جو بایدن در حال سخنرانی در مراسم انتخاباتی در برلینگتون, Iowa.دانیل Acker / بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

BURLINGTON, آیووا — آن را بسیار گیج کننده در جهان از سیاست آمریکا اما 67 حزبی را برانگیخت برلینگتون حوزه 6 بودند آرام و متمرکز است. کافه تریا در Grimes ابتدایی مدرسه بوی مانند ناهار که با توجه به یک تخته سفید در جلو اتاق شده بود و سگ ذرت, لوبیا سبز, سالاد و هلو. و مردم آیووا نمایندگان شان نشسته شانه به شانه در جداول مورد نظر خود را نامزد ریاست جمهوری مشغول به پایان رساندن نهایی شمارش از شب. پیت Buttigieg و اندرو یانگ جداول کامل بودند و 33 نفر در اطراف شلوغ برنی ساندرز است.

جو بایدن میز خالی بود.

“بایدن می خواهد به بازگشت به راه آن بود که قبل از [دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن اما همه چیز نیست کار همه است که به خوبی پس از آن یا” Lonnie هربرت 50 ساله راننده ها به من گفت وقتی که من پرسید که چرا او و همسایگان خود نداشته پشتیبانی معاون سابق رئیس جمهور. مطمئن ساندرز است که کمی رادیکال وی افزود: اما امریکا باید “یک تغییر است.”

من تقریبا یکسان پیام از دیگر ساندرز حامیان در این مدرسه در برلینگتون جنوبی تپه عمدتا طبقه کارگر بخشی از شهر است. و من شنیده ام شبیه انتقاد از Buttigieg طرفداران که می خواهم استدلال کرد که بایدن نیست نامزد برای تحویل حزب وحدت آنها می خواهند. این نمونه های کوچک است. اما بایدن کمپین مشکلات مشابه مواجه شده در سراسر آیووا در روز دوشنبه. مجموع رای از دولت 1,700 حوزه که trickled در بیش از سه روز گذشته نشان می دهد او در چهارم. مکان درست مثل این راهنما نشان می دهد که چرا.

آیووا بیشتر استان ها که بدبختانه از باراک اوباما به ناروا در سال 2016 انتخابات بیش از هر دولت دیگر. در این شهرستان در حال شهرهای کوچک مثل این یکی که من از—پر از تپه های قدیمی شهرهای نارسایی رودخانه می سی سی پی که زمانی پررونق ساخت هاب اتحادیه پایگاه های, و, ترین, بخش, صادقانه دموکراتیک است. اقتصاد این رودخانه شهرستانها در ایالت جنوب شرقی شده اند به آرامی پیمانکاری برای چند دهه گذشته است. جوان ساکنان تمایل به حرکت به مناطق بزرگ مترو و بسیاری از افرادی که چپ مسن تر هستند سفیدتر و ناراضی به دلیل کم درآمد و فرصت های محدود به عنوان دیو Swenson, یک استاد اقتصاد در دانشگاه ایالتی آیووا به من گفت.

این مردم آیووا نمایندگان شان من با صحبت در انجمن سایت اینجا در برلینگتون هستند افرادی که سابق معاون رئیس جمهور ادعا کرده است او می تواند برنده بیش از. پیام خود را به طبقه کارگر رای دهندگان—و مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان—شده است یکی از گرمی و همبستگی تاکید خود را وسط کلاس تربیت در اسکرانتون پنسیلوانیا و امیدوار است که او نمی خواهد آنها را در تلاش خود را برای مجموعه کشور در مسیر درست. “ما سزاوار نیست یک رئیس جمهور که می رود از راه خود را به زندگی در آمریکا سخت تر crueler, pettier,” بایدن گفت: جمعیت در زادگاه خود در پاییز گذشته. “[تهمت] گفت: او را از کار برای فراموش آمریکایی است. او فراموش کرده در مورد فراموش شده آمریکایی است.”

این سناتور از ایالت ورمونت در مبارزات انتخاباتی خود ساخته شده است بسیار متفاوت مورد به همان رای دهندگان: ساندرز امیدوار است را به تصرف خود سرخوردگی و خشم و کانال آن را به انقلابی سیاسی را تغییر دهید. “او با این طرح گفت:” Darran کشیش 56 ساله اتحادیه نجار که به من گفت که او از ساندرز به دلیل سناتور فشار برای مدیکر برای همه است. “او می تواند ضرب و شتم [تهمت] در سال 2016 اگر آنها می ایم انتخاب او را.” (کشیش نبود قادر به حزبی در دوره قبلی به دلیل اعتقاد جنایت. در آیووا سابق felons نمی تواند رای دادن در انتخابات مگر اینکه آنها اعمال می شود به طور مستقیم به فرماندار برای بازگرداندن حقوق خود به عنوان کشیش بود.)

مردم “خسته از راه همه چیز هستند” گفت: Sara Mason 51 ساله تمام وقت سرپرست برای مادرش. ساندرز بسیار دور در سمت چپ او افزود: اما در عوض موجب ترس رای دهندگان در انتخابات عمومی یک ساندرز نامزدی و بلند پروازانه مترقی طرح “ممکن است از راه های دیگر کار کنید و مردم را از کار اخراج کردن بیشتر است.”

و اگر چه Buttigieg با آموزش و پرورش دانشگاه هاروارد و فانتزی خود را جمع آوری اعانه ممکن است به نظر می رسد این نوع از نامزد که جذب بسیاری از یقه آبی رای دهندگان مردم آیووا نمایندگان شان با من صحبت کرد به نظر می رسید برای دیدن شهردار سابق South Bend, ایندیانا به عنوان یک تازه نسخه بایدن. “او جوان و متوسط گفت:” لوئیس بلیت یک برلینگتون کتابدار پوشیدن پیت را فشار دهید. “من فکر می کنم او می تواند مردم را با هم.” بلیت شوهر, Ike نشسته در کنار او به من گفت که در ماه نوامبر او به حمایت از “هر کسی که می توانید ضرب و شتم آن است که در حال حاضر وجود دارد.” و پول خود را در حال حاضر در (سابق) شهردار پیت.

بایدن موفقیت بود مانع توسط ساندرز و Buttigieg در سراسر آیووا. به عنوان MSNBC را استیو Kornacki به آن اشاره شده بایدن دستگیر فقط یکی از آیووا 31 اوباما-مغلوب ساختن پیشی جستن شهرستانهای استان است. در Grimes ابتدایی, Sanders یانگ و Buttigieg تنها داوطلبانی که تا به حال حمایت به اندازه کافی برای برنده شدن یک نماینده به این شهرستان برگزارشد. در یک ماهواره کوچک انجمن من بازدید در روز قبل از آن در کیکوک حدود 40 مایل downriver از برلینگتون ورمونت و Buttigieg هم دریافت حمایت کافی به نامزدهای زنده; بایدن نشده بود. در سطح ایالت Buttigieg و ساندرز به طور موثر گره خورده است برای اولین بار در دولت نماینده count; سناتور الیزابت وارن در جایگاه سوم با بایدن انتهایی پشت سر گذاشت. این ملال انگیز برای نشان دادن بایدن نشان می دهد که او electability استدلال بسیار ضعیف تر از او—و بسیاری دیگر از دموکرات ها—امیدوار بود.

نه Buttigieg و نه ساندرز با وجود تعداد آنها در آیووا چخ است-در برای نامزدی حزب دموکرات. بایدن دارای سرب در میان آمریکایی های سیاه و سفید—یک گروه با آنها Buttigieg به طور خاص تلاش کرده است. معاون سابق رئیس جمهور است که دو رقم پیش از ساندرز و Buttigieg در کارولینای جنوبی با توجه به megyn kelly رای گیری متوسط و در نوادا بایدن و ساندرز در حال پیشرو در این زمینه با Buttigieg بیش از 25 امتیاز پشت سر گذاشت.

اما برای نامزد که کل کمپین زمین شده است توانایی خود را برای برنده شدن با توسل به طیف گسترده ای از رای دهندگان نتایج حاصل از آیووا به عنوان یک مهم ، حتی رای دهندگان در این طبقه کارگر حوزه فقط بلوک از می سی سی پی رای دهندگان بایدن در نظر مردم خودبودند ریشه کن برای کسی دیگری.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی