الج است که ناراحت کننده است اما Underwhelming هیجان انگیز

نئون

در نیمه راه از طریق تسلیمیک خزنده ترسناک indie در یک مجموعه از راه دور برف در کابین کسی باعث می شود وحشتناک و انتخاب درخشان به نوبه خود بر جان کارپنتر چیزی. ادای احترام هر چند unsubtle است کاملا مناسب: صحنه های از آن 1982 شاهکار بازی در یک تلویزیون آینه انزوا و پارانویا و بی اعتمادی در سورین Fiala و Veronika فرانتس فیلم جدید. در عین حال همیشه تاسف ثبت نام زمانی که شخصیت های یک فیلم تصمیم به قرار دادن بر روی یکی دیگر از, بهتر فیلم به درایو فیلمسازان نقطه خانه است. تسلیم یک شب قابل قبول از لرزش در سینما—اما شما ممکن است لذت بردن از خودتان بیشتر اگر شما به خانه بروید و به تماشای چیزی در عوض.

Fiala و فرانتس شد این تیم پشت joyously yucky 2014 اتریش رسید شب بخیر مامان, که در آن یک جفت از رنگ پریده پسران دوقلو شروع به گمان است که مادر خود را که به صورت پیچیده شده در باند از یک عمل جراحی اخیر شده است به جای یک فریبکار. تسلیم به راحتی می تواند زیرنویس Goodnight Stepmommy. اگر آن را تا کنون chillier زیبایی (مات ویندوز پتو سنگین و مقدار زیادی و مقدار زیادی از برف) آن را به همان صورت اولیه راه اندازی به عنوان اوایل فیلم است. خواهر و برادر, Aidan (با بازی Jaeden Martell) و میا (لیا McHugh) هستند قرار دارد جدا شده در یک محل با یک زن آنها نمی به طور کامل اعتماد و کابوس جنگ اراده ها تحقیق و بحث.

این اسکریپت توسط Fiala فرانتس و Sergio Casci است همان سالن-ترفند ساختار به عنوان شب بخیر مامانکه آهسته به فاش کردن دقیقا همان است که سزاوار مخاطبان همدردی. ایدن و میا در حال دست و پنجه نرم کردن با پدر خود ریچارد (ریچارد آرمیتاژ) طلاق از مادر خود لورا (Alicia Silverstone) ساخت پدر خود را نامزد جدید Grace (Riley Keough) یک interloper آنها باید به مبارزه با. گریس یک بازمانده از یک فرقه که خودکشی جمعی زمانی که او یک نوجوان بود و خیلی از تسلیم لولا در مورد سلامت عقل خود را.

میخواستم بدونم که آیا کسی در حال برنامه ریزی یک عمل شیطانی و یا صرفا برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از تروما است که به عنوان یک رانندگی منبع تنش تا حدودی خارج از قرار دادن. اما آنچه که بچه ها شروع به انجام زمانی که ریچارد کار تماس او را دور از خانواده اش را زمستان ترک فضل آیدان و میا به دام افتاده در یک creaky کوچک ییلاقی با تنها چیزی که در تلویزیون برای سرگرم کردن آنها. به سرعت به اندازه کافی همه چیز شروع به به دست انداز در شب—اشیاء در حال حرکت و یا ناپدید خانواده سگ پارس در چیزی offscreen. ایدن و میا مشکوک هستند; به نوعی گریس باید به سرزنش. آنها در واکنش به ناراحت تصویری آنها در بر داشت در مورد او گذشته است ؟ آنها فقط خود را از نفرت زن-به-بود ؟ و یا چیزی است که بیشتر supernaturally وحشتناک رفتن ؟

بنابراین بسیاری از این اسرار استراحت در Keough عملکرد و او افزایش می یابد و به این مناسبت به عنوان او معمولا. در مقیاس کوچک در فیلم هایی مانند زیر Silver Lake, لوگان, خوش شانس, می آید در شب, و آمریکا عسلاو را ثابت خود را به عنوان یکی از سینما هیجان انگیز ترین استعدادهای جوان با مهارت خاص برای بازی پیشرو مانند فضل. هر چند او به سختی به نظر می رسد در عمل تسلیم, Keough می توانید سرمایه گذاری اندک از نگاههای دزدکی با پیشامد قدرت. دوم عمل او بیشتر مبتنی شخصیت یک زن از عمق خود را با احتیاط بچه ها. اسکریپت برای تسلیم‘s نیم ساعت آخر, اما, نیاز به او را به آج به کل واقعیت. که زمانی که این فیلم را فرض شروع به باز کردن.

سوم-پیچ و تاب و عمل عملا مورد نیاز برای این نوع از اتاق ترسناک; پس از یک ساعت از اتفاقات غیر قابل توضیح (از جمله برخی بسیار وحشت زده رویاها) وقت آن را برای تسلیم به توضیح دهد که آیا مختلف آن شوک واقعی یا فرضی. اما پاسخ این است که Fiala و فرانتس حل و فصل است عمیقا قانع—زیاده از بدترین داستان سرایی تیک از خود گذشته و به خصوص منصفانه به شخصیت آنها ایجاد کرده اید.

این شرم آور است زیرا تسلیم می سازد تا بسیار نگران کننده جو است. مدیران به وضوح خود نمایی می کنند و خوب مخلوط جهش های تیز خزنده با ترس. مجموعه ای است که به خوبی طراحی شده—هر اتاق سرریزهای با سایه گوشه و خوفناک غرفه—و Keough است دستگیری شکل مرکزی است. در عین حال Fiala و فرانتس نمی تواند پیدا کردن یک هدف فوتی و فوری برای غیر طبیعی نخ آنها چرخید. هنگامی که تمام آن شوم frights شعله در روایت هرج و مرج, تسلیم می شود با مته سوراخ کردن بیشتر سرمایه گذاری در ghoulishness نهایی خود را آشکار نسبت به بررسی آن ناخوشایند مفاهیم اخلاقی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>