معنای بوریس جانسون بیماری

فرانچسکو Guidicini / دوربین مطبوعات / Redux

بوریس جانسون coronavirus. بنابراین تلاش خود را می کند وزیر بهداشت. این بدان معناست که افراد نزدیک به هر دو ممکن است آن را داشته باشد. این شامل نخست وزیر حامله, نامزد, هر کسی که با این نسخهها کار در 10 خیابان داونینگ یا وزارت بهداشت, و, خوب, بریتانیا کل بحران همه گیر-تیم مدیریت.

اگر ما در حال مبارزه با یک جنگ علیه coronavirus به ما گفته ژنرال’ ظروف سرباز یا مسافر سالن شده است mortared هستند. در حالی که وجود ندارد هیچ گونه تلفات آن باقی مانده است دلسردکننده این افزایش نگران کننده سوال در مورد بریتانیا دفاع: چگونه شد این اجازه را به اتفاق می افتد و چه می گویند در مورد این کشور به طور کلی نگرش نسبت به تست و ردیابی?

اما شاید آنچه در آن نشان می دهد اکثر اساسا این کمبود استعاره ما همه به سرعت به تصویب رسید: که این یک جنگ است. آن را نمی. این همه گیر جهانی—پزشکی چالش است که خواسته های علمی, برتری, تردستی, اکشن, هوشمند, دولت و همکاری است. درک ما از این چالش کمک کرده است با توصیف کره جنوبی که پاسخ تا کنون شده است در جنگ شرایط به عنوان یک نوع از پزشکی ارتش , حمله coronavirus با تاکتیک های حمله رعد اسا. دولت در سئول است و نه در جای پای جنگ; آن را فقط شده دقیق تر از هر کس دیگری.

Coronavirus همه گیر است بر تمام ملت ها و تمام طبقات مردم است. که چه خبر جانسون عفونت را نشان می دهد. آن است که جهانی است. جنگ—حداقل امروز جنگ—جهانی نیست. آنها بر طبقات مختلف در راه های مختلف و در حال مبارزه بین ملت و یا گروه که نقاط قوت و ضعف تا حد زیادی ریشه در تولیدات صنعتی و ثروت و اندازه و نیروی انسانی است. Coronavirus نمی مراقبت در مورد اندازه یا ثروت. خود قوی ترین دشمن خسته کننده است موثر دولت است.

جانسون را شکست این خبر که او تا به حال قرارداد این ویروس در یک کلیپ کوتاه منتشر شده در رسانه های اجتماعی این بعد از ظهر. “مردمی سلام,” او گفت:. “من می خواهم به شما را به سرعت در چیزی است که امروز اتفاق می افتد.” جوهر از خود شادی بخش پیام یکی از اطمینان. “در هیچ شکی نیست که من می تواند همچنان به لطف جادوگری از تکنولوژی مدرن برای برقراری ارتباط با همه بالا من تیم به رهبری ملی مبارزه با به عقب در برابر coronavirus.”

آنچه که او نمی گویند که جادوگری از تکنولوژی مدرن نمی تواند متوقف رهبر ششم-بزرگترین اقتصاد جهان بر روی زمین از ابتلا به ویروس او می خواهد برای رهبری مبارزه با. آن را متوقف نمی او را از مباهات در مورد تکان دادن دست از coronavirus بیماران تنها چند هفته پیش. آن نتونست به القای محافظ حس مشترک در اوایل به اندازه کافی در اطراف برخی از مهم ترین افراد در کشور است. تکنولوژی چیزی است که در نهایت کلیپ coronavirus را بال, اما آن نیز چیزی است که به آن قابلیت پرواز در وهله اول. جهان امروز جهانی است. گسترش ویروس ها به سرعت به دلیل حرکت مردم در سراسر جهان به سرعت.

این ارزیابی میکنید از این چالش نشان داد در جانسون بیماری است که در آن بسیاری از ویژگی های رمان. وجود دارد چند روز دیگر به روز مشکلات که عبور از آستانه از یک نخست وزیر در چنین یک راه مستقیم. مسکن حمل و نقل, مواد غذایی, نوشیدنی, امید به زندگی, آموزش و پرورش—همه این چیزها و بیشتر بر طبقات مختلف در بسیار جهات مختلف. جانسون و فرزندان او می تواند آموزش خصوصی; کسانی که از پاک کننده ها در 10 خیابان داونینگ نمی تواند. حتی مراقبت های بهداشتی در بریتانیا با وجود این, کشور, را, جهانی, socialised سیستم یکنواخت نیست. جانسون و شریک زندگی خود را می توانید انتخاب کنید که کودک خود را تحویل داده در یک بیمارستان خصوصی چیزی نیست بسیاری از شهروندان بریتانیا و یا می توانید انجام دهید.

اما زیست شناسی است که جهانی است. سیستم مراقبت های بهداشتی مانند بریتانیا هر چند دور از کامل موجودات حامیان آنها اغلب تظاهر انجام حداقل تشخیص جهانی طبیعت زیست شناسی—که با داشتن یک موجود بیماری است نه یک سوال از فردی سهل انگاری خطر اخلاقی. و یا هر بازار دیگر مفهوم; این قرعه کشی از زندگی است.

بیماری های همه گیر مانند این یکی در یکی از روشن ترین نمونه های شناخته شدهاند. جهان تنها قادر خواهد بود به زندگی با آن را در چند راه مجزا: اگر آن را شسته بیش از هر کس; اگر آن را توسط کنترل همه; یا یک واکسن توسعه یافته است که بازگشت جهان به آن عادی تقسیم هنجار که در آن کسانی که استطاعت آن را درست هستند و کسانی که نمی توانند نیست.

اما در حال حاضر ما در یک لحظه چشم باز شناخته شدهاند. هر کشور نیاز هر کشور دیگری در بالا از ویروس. و هر کشور باید هر کس در درون مرزهای خود به هر دو آن را دریافت کنید می توانید آن را به آرامی و یا واکسینه شدن در برابر آن است. امروز, آن را خوب است برای طبقات متوسط به ماندن در خانه و به دور از ویروس اگر بی خانمان و زندانی کرده اند به هیچ وجه به خود قرنطینه و فقیر مجبور به کار و خطر گسترش این بیماری به هر حال.

این را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. این بی عدالتی از زندگی دوباره باز خواهد گشت به زودی—حتی امروز پول خرید مشهور و قدرتمند آزمون است که مردم عادی پیدا کردن سخت تر است. اما برای سال آینده و یا پس تا زمانی که ما یک واکسن ما در این با هم و یا نه در همه. از جمله نخست وزیر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>