بلندترین بحث هنوز

پاتریک Semansky / AP

خوب بود که با صدای بلند.

هفت دموکرات رقابت برای ریاست جمهوری این حزب نامزدی فریاد زد و راه خود را از طریق 10 بحث امشب در چارلستون کارولینای جنوبی, پیش از روز اصلی. آنها قطع یکی دیگر bickered بیش از یک دیگر و تلخی متهم یکی دیگر از تمامی شیوه های سیاسی و اخلاقی شکست.

“من خارج از زمان!” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن جامعی در یکی به خصوص لحظه ای پر هرج و مرج. مانند یکی از به یاد ماندنی تر در بخش اول بحث در تابستان گذشته این کلمات ممکن است انجام یک معنی دو و نه در راه بایدن می خواستم.

برای بایدن و در واقع برای چند تن از نامزدها روی صحنه امشب شاید خود فرصت نهایی برای rejigger دموکراتیک مسابقه قبل از سناتور برنی ساندرز می تواند به طور چشمگیری گسترش خود را نماینده رهبری در هفته آینده در سه شنبه مسابقات. بایدن بانکی برای اولین بار در یک پیروزی در کارولینای جنوبی این آخر هفته—امشب او قول داد به نفع دولت است اما مهمترین آنها را تضمین نمی کند که او می خواهم به ماندن در مسابقه اگر او از دست داده است. سناتور الیزابت وارن از ماساچوست و ctq از مینه سوتا همراه با سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و میلیاردر تام Steyer نیز شده اند ظاهر می شود در آخر بحث است.

در صدای شما می تواند بشنود نه تنها خشم اما وحشت. آنها به نظر می رسید نگران مرگ قریب الوقوع خود را فردی مبارزات بله اما در یک مسابقه که تبدیل شده است بنابراین به شدت در این سوال electability خود را از ترس رفت یک گام بیشتر: هر حزب دموکرات در این مرحله به نظر می رسید نشان می دهد که بدون او یا نام او را در بالای بلیط حزب ایستاده بود هیچ شانسی برای شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“من می ترسم” Steyer گفت: او به عنوان inveighed در برابر هر دو ساندرز و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. “اگر ما نمی تواند جلو این حزب هم اگر ما به یکی از این افراط و ما را وحشتناک خطر reelecting دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

پس تا حد زیادی فرار از نور افکن در هفته گذشته در نوادا ساندرز مکرر هدف امشب. “ولادیمیر پوتین فکر می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید رئیس جمهور ایالات متحده و به همین دلیل روسیه است کمک به شما” بلومبرگ گفت: در بحث افتتاحیه لحظات ارجاع گزارش که روسیه دخالت از طرف هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و ساندرز.

تقریبا همه نامزدها به جز وارن گفت: Vermont دموکراتیک سوسیالیستی خواهد بود کشیدن در دموکراتیک بلیط. “من مانند برنی” Klobuchar گفت. “ما در آمد و با هم به مجلس سنا. اما من فکر نمی کنم که این بهترین فرد برای رهبری بلیط.”

برای دومین هفته متوالی وارن روشن به بلومبرگ بارها و بارها. در یکی از احشایی ترین حملات از کل مبارزات انتخاباتی او داستان خود را از دست دادن کار تدریس و هنگامی که او باردار شدم به لایروبی تا یک اتهام ساخته شده توسط یکی از بلومبرگ کارکنان. یک زن ادعا وجود تبعیض در محل کار در بلومبرگ مالی شرکت گفت که زمانی که او در بر داشت او انتظار داشت که یک کودک او گفت: او را به “آن را بکشند.” مخاطبان در چارلستون gasped زمانی که وارن مطرح اتهام و حتی برخی از هو. “من هرگز گفت که” بلومبرگ با عصبانیت پاسخ داد.

قبلا وارن آورده بلومبرگ تاریخ اخیر از حمایت جمهوری خواهان اشاره کرد که از او حمایت کرده است کارولینای جنوبی خود سناتور لیندزی گراهام به عنوان به خوبی به عنوان محافظه کار سناتور پت Toomey پنسیلوانیا است. زمانی که او برای فرار سنا خودش در سال 2012 بلومبرگ حمایت وقت جمهوریخواه اسکات براون. که در گذشته او گفت: او را غیر قابل قبول خطرات در انتخابات عمومی ، “من اهمیتی نمی دهند چه مقدار پول او” وارن گفت. “هسته اصلی حزب دموکرات هرگز به او اعتماد کنند.”

وارن روبرو خیلی بیشتر به آرامی با Sanders, اگر چه او در قرعه کشی بیشتر از یک کنتراست با او از او در گذشته است. “برنی و من با شما موافقم در بسیاری از چیزها اما من فکر می کنم من را بهتر جمهور از برنی” او گفت و توضیح داد که او تا به حال موفقیت های بیشتر در این مبارزه او را برپا مانند فشار برای ایجاد مصرف کننده حمایت مالی اداره است. او گفت: برنامه های خود را برای مدیکر برای همه مشابه بودند اما خود “را نشان نمی دهد به اندازه کافی در مورد چگونه ما در حال رفتن به پرداخت هزینه برای آن.”

“من حفر شده در” وارن ادامه داد. “من این کار و سپس برنی تیم سطل آشغال من برای آن است. ما نیاز به یک رئیس جمهور که در حال رفتن به حفاری در انجام کار سخت و در واقع آن را انجام داده.”

این یک شات روشن اما مانند بسیاری از حملات وارد در برابر ساندرز امشب این یک نظر اجمالی ، وارن همانطور که برای دیگران ممکن است آمده اند بیش از حد دیر است. اوایل مسابقات تا پایان روز شنبه و پس از آن یک سوم از کشور وزن در مارس 3.

دموکرات ها بودند بلندتر و بیشتر ناامید امشب زیرا همه آنها متوجه می شوند که برای جلوگیری ساندرز آنها فقط در مورد خارج از زمان.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>