معنای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus حقه بازی

trump
تصویر توسط João Fazenda

در مارس 18, محققان در فرانسه منتشر شده در یک مطالعه در مورد امیدوار کننده تجربی استفاده از هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا دارو در ترکیب با آزیترومایسین یک آنتی بیوتیک به عنوان یک درمان برای این بیماری ناشی از کوروناویروس. این مطالعه نه تصادفی و نه کارشناسی و دیگر دانشمندان به زودی به انتقاد از آن روش. اما Tucker Carlson, در, فاکس نیوز, برجسته کار می کنند. روز بعد رئیس جمهور تهمت ترویج هیدروکسی کلروکین را “بسیار دلگرم کننده نتایج اولیه.” وی افزود: ذکر یکی دیگر از درمان اثبات نشده “من فکر می کنم آن می تواند بر اساس آنچه که من می تواند یک تعویض بازی.”

در کاخ سفید نشست خبری در مارس 20, خبرنگار پرسید: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اعم از هیدروکسی کلروکین می تواند موثر در درمان covid-19. “پاسخ این است که هیچ” Fauci گفت: قبل از دادن میکروفون به ناروا که در مقابله با “ممکن است کار نمی ممکن است. من احساس خوبی در مورد آن. که همه این است که فقط یک احساس, شما می دانید, مرد هوشمند.” چند روز بعد Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان جهانی بهداشت گفت: “با استفاده از تست مواد مخدر بدون حق شواهد می تواند افزایش امید کاذب و حتی انجام بیش از آسیب خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن حقه بازی بود در یک بار عجیب و غریب و وحشتناک—یک یادآوری اگر نیاز شد از خود بی اعتنایی به صورت دقیق علم حتی در میان بدترین بیماری همه گیر برای حمله به این کشور در یک قرن. در عین حال خود را انجام typified رهبری او به عنوان بحران تشدید کرده است: خود را از وابستگی به فاکس نیوز برای ایده ها و پیام های تقویت خود اعتقاد راسخ خود را نابغه و قابل فهم است که نگرانی خود را reëlection ممکن است در معرض خطر اگر او به زودی کشف راه را برای پیروز شدن بر COVID-19 و معکوس آن ویرانی اقتصاد است.

شهر نیویورک در حال حاضر چهره “نگران و فصل” افزایش موارد با توجه به فرماندار اندرو کومو و اضطراری است که قریب به اتفاق بیمارستان و زور دارو و تجهیزات و لوازم و تهدید به علت کمبود هواکش. گریم سیر حوادث در شهر “قناری در معدن زغال سنگ” برای بقیه کشور کومو گفت و رهبران در جای دیگر باید قاطع عمل مبادا آنها هم تبدیل هولناک. مغلوب ساختن پیشی جستن هر چند صرف مقدار از هفته گذشته ترویج contrarian gambit شده است که در percolating در جناح راست رسانه ها. او گفت که برای احیای اقتصاد او می خواهم به لغو محدودیت های مسافرتی و بازگشایی محل کار در سراسر کشور در هفته شاید با عید پاک است که در آوریل 12th, زیرا, به عنوان او آن را بارها و بارها “ما نمی توانیم اجازه درمان بود بدتر از این مشکل است.”

عمومی-کارشناسان بهداشت و بلافاصله هشدار داد در برابر یک تغییر اجتماعی-دورى قوانین. “این ویروس را افزایش بسیاری خواهد سقوط بیمار و وجود دارد بیشتر خواهد شد و با مرگ” ویلیام Schaffner, یک متخصص طب پیشگیری در دانشگاه گفت: بار. زمانی که یک خبرنگار از رئیس جمهور خواستند که آیا هر یک از “پزشکان تیم خود را” تا به حال به او توصیه کرد که شتابزده بازگشایی شد “راه راست به دنبال” او پاسخ داد: “اگر آن را تا به پزشکان ممکن است آنها بگو: بیایید نگه داشتن آن را تعطیل . . . بیایید نگه داشتن آن بسته برای یک زن و شوهر از سال است. “عمومی-متخصصان سلامت باید گفت: هیچ چیز مانند آنها سخن گفته اند یک شرایط مبتنی بر رویکرد (“شما را به جدول زمانی این ویروس باعث می شود جدول زمانی” Fauci گفته است) در حالی که مشاوره است که به صرفه جویی در زندگی رهبران محلی باید صبر کنید به لغو محدودیت های اعمال شده در مناطق خود را تا زمانی که داده ها نشان می دهد که این ویروس را متوقف کرده است ، مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که هر شل شدن قوانین او ممکن است به دنبال در سراسر کشور—وی با اشاره به نبراسکا و آیداهو به عنوان سایت امکان پذیر است—خواهد بود “بر اساس واقعیت های سخت و داده” اما او همچنین گفت که او تصمیم عید پاک به عنوان یک هدف به دلیل اینکه او “فقط در فکر این بود که یک زمان.”

درست است که تهمت نیز استدلال عظیم که زیان کار و همه اما برخی از رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر خواهد شد و آسیب بسیاری از آسیب های آمریکایی ادعا می کنند زندگی می کند به عنوان افراد بیمار بدون بیمه درمانی برای مثال مراقبت از چشم پوشیدن یا در تلاش برای دریافت آن در تاکید درمانگاه ها و بیمارستان ها. در عین حال حداقل در کوتاه مدت بیش از همه میزان مرگ و میر سقوط در رکود; دلایل این نیست به طور کامل روشن اما دانشمندان علوم اجتماعی فکر می کنم آنها ممکن است شامل بهداشت عمومی مزایای کاهش آلودگی هوا به عنوان یک نتیجه از کاهش اقتصاد است. در هر صورت مورد رئیس جمهور ساخته شده برای hurrying یک احیای اقتصادی در برابر مشاوره و دانشمندان بود و از نظر اخلاقی نفرت انگیز; آن پیشنهاد شده است که تعداد زیادی از غیر قابل اجتناب مرگ و میر ممکن است پذیرفته شود به قیمت ایجاد شغل.

عمومی-بهداشت مقامات صحبت رک و پوست کنده به مطبوعات در مورد چشم انداز فاجعه بار از رئیس جمهور عید پاک حماقت. (“رئیس جمهور تهمت را خون در دست خود” کیت مارتین, مدیر کنسرسیوم دانشگاه ها برای بهداشت جهانی گفت: بار.) مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در توییتر با شلاق “LameStream رسانه” برای گزارش پیش بینی چنین خواستار مطبوعات “نیروی غالب در تلاش برای بدست آوردن من به نگه داشتن کشور ما بسته به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است به این امید که آن را مضر به انتخابات موفقیت است.” چهارشنبه گذشته پس از میت رامنی تنها جمهوری خواه که رای به محکومیت رئیس جمهور به اتهام سوء استفاده از قدرت در سنا استیضاح دادگاه اعلام کرد که او تا به حال آزمایش منفی برای COVID-19 تهمت توییتی تمسخر “من خیلی خوشحال من به سختی می تواند صحبت می کنند.” در کاخ سفید جلسات احاطه شده توسط انواع کارمندان و کارشناسان او عادت disdains تهمت اقتباس ناشیانه به نقش جدی یکی کننده. هنگامی که او برگ تریبون به صدای جیر جیر مزخرف در درک دشمنان او حداقل فراهم می کند مخالفان خود را در میان کشور را خانه نشین, صفحه نمایش-addled و اضطراب شهروندان با گالوانیزه دوز خود را تغییر ناپذیر obnoxiousness—یک چلپ چلوپ جدید و طبیعی است.

مجله علوم خواسته Fauci چرا او گام در زمانی که رئیس جمهور باعث می شود اظهارات نادرست در جلسات. “من نمی تواند پرش در مقابل میکروفون و فشار او را” او گفت:. عمومی آمریکا-نظام سلامت تکه تکه شده است و بازار محور شرایط است که تنها مرکب چالش quashing COVID-19. در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران, اما, عدم تمرکز به نفع رئیس جمهور است که نه تنها در اتهام و در ماه های آینده فرمانداران و شهرداران را ادامه خواهد داد به شکل شانس زندگی یا مرگ برای تعداد زیادی از آمریکایی ها است. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن بررسی امکانات برای قرنطینه در شهر نیویورک را ویران شهر است. او rambled در مورد بورس اوراق بهادار (“این باور نکردنی آنچه را که آنها می توانید انجام دهید”) قبل از رفتن به تعهد “اگر ما باز و هنگامی که ما باز کردن . . . ما در حال دادن فرمانداران بسیاری از راه گریز” را به تصمیم می گیرید که چگونه این کار باید انجام شود. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم ، ♦

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>