جاشوا Lott / گتی

اتاق های خبر مانند بسیاری از دیگر محل های کار بودند ضربه سخت بحران مالی سال 2008 است. من کار به عنوان یک ویرایشگر برای یک بخش از Canwest کانادا بزرگترین روزنامه و رادیو و تلویزیون شرکت در آن زمان هنگامی که آن را اعلام ورشکستگی در سال بعد. در سال 2011 من احساس راه بسیاری دیگر از روزنامه نگاران در زمان احساس: خسته روزافزون حجم کار نا امید عدم ریسک پذیری در اتاق خبر من و اشتباه گرفته تلخ چشم انداز برای یک صنعت است که یک دهه و نیم به عصر اینترنت—هنوز هم نمی تواند حق خود را.

مشتاق برای شکستن و یا یک راه—من کاربردی برای Nieman کمک هزینه تحصیلی نه ماه برنامه در دانشگاه هاروارد با هدف آموزش MBA-صحبت می کنند. روزنامه نگاران احساس کردم نیاز به دست آوردن مجدد کنترل بر سرنوشت خود و من می خواستم به بخشی از راه حل آن است.

من یاران. نشستن در یک بسته بندی دانشکده کسب و کار هاروارد درس در آغاز ترم پاییز من ملاقات استاد: Clayton M. Christensen, 6-پا-8-اینچ غول مهربان را با لبخند بشاش که رفتن به تغییر زندگی من است. کریستنسن حال تبدیل شدن به یک خیمه نام در مدرسه کسب و کار به دلیل تحقیقات خود را به آنچه که او به عنوان “مخل نوآوری است.” دانش آموزان و مدیران دولت و پرسنل نظامی flocked به سخنرانی خود را برای امتیاز از شنیدن حرف های او در مورد چگونه ارزان فن آوری های جدید به آرامی بلد زندگی از یک بار-توانمند شرکت.

کریستنسن درگذشت, هفته گذشته در 67 از عوارض ناشی از سرطان است. او سخاوتمندانه و انجام نگرفته که پیشگویی آینده با دیدن پویایی کسب و کار با غیر معمول بینش. با گذشت زمان جهان گرفت تا ایده های خود را با کمی بیش از حد شور و شوق و کمی بیش از حد نکات دقیق وظریف تبدیل اخلال به یک generic دره سیلیکون buzzword. اما به لطف کریستنسن کار اجرائی را در درک آنچه در آینده در آنها—و ما در رسانه های خبری یک فرصت بهتر از ما در غیر این صورت خواهد صرفه جویی در صنعت ما استخدام در.

صحبت ما به کلاس برای اولین بار کریستنسن (“با من تماس رس” او بعدها اصرار دارند) جستجو مغز خود را برای باز کردن واژگان خود را. “من متاسفم” او گفت:. “من تا به حال سکته مغزی و گاهی اوقات من می توانم پیدا کردن کلمات درست.”

او رفته بود از طریق گفتار درمانی فشرده پس از سکته مغزی که اتفاق افتاده بود سال قبل است. زمانی که من در زمان کلاس های خود را نرم و آهسته و روشمند آهنگ تنها enraptured دانش آموزان خود را حتی بیشتر. یک رهبر در کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران کریستنسن فرمان درس با هر دو اعتماد به نفس و تواضع در راه که تنها یک واعظ می تواند. من تا به حال انتظار می رود یک کسب و کار-استراتژی دوره به نام “BSSE: ایجاد و حفظ یک سرمایه گذاری موفق” به چوب به انجیل مالیه اما آنچه که من شنیده ام مانند بسیاری دیگر قبل از من به مراتب بیشتر نبوی.

کریستنسن نظریه اختلال فرض یک الگوی سازگار در سراسر صنایع: کسانی که جدید به یک فیلد ایجاد جای پایی در پایان کم از بازار با یک محصول است که “ارزان تر و سریع تر و به اندازه کافی خوب” که پس از آن دور می خورد در پایه مشتری خود امتیازهای توسط دخالت تکنولوژی و کاهش حاشیه سود. Craigslist را به روزنامه’ سودآور طبقه بندی شده-تبلیغ کسب و کار چه مینی کارخانه را به تیتان از صنعت فولاد است.

با توجه به کریستنسن هنگامی که شما درک چگونه به تفسیر که در آن شرکت خود را نشسته در قوس اختلال نظریه شما پس از آن می تواند پیش بینی کند که این امر در نهایت بعدی است. مالی او را موعظه یک عکس فوری در زمان گفتن در مورد تنها در سالهای اخیر است. آنها می توانم به شما بگویم چه اتفاقی خواهد افتاد. به همین دلیل شرکت ها و صنایع و حتی کل ژئوپولیتیک سیستم می تواند آسیب پذیر ترین زمانی که آنها در سود آور ترین. این نتیجه گیری ممکن است واضح به نظر می رسد در حقیقت. اما زمانی که کریستنسن منتشر شده او کتاب سال 1997 معضل مبتکر: هنگامی که فن آوری های جدید باعث بزرگ شرکت های موفقبه وحی راه اندازی شد و او را به رده های بالای کسب و کار و دانشگاه.

کسب و کار تاثیر گذار ارقام مانند استیو جابز اینتل اندی گروو و مایکل بلومبرگ تمام اعتبار کریستنسن کار به عنوان بسیار با نفوذ در تفکر استراتژیک خود را. بسیاری از نویسندگان را به نامی حرفه خود را در زمینه مشاوره, تکنولوژی, انسان دوستی و رسانه ها.

من می دانستم که هیچ یک از این زمانی که من نشسته در کلاس تغذیه کردن هر کلمه اش. برای من تا به حال احساس به عنوان اگر وجود دارد هیچ راه رو به جلو برای روزنامه نگاری و در اینجا بود که کسی با این استدلال که در واقعیت وجود دارد—اگر این صنعت می تواند دوباره اختراع خود را به سرعت به اندازه کافی به جلو از چه بود. شما فقط مجبور به اعتماد یک نظریه است.

خود را در چشم انداز و نظریه ها به من امید داد برای روزنامه نگاری و من می خواستم به آنها را گسترش. من تنها یک و یا حتی برای اولین بار. یک گروه از انتشار مدیران تا به حال راه اندازی یک پروژه شش سال پیش از آن به نام روزنامه بعدی که تا به حال کار کرده با کریستنسن و خود شرکت مشاوره Innosight به انتشار وخیم هشدار در سال 2005 که روزنامه کسب و کار در معرض خطر و نیاز به تحول عظیم. پروژه بازگو دیجیتال-روزنامه نگاری گورو استیو Buttry در رسانه های وبلاگ پنج سال بعد “ارائه ابزار و مفاهیم برای روزنامه شرکت به تمرکز بیشتر به وضوح در رفع نیازهای جوامع خود را با محصولات متعدد انجام شغل ارزشمند برای کسب و کار و جوامع است.” هرگز آن را به دست آورد کشش. “ما هدایت برخی از پروژه های نوآورانه. اما تنظیمات پیش فرض از روزنامه صنعت بودند بیش از حد قوی برای هر کسی که به آغوش کامل تحول سازمانی است که N2 دفاع و پشتیبانی,” Buttry نوشت.

اما قبل از این بود که بحران مالی قبل از اینترنت و گوشی های هوشمند است. من می خواستم برای به روز رسانی کریستنسن کار برای نسل جدید, اخبار ناشران. من کار می کرد تا شجاعت به درخواست او را به همکاری. به دلایلی که من هرگز کاملا درک کامل او موافقت کرد. او در یک همکار و همکاری نویسنده جیمز Allworth بود که فقط به عنوان نوع و متفکر به عنوان او بود. طی پنج ماه ما همکاری در استفاده از کریستنسن را نظریه اختلال در کسب و کار روزنامه نگاری است.

در پاییز سال 2012 کار ما منتشر شد به عنوان یک ویژگی پوشش در Nieman گزارش. پاسخ از روزنامه نگاری جامعه عمیق بود. ما به انجام مصاحبه شد سرويس رايگان فورشيرد در این Nieman پایه برای بحث و در زمان نشان می دهد در جاده ها است. من هرگز فراموش نخواهم خاک رس کودکانه لذت راه رفتن را به 30 راکفلر پلازا در منهتن برای دیدار با NBC News, مدیران. به یک نویسنده با خاک رس بود که برای همیشه در ارتباط با نبوغ و با امید. در عمق رکود اقتصادی در سال 2009 نیویورک تایمزسپس صاحب بوستون گلوبحال تهدید به تعطیل محترم جدید انگلستان نهاد. چند سال بعد من با جهانجدید صاحب جان هنری هفته پس از او می خواهم خریداری شده کاغذ از بار. هنری فلفلی من با سوال در مورد اختلال در نظریه و مقاله من نوشته بودم با خاک رس. من پس از آن استخدام گلوب برای کمک به تبدیل آن اتاق خبر دیجیتال و عملیات.

دو سال پس از آزادی از ما مقاله نیویورک تایمز را منتشر داخلی نوآوری گزارش نوشته شده توسط یک گروه از رهبران جوان در موسسه از جمله احتمالی آن ناشر A. G. Sulzberger. در صفحه 16 گزارش خلاصه اجرایی شد پرایمر در کریستنسن را اختلال در تئوری.

تئوری بدون منتقدان—به خصوص پس از اختلال شد همه منظوره مدت که کارآفرینان تکنولوژی مورد استفاده به عنوان بهانه ای برای از بین بردن کارگران کاهش هزینه ها و رد نهادی مسئولیت برای آنچه که محصولات خود را به جامعه است. واکنش در برابر کریستنسن به اوج خود رسید در یک 2014 نیویورکر مقاله توسط همکار استاد دانشگاه هاروارد جیل Lepore که کار خود را به چالش کشیده و خود استقرار در اتاق های خبر در خاص است.

برای کسانی از ما که مشغول به کار به طور منظم با این نظریه آن بود آشکار است که مردم spouting “اختلال” برای افزایش سرمایه و یا ساخت پروفایل خود را هرگز زمان گرفته شده برای تفسیر کریستنسن کار در راه آن در نظر گرفته شده بود. خاک رس بستری پشیمانی در انتخاب یک کلمه مشترک برای این نظریه گفتن بوستون گلوب در سال 2015 “من فقط نمی دانستم که چگونه است که ایجاد چنین گسترده ای استفاده نادرست از کلمه ‘اختلال’ به چیزهایی که من هرگز آن را به معنای اعمال می شود.”

در نهایت خشت و من نمی دانم هر یک از دیگر تمام است که هست. اما این که یک سال از مطالعه شدید و آموزشی تاثیر عمیقی بر زندگی من ندارد و فقط از طریق کار فکری ما با هم بلکه از طریق درس های او در مورد مدیریت مردم است.

من تلاش در بسیاری از کسب و کار در کلاس های مدرسه من در زمان. مشق شب است که به طور معمول یک دانشجوی MBA 20 دقیقه به درک را به من چند ساعت. اما خاک رس کلاس متفاوت بود. آن را نزدیک—و او بود, نزدیک, همیشه, درمان من با مهربانی و احترام.

زیرا خاک رس در تقاضای بالا در دانش آموزان خوش شانس بودند به 15 دقیقه را با او در ساعات اداری. حتی پس از من خواهد آمد دور غنی شده با کنجکاوی و سخاوت. خاک رس خواهد سوال در مورد زندگی من, رویاهای من و شادی من. او عمیقا علاقه مند به مردم و ارتباط آنها با جهان است. در سال 2012 او به چاپ یک کتاب که مطرح نهایی سوال: چگونه شما را اندازه گیری زندگی خود را ؟

خاک رس بر این باور است که مدیریت یک امتیاز بود که کار هر روز با مردم و الهام بخش آنها را به عشق به شغل خود یکی از زندگی بزرگترین callings. در حالی که من هیچ شک تصادفا من سعی در القای ارزش خود را در هر کار من برگزار شد و پس از.

روزنامه نگاری بحران اقتصادی قوی هستند. با اخبار سازندگان: از جامعه روزنامه ها و صندوق های کرکس چرخان نصب نشانه های نگران کننده وجود دارد. اما خاک رس بینش کمک به روشن کردن یک مسیر است که روزنامه نگاری می تواند زنده ماندن حتی رشد. آنچه قابل توجه هدیه. در سال 2017, من به روز شده در کار او و من با هم و با استفاده از آن به عنوان پایه برای راه اندازی خود من اخبار-شرکت رسانه ای. پس از گذراندن دو دهه در رسانه های سنتی در تلاش برای مبارزه با اختلال, من در حال حاضر زندگی خود را نظریه از دیدگاه.

خاک رس پس از جلب اعتماد در یکی از اتاق-ساعت چت است که او می خواست می شود یک روزنامه نگار. راه او را مورد سوال فرضیات راه او مورد بازجویی قرار داده و در این راه از او پرسید: چه چیزی ممکن بود او را به یکی از بهترین روزنامه نگاران من تا کنون کار کرده ام. مردم ما در صنعت—همانطور که در بسیاری از دیگران—ادامه خواهد داد برای دیدن آینده از طریق لنز خود را.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر