جادوگران بعدی خود است فرار بزرگ

Syfy

این داستان شامل خفیف اخلال گران برای Syfy را جادوگران.

زمانی که اولین رمان در لو گراسمن محبوب جادوگران trilogy منتشر شد در سال 2009 آن را معرفی کوئنتین Coldwater یک سفید whiny پیچک لیگ–محدود Brooklynite. خود را در مسیر به عنوان یک شخصیت صدا آشنا: Quentin که می خواهم همیشه احساس مانند یک misfit, متوجه شدم که او در واقع یک شعبده باز و زخم در Brakebills دانشگاه یک زمین تمرین برای شیک ماگس. آن هاگوارتز, U. S. A; او هری پاتر با یک زندگی جنسی. با هم از مدرسه خود را با دوستان, Quentin بعدا کشف کرد که Fillory یک نارنیا-esque جهان او از دوران کودکی به کتاب واقعی بود.

زمانی که سه گانه اقتباس شده بود Syfy نشان می دهد می تواند دو برابر پایین در درمان کوئنتین مانند کهن الگویی قهرمان در ورید لوک اسکای واکر یا شاه آرتور است. به جای جادوگران ساخته کوئنتین صرف نقطه ورود به یک سری از گروه رانده جنگ برای نجات از سحر و جادو از زمین و Fillory. نشان دادن شد در مورد یک گروه از مردم و حد عالی رساندن جمعی خود را و قدرت فردی. در ترکیب نوستالژی فانتزی داستان و تم ها بالغ با خود آگاهی و تلون مزاج, جادوگران به سرعت به دست آورده ستایش به عنوان یکی از بهترین نشان می دهد در تلویزیون شما نیست ،

با بسیاری از مردم در حال حاضر به دنبال فرار از واقعیات در همه اشکال آن Syfy را جادوگران فوق العاده شراب خواری تماشای همه گیر تجربه فقط با نور کافی برای منحرف کردن اذهان از جهانی همه گیر. این سری فقط پیچیده آن پنجمین و آخرین فصل اول چهار فصل در دسترس هستند در Netflix بکشد. حتی اگر شما نمی توانید ترک خانه خود را, شما می توانید عقب نشینی به عوالم پر از جن سرحال-ارباب کتابداران و چند اژدها از طریق نشان می دهد که ادویه در نوجوانان مشتاق موسیقی-تئاتر ترجمه و مسخره geek-منابع فرهنگ. (برای مثال وقتی شخصیت های جهان-پرش از طریق یک جعبه گوشی آنها توصیف آن در اشاره ای به دکتر کهبه عنوان یک “مبهم TARDIS به دنبال پورتال.”)

جادوگران زدگی است و شاخی; گاهی اوقات آن را وحشتناک. دست قطعه قطعه کردن. در اجزا یک نگاه اجمالی نشان می دهد به تصویر می کشد داستانی آن multiverse به عنوان Froot حلقه ای شکل جهان بلعیدم توسط یک سیاه چاله است. هنوز هم آن را با موفقیت توازن حماقت با این مخاطرات انسانی به دلیل آن را پر از شخصیت های پیچیده به اندازه کافی برای نگه داشتن بیننده سرمایه گذاری در کل دمدمی چیز. در زمانی که بسیاری از ما احساس انزوا و ترس آن را هدیه ای برای تماشای یک گروه از دوستان مبارزه برای نجات چیزی به عنوان احمق به عنوان سحر و جادو و به عنوان حیاتی به عنوان یکی دیگر.

سری standouts مانند Summer Bishil و حال Appleman قرض عاطفی محدوده به سری فوق العاده بده. (Syfy)

کوئنتین نیست نشان می دهد تنها شخصیت اما داستان مهمتر شروع می شود با او. به عنوان توسط Jason رالف, او روح و جدی. کوئنتین کودکانه تعجب می کنم که باعث می شود او را به یک هدف آسان برای تمسخر اما به عنوان همکلاسی خود مارگو (Summer Bishil) به او می گوید “به این دلیل که شما صادقانه در مورد آنچه شما را دوست دارم.” با وجود گرايش به عنوان یک تحریک کننده twerp کوئنتین مرتب کردن بر اساس شخصیت شما ریشه به دلیل محبت خود را برای سحر و جادو و دوستان خود را عفونی می شود. خلبان جعل بیننده اتصال به Quentin و همکلاسی های خود را از طریق تراژدی: آنها به طور تصادفی باز کردن یک درب که رها وحش کتاب داستان هیولا با گروهی از پروانه برای یک چهره که crumples آموخته جادوگران مانند عروسک های کاغذی. دانش آموزان آمادگی به صورت جمله بد اما اقدامات خود را در مجموعه ای دلخراش زنجیره ای از حوادث که در ادامه برای بقیه سری.

نشان می دهد طول می کشد زمان به گوشت را گروه مربوطه زخم در راه است که اجازه می دهد تا برای قدرتمند عاطفی بازده. کوئنتین گل نشسته است توسط ملالت با اصرار به پیدا کردن درب های مخفی و فرار از زندگی خود را. او به رسمیت می شناسد “من در این مکان شگفت انگیز است. من تحت اللفظی سحر و جادو در زندگی من و من هنوز هم در حال اجرا است. من هنوز این فرد که من لعنتی متنفرم.” اما این سری نیز حفاری به ارواح که امد و شد زیاد خود را Brakebills دوستان است. پنی (با بازی آرجون Gupta) یک ادم بی پروا که به سختی به نظر می رسد در این کتاب تبدیل به یک جهان-جهش مسافر با استعداد برای از خود گذشتگی که در سطوح متعدد جدول زمانی. در این رمان یک شخصیت به نام الیوت ارائه شده است به عنوان کم عمق غم و یک بعدی اما نشان می دهد (به عنوان توسط Hale Appleman) او می شود یک صحنه-stealer که جنگ سوء مصرف مواد و self-loathing. او نشان می دهد خود را از طریق کوتاه عاشقانه موضوعات که حتی سحر و جادو می تواند بی معنی و بدون شجاعت به تسلیم خود به عشق.

زنان رانندگی با نشان دادن انگیزه های خود و متمایز استعداد. آلیس (اولیویا Dudley) twitches با قدرت و منحرف است ، Kady (جید خیاط) یک تکه شعبده باز شخصیت های ایجاد شده برای نشان دادن می شود مدافع تازه پرچین جادوگران و تکامل می یابد از طریق غم و اندوه, به یک مادر رواقیون. مارگو شروع می شود به عنوان یک پر افاده دختر حزب در حاشیه, در فصل 1, اما تکامل می یابد به عنوان یک رهبر واقعی با Bishil آتش او می شود بسیار بیشتر از یخی کنترل او را بر اساس در رمان. (او همچنین مناسب برای مداخله ناسزاهای مانند “Voldemont را در خیابان” و “عیسی-هلنا بونهام-مسیح!” پانسمان نشان می دهد پرکار ناسزا.)

هر چند مجموعه در یک جهان فانتزی سری هدایت این شخصیت ماندگار صدمات با حیله و واقع گرایی. یک فرم از درد آن به بررسی است sexual assault: The series’ رویکرد به این موضوع از طریق یک خط داستانی مربوط به کوئنتین دوست دوران کودکی جولیا (Stella Maeve) است که ناگهانی و بی رحمانه است. نشان می دهد شده است به درستی نقد برای به تصویر کشیدن چگونه جولیا تخلف در دست خدا imbues او با قدرت کهنه و هشدار دهنده استعاره برداشته از گراسمن کتاب. اما جادوگران به کار کرده و برای اصلاح آن اشتباه با صرف بیش از یک فصل در خرید اینترنتی. آن می رود تا نشان دهد که چگونه جولیا اساسا تحت تاثیر این حمله بدون اجازه آن را تبدیل به تنها چیزی که تعریف می کند ،

در جای دیگر جزئی از شخصیت های جریان فراتر از حاشیه. در یکی آگاهانه خود در صحنه محوری قسمت پنی ادعا میکند: “هنگامی که شما فایل را از مردم دور به عنوان sidekicks شما را درک نمی کنند اهمیت خود را به داستان و این داستان متعلق به مردم خیلی بیشتر از شما فکر می کنید.” جادوگران اصرار دارد که حتی کوچک-ظاهری شخصیت ها می تواند تبدیل به قهرمانان و خائنانی; هیچ چیز ثابت است. تماشای این دوستان گرد هم می آیند و سپس تقسیم جداگانه خود را بده و دوباره احساس می کند به خصوص رزونانس در حال حاضر زمانی که بیشتر هر یک از ما می توانید انجام دهید این است که خودمان جدا برای محافظت از همسایگان ما و جوامع است. ارزش ما به صورت جمعی است و ما تنها در برخی از مسیرهای اما مانند شعبده بازان ما در این با هم.

جادوگران است که داستان عشق یک مرد جوان به یادگیری فراتر از خود را در تاریکی و توهمات خود را وقف را به دوستان خود. (Syfy)

کوئنتین به نام Q توسط دوستان خود مظهر این فعل و انفعال بین عقب نشینی به درون و نگاه به بیرون ، بر خلاف بسیاری از همکلاسی های خود را Quentin است چنین عادی شعبده باز است که تخصص خود را می رود نامشخص برای سال. او قابل توجه ترین هدیه ممکن است فن-پسر obsessiveness برای جزئیات Fillory کتاب و محبت خود را به صورت مرگبار و واقعیت جهان به عنوان آن را در واقع وجود دارد. (“هوا وجود دارد” کوئنتین یادداشت “است 0.02 درصد تریاک است که بسیار ناعادلانه ترفند به شما به عشق در یک محل است.”) ثابت خود را مرجع به بچه-کتاب فروع باعث می شود او چیزی نابالغ کونش اما آن را نیز کمک می کند تا او و دوستان خود را به عنوان آنها سعی کنید برای زنده ماندن در Fillory عجیب و غریب پادشاهی. Q رشد نمی کند در قدرت اما او ایجاد یک استعداد برای درک رابطه بین شخصیت های Fillory داستان و زندگی واقعی سفر است که او و دیگر جادوگران هستند.

Q شور برای کسانی بده که در نهایت هدایت به سمت دوستان خود. در بسیاری از راه های کوئنتین بزرگ فرار از خود. Syfy را جادوگران است که داستان عشق یک مرد جوان به یادگیری فراتر از خود را در تاریکی و توهمات خود را وقف دوستان خود را—که فقط به عنوان شایسته و برخی از ماجراجویان شایسته تر از او است. متاسفانه این ضربه به طور مساوی بقیه نشان می دهد بر روی شانه های عمیق خود را به بازیگران کمک به مسائل ساخته شده است که در فصل گذشته نا امید کننده برای برخی از سری طرفداران. (اخبار جادوگران’ لغو آمار در اوایل ماه مارس.) مرگ یک شخصیت بزرگ اریب نشان می دهد تعادل است. با فاصله ای در این دقت بافتنی خدمه مقدار نهایی فصل oscillated بین عزاداری و آخرالزمان-رقص با طرح مسائل تهدید به پهلو در پارچه بین جادوگران‘ بسیاری از جهان. اما در این سری دوباره ارائه شده قول می دهم که حتی از دست دادن یک بیت از سحر و جادو را می توان نجات داد. جهان به خودی خود ممکن است تغییر برای همیشه, اما کسانی که باقی مانده را شروع دوباره.

این یک داستان ساخته شده قوی تر در حال حاضر با توجه شرایط فعلی. در زمانی که بسیاری از ما در حال تجربه خود ما در لحظات غم و اندوه و اضطراب جادوگران سری می تواند فرار از Fillory کتاب برای Quentin. اگر هر دو کتاب و آموزش است که در برخی از راه سحر و جادو متشکل از درب ما اجازه می دهد خودمان را به از طریق راه رفتن—آیا به Fillory یا دیگر جهان—سری ایجاد شده و حتی بیشتر ، توسط concocting یک قلمرو فانتزی شیرین به اندازه کافی برای نجات و دوستان عزیز به اندازه کافی برای مرگ, نشان می دهد عمیقتر داستان جادوگران می توانم بگویم در مورد کسی که ما تبدیل تشکر به سفر. با تشکر از هر یک از دیگر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>