این بازی طولانی از Coronavirus تحقیقات

NEIDLیکی از دو آکادمیک وابسته به موسسات در ایالات متحده آمریکا با آزمایشگاه های خبره برای رسیدگی به مرگبارترین

توسط NEWS-SINGLE در 3 مرداد 1399
Microscope image of SARSCoV2 virus particles.
NEIDLیکی از دو آکادمیک وابسته به موسسات در ایالات متحده آمریکا با آزمایشگاه های خبره برای رسیدگی به مرگبارترین عوامل بیماری زا برای انسان شناخته شده است در بیمار پیگیری COVID-19 درمان است.عکس از AP / شاتر

ماه گذشته, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت در یک زیست فناوری, کنفرانس, که در آن او تاکید کرد چقدر است که هنوز هم ناشناخته در مورد کوروناویروس. "من فکر H. I. V. شد یک بیماری است," او گفت:. "این واقعا ساده است نسبت به آنچه در جریان است با COVID-19." به هر کسی که می داند تاریخچه ایدز تحقیق—Fauci اتحاد خود را صرف حرفه ای مطالعه بیماری—این یک چیز ناامید کننده ای به شنیدن. در سال 1984 رئیس جمهور ریگان بهداشت و خدمات انسانی, منشی, مارگارت هکلر گفت: "ما امیدواریم که یک واکسن آماده برای تست در حدود دو سال است." تقریبا چهار دهه بعد از آن وجود دارد که هنوز هیچ واکسن. اگر هکلر کلمات در حال حاضر به نظر می رسد مانند واهی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگران دانشمندان و پزشکان با آنچه که ممکن است به اثبات می شود یک شبیه overpromise. در آن پرده برداری از یک طرح برای ارائه "صدها میلیون دوز" از یک COVID-19 واکسن تا پایان این سال است. طرح نام—عملیات سرعت در پیچ و تاب است—به معنای جرقه امید. اما در علم واقعی امید روشن است چشم به ارمغان می آورد و یک تنگ تمرکز بر موانع و موانع بالقوه وجود دارد که در طول مسیر به نتایج مورد نظر.

در مواجهه با یک بحران به عنوان فوری به عنوان COVID-19 سرعت مطلوب است و در سراسر جهان بسیج می کرد این ویروس شده است و الهام بخش است. اما آنچه Fauci گفت: نشان می دهد که چرا آن را در یک قبر اشتباه به نفع سرعت در هزینه از دقت. کاملا به سادگی, این یک بیماری است که ما فقط شروع به درک: پس از وقوع شروع آن را تبدیل به آشکار است که اثرات آن, مانند کسانی که از ایدز, طرز حیرت انگیزی متنوع و پیچیده است. هنوز هم تا حد زیادی از فکر به عنوان یک بیماری تنفسی—آن را در واقع می تواند تحمیل ویرانگر آسیب به ریه ها—آن است که در واقع به عنوان Fauci اشاره کرد قادر به غربت در سراسر بدن است. موارد وجود دارد که در آن علل نارسایی کلیه و سکته مغزی و یا به اصطلاح سايتوکين طوفان یک واکنش افراطی از سیستم ایمنی بدن است که می تواند منجر به نارسایی ارگان های متعدد. در کودکان, عفونت می تواند منجر به multisystem التهابی سندرم یک بیماری است که می تواند آسیب به قلب و سایر اندام های حیاتی. COVID-19 دارای تکان دهنده طیف شدت—از هیچ علائم به مرگ—بسته به یک میزبان از درک ضعیف عوامل است. Fauci همچنین با اشاره به یکی دیگر از ناشناخته: که آیا برخی از بازماندگان به ویژه کسانی که با شدیدترین علائم را تا پایان با خرید و فروش مادام العمر اثرات ناتوان کننده. در حال حاضر ما حتی مطمئن شوید که چگونه به ارزیابی محافظ ایمنی اگر ما تا به حال یک واکسن در دست که آیا حفاظت خواهد بود گسترده ای در میان تمام گروه های سنی و شامل سالم به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که شرایط بالینی مانند دیابت و بیماری های قلبی و چاقی مستعد آنها را به COVID-19. حتی نگران کننده تر برای کسانی که تصور کنید یک واکسن ممکن است در نهایت همه گیر مانند خاموش کردن یک سوئیچ نور تعدادی از مطالعات اخیر نشان می دهد که افرادی که قبلا این بیماری ممکن است با ظهور قوی و پایدار ایمنی. اگر این امکان وجود دارد که اولیه حفاظت ارائه شده توسط موفق واکسن را به طور مشابه افول و مردم می تواند آلوده دوباره.

آن را قابل فهم چگونه از جان گذشته همه ما برای راه حل های سریع با تعدادی از عفونت و مرگ و میر بالا رفتن سرسام آور. برخی از دوازده صد مطالعات بالینی طراحی شده اند از ژانویه, اما بسیاری از آنها بیش از حد کوچک به شانس چندانی برای تولید نتایج روشن. محققان شده است چاپ و نشر مقالات خود را آنلاین قبل از اینکه آنها را تحت بررسی دقیق. در ماه مه شرکت زیست فناوری مدرن منتشر شده اولیه نتایج اولیه آزمایش واکسن خود را در آزادی مطبوعات. مدرن واکسن را تحت سلطه اخبار پژوهشی دوباره هفته گذشته پس از فولر نتایج که محاکمه شد و در چاپ جدید مجله پزشکی انگلستان. که هنوز کار مقدماتی دستاورد از آنجا که تنها پانزده سالم داوطلبان در هر یک از سه دوز واکسن گروه در حد متوسط و با دوز بالا گروه تقریبا هر داوطلب تا به حال عوارض جانبی. همراه سرمقاله از پنی Heaton از بنیاد گیتس هشدار داد که ما واقعا نمی دانم در مورد ایمنی مدرن را واکسن تا بسیاری از هزاران نفر آن را دریافت خواهید کرد و نه اینکه آیا این گزارش واکنش سیستم ایمنی بدن در افراد است که در واقع محافظ در برابر ویروس. روشن وجود دارد خطر اقدام به آزمایش های انسانی در عجله. به عنوان Kenneth Frazier, C. E. O. از مرک اشاره کرد در هفته گذشته شده اند وجود دارد موارد در گذشته است که در آن آزمایش واکسن "نه تنها نمی مشورت حفاظت, اما در واقع به کمک این ویروس حمله به همراه دلیل آن ناقص بود از لحاظ ساکاريد خواص." وعده به یک واکسن آماده تا پایان سال گفت: آیا یک "قبر زیانی به مردم است."

تولید یک واکسن است که قادر به مشورت ایمنی در گروه های سنی متفاوت با سطوح مختلف از آسیب پذیری است که کار زیادی به ویژه به دلیل COVID-19 یک نام تجاری جدید بیماری در انسان و در نتیجه یکی که ما هیچ ایمنی طبیعی. (حتی یک واکسن به عنوان نسبتا ساده به عنوان سالانه واکسن آنفولانزا را کاهش می دهد خطر ابتلا به بیماری آنفولانزا برای تنها حدود چهل تا شصت درصد از دریافت کنندگان.) همه این به این معنی است که برای اولین بار واکسن در حالی که یک خوش آمدید ابزار در مبارزه با COVID-19 ممکن است به خوبی به نوبه خود از محدود استفاده کنید. درس های آموخته شده از ایدز است که ارزش ساخت محافظ زیرساخت های علمی فراتر از یک واکسن چیزی است که نیاز به سپاه از دانشمندان در حال کار با دقت و در کنسرت به درک راه های متعددی که یک ویروس باعث بیماری است.

در اوایل ماه ژوئن برای من ملی در حال ظهور بیماری های عفونی آزمایشگاه (NEIDL) به مصاحبه محققان وجود دارد که در حال کار بر روی COVID-19. بخشی از دانشگاه بوستون NEIDL (تلفظ مانند "سوزن") یکی از دو آکادمیک وابسته به موسسات در ایالات متحده آمریکا با آزمایشگاه است که تایید شده به اداره مرگبارترین عوامل بیماری زا شناخته شده برای انسان مانند ابولا و ماربورگ ویروس و تب زرد. NEIDL's ریشه های تاریخ به دوره پس از 9/11 زمانی که Fauci هشدار داد که این کشور نیاز به یک سیستم بهتر برای دفاع در مقابل حملات بیوتروریسم و دولت اختصاص میلیاردها دلار برای آماده شدن برای این رویداد. NEIDL دریافت کمک های مالی خود را در سال 2003 اما گرفتن تسهیلات آماده برای رسیدگی به چنین پاتوژن ها سال طول می کشد: این ساختمان تکمیل شد و در سال 2008; کسب لازم است مصوبات زیست محیطی از دولت های محلی و نمایندگان جامعه در زمان تقریبا یک دهه است. آن نبود تا سال 2017 که NEIDL بود به طور کامل مورد تایید برای انجام تمام کار را برای آن ایجاد شد.

این تاسیسات که در B. U. پزشکی دانشگاه در بوستون جنوبی پایان می ایستد هفت داستان بالا و مدرن با ساختار شیشه ای و بتنی. موانع فراگیر این سایت در فاصله صد و پنجاه متر از ساختمان; آنها نصب شده و با حرکت-سنسور تشخیص هستند و به اندازه کافی قوی برای جلوگیری از پانزده هزار پوند کامیون رفتن پنجاه مایل در ساعت. در داخل وجود دارد در اطراف یک دوجین مهار آزمایشگاه برای میکروب خطرناک که نگه تخصصی میکروسکوپی تجهیزات و دستگاه های رباتیک و امن زیست محیطی و امکانات طراحی شده برای پاتوژن بردار مانند پشه و کنه و حیوانات است که محققان با استفاده از مدل انسان بیماری است. NEIDL's ایمنی زیستی سطح 4 مرکز—بخشی از ساختمان است که مجاز به رسیدگی خطرناک ترین میکروب ها—ساخته شده است به عنوان یک ساختمان در ساختمان بزرگتر. که تو در تو ساختار دوازده اینچ-ضخامت دیواره های بتنی با پوشش چند لایه از رزین اپوکسی. در حالی که NEIDL خود را ساخته شده است در ستون است که به شالوده های B. S. L.-4 طبقه انعطاف پذیر هستند و می توانند حرکت در یک فرکانس متفاوت از ساختار اصلی در مورد زلزله. محققان در مهر و موم مناسب شبیه کسانی که از فضانوردان با یک حباب شفاف بر سر عرضه شده با فیلتر های هوا از طریق یک شلنگ متصل به سقف. در صورت وجود نشت فضا به طور معمول decontaminated با دی اکسید کلر و کم فشار هوا نگهداری در آزمایشگاه اطمینان می دهد که هوا سراسیمه در جای بیرون به طوری که هیچ برنامه ویروس می تواند فرار.

NEIDL کار کرده است با زنده نمونه از coronavirus از ماه مارس هنگامی که آن را دریافت یک نمونه است که مشتق شده از سوی ایالات متحده برای اولین بار تشخیص داده شد مورد: سی و پنج سال در ایالت واشنگتن که اخیرا در بازگشت از ووهان. اما کارکنان آن شده بود ساخت برنامه برای بررسی این ویروس از ماه ژانویه زمانی که گزارش های اولیه از آن گسترش سریع آنها را متقاعد شده است که آن را در سراسر جهان تکثیر و منجر به شیوع شدید در ایالات متحده آنها بلافاصله شروع به نوشتن پروتکل برای استفاده از ویروس ها و ارائه درخواست برای تصویب از B. U. در ماه مارس موسسات در B. U. جمله NEIDLدریافت 1.9 میلیون دلار در بودجه از ماساچوست کنسرسیوم در پاتوژن آمادگی بخشی از یک صد و پانزده میلیون دلار کمک مالی—coördinated توسط رئیس دانشکده پزشکی هاروارد و تامین مالی توسط یک چینی سرمایه گذاری صندوق برای حمایت از محققان در حال کار در منطقه بوستون و گوانگژو.

در ایالات متحده بسیاری از B. S. L.-4 آزمایشگاه در دولت و یا امکانات نظامی اما NEIDLبا وجود منشاء آن به عنوان بخشی از یک فدرال ابتکار عمل در باز علمی ، "ما با مطلق شفافیت" مدیر آن رونالد Corley به من گفت. "ما باید اعتماد عمومی پس همه چیز ما شناخته شده است و ابلاغ نمایند." در دو سال گذشته Corley یک دراز و باریک میکروبیولوژیست در دهه هفتاد او استخدام کرده است چهارده دانشمندان به عضویت در این مرکز به دنبال محققان با طیف گسترده ای از تجربه و تخصص. کارکنان NEIDL و وابسته به آن شامل کارشناسان در پایه زیست شناسی از مرگبارترین بیماری زا در مدل های حیوانی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تقلید از پیشرفت بیماری و درمان موثر و بالقوه واکسن. Corley معتقد است که در آنها آزادی به دنبال افکار خود بدون اینکه micromanaged. از ابتدا او سازمان یافته این مرکز COVID-19 تحقیقات بر فرض که این امر می تواند به عنوان شواهد اخیر متحمل شده است را در حال تحول و هدف و پیشرفت را بیشتر به احتمال زیاد از یک خوشه از روش از تک دستیابی به موفقیت.

پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار دولت او کار کرده است به طور سیستماتیک پیاده کردن عناصر کلیدی فدرال همه گیر برنامه ریزی است. در سال 2018 از آن تا حد زیادی منحل شورای امنیت ملی مسئول واحد برای همه گیر آمادگی تشکیل شد در طول دولت اوباما پس از نادیده گرفته شورای راهکار برای مبارزه با بیماری های همه گیر. آن را حذف ریک روشن از شغل خود به عنوان یک بهداشت و خدمات انسانی مسئول واکسن و توسعه و پس از او فرستاده شده سه صد صفحه ای در مورد شکایت دولت coronavirus پاسخ. اخیرا کاخ سفید به کارگردانی موسسه ملی بهداشت به قطع کمک هزینه فدرال بودجه به EcoHealth داد, یک سازمان که مقر آن در نیویورک است که مطالعات جهانی گسترش ویروس ها از حیوانات به انسان که همکاری در پژوهش در مورد coronaviruses با پژوهشگران مستقر در چین است.

اما برخی از جنبه های این کشور همه گیر برنامه ریزی موفق شده اند برای زنده ماندن در بخش بزرگی چون آنها طراحی شده بودند به عنوان پایدار خانه های تحقیق علمی به خطرناک ترین تهدیدات بیولوژیکی. NEIDL بود و تصور می شود در یک بار مستقل از سیاست و آماده به پاسخ در یک روش منسجم برای ملی اضطراری است. رویکرد خود را نشان دهنده قطبی مخالف از "پیچ و تاب سرعت" زبان نکردم ،

"وجود دارد مقدار زیادی از کار خوب رفتن در سراسر جهان," Corley گفت. "نیز وجود دارد بسیاری از آشغال چرا که مردم عجله دارند." این موضوع نه فقط در sloppiness; آزمایشگاه ذاتا محیط های مصنوعی و حتی بیشتر مراقب کار می تواند عملکرد آشکار پیشرفت است که به نوبه خود از آثار تجربی روند. هنگامی که یک ویروس در سلول های انسان رشد یافته در آزمایشگاه به آن می تواند جهش کمی. ممکن است به صرف سال در حال توسعه یک روش درمانی برای تغییر شکل یک پاتوژن تنها برای پیدا کردن که که درمان به ارمغان می آورد هیچ به نفع بيماران است. Corley و تیم خود شده اند توالی ژن ویروس خود را نمونه بارها و بارها به عنوان کار می کنند به منظور مطمئن شوید که پاتوژن نیست شکلگیری به یک فرم است که دیگر مطابق با آنچه که در اصل برگرفته از سیاتل بیمار—وقت گیر اما لازم است احتیاط.

به عنوان Corley باعث شد من در یک تور از تسهیلات و معرفی من به آن محققان من حس NEIDL's نهادی اولویت برای مراقبت از بیش از سرعت. آنتونی Griffiths یک virologist و یک ابولا متخصص که تمرکز بر روی حیوانات مدل سازی اظهار داشت: ارزش عمدی علم سادگی. "من یاد گرفتم درس از ابولا. من درک می کنم سرعت" او به من گفت. "اما اگر شما علم با عجله شما را در معرض خطر پایین رفتن مسیر باغ." Griffiths امیدوار به استفاده از مشاهدات از پیشرفت این بیماری در حیوانات میزبان—دستکاری ژنتیکی موش های طلایی, سوریه, همستر و میمون رزوس—برای یادگیری در مورد مکانیسم آن و برای تست ممکن است درمان. این می تواند کمک به تعیین مقدار ویروس می شود در حال حاضر به علت عفونت و آنچه در این راه به تلقیح ممکن است با هدف کشف پویایی ایمنی انسان در برابر coronavirus. "من دوست دارم برای اولین بار, اما ما در حال رفتن به," او به من گفت. "اما ما می خواهیم خودمان را در بهترین موقعیت برای انجام این نوع از کار است که می تواند کمک به درک عملکرد واکسن و چه محدودیت های آن ممکن است به اثبات می شود."

گریفیث با این نسخهها کار از نزدیک با ناهید Bhadelia های عفونی-بیماری های پزشک در بوستون مرکز پزشکی که متخصص در حال ظهور عوامل بیماری زا. در سال 2014 در طول شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا او بخشی از یک W. H. O. تیم که درمان بيماران و آموزش محلی مراقبان. بخشی از نقش او این است که برای جلب توجه NEIDL دانشمندان به تکامل و غیر قابل توضیح يافته های بالينی از COVID-19 مانند کسانی که Fauci برجسته به طوری که آنها آنها را بررسی در آزمایشگاه است. برای مثال او نشد و بیمارانی که آزمایش مثبت برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 پس از آن بارها و بارها آزمایش منفی و سپس مثبت آزمایش دوباره. "آنها تبدیل به reinfected یا خود ایمنی مشکلاتی روبرو?" او گفت:. "و یا آنها فقط ریختن ویروس از عفونت اولیه?" با دانشمندان در NEIDLاو در حال کار به یک توالی زمانی از ویروس نمونه از اين بيماران است. تجزیه و تحلیل ژنتیکی می تواند نشان دهد که آیا بیمار بود حمل همان پاتوژن در زمان های مختلف و یا این که آیا این ویروس جهش یافته در راه است که outflanked فرد پاسخ ایمنی است. این کار در نهایت آن را آسان تر برای ارزیابی احتمال زیاد قدرت بالقوه واکسن. Bhadelia نیز اشاره کرد که برخی از بیماران بودند که "نه وحشتناکی بیمار به این معنی که آنها در I. C. U" با این وجود به نظر می رسد به باقی مانده مشکلات با شناخت. از جمله مداوم اثرات بالقوه می تواند مدل در مطالعات حیوانی در NEIDL.

راب دیوی, استرالیا میکروبیولوژیست با خم کردن حس شوخ طبعی و hyperkinetic راه صحبت کردن با یک متخصص در کشف درمان جدید برای بیماری زا است. در سال 2018 در حالی که او مشغول به کار بود با شرکت زیست فناوری Regeneron, دیوی کمک به شناسایی یک نوع آنتی بادی است که با موفقیت تحت درمان ابولا در حیوانات آزمایش افراد با چفتی کردن بر روی پروتئین های ویروسی و مسدود کردن میکروب از ورود به سلول است. این آنتی بادی در نهایت شد درمان برای بیماران مبتلا به عفونت است. پس او شروع به کار در COVID-19 او شده است به دنبال عوامل با پتانسیل برای اخلال در پیشرفت این بیماری است. او در حال حاضر غربالگری تقریبا هفت هزار و مواد شیمیایی است که او به دست آمده از موسسه گسترده (مشترک دانشگاه هاروارد–M. I. T. شرکت که متخصص در نصب و راه اندازی کتابخانه های بزرگ از ترکیبات شیمیایی) همراه با اضافی سی و دو صد ارائه شده توسط B. U. برخی از این ترکیبات مواد مخدر در حال حاضر در حال استفاده برای بیماری ها از جمله دیابت و فشار خون و میگرن است. اگر دیوی را فرآیند غربالگری نشان می دهد که یکی از آنها دارای پتانسیل به عنوان یک COVID-19 درمان آزمایش بر روی بیماران می تواند به دنبال به سرعت از آنجایی که آنها در حال حاضر F. D. A. تصویب.

به صفحه نمایش بسیاری از ترکیبات دیوی با استفاده از یک ربات برای توزیع به دقت کالیبره شده microlitres از ترکیبات به دسته های کوچک پلاستیکی چاه حاوی سلول ها شده اند که در معرض ویروس. سبز نشانگر فلورسنت استفاده می شود به نشان می دهد SARS-CoV-2 در سلولهای; اگر رنگ کاهش یافته است ترکیب شده و قادر به متوقف کردن ویروس بازتولید. تا کنون دیوی به من گفت: آمار رای شده است و 2.5 درصد است که بسیار بالا است. "در حال حاضر ما باید به عقب برگردید و ارزیابی که از این می شود درمان," او گفت:. مجازی 3-D مدل سازی مولکول باعث می شود بهره وری و حتی بیشتر ممکن است حداقل برای یک غربالگری اولیه. دیوی کار کرده است با Haribabu Arthanari یک biophysicist در دانشکده پزشکی هاروارد که رهبری یک پروژه به صفحه نمایش کامپیوتر ساختار میلیاردها مواد شیمیایی حداقل سه هزار نفر از, که به نوبه خود به سمت راست شکل مناسب به بخش های کلیدی از coronavirus آنها را امیدوار کننده افراد برای مطالعه آزمايشگاهی.

از جمله همکاری با تحقیقات گسترده تر جامعه محوری به راه NEIDL عمل می کند. Elke Mühlberger یک virologist است که یک متخصص در این مطالعه از ابولا و ماربورگ ویروس ها شده است و با استفاده از آزمایشگاه او در NEIDL به انجام SARS-CoV-2 عفونت مطالعات برای بیش از یک دوجین دانشمندان در موسسات در سراسر ماساچوست است. حتی قبل از وقوع او همکاری با دارل Kotton متخصص ريه و پزشکی مراقبت بحرانی که سر از B. U. مرکز پزشکی بازساختی در فن او را توسعه داده است که fortuitously دارای هیجان انگیز مفاهیم COVID-19 پژوهش است. با استفاده از سلول های بنیادی او شده است قادر به رشد نوع بشر ریه سلول شناخته شده به عنوان یک نوع II pneumocyte. این سلول ها که Kotton تشبیه به توپ فوتبال به نظر می رسد هدف اصلی از SARS-CoV-2 اما از آنها قبلا در دسترس برای آزمایش در مقادیر قابل توجه: آنها زنده در اعماق ریه آلوئول و قابل بازیابی نیست جز به وسیله عمل جراحی عمده.

Kotton زده شده است چشمگیر مرگ برخی از COVID-19 بیماران آنها او را برای مراقبت در I. C. U. "آنها تا به حال تا به حال هیچ چیزی بیشتر از آنچه شما را از سرماخوردگی با تب و sniffles اما پس از یک هفته یا بیشتر و در عرض چند ساعت آنها خواهد سقوط" او به من گفت. "و من از خودم پرسیدم چه heck است که در ریه ؟ در حال حاضر ما می توانید مطالعه از نوع دوم pneumocyte در طول زمان است. ما در آزمایشگاه سلول های است که می تواند به ما بگویید که چه خبر است." در NEIDLمن دیدم عکس از Mühlberger آزمایشگاه از برخی از این سلول ها آنتی ویروس SARS-CoV-2. برای نظارت بر ویروس آن را با رنگ سبز فلورسنت آنتی بادی; پس از سلول های انفرادی بودند بسته بندی شده با ویروس آنها شد درخشان سبز globs. این سلول ها Kotton معتقد است می تواند با ارائه یک راه برای مشاهده رفتار این ویروس در تعامل با آن هدف اصلی در ریه است. "این مرا پانزده سال به رشد آن در آزمایشگاه," او گفت:. در حال حاضر محققان در سراسر جهان خواستار شد درخواست اگر او می تواند آنها را با کشت سلولی برای استفاده در کار خود را.

علم یک فرآیند تکرار شونده است که در آن هر مرحله بر اساس موفقیت ها و شکست های گذشته است. بررسی جمعی تأمین طرح های مستقر در NEIDL به نظر می رسد متفاوت شرکت. اما مونتاژ یک تصویر از coronavirus نیاز به پیگیری بسیاری از خطوط موازی از پرس و جو در حالی که همچنین نسبى موجود در دانش پزشکی است. خود من در آزمایشگاه کار کرده است در سلول های اندوتلیال—سلول است که خط بدن عروق خونی و خدمت به عنوان یک مانع در برابر ورود عوامل بیماری زا—برای سال ها به عنوان بخشی از تلاش برای بهبود اثرات H. I. V. در چند ماه گذشته شواهد پدید آمده است که نشان می دهد که این سلول ها همچنین یک هدف اصلی از coronavirus. یک گروه از محققان به تازگی انتشار یافته نشان ذرات ویروسی در سلول های اندوتلیال از لوب پیشانی ایتالیایی coronavirus قربانی که به طور بالقوه می تواند توضیح برخی از ویروس, عوارض عصبی. تحقیقات دیگر نیز نشان می دهد که آنها بخش قابل توجهی بازی در بسیاری دیگر از خطرناک ترین اثرات coronavirus مانند نارسایی کلیه و سکته مغزی و بیماری التهابی گزارش در کودکان است. آزمایشگاه ما در حال حاضر کار به کشف چگونه این ویروس ممکن است در انجام چنین حملات در سلول های اندوتلیال با هدف شناسایی راه هایی برای جلوگیری از آنها را.

مدرن و تحقیقات پزشکی است که ذاتا مشترک اما صورت فلکی تلاش در حال حاضر در راه در سراسر جهان بی سابقه است در مقیاس و دامنه. که انتشار افزایش مییابد ارزش مکان هایی مانند NEIDLکه در عمل به عنوان یک مرکز دانش است. بسیاری از امکانات تحقق چند از توابع است که NEIDL می کند اما چند جمع آوری بسیاری از رشته ها و رویکردهای زیر یک سقف و هنوز کمتر نیز آن را بخشی از ماموریت های خود را فعالانه به دنبال همکاری با اطراف آن نهاد. این تصادفی نیست بلکه شهادت به ارزش های دوربرد تفکر حتی در آن لحظات بحران هنگامی که سرعت در ذهن همه است. به عنوان Corley به من نشان داد که در اطراف او مرا به یاد این واقعیت است که دلیل NEIDL حال متنوع اما تیم از محققان در آماده به مطالعه فاجعه بار شیوع ویروسی شد و پیش بینی از Anthony Fauci توصیه های پس از 9/11. "COVID بود و علت وجودی برای ایجاد NEIDL," Corley گفت. "همه گیر انجام ماموریت خود را."


بیشتر پزشکی اعزام

  • بازمانده شدید coronavirus عفونت سخت است. بنابراین دوره نقاهت است.
  • برخی از بیمارستان ها به تعویق افتاد سرطان عمل جراحی به دلیل coronavirus بحران است. چگونه پزشکان ارزیابی ضرورت در طول یک بیماری همه گیر?
  • آن را خیلی دیر نیست برای رفتن در جرم در برابر coronavirus. این پنج-بخش عمومی-برنامه درمانی ممکن است کلیدی.
  • تنهایی و همبستگی درمان coronavirus بیماران در نیویورک است.
  • برای پر کردن این خلاء توسط دولت فدرال پزشکان با تکیه بر رسمی شبکه برای دریافت اطلاعات و پشتیبانی آنها نیاز دارید.
  • تعارض و سردرگمی سلطنت در نیویورک بیمارستان بیش نحوه رسیدگی زایمان در طول بیماری همه گیر.
  • در کشورهایی که میزان عفونت را تهدید می کند به پیش افتادن از ظرفیت نظام سلامت و پزشکان در حال مقابله با اخلاقی quandaries است که هیچ چیز در آموزش خود را آماده آنها.


bitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب