در جنگل عمیق از مین است. نام او کریستوفر توماس شوالیه. با توجه به اجتماعی سوابق او وجود نداشت. برای 27 سال او تا به حال معترضان در جنگل باقی مانده در ناچیز منابع که او می خواهم burglarized از خانه ها در این منطقه است. او را تحمل درجه حرارت در زمستان تا 20 درجه زیر صفر است. هر روز صبح او به تماشای طلوع آفتاب بر مه آلود دره که او به نام خانه. او تا به حال یک گفتگو با فرد دیگری برای نزدیک به سه دهه است.

در شهر شمالی تالاب شوالیه هرمیتگ fomented خشم فتنه احترام و هر پاسخ ، فیلمساز لنا فریدریش تصمیم گرفت که او تا به حال برای یادگیری بیشتر. در فیلم مستند کوتاه زاهداو مصاحبه ساکنان شمال برکه که با هم قطعه پارچه از یک افسانه محلی.

“هر کس تا به حال بسیار قوی نظر در مورد شوالیه و هیچ یک از آنها همان نظر” فریدریش به من گفت. برخی از ساکنان بازدید شوالیه به عنوان یک تبه کار; دیگران را دیدم او را به عنوان یک قهرمان محلی از انواع. “من متوجه شدم که با هر افسانه این یکی تا به حال بسیاری از نسخه ها و تفسیر” فریدریش گفت. “من سعی کردم به پیدا کردن شخصیت های که ارائه شخصی لایه درک به انیگما”.

یکی از کسانی که شخصیت های اتفاق افتاده به یک مرد به نام Carrol که موفق به هدایت فردریش از طریق جنگل های انبوه به شوالیه راز اردوگاه. فردریش و خدمه او اولین کسانی بودند که برای دسترسی به این محل و فیلم آن. “Carrol در بر داشت راه خود را وجود دارد به دنبال به خصوص سنگ تیز و یا به رسمیت شناختن برخی از شاخه شکسته در وسط جنگل” فریدریش گفت. “این غیر طبیعی.”

فردریش فیلم منتشر شد در سال 2014 کرده است اما همچنان به طنین انداز با مخاطبان است. به تازگی علاقه به این فیلم رسید به طور قابل توجهی شاید به این دلیل مردم می تواند مربوط به احساس مانند زهد در قرنطینه. فریدریش فکر می کند که شوالیه داستان اتحاد پایدار با کیفیت به دلیل renouncement از بسیاری از عناصر جامعه مدرن است که مردم را برای اعطا.

“حذف از جامعه است که نهایی ترین عمل رادیکال آزادی” فریدریش گفت. “من فکر می کنم مردم واکنش نشان می دهند به شدت به شوالیه چرا که او اساسا رد همه چیز را که قرار است به ما را معنی دار و روابط حرفه ای انجام, مواد راحتی—و در عین حال او محتوا در جنگل.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>