طولانی قوس جو بایدن

جو بایدن به Dirksen سنا ساختمان اداری پس از اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری در ویلمینگتون در تاریخ 9 ژوئن سال 1987.علامت Reinstein / MediaPunch / IPX

جو بایدن آخرین دموکراتیک رقیب است اما مغلوب. مرگبار نامرئی ویروس کشور گسترده است. یک رکود جهانی بلندی است و هیچ کس نمی داند آنچه که ممکن است اتفاق می افتد, بعدی, به جز این: بایدن آماده است به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ریاست جمهوری او آرزو از روز از اتحاد جماهیر شوروی VHS نوار “سیمپسونها” اولین و اولین انتفاضه فلسطینی.

که همیشه فکر 77 ساله معاون رئیس جمهور سابق و سناتور را از این راه دور? پاسخ ممکن است دروغ در نگاه به عقب به اولین اجرا در ریاست جمهوری.

در طول تابستان سال 1987 جو بایدن مانند نگاه مرد به ضرب و شتم برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. او مجموعه ای به رهبری آمریکا و دیوان عالی کشور تایید جلسات برای قاضی رابرت بورک, معرفی خود به سراسر کشور مخاطبان تلویزیون و او در بر داشت خود را عمومی صدا در برخی از تکان دهنده کلمات وام گرفته شده از حزب کارگر بریتانیا شد.

“چرا از آن است که جو بایدن اولین بار است که در خانواده اش تا به حال برای رفتن به دانشگاه ؟” او در ایالت آیووا عادلانه توصیف unnamed اجداد “که مشغول به کار در معادن زغال سنگ” از پنسیلوانیا است. “به این دلیل است که آنها کار نمی کند ؟ … این دلیل است که آنها به عنوان هوشمند و … آن را نمی کند چرا که آنها کار نمی کند به عنوان سخت … این دلیل است که آنها نمی باید یک پلت فرم که در آن برای ایستادن.”

اما در هفته بایدن را امیدوار کننده کمپین سقوط پس از اتهامات سریال سرقت ادبی و ملی خود را در آینده سیاسی نگاه تلخ. بیست سال بعد او دوم ریاست جمهوری تلاش—در برابر محبوب بانوی اول سابق و افزایش سناتور رنگ او می خواهم تلفظ “بیان و روشن و پاک”—fizzled از قبل از اول ابتدایی برگه های رای ریخته شد.

در حال حاضر بایدن—کمتر اشتباه مستعد کمتر ناقص یک نامزد و هل دادن 80 به بوت—در رسیدن به جایزه او را دنبال 33 سال. مبارزات انتخاباتی خود را که پراکنده همراه برای ماه ها در صورت شک و تردید و چهارم و پنجم پس از اتمام منفجر شده به یک نیروی عظیم منهدم کننده است که یک بار دیگر ساخته شده است جو بایدن مرد به ضرب و شتم.

چگونه تاریخچه از آنچه رفت را اشتباه بایدن توضیح رفته مناسب برای او در حال حاضر ؟ و چگونه یک نامزد که برای اولین بار به نظر می رسید بیش از حد “پلاستیک” برای ریاست جمهوری به عنوان یک دانشمند قرار داده و پس از آن بیش از حد زخم خورده و ناگهان اعتصاب بسیاری از دموکرات اولیه رای دهندگان به عنوان فقط در مورد درست است ؟

“او یک پسر عادی” ویلیام اشنایدر های دیرین سیاسی دانشمند و محقق به من گفت. “او هیچ فصیح یا دوست داشتنی یا قابل تحسین تر از بسیاری از چهره های سیاسی. او یک پسر عادی و او تمام مزایا و نقایص یک پسر عادی. این چیزی است که من او را در مشکل در وهله اول او سعی به قطع گوشه و کنار در زمان. در سال 1988 آن را های مختلف جهان. در حال حاضر او را به عنوان یک پاسخ عادی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تهمت طبیعی نیست.”

اشنایدر باید بدانید. او کسی است که در سال 1987 به بایدن یک نوار در حال حرکت 10 دقیقه ای مبارزات فیلم که در آن نیل Kinnock کار رهبر در حال اجرا ناموفق در برابر محافظه کار مارگارت تاچر صحبت فصاحت خانواده خود را-با-این-خندیدن تاریخچه و نیاز به یک اجتماعی آگاهانه دولت-حمایت “پلت فرم” به عنوان کلیدی برای تحرک رو به بالا.

“چرا من اولین Kinnock در یک هزار نسل قادر به رسیدن به دانشگاه؟” Kinnock معروف خواسته در تجاری ساخته شده توسط انگلیسی ها مدیر هیو هادسون که ارابه آتش تا به حال موفق به کسب جایزه اسکار برای بهترین عکس در سال 1981. “به این دلیل است که همه ما پیشینیان بودند و ضخامت ؟ آیا آنها فاقد استعداد است ؟ کسانی که می تواند آواز خواندن و بازی و تلاوت و نوشتن شعر آن دسته از افرادی که می تواند فوق العاده زیبا همه چیز را با دست خود …”

“من به تماشای Kinnock آگهی یک بار و من هرگز آن را فراموش کرده است—تا حدودی به دلیل آن قافیه با خود من تجربه” بایدن به یاد می آورد در سال 2007 خاطرات وعده برای حفظ. “من تا به حال شده است برای اولین بار بایدن به رفتن به کالج. من تا به حال اجداد از معدن زغال سنگ شهر اسکرانتون.”

جو بایدن با همسر خود را جیل پس از اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری در سال 1987 در ویلمینگتون ، (جورج Widman / AP)

بایدن شده است چنین کفش قدیمی در آمریکا زندگی است که آن را سخت به یاد داشته باشید او یک بار فقط یک میانسال میانه-of-the-جاده سوم-ترم سناتور از ایالت دلاور در تلاش برای تبدیل شدن به یک خانواده سیاستمدار. به عنوان او خود را آغاز 1988, کمپین او نوشت: نظر سنجی ها نشان داد که فقط یک پنجم رای دهندگان در سراسر کشور به رسمیت شناخته شده و نام خود را در کلیولند در سال 1986 یک تلویزیون محلی گزارش خبرنگار اشتباه او را برای پیتر Ueberroth بالا foreheaded لس آنجلس تاجر که منجر 1984 بازی های المپیک است.

بنابراین بایدن شمارش بود نقش خود را به عنوان رئیس کمیته قضایی مجلس سنا در آینده Bork جلسات به سوق دادن او را به کانون توجه و در Kinnock سخنرانی او در بر داشت یک پیام است که به نظر می رسید به طنین انداز با رای دهندگان. او با استفاده از این چندین بار است که در تابستان در نیوهمپشایر نسبت دادن کلمات به Kinnock.

“او بسیار رقابتی نامزد می گوید:” لایحه Carrick جانباز دموکراتیک کمپین استراتژیست بود که پس از آن کار برای یک بایدن رقیب نماینده ریچارد Gephardt میسوری. “او در حال حرکت بود در آیووا در رای گیری, جمع آوری پول و جلب حمایت از عمده جمع آوری اعانه.”

پس از آن در بیانیه پایانی خود در یک کاندیدای بحث در ایالت آیووا نمایشگاه بایدن کانال Kinnock کلمات—و صرف و حرکات و ظاهر Kinnock تمام زندگی خود را به عنوان خود را بدون مجوز. او بعدها توضیح است که او شده است می خواهم پریشان آماده سازی برای Bork جلسات عجولانه بود و نه تفکر و منتقل شده توسط یک زن در ردیف جلو با اشک جریان پایین صورت خود را. یک دستیار هشدار بایدن از خود گذشت در زمان واقعی است. او می توانست او بعدها ruefully فراخوان فورا آن را اصلاح با خبرنگاران هنوز هم ایستاده. اما او نمی و آسیب انجام شد.

که چون اشنایدر نه تنها داده بود Kinnock نوار به بایدن (و تا به حال نشان داده شده است آن را به دیگری و آینده حزب دموکرات به نام بیل کلینتون) بود اما تصویب آن را به جک بیتی و سپس او سردبیر در این مجله. بیتی به نوبه خود آن را به یک دوست در بوستون جان سسو رئیس استراتژیست دیگر بایدن رقیب فرماندار مایکل Dukakis ماساچوست اشنایدر به یاد می آورد. سسو سپس با ارسال یک نوار از دو سخنرانی در کنار هم به Maureen Dowd از نیویورک تایمزکه محکم صفحه اول داستان به نظر می رسد 12 سپتامبر تحت عنوان “بایدن را بحث آخر: اکو از خارج از کشور” و بقیه سابقه است.

به زودی خبرنگاران درخواست شد در مورد سایر معابر در بایدن در سخنرانی برداشته و بدون آشکار مجوز از رابرت کندی و هوبرت هامفری و در مورد خود پیش شکست در دانشکده حقوق در دانشگاه سیراکوس به درستی استناد به یک منبع یک “علمی اشتباه” را به عنوان او به نام آن که منجر به flunking یک دوره. بایدن به حال توضیحات—حتی آنهایی که مناسب—اما آنها از دست داده بودند در این دین از یک رسانه گرداب. نیویورک تایمز’ ویلیام Safire مارک او را “خوشهچین جو.” پسران خود را می خواستم او را به ماندن در مسابقه نگران است که او ممکن است ترک سیاست برای همیشه اگر او را ترک کنید اما مادر خود را به او گفت که او تا به حال به رها کردن و او.

در سال 2019 خاطرات که در آن نور واردبایدن همسر جیل به یاد گریه به تنهایی در اتاق خواب خود را در پشت درهای بسته و نوشته است که برای شوهرش اختلاف “بود نه تنها از لحاظ سیاسی آسیب رساندن به آن را شخصا ویرانگر است.”

تناقض ممکن است زخم از آن سوزاننده تجربه—و از دیگر فجایع و نا امیدی در بایدن زندگی از جمله مرگ و میر ناشی از همسر اول خود و دختر و از پسر نخستزاده خود را کمال—که در حال کمک به بایدن در حال حاضر.

“هر چه gaffes هستند و آن را نوعی به سهام قیمت در حال حاضر با جو می گوید:” دیوید اکسلراد که به باراک اوباما رئیس مشاور سیاسی در سال 2008 بود و کلام در انتخاب بایدن به اوباما همسر در حال اجرا. “اما آنچه که مردم نمی شک در حال اساسی کیفیت از انسانیت و همدلی و ارتباط و نجابت و کسانی که بسیار مطلوب و قابل عرضه در بازار دارایی ها در دوران مغلوب ساختن پیشی جستن.”

اکسلراد می توانید به یاد بیاورید گردباد تفرج در آن او و دیوید Plouffe دیگر بالا مشاور اوباما در بازدید از این کمپین سه فینالیست برای معاون رئیس جمهور فرود در ویلمینگتون, جایی که آنها ملاقات با جیل و کمال بایدن. “در راه خانه من تماشا تعامل بین جیل و کمال که بود گرم و لمس کردن و در Bidens خانه, جو, وارد, و او در گفتگو با کمال اختصار و با او با مسائل شخصی. و پس از آن او او را بوسید و گفت: “من شما را دوست دارم و من بعد از دیدن بچه ها.'” اکسلراد می گوید او هرگز را فراموش کرده ام چگونه خلع سلاح او با احساس قابل لمس خانواده را دوست دارم.

“و نکته دوم این است که متفاوت بین ’88 و سال 2008 و در حال حاضر” اکسلراد می افزاید: “این است که او به مدت هشت سال به عنوان باراک اوباما و معاون رئیس جمهور. و کمک کرد که ارائه فایروال در کارولینای جنوبی که نجات او را از برخی از مشکلات در مبارزات انتخاباتی خود را تا به حال تحمل کرده است. که تعهد به او واقعی بود و من فکر می کنم بسیاری از این جریان از رابطه اش با اوباما و او را که در سال 2008.

“یکی از چیزهایی که من متوجه شده ام” اکسلراد می گوید: “به عنوان desultory خود را به عنوان اصلی مبارزات انتخاباتی شده است در زمان, جالب ترین بخش از رویدادی است که تعداد زیادی از مردم که برای آمدن وجود دارد برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را و یا مبارزات خود را با او. او مانند یک تلفن همراه لورد واحد. مردم می آیند تا به او پس از آن فقط برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را. او به آنها امید. او به آنها قدرت است.”

وقتی که من پرسید که اشنایدر که در حال حاضر تدریس پاره وقت در دانشگاه جرج میسون و مقاله نویس برای تپهآیا بایدن ممکن است در عین حال بازگشت به فرم او را شکست: “آنچه به شما می گویند این است که” یک احمق اشتباه است؟’ او کاملا قادر به انجام آن است. بنابراین من و من حدس می زنم،” اشنایدر اشاره کرد که پس از شکست خود برای فرماندار کالیفرنیا در سال 1962 ریچارد نیکسون تلفظ سیاسی مرده تنها به پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 1968. “زمان بندی همه چیز است—در کمدی و سیاست,” او گفت:. “نیکسون آورده بود به زندگی به دلیل بار تغییر دهید.”

بایدن خود را قطعا خواهد بود برای اولین بار به شادی خود را در برگشت از ثروت است. احساس به نظر می رسد قابل توجه در اخیر خود ظاهر که آیا در exultant سخنرانی در کارولینای جنوبی و در سه شنبه و یا خود را خیلی بیشتر هوشیار پیام های این هفته است. زمانی که او کاهش یافته است از این مسابقه در سال 1987 او به نظر می رسید به تصور شادتر زمان.

“اگر چه آن را بدجور به من چه انتخاب من را به,” او گفت:, “من آن کار را با بی میلی و این باعث می شود من عصبانی است. من عصبانی هستم با خودم قرار داده شده است در این موقعیت—برای داشتن خودم را در این موقعیت داشتن به این انتخاب. و من کمتر نا امید در حوزه محیط زیست, ریاست جمهوری, سیاست, است که باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای اجازه دهید مردم آمریکا اندازه گیری کل جو بایدن و نه فقط misstatements که من را ساخته اند.”

در یک فضای عمومی گسترده ترس و عدم اطمینان در مورد coronavirus بایدن را تجربه طولانی در بالاترین سطوح دولت فدرال به او می دهد منحصر به فرد اعتبار در یک لحظه زمانی که مهارت های رهبری و مدیریت ممکن است مهم ترین است. در حال حاضر برای انتخابات ریاست جمهوری متشکل از تظاهرات بزرگ که در آن او گاهی اوقات دچار تزلزل اما کوچک تنظیمات که در آن او تمایل به اکسل. خود را طولانی آشنایی با غم و اندوه و غم و اندوه باعث می شود او یک ماهر پاستور در ارشد به شهروندان رسیده برای قوی شانه و دلسوز گوش او به عنوان به طور موثر اذعان کرد در بحث با برنی ساندرز یکشنبه شب زمانی که او برای اولین بار پیشنهاد او نمی تواند تصور کنید آنچه که مردم احساس شد که در حال حاضر می خواهم از دست عزیزان به این ویروس و سپس اصلاح خود می گویند “من حدس می زنم من می توانم تصور کنید که ترس و نگرانی مردم شده است.

سه دهه و نه سیاسی زندگی پس از اولین پیشنهاد ریاست جمهوری به نظر می رسد فقط ممکن است که مردم آمریکا برای بهتر یا بدتر در حال گرفتن شانس برای اندازه گیری “کل جو بایدن” در گذشته است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>