برگها’ جیک Muzzin ممکن است تا به حال دشوار ماه شفا از شکسته پا بود اما هنوز هم آسان تر از آشوب های سال گذشته

جیک Muzzin به سادگی می توانید تمرکز بر روی هاکی در این هفته خوش آمدید کنتراست به این زمان در سال گذشته است.

درجه یک Maple Leafs defenceman بود فقط ساخت راه خود را از لس آنجلس یک سال پیش پس از داد و ستد پادشاهان در Jan. 28. آن را نابهنگام برای ریشه کنی در حال حاضر 30 سال کهنه.

“بودن در یک هتل با سه سگ و یک زن” Muzzin گفت. “آره وجود دارد lotta مسائل.

“هنگامی که شما معامله می شود, در بیشتر قسمت آن را یک شوک است. شما نمی آیند به میدان یخ بازی هر روز در انتظار آن است. شما می آیند برای لذت بردن از وقت خود را وجود دارد و لذت بردن از هم تیمی های خود را. اگر آن اتفاق می افتد شما می توانید بیش از آن شما می توانید بیش از شوک اولیه و انجام کار خود را. آن را دیوانه وجود دارد اما ما از طریق آن است.”

Muzzin سرعت زمان در یک نقش رهبری در تورنتو آورده و بسیار مورد نیاز حضور فیزیکی به خط آبی. او گذاشته چند خشنود بازدید و برگها وارد 39-24-9 رکورد پس از معامله برای او.

در حالی که تورنتو افزایش یافت ادبانه تحت مربی جدید شلدون Keefe, Muzzin و برگها دفاع خود را دیده اند توهین آمیز اعداد سقوط در بخش های بزرگ به دلیل صدمات. Muzzin و مورگان Rielly هر دو دچار شکسته استخوان پا پس از کریسمس و خط آبی ترکیب شده فقط 17 گل. تایسون باری با پنج, تراویس Dermott چهار و Muzzin و Rielly هر سه. Rielly که می تواند در کنار بسیاری از ماه فوریه تا به حال 20 خود در فصل گذشته.

Muzzin بازگشت از یک ماه غیبت طولانی در روز دوشنبه و می گوید او نمی تمرکز بر تولید و یا آسیب است. او می گوید همکار خود را blueliners که صدمات فرصت را برای دیگران به گام تا.

“آنها در حال گرفتن در نقش های جدید و فرصت های جدید بنابراین شما نگاه برای بچه ها به استفاده و من فکر می کنم همه دیده ایم و یک مرد (rookie Rasmus Sandin) انجام می دهند که” Muzzin گفت.

Muzzin چالش استقبال از steadying برگها’ آبی خط. او تا به حال مقدار زیادی بیشتر برای مقابله با یک سال پیش. او در لس آنجلس با دانش او حدود یک ماه دور از تولد اولین فرزند خود را. زمانی که او وارد تورنتو پس از اولیه جاده سفر او شروع به جستجو برای یک خانه جدید. او مایل بود یا خود و یا اجاره اما با سه سگ در دو بسیار کمی وجود دارد در دسترس برای اجاره.

او قادر به اتحاد دوباره با همسر و حیوانات خانگی خود را تا بیش از یک هفته گذشته بود در تورنتو است.

“وجود دارد حدود 20 چمدان در هتل وجود دارد” Muzzin گفت: با اشاره به چند روز اول بعد از وارد. “وجود دارد مقدار زیادی از وعده های غذایی در هتل تعداد زیادی از وعده های غذایی در میدان یخ بازی. بچه های ما بود در آینده در یک ماه یا یک ماه و نیم است. ما تا به حال برای پیدا کردن یک محل … ما یافت و ما هنوز در آن و ما بسیار خوشحال در اینجا در حال حاضر است.”

Muzzin است که در فینال سال از پنج سال 20 دلار-میلیون (ایالات متحده) تمدید قرارداد او امضا شده با لس آنجلس. که می تواند حواس پرتی به خصوص با برگ های برخی جوان و با استعداد defencemen در سیستم خود را مانند Sandin و تیموتی Liljegren. اما Muzzin نگه می دارد تمرکز خود را بر روی یخ.

“من هیچ چیز به نگرانی در مورد” او گفت:. “اگر شما نگران شما بودن خوب تیمی و شما خود را بهترین خود را. بعضی از بچه ها رسیدگی می کنند اما من نگران نباشید در مورد آن با شما صادق باشد.”

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر