افرا برگها انتظار جیک Muzzin مبلغ 22.5 M فرمت برای ارائه بنگ برای جفتک انداختن

در یک مهلت تجارت روز است که تولید نمی کند خیلی برای افرا برگها طرفداران به احساس خوبی در مورد جیک Muzzin استثن

توسط NEWS-SINGLE در 6 اسفند 1398

در یک مهلت تجارت روز است که تولید نمی کند خیلی برای افرا برگها طرفداران به احساس خوبی در مورد جیک Muzzin استثنا بود.

31-در سال defenceman امضا چهار سال $22.5 میلیون (ایالات متحده) تمدید قرارداد یک تعهد دراز مدت به یک جانباز که ارزش تیم رشد کرده است پس از او به دست آورد در تجارت با لس آنجلس کینگز در ژانویه 2019.

Muzzin حقوق و دستمزد-کلاه ضربه می آید در $5.625 میلیون, ارزش منصفانه در بازار امروز به عنوان برگ سعی کنید به پلی آف جام استنلی با یک بیتجربه خط آبی در حال حاضر از جمله rookies Rasmus Sandin و تیموتی Liljigren.

برگها' حقوق و دستمزد-کلاه وضعیت بخشی از دلیل که چرا مدیر کل Kyle Dubas موفق به اضافه کردن یک NHL-کالیبر defenceman در مهلت. با Muzzin های ریاضی ساده است: او در این تیم در بازدید (108, 20 بیش از بعدی برگها) و مسدود عکس (35 با 110) و برگ آبی-آستر در takeaways (24).

او همچنین یک مجازات جستجوگر و رهبری ،

"ما ارزش آنچه كه او به ارمغان می آورد و یخ" Dubas گفت: پس از این مهلت با تصویب چند جزئی حرکت می کند از جمله reacquisition استفاده می کند از عمق defenceman Calle روزن از Colorado Avalanche برای دروازه بان مایکل هاچینسون.

برگها نیز تعویض جزئی leaguers با New York Islanders (اردن Schmaltz از مت Lorito در) و افزایش پیش نویس خود را انتخاب کنید در مجموع به 10 به عنوان بخشی از یک سه راه مبادله با Chicago Blackhawks و وگاس شوالیه طلایی فرود آمد که دروازه بان رابین Lehner در وگاس. برگها به چشم انداز Martins Dzierkals و را انتخاب کنید تا بخشی از Lehner حقوق و دستمزد در آن ارز.

برگها می دانم آنچه آنها در حال پرداخت در Muzzin. آنها رفت 4-5-1 زمانی که او از دست رفته 10 بازی با پا و آسیب های بعد از کریسمس و مجاز 40 اهداف بیشتر در NHL بیش از آن span.

"او ارزش بسیار آشکار هنگامی که او را در صف" Dubas گفت.

Muzzin شده ترین صریح برگ در هفته های اخیر. پس از هفته گذشته 5-2 دست دادن به پنگوئن در پیتسبورگ گفت: بیش از حد بسیاری از برگها "می خواهم این بازی آسان است."

او نیز منعکس شده به تازگی در هرج و مرج در زندگی شخصی او در آن زمان از تجارت خود را از L. A., در حالی که همسر او بود در انتظار اولین فرزند خود را. او زندگی در یک هتل در آوردن کورتنی و خانواده سگ به تورنتو. در حال حاضر او می تواند باز کردن برای مسافت های طولانی.

با مورگان Rielly هنوز دراز مدت با شکسته پا Muzzin آگهی فعال برگها در دمای یخ در 21:43 یک ثبات زور در یک خط آبی با آینده نامشخص.

در حالی که تهاجمی فکر defenceman تایسون باری نبود برخورد او با توجه به صورت نامحدود رایگان آژانس پس از این فصل است. Dubas تصمیم به نگه داشتن 28 ساله باری در بخشی برای کاهش فشار بر Sandin و Liljegren در حالی که Rielly و کودی Ceci (مچ پا) فقط شروع به اسکیت بازی کردن دوباره در روز دوشنبه پس از هفته ها در مجروح لیست.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

Rielly و Ceci هنوز هفته دور از بازی آماده است. زمانی که آنها بازگشت و Dubas انتظار دارد که قبل از پایان فصل — برگها را مجبور به بازگرداندن $9.5 میلیون نفر در کلاه فضایی باز با قرار دادن هر دو آنها را در دراز مدت مجروح رزرو.

Dubas بود غیر صریح در برگ' علاقه به امضای مجدد باری: "ما می خواهیم با استفاده از آن زمان (تا رایگان آژانس شروع می شود در تاریخ 1 ژوئیه) برای دیدن اگر مناسب وجود دارد. ما کلاه وضعیت هرگز ساده اما ما واقعا ارزش آنچه كه او به ارمغان می آورد به تیم ما است."

Mark Zwolinski

تاریخ گفتگو

س:

چه چیزی شما فکر می کنم از معامله ؟ به اشتراک گذاری افکار خود را

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب