چه روز چهارشنبه تیتر-ساخت NBA تجارت فاقد در قدرت ستاره آن را برای ساخته شده در حجم و پیچیدگی است.

هیوستون راکتس, Atlanta Hawks, مینه سوتا تیمبرولوز و دنور ناگتس باید توافق در یک چهار تیم 12 بازیکن معامله است که معنی reshapes حداقل دو تا از درگیر تیم و به طور بالقوه مجموعه تا دیگران به بعدی حرکت می کند قبل از پنجشنبه 3 p. m. به وقت شرق مهلت تجارت.

در اینجا سریع ضربه مختصر و مفید است که تیم ارسال می شود که بازیکنان از کجا و چرا.

هوستون

این موشک که وارد هفته به عنوان تیم بیشتر از جان گذشته برای یک معامله باید به عنوان مرکزی بازیگر. گیر با ناقص فهرستی که در اختیار کافی دفاعی پاسخ برای بالا بال مانند LeBron James و Kawhi Leonard آنها به دست آورد جلو رابرت کاوینگتن و مرکز اردن بل از مینه سوتا و فرستاده شروع مرکز Clint کپلا به آتلانتا. علاوه بر این هوستون ارسال veteran مرکز Nene Hilario به آتلانتا و حمل مجروح به جلو جرالد سبز و انتخاب در دور اول به دنور.

مبادله کپلا برای کاوینگتن به مقدار یک بازی ضربت سخت زدن یک مول به عنوان هوستون مبادلات یک فهرستی از سوراخ دیگر. شش پا-هفت اینچ کاوینگتن به دست آورده همه تیم دفاعی افتخارات در سال 2018 و او می دهد موشک های کیفیت محیط گزینه برای جفت کردن با P. J. تاکر دیگر دفاعی بی باک در فهرست. از همه مهمتر, Covington نیز یک حرفه ای 36 درصد در سه نقطه تیرانداز. حضور او اجازه خواهد داد که هوستون به زمینه قابل تعویض کوچک-توپ ترکیب اولیه که شامل سه محیط بورس اطراف جیمز هاردن.

حرکت از کپلا یک قمار است: او به راحتی هوستون ترین تاسیس مرکز و بل است و به سختی دیده می شود دادگاه این سال است. حتی پس از چسباندن با کپلا شد مشکل بیش از حد. هوستون تجارت برای راسل وستبروک ایجاد مسائل هنگامی که او به دادگاه با کپلا به عنوان هر دو به طور موثر غیر بورس که تنگ دادگاه برای سخت شدن. در پلی آف, گذشته, موشک اغلب کشیده کپلا سنتی 6-10 مرکز نفع توپ کوچک به نظر می رسد که استفاده چند منظوره و کوچکتر از تاکر در مرکز.

هوستون منطق جوش پایین به این: پیدا کردن یک بهتر محیط پاسخ برای جیمز و لئونارد بود و مهم تر از نگه داشتن کپلا یک بالاتر از میانگین مرکز که می توان با تکیه بیشتر به شدت در تاکر scrounging برای معامله خریداری گزینه و یا ساخت یک تجارت اضافی قبل از پنج شنبه.

یکی دیگر از مزایای این معامله: آن را کاهش راکت’ حقوق و دستمزد به اندازه کافی است که مالکیت به احتمال زیاد اردک مالیات لوکس برای دومین مستقیم فصل.

آتلانتا

هاوکز’ زاویه ساده ترین راه برای هضم: آنها در لیگ بدترین دفاع و کپلا ثابت شات-مسدود کننده و حجم بالا rebounder که پر واضح سوراخ در وسط.

در حالی که کپلا را بازی تهاجمی است که به دور از خلاق او یک کیفیت تنبلی و سنگینی حرکت کردن دان که مقدار زیادی از تجربه در pick-and-roll شرایط. Trae جوان است و نیاز به کمک بیشتر و آتلانتا در all-star نگهبان باید لذت بردن از داشتن یک کیفیت عمودی تهدید برای کمک به نگه داشتن دفاع صادقانه.

هاوکز شایعه به علاقه دیترویت پیستونز مرکز Andre Drummond اما کپلا بهتر است به طور کلی بازیکن و یک تمیز کننده مناسب با جوان. او همچنین در یک مطلوب تر قرارداد. کپلا پنج-سال 90 دلار-میلیون (ایالات متحده) معامله اجرا می شود برای سه سال پس از 2019-20 در حالی که دروموند است آینده بازیکن آزاد به دنبال پول نقد در.

آتلانتا است که وابسته به شرق و بدترین رکورد هم اکنون می توانید مشاهده و جوان کپلا و رو به جلو جان کالینز به عنوان هسته ای خود را از آینده است. که باید رقابت برای نقطه حذفی در فصل آینده و تمام هزینه آنها ارسال 2020 دور اول انتخاب کنید و اوان ترنر انقضای قرارداد به مینه سوتا.

مینه سوتا

با فصل آن گرفتار کارل-آنتونی شهرهای’ مسائل آسیب و از دست دادن رگه که رسیده است و 12 بازی مینه سوتا تصمیم گرفته است به جلو و پلاگین. در اواسط ژانویه تیمبرولوز معامله گارد نقطه کهنه جف تیگ به شاهین. در اینجا آنها برگزار شد یک هفته طولانی حراج برای کاوینگتن که 3-و-D بازی این است که بهترین راه حل مناسب برای یک تیم برنده.

در علاوه بر این به دور اول انتخاب کنید و ترنر از آتلانتا در ایالت مینه سوتا نیز دریافت ملک Beasley, جوانچو Hernangomez و Jarred Vanderbilt از دنور. 23-در سال Beasley ایجاد کرده است خود را به عنوان یک ارزش نویسندگان بیش از دو سال گذشته بود و او مجموعه ای برای ورود رایگان آژانس در این تابستان پس از اتمام rookie معامله است. برای تیمبرولوز او می رسد یا به عنوان یک تکه مفید در جنبش جوانان و یا به عنوان یک قطعه به داد و ستد کالا در آینده تجارت است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

تیمبرولوز به مدت طولانی به دنبال رزمندگان طلایی امور خارجه گارد d’angelo راسل به عنوان یک مکمل به شهرها. هر معامله ای وجود دارد که به احتمال زیاد شامل ارسال اندرو ویگینز و پیش نویس دارایی و این تجارت مسافت می دهد مینه سوتا مورد نیاز انتخاب و ممکن است Wiggins جایگزینی در Beasley.

این هفته بزرگ اکنون سوال می شود که آیا رزمندگان مایل به حرکت راسل قبل از مهلت مقرر و یا اینکه آنها را به صبر کنید تا در تابستان.

دنور

وجود ندارد بسیار به قطعات جانبی از این: آنها ظاهرا به این نتیجه رسیدند که آنها مجموعه ای به از دست دادن بیسلی و/یا Hernangomez در رایگان آژانس در این تابستان به طوری که آنها را نقد آنها را برای انتخاب در دور اول از هوستون. Hernangomez و Vanderbilt بودند زاید قطعات در یکی از لیگ عمیق ترین فهرست اسامی و خروج پاک راه را برای ورود از جرالد سبز از هوستون و Shabazz Napier نوح Vonleh و کیتا بیتس-آرسنال از مینه سوتا است.

در حالی که سبز است را برای این فصل را با یک پا آسیب و Vonleh و بیتس-آرسنال بازی کرده اند صرفهجویی در این فصل 28 ساله نپر است قادر به پشتیبان گیری نقطه گارد و مناسب و معقول سه نقطه تیرانداز که دارای حذفی را تجربه کنند.

Denver, مانند, مینه سوتا, همچنین می توانید با استفاده از آن تماس های ورودی در دور اول انتخاب کنید به دنبال اضافی معاملات این هفته است. برای مثال قطعات مرتبط شده اند در شایعات به New Orleans Pelicans گارد Jrue تعطیلات.

داستان کوتاه: این تجارت ارزش آن را برای همه احزاب ؟

هوستون: بله. موشک نیست به اندازه کافی خوب را به نفع غرب است و کاوینگتن آدرس خود بزرگترین ضعف است. آنها هنوز هم ممکن است به اندازه کافی خوب است اما آنها باید خود را با توجه به اجاره نامه های جدید در زندگی و نجات برخی از پول است.

آتلانتا: بله کاملا. کپلا بهترین بازیکن در ایران و نقاط قوت خود را کاملا تراز با شاهین’ قبل از تجارت نقاط ضعف.

در ایالت مینه سوتا: مطمئن ؟ داوران خواهد بود تا تیمبرولوز پایان پاره کردن و شروع به بازسازی.

دنور: آره چرا که نه ؟ این است که به سختی بازی را تغییر اما برنده مانند گرفتن یک انتخاب برای Beasley می توانید اضافه کنید تا پایین خط.

تاریخ گفتگو

Error!ما را به حالت تعلیق در حساب خود را مطابق با اصول اخلاقی. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به منشور اخلاقی

س:

آیا شما انتظار بیشتری حرکت جلوتر از فردا NBA مهلت تجارت? به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی