پیام Grimes تیره شاهکار

رابین بک / خبرگزاری فرانسه / گتی

یک زمان وجود دارد—1990s—هنگامی که کلمه جایگزین به معنای زیادی در موسیقی است. اما چه ؟ اصطلاح آمد به در بر گرفتن نه تنها وجدان احساس وحشت و نگرانی از نیروانا اما همچنین که گروه شرکت knockoffs; نه تنها پارانویا از Radiohead بلکه شراب از Goo Goo Dolls; نه تنها آرام از Tori Amos بلکه تندر از Deftones. در نهایت تمایز بین جایگزین و زیرزمینی و یا مستقل روشن شد. در حالی که اعلام به خشم علیه ماشین alt ساخته شده است ماشین خود را—به عنوان یکی جادار و لذت متمرکز به عنوان جریان اصلی است اما grumpier و با زنجیره ای کیف پول.

Alt برای تلفن های موبایل در حال حاضر خزنده پشت به رواج اما ضد اجتماعی استقرار نرم است. پست مالون را ناله Billie Eilish را خالی از سکنه تولید اواخر آب Wrld را warbles و حتی Lil Nas X نمونه انتخاب swirled راک احساس وحشت و نگرانی طعم-ژل مانند به rap-pop فرهنگی هسته. هنگامی که چنین هنرمندان هوا سرخوردگی با جهان آن است که اغلب نا امیدی از یک شورشی و یا یک خارجی اما از یک شرکتکننده فرسایش در آنها مراتب در مسابقه برای نفوذ و تاج. موضوع موسیقی گرایش به تسلط; هیچ پرفروش ترین آلبوم از ویژگی های هر چیزی شبیه به می گویند زمانی که جاناتان دیویس از Korn به معنای واقعی کلمه گریه برای چند دقیقه در “پدر.” در حال حاضر می رسد Grimes خیره کننده پنجمین آلبوم از دست Anthropocenean end-to-end تور از ’90s جایگزین است که به روز رسانی نه تنها دوران دیگری را صدا اما آن cultish خود-نابودی روح.

گرایمز هر دو جهان ساز و جهانی ویرانگر. با سرگردان بیت از او در سال 2012, آلبوم, سند چشم انداز, مونترال کلیر بوچر فتح و مسلما کمک به کشتن چه آمد پس از جایگزین: 2000s, indie در. Indie حفظ مرموز ارتباط عاطفی بیان اما با Grimes نفوذ آن را نمی تواند انکار bubblegum ملودی و R&B ریتم آن را به حال رد. در همان زمان که لیدی گاگا بود weirding تا نمودار و Beyoncé بود و تعمیق آنها Grimes خواسته چنگال خوانندگان به همین دلیل آنها را در نظر نمی Mariah Carey به عنوان یک مبتکر به عنوان حیوان جمعی. افاده پارادایم نکرده و همان پس. گرایمز پس از آن کاهش یافته است به خط—صلیب-clique megastar—که او به نظر می رسید به باز کردن. به عنوان هنرمندان-اولین-هنرمندان-دوم تمایل به انجام, او به جای تعقیب خود وسواس در او خود را به سرعت.

آخرین کسانی که وسواس هستند Grimes بالا-مدرسه faves به عنوان ذکر شده در 2015 نیویورکر مشخصات: Nine Inch Nails, the Smashing Pumpkins, مرلین منسون و ابزار. دست Anthropocene یک کار از فلز و لاستیک, کارخانه clangs و شبح مانند جیغ گلوله با بال پروانه و امپراتوری از خاک. گاهی اوقات Grimes سرمایه گذاری به sunnier یا کمتر ماچ ’90s subcultural برای تلفن های موبایل مانند کندی نمی توانید رای بدهید و لیلث به دنیا عادلانه است. به عنوان یک شنونده احساس می کنم موسیقی ضربه حس من حافظه سخت اما من اغلب نمی تواند جای اینکه دقیقا چه چیزی او را twinging در بانک اطلاعات. Kid Rock را “Bawitdaba”? این Trainspotting soundtrack? مرور سیاه و سفید-نور پوستر در بازار … در عین حال موسیقی را قدرت است نه در غربت. آن را در آن تازگی.

آیا با شش دقیقه سبز-ابرهای گاز (درب بازکن “بسیار سنگین می افتادم زمین”), glitching عامیانه gorgeousness (“پاک کردن برای همیشه”) و یا نشئه, طبل و باس (“IDORU”) آلبوم flips از طریق منسجم خلق و خو و حتی به عنوان زمینه موسیقی ترکیب گیج یا گمراه کردن. کلید موفقیت او این است که در راه او متمایز صدای بسیار بالا و نرم است که در آن می تواند به نظر می رسد برای نسل اینده دور—نشسته میان او پیچیده لپ تاپ سرهم بند. هر آهنگ است که باقلوا-متراکم با لایه ها و زمانی که او بازدید در برخی از خوشمزه ترکیبی از عناصر او سخاوتمندانه با آن است. وحشیانه, باس, ضربان از “Darkseid” است که در مسیر اصلی رویداد که تایوان 潘PAN sprinkles خشمگین سایبرنتیک رپ. شگفت آور “4ÆM” به سادگی جابجایی بین دو متضاد بیشه روانگردان الکترونیک. از جمله آهنگ های رتبه در میان بازی های اعتیاد آور ترین, گوش دادن تجارب تا کنون این سال, در عین حال آن را احساس عجیب و غریب و حتی شناسایی آنها را به عنوان آهنگ.

اجرای برای از دست Anthropocene است, اما, به کارگردانی تمرکز به سمت Grimes درخشان نوازنده اما نسبت به Grimes این controverisal شکل عمومی و سیاسی حضور. قدیمی ترد تصویر—DIY مترقی فمینیستی—تست شده توسط خود را عاشقانه با میلیاردر Elon Musk. بیانیه های عمومی که در آن او علاقه در مورد تکنولوژی جایگزین انسان آمد به عنوان عجیب و غریب و بی عاطفه. دست Anthropocene‘s عنوان ظاهرا اشاره به نام یک الهه Grimes ایجاد شده به شخصیت خطر تغییر آب و هوا, اما شما می توانید به عنوان خوانده شده از طریق این آلبوم شعر و آمد را با هیچ محیط زیست پیام. بلکه Grimes کلمات—allusive, پراکنده و تکراری—اظهار سکسی نیهیلیسم. او آهنگ های جدید جشن مواد مخدر و خشونت و آخرالزمان که شاید تشکیل این دستور کار از دست Anthropocene بلکه دستور کار راب زامبی.

در واقع روشی که در آن او ظاهرا به موقع نگرانی ها در واقع بی انتها خیره نگاه کردن-سنگ کلیشه صحبت می کند به آنچه باعث می شود این موسیقی خیلی اغوا کننده است. پاپ جریان اصلی در خدمت براق بت اعلام آسان توانمند سازی ایده فردگرایی; اینجا نزدیک ترین Grimes می شود به هماهنگی با آن زیبایی است که در نزدیک “IDORU” یک unnervingly شاد آهنگ عشق به یک ربات است. بقیه آلبوم fetishizes خود نفرت و وجودی نیستی—اما در راه به یک نوع جمعی راحتی. در وهم آور تصنیف جدید “خدایان” Grimes آرزوی یک قدرت بالاتر در حالی که drawling “من لباس سیاه و سفید خط چشم / لباس سیاه آره.” یونیفرم, گوت, در اینجا درست است که: یک مفهوم تسلیم است. آیا تسلیم است به هوش مصنوعی اربابان محیط زیست, فاجعه, و یا هر گونه داده Ozzfest سرمقاله روزنامه صدا با آن ارائه شده است همان تیره بکشید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>