افرا برگها بودند مکه برای کریس Versteeg و Gordie Howe شب بود برجسته

کریس Versteeg بازنشسته به عنوان یک دو بار قهرمان جام استنلی در این هفته اما یک لحظه وجود دارد در طول صدارت کوتاه او با Maple Leafs است که خارج از غرفه به عنوان یکی از مورد علاقه خود را NHL خاطرات: او Gordie Howe hat trick.

Versteeg بود با دوم از هفت تیم NHL هنگامی که در اکتبر. 9, 2010 او به کمک یک هدف توسط فیل Kessel در دوره اول به ثمر رساند در پاسکال Leclaire در دوم و به مبارزه با مایک فیشر در سوم در برگ’ 5-1 برنده بیش از سناتورهای اتاوا.

“است که قطعا خارج از غرفه منظورم این است که من تا به حال تنها یک (هدف-کمک-بازی مبارزه),” Versteeg گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “زمانی که شما مبارزه مایک فیشر و او را که بسیار بزرگتر و قوی تر از شما … من به خاطر او نگه داشتن دست من هم تقریبا مانند یک پدر با کودک است. من قطعا عصبی و پس از آن زمانی که او شروع به پرتاب لمس کردم کمی عصبی تر.

“در واقع من نمی دانم این یک Gordie Howe تا بعد از بازی بودند و ما در مورد آن صحبت. این یک حافظه است که من همیشه باید. و برای اطمینان من فکر می کنم در مورد آن.”

Versteeg که بازی 11 فصل در NHL همیشه خوب پچ پچ در پس از بازی مصاحبه و او امیدوار است برای گرفتن به عنوان یک تحلیلگر زمانی که هاکی باز می گرداند.

او به برگها در چند نفره تجارت با Blackhawks در تابستان سال 2010 است که در آن به جلو ویکتور Stalberg بود بازیکن کلیدی رهبری به شیکاگو. این Blackhawks تا به حال فقط به پایان رسید 49 سال جام خشکسالی رو به رو شد و حقوق و دستمزد کلاه مسائل پس Versteeg و دیگران مانند داستین Byfuglien اندرو Ladd بن مشتاق و برنت james cheshire معامله شد در جاهای دیگر.

مهمانی پس از پیروزی در جام حذفی رفت و در حالی که تابستان و Versteeg نمی شروع به آموزش به طور جدی تا مرداد. که منجر به یک شروع کند با برگها.

“من به یاد داشته باشید من شروع کردن وحشیانه … من نه بازی خوب هاکی از 10 به 11 بازی این فصل,” او گفت:. “اما بازی 12, من به یاد داشته باشید من تا به حال یک بحث بزرگ با Burkie و Poulie (former GM برایان برک و دستیار او دیو Poulin) و آنها به من گفتند فقط برای آرام کردن و سهولت در.

“من به یاد داشته باشید بیش از 30 بازی کردم 30 امتیاز. نه در نظر گرفتن دور (از) بچه ها من در بازی با, اما, مانند, داریل بویس (که تا به حال حرفه ای 18 امتیاز) و تیم نفت برنت (که تا به حال 48) من بودند مراکز.”

Versteeg و برنت هنوز هم دوستان خوب. و او همچنان نزدیک با تایلر Bozak, Dion Phaneuf لوقا Schenn و دیگران از آن 2010-11 تیم که از دست رفته برگشتی. Versteeg رفته بود در آن معامله به فیلادلفیا برای انتخاب در دور اول و دور سوم انتخاب در مهلت تجارت. برگها استفاده می شود کسانی که در انتخاب در defenceman استوارت پرسی و جناح جاش Leivo در مهلت تجارت.

Versteeg به پایان رسید تا با 14 گل و 21 پاس گل در 53 بازی با برگها.

“این یک زمان به یاد ماندنی از آنجا که شما در حال بازی برای مکه,” او گفت:. “منظورم این است که من واقعا خوشحال بود به بازی در شیکاگو و سپس هنگامی که شما معامله به تورنتو افرا برگها که بزرگترین سازمان در هاکی و یکی از سازمان های در تمام جهان در ورزش, پس از آن یک تجربه جدید برای من است. آن را فقط بیش از حد بد نبود گذشته است.”

او گفت: برک به او یک سر که تجارت که قرار بود به اتفاق می افتد.

“من نمی خواهم به داد و ستد در هیچ نقطه من بپرسید,” Versteeg گفت. “من در واقع شروع شد فقط برای پیدا کردن یک شیار و پیدا کردن راه خود را. اما بدیهی است که برخی از چیزهایی که کار نمی کند. برک او فقط گفت: گاهی اوقات یک پیچ مناسب نیست به یک سوراخ یا هر چیز دیگری. آنها همچنین نیاز به پیش نویس میدارد. برک همیشه بسیار جلو با من.”

Versteeg بازی از 27 بازی برای این, آگهی, پس از آن معامله شد برای بیشتر پیش نویس میدارد. او فرود آمد در فلوریدا که در آن او خود را تنها کلاه ترفند به شیکاگو بازگشت و برای دومین جام استنلی به پایان رسید و کار خود را با توقف در کارولینای لس آنجلس و کلگری.

“سال 2010 (جام استنلی) بود برجسته برای من,” او گفت:. “هنگامی که من برای اولین بار (به شیکاگو) وجود دارد (بودند) 5000 یا 6000 نفر از مردم در می ایستد. سپس در ظرف دو سال شما در حال نهایی کنفرانس غرب بازی های دیترویت دست به یک تیم برتر. سپس شما را در رفتن و پیروزی در جام جهانی سال آینده.

“این فقط یک گروه پیشرفت بیش از حدود سه سال است. ما همه بهترین دوستان است در افراد زیر سن قانونی ما می آیند تا وقتی همه ما وجود دارد ،

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

“و شما پس از آن آمده به سال آینده (2009-10) و شما می دانید که هر کس را در حال حاضر پرداخت می شود. و می دانستم که این تیم بود منحل شما فقط به حال یک سال به نفع خود. بنابراین فشار زیادی بر روی ما را امتحان کنید را به نفع خود است که در سال دانستند که این آخرین بار است که گروه همیشه با هم باشیم.

“هنگامی که ما آن را به دست آورد, آن را مانند یک تسکین. و آن را فقط اینکه خیلی هیجان زده برای بهترین دوستان خود را نیز به دست آورد که آن را با شما. فقط یک تجربه شگفت انگیز بیش از سه سال طول است که همه با هم با جام استنلی در سال 2010.”

Kevin McGran

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>