قانون اجرای موارد نقض حقوق بشر که زحمت تهمت

Debby ونگ / Stephen Maturen / گتی / اطلس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیده می شود سوء استفاده از اجرای قانون قبل و خیره شد در آن صورت آن را به نام خود نام محکوم کرد و آن را.

او نه حتما ببینید کشتن جورج Floyd—آخرین آفریقایی مرد آمریکایی به قتل یک افسر پلیس—به عنوان یک دلیل محکوم کردن سوء استفاده پلیس اگر چه تصویری از فلوید را باعث مرگ میلیون ها نفر از آمریکایی ها به رم در وحشت و موجب خشم و اعتراض و خشونت در سراسر کشور. رئیس جمهور شده است عمدتا آرام در آن موضوع و زمانی که او صحبت کرده است او انجام داده است تا در منفعل صدای decrying آن را به عنوان یک “قبر تراژدی” و یک “چیز وحشتناک.” سپس او تمایل به تغییر موضوع به سرعت به ناآرامی در پاسخ به Floyd مرگ است.

و نه او پیدا غیرقابل دفاع پلیس در واکنش به بسیاری از تظاهرات—یک واکنش است که دلیلی خشونت آمیز و مقابله و است که اغلب هدفمند تماشاگران و خبرنگاران—به دلیل محکوم کردن سوء استفاده پلیس.

در مورد چنین تاکتیک های پلیس در واقع تهمت به نظر می رسد تقریبا خوشدل. “LAW & ORDER!” او در توئیتر خود نوشت دیروز. او شکایت کرده است که “لیبرال فرمانداران و شهرداران باید بسیار سخت تر و یا دولت فدرال خواهد شد و در مرحله انجام آنچه باید انجام شود” در یکی دیگر از صدای جیر جیر. و بار دیگر: “قدرت!” در تماس با فرمانداران او معترضان به نام “تفاله” و خواستار آن شدند که دولت اجرای قانون “تسلط” مردم در خیابان ها. و, البته, وجود دارد, معروف خود “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” — در بیانیه ای پس از آتش زا است که آن را مجبور توییتر به, برای اولین بار پرچم رئیس جمهور جیر برای “ستایش خشونت است.”

بدون, برای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول این هفته تنها یک قربانی سوء استفاده و اجرای قانون بود که ارزش صحبت کردن در مورد: معاون مشاور امنیت ملی, مایکل فلین.

مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع مهم نیست پلیس سوء حتی خشونت به عنوان یک به طور کلی مهم است. در تابستان سال 2017, زبان به افسران پلیس در لانگ آیلند رئیس جمهور خواست آنها را به مراقبت هایی برای محافظت از مظنونان است. “من گفت:” لطفا نمی شود بیش از حد خوب است.’ مانند زمانی که شما کسی را در ماشین و شما در حال حفاظت از سر خود را [با دست خود]? … من گفت: “شما می توانید دست دور باشه?'” نظرات آنقدر نامناسب است که پس از آن رئیس اداره مبارزه با مواد مخدر نوشت یک ایمیل به کل نیروی کار reemphasizing اهمیت “حکومت قانون” و “احترام و محبت” در پاسخ به رئیس جمهور “condon[ing] و سوء رفتار پلیس در مورد درمان افراد تحت بازداشت قرار داده شده توسط اجرای قانون است.”

با توجه به این تاریخچه—و جزیره هستش نه یک حادثه جدا شده—آن را واقعا جای تعجب است که شب بعد از شب به عنوان معترضان را جمع آوری و در سراسر کشور به بیان غم و اندوه و خشم بیش مداوم پلیس سوء استفاده از سیاه و سفید آمریکایی از رئیس جمهور به جای ابراز غریزی شناسایی با پلیس است. چند روز گذشته دیده متعدد غیر قابل توجیه بازداشت و صدمات و حتی پلیس حمله تظاهر کنندگان با اتومبیل. در عین حال به حدی که تهمت وزن در مورد پلیس رفتار در تمام آن شده است تنها به تشویق افسران به بیشتر های خشونت آمیز.

اما فکر نمی کنم که تهمت ناتوان از گرد آوردن خشم بیش سوء از اجرای قانون است. او در واقع به صرف مقدار زیادی از زمان و انرژی صحبت کردن در مورد این موضوع. این درست است که تا آنجا که او نگران است سوء رفتار به نظر می رسد تنها زمانی که اجرای قانون در سوال این است که در او به کارگردانی.

جدید ترین تمرکز مغلوب ساختن پیشی جستن صالح خشم قرار است در سوء استفاده از قدرت توسط کسی که با او تماس “پلیس کثیف” مورد فلین که التماس گناه به دروغ به اف بی آی در این دوره از سوی دفتر تحقیقات به انتخابات دخالت. در هفته های اخیر وزارت دادگستری تبدیل فلین صورت وارونه درخواست آن از دادگاه اخراج دادستان بر این اساس است که او تا به حال شده است railroaded توسط FBI محققان. و روز جمعه دولت محرمانه FBI متن فلین تلفن تماس به سفیر روسیه به ایالات متحده آمریکا سرگئی Kislyak—موضوع فلین دروغ به این اداره است.

همه از این انجام شده است به نام نشان در بی مناسبتی از فلین دادستان—اگر نه کاملا به مرد بی گناهی قطعا میزان که او یک قربانی بی وجدانی تخلف توسط اف بی آی است. “یک روز بزرگ برای عدالت در ایالات متحده آمریکا!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که وزارت دادگستری منتقل شد به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین. وقتی اعلام شد که متن تماس خواهد بود برای عموم منتشر شد, او را بازتوییت کرد یک پیام نشان می دهد که این سند نشان می دهد فلین blamelessness—و در واقع این چیزی است که فلین مدافعان در ادامه به استدلال می کنند که مواد عمومی شد.

در عین حال آنچه که قرار شرارت در تنظیم یا railroading فلین? نیازی به گفتن نیست فلین بود نه جسمی جامعه بسیار کمتر کشته شدند. او حتی دستگیر شد. وجود دارد در مقیاس کوچکتر اشکال سوء استفاده پلیس, البته, اما فلین بود نه یک قربانی آن هم نیست.

نابخشودني FBI جرم علیه فلین بود که دو مامور اف بی آی نشان داد تا در دفتر خود و مودبانه از او خواسته برخی از سوالات خود را در مورد گفتگو با سفیر روسیه; هنگامی که او ساخته شده misstatements در پاسخ به آنها از او پرسید که آیا او مطمئن شوید که او تا به حال گفت: چیز خاصی به متن تماس با وضوح منعکس شده او گفت:. به تازگی متن عمومی نشان می دهد که فلین آورده تا موضوع تحریم های ایالات متحده با روسیه, سفیر—همان ماده ای گفته FBI او تا به حال هیچ حافظه از بحث—و آن دو صحبت در مورد این موضوع در برخی از ظهر. با وجود آنچه که رئیس جمهور حامیان می گویند فلین را تکرار اظهارات به محققان که در او نیست به یاد داشته باشید که گفتگو تنها معتبر نیست. بنابراین پس از عمدا و بارها و بارها دروغ گفتن به بازرسان فدرال او—ماه بعد برگزار می شود مسئول آن نهفته است.

جورج فلوید به قتل رسید به مراتب کمتر است.

و در عین حال رئیس جمهور به نظر می رسد قادر به ذکر است فلوید تنها در راه خود را به محکوم کردن معترضان و “antifa” و امیدوار کننده عضلانی اقدام پلیس—که او خوش conflates با بیشتر سوء استفاده—در برابر آنها. تنها در فلین نشانی از او پیدا کردن یک قربانی واقعی و اجرای قانون است که نمی توان بازخرید از طریق استفاده از خشونت است. (او هرگز نشان می دهد که اف بی آی باید پاسخ سختی به شیوه ای برای گفتن یک QAnon رالی.)

وجود دارد یک عنصر نژادی به این وضوح. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد characterologically ناتوان از شناسایی با قربانیان خشونت های پلیس و او به احتمال زیاد نیز می بیند برخی از سود در تشویق نژادی و تنفر نسبت به سیاه معترضان در سفید آمریکایی که پایگاه خود را پشتیبانی می کند.

اما وجود دارد یک جنبه شخصی به ناروا را پاسخ بیش از حد. رئیس جمهور می داند فلین به عنوان یک قربانی به دلیل فلین مورد است که در نهایت در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. فلین دشمنان—FBI, ویژه, وکیل رابرت مولر را بررسی مطبوعات که شکست داستان در مورد ورودی مشاور امنیت ملی تماس های تلفنی با سفیر روسیه—همه تهمت را درک دشمنان است. فلین تحقیر شده مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه احمقانه. خود دادستان با تاکید بر این فساد از رهبران ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن آورده بود ، و کل نژاد قسمت ساخته شده رنگی چه بسیاری از مردم در حال حاضر مشکوک: که وجود دارد چیزی نامطلوب و نامناسب در Trumpworld تعامل با فدراسیون روسیه. به نوبه خود فلین به یک قربانی سوء رفتار پلیس این است که سعی کنید برای پاک کردن لکه.

حتی بیشتر از سطح پایه مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دارد چیزهایی را که جای او را در مرکز توجه است. بر خلاف روسیه داستان—که تهمت و ناروا را از دفاع به عنوان تمرکز—تظاهرات سخت به جا در این چارچوب است. آنها شامل بعد از همه دیگر مردم رنج می برند. به گفته نیویورک تایمزتهمت شده است در تلاش برای درک این مفهوم: “دستیاران بارها و بارها تلاش کرده اند تا به او توضیح دهید که این اعتراضات نه تنها در مورد او اما در مورد گسترده تر سیستمیک مسائل مربوط به مسابقه است.”

نکته کلیدی در اینجا این است که مغلوب ساختن پیشی جستن معنا نیست که هر چیزی را از راه دور خنثی زمانی که او کلاغ در مورد “قانون و نظم است.” او به این معنا نیست که فلین باید به دنبال قانون است. او به این معنا نیست که پلیس باید به استانداردهای سخت ادب و نزاکت در برخورد با تظاهرکنندگان و یا مظنون سر. او به این معنی است که کسانی که مخالف او باید مجازات شود و کسانی که از او حمایت—و یا به سادگی آنها که با او دارای اندیشه—باید در انجام به عنوان آنها لطفا. بنابراین حتی به وی هشدار پلیس به رابطه جنسی خشن با معترضان به او چشم نسبتا معمول FBI تاکتیک با دشمنی که به یک وکیل برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا blush. و حتی او را تهدید معترضان با تهاجمی اجرای قانون فدرال او اصرار دارد که باید آن را لمس نمی کند ،

یک مقدار به نقل از پند و موعظه نسبت به زمانی پرو جمهور Óscar Benavides مبالغ تا این رویکرد: “برای من دوستان همه چیز برای من دشمنان قانون است.”

که البته نه چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن مدافعان خواهم به بیان احساسات. صحبت کردن در فاکس نیوز نشان می دهد دیگر, شب, Laura Ingraham محاکمه و به جای آن برای ایجاد یک تئوری میدان واحد و یکپارچه از سوء استفاده پلیس که لینک مغلوب ساختن پیشی جستن travails به کسانی که از آمریکایی های آفریقایی تبار.

“و به ما آفریقایی شهروندان این را می گویم” او اعلام کرد. “با توجه به تجربه خود را با خارج از کنترل اف بی آی و ناعادلانه بررسی داده همه کار جنایی-عدالت اصلاحات رئیس جمهور تهمت می داند که چگونه سمی و خارج از کنترل قانون اجرای فرایند می شود.”

یک مظنون است که وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از مردان سیاه و سفید که با داشتن آن مواجه خشونت به دست پلیس آمد و دور از برخورد متوجه می شوند که در گذشته آنها را در درک چگونه تهمت و فلین باید احساس.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>