برگها احساس در خانه در اتاوا که در آن یک برنده دربسته در محیط یک شب مربی Keefe را هرگز فراموش نکنید

اتاوا—در یک ساختمان تقریبا به طور مساوی تقسیم بین افرا برگها و سناتور طرفداران آن شلدون Keefe طرفداران که رفت و خانه شادترین.

Keefe درمان حدود 40 نفر بودند که نزدیک ترین به او — که او اعتبار با تغییر زندگی خود را — که متعلق به او و زد Junior یک پمبرک چوب پادشاهان شنبه شب 4-2 برگ برنده بیش از سناتورهای اتاوا.

“آن خاص بود برای من” گفت: Keefe. “هیچ چیزی برای انجام با این بازی فقط یک فرصت برای دیدن بسیاری از مردم که مهم بودند در حمایت از من و خانواده ام از طریق زمان ما در پمبروک در بهره برداری از چوب پادشاهان و آنها را در ساختمان و فرصتی برای تشکر از آنها را در فرد بود و برای من مهم است.”

اهداف از Auston متیوز (تیم پیشرو 42) جیک Muzzin ویلیام Nylander و خالی-netter توسط میچ Marner کمک برگها حرکت چهار امتیاز جلوتر از Florida Panthers برای مقام سوم در اقیانوس اطلس را بدست آورد.

25-صرفه جویی در عملکرد از جک کمپبل نمی صدمه دیده است یا نه. کمپبل است 3-0-1 به عنوان یک برگ تسلیم شدن اهداف به کانر قهوه ای و کودی Goloubef.

Keefe برگها حتی نمی دانم در مورد شب خاص است.

“من آرزو می کنم من می خواهم شناخته شده اند قبل از. خوب ما رو برد گفت:” Muzzin.

“او دوست ندارد به همه چیز را در مورد خود; آن را در مورد این تیم گفت:” به جلو ژاک هایمن.

“این یک عمل کلاس های او را از طریق و از طریق” گفت: Shawn Caiton, Keefe دستیار مربی با چوب پادشاهان. “او می داند چه کسانی و چه شهر پمبرک به معنای او نه تنها با حرفه ای بلکه در سطح شخصی.”

  • ‘جهش از ایمان’: Caiton می داند دست اول چه Keefe از طریق رفت و در سفر خود از عصبانی مرد جوان به مربی هاکی ترین طبقه حق رای دادن. آنها هم تیمی های جزئی در هاکی با Quinte Hawks و OHL را بری کلت و حتی به اشتراک گذاشته یک “مشاور خانواده” در بحث دیوید فراست.

Caiton گفت: مردم از پمبروک — از صاحبان کسب و کار که شد حامیان مالی به شهروندان شد که داوطلبان — در زمان یک “جهش ایمان” در حمایت از Keefe.

“آنها او را مورد اعتماد” گفت: Caiton. “او می خواهم هر چیزی را به آنها پرداخت.”

آنها در برگها دنده در جعبه با Keefe گرفتن یک لحظه با آنها را قبل از بازی.

“آن را تمام شده برای من در پمبروک در کار با چوب پادشاهان وجود دارد” گفت: Keefe. “تعداد داوطلبان و هواداران که ما تا به حال — حامیان طرفداران — همه این چیزهایی که مجاز که سازمان برای حمایت از من تلاش برای سعی کنید به عنوان یک مربی و شروع یک زندگی جدید است. امروز فرصتی است برای من از آنها تشکر می کنم.”

  • آینده صفحه اصلی: کانادا تایر مرکز حدود 125 کیلومتری جنوب غرب پمبروک ویژه به Keefe, جایی که او مربی در OHL و اهل و برای اولین بار به عنوان NHL مربی در نمایشگاه بازی. او هم می آمد به این ساختمان زمانی که او زندگی می کردند در پمبرک برای تشویق برگها زمانی که آنها بازی کرد ،

“بودن در اینجا در این ساختمان برای من به ارمغان می آورد همه چیز دایره کامل” گفت: Keefe.

Keefe شده بود اشاره کرد ادم بی پروا به عنوان یک کاربر ستاره در باری و مرتبط به بحث آمار و ارقام از جمله به عنوان نماینده او فراست و سابق Quinte شاهین هم تیمی مایک Danton. در سال 2008 فراست بود تبرئه استثمار جنسی اتهامات از وقت خود را با هم با Quinte شاهین در سال 2001. به عنوان یک سنت لوئیس آبی Danton التماس گناه استخدام هیتمن برای کشتن فراست در طول فصل 2003-04.

Keefe برنده بیش از مردم زمانی که او خریداری این تیم در سال 2003 و در زمان آن را به عنوان مربی پس از بازی خود را حرفه ای به پایان رسید قبل از موعد مقرر در سال 2004.

“ما نمیفهمد که او به معنای کسب و کار” گفت: گرگ Kossatz بود که مسئول billeting در حالی که Keefe بود در پمبرک. “او واقعا آمد و آیا بزرگ برای بچه ها و آن (چیزی) که احتمالا هرگز دوباره اتفاق می افتد.”

Keefe چوب پادشاهان رفت و با پیروزی پنج مستقیما قهرمانی لیگ و 2011 رویال بانک جام به نمایندگی از ملی برتری در لیگ یک سطح است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“این فوق العاده است که او قدردانی مردم است که آیا کمک به آنها گفت:” جان فیتزپاتریک این تیم راننده اتوبوس. “او هرگز فراموش نخواهد شد. او را تبدیل به یک بسیار خوب و جوان و مرد و یا یک مرد میانسال, من حدس می زنم من باید می گویند. او بالغ بطور قابل توجهی پس از او آمد به پمبروک. این یک پیشرفت مداوم با او و او را همیشه انجام آنچه (او) مجموعه ای را به انجام است.”

  • بازی یادداشت ها: برگ defenceman تیموتی Liljegren برداشت اول خود را NHL نقطه کمک در Muzzin هدف … متیوز به حال خود 23rd چند نقطه بازی اضافه کردن یک کمک در Marner خالی netter … برگها رفت 3-برای-3 در مجازات کشتن 0-for-1 در بازی قدرت … کانادا تایر مرکز تا به حال نادر sellout و می توانید با تشکر از برگها طرفداران برای پر کردن جای. “رفتن برگها به” شعارهای بسیار بلندتر از سنس پرداختند.

  • بعدی: برگها سر به بوفالو به صورت Sabres روز یکشنبه در 7 بعد از ظهر وسط سه بازی سفر جاده ای. Frederik اندرسن است که انتظار می رود برای شروع در خالص برای برگها.
Kevin McGran

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>