کثیف سیاست Black Voices—و سیاه “با صدای”—در آمریکا, انیمیشن,

Scene from Big Mouth the character Missy is in the center.
صدای خانم مباشر-Greenwald, یک نژاد مخلوط شخصیت در “دهان بزرگ” ارائه شد در طول نشان می دهد برای اولین بار چهار فصل توسط یک بازیگر است.حسن نیت ارائه میدهد Netflix

آن سال 1948 و یا پس و کمدی دو فریمن F. Gosden و Charles J. Correll رو یک معضل است. رادیو دیگر ملت غالب شکل از سرگرمی و Gosden و Correll طولانی-برنامه در حال اجرا “آموس ‘n’ اندی” در مورد یک جفت از جنوب مهاجران ساخت راه خود را در شیکاگو به حال خود را از دست داده pizzazz رشد بستنی قیفی و hemmed در اواخر مرحله نیم ساعت با فرمت. آن زمان برای انتقال به رشد رسانه تلویزیون و این جفت ارز در یک معامله سودآور به انتظارنشسته بودند با William S. Paley از سیستم پخش کلمبیا. اما چگونه به ترجمه شنیداری کیمیاگری خود را نشان می دهد رادیو—که در آن بیست سال اجرا انباشته بود یک نژاد مخلوط مخاطبان از میلیون ها نفر در کشور آمریکا به تلویزیون ؟ هر دو نفر سفید در حالی که آموس و اندی سیاه پوست بودند. Gosden و Correll به ایده خود را حفظ عنوانی نقش در صدا اما نه در بدن آنها خواهد استخدام, سیاه, بازیگران خود را به عنوان آواتار و دوبله بیش از نوازندگان صدای خود را—اما در پایان به سادگی به دنبال سیاه, بازیگرانی که می تواند انجام سرویس برداشت خود داستانی سیاهان. “اگر ما می تواند پیدا کردن بازیگران با مناسب صدای ما به آنها اجازه انجام” Gosden گفت: در سال 1948 ، این “آموس ‘n’ اندی” نشان می دهد تلویزیون بازیگران درخشان نوازندگان آلوین Childress تیم مور و Ernestine وید (reprising نقش خود را از رادیو) زد در زمان نخست برای دو فصل قبل از رفتن به پیوند برای کمی بیش از یک دهه است. مخاطبان دوست داشتم به خوبی نشان می دهد اما موفق به تکرار این موفقیت عظیم آن رادیو سلف ظاهرا قادر به ضبط تخیل آمریکایی به عنوان به طور کامل روی صفحه.

چهارشنبه گذشته دو سفید بازیگران اعلام کرد که آنها خواهد بود در نظر گرفتن مرخصی از شخصیت های متحرک آنها بوده است ابراز. برای اولین بار بود Jenny Slate که بازی breathy روشن چشم و خانم مباشر-Greenwald برای چهار فصل از انیمیشن کمدی “بزرگ است.” (فصل 4 هنوز منتشر نشده است.) در بیانیه ای که در Instagram, تخته توضیح داد که اگر چه او یک بار فکر کردم آن را “مجاز” به بازی خانم “از آنجا که مادر او یهودی و سفید”—به عنوان تخته سنگ خودش است—Missy “نیز سیاه و سفید” و “سیاه و سفید شخصیت در انیمیشن نشان می دهد باید توسط مردم سیاه و سفید.” بعد همان شب کریستن بل نوشته شده بیانیه ای از تیم پشت “پارک مرکزی” بیان کرد که بل را ترک او شخصیت مولی Tillerman دیگری متحرک دختر زن ازدواج. آن را بخوانید “کریستن همراه با کل تیم خلاق به رسمیت می شناسد که در این مصاحبه از شخصیت مولی است یک فرصت برای دریافت نمایندگی راست به بازیگران سیاه و سفید و یا مخلوط نژاد بازیگر و مولی صدایی که طنین انداز با تمام نکات دقیق وظریف و تجربیات این شخصیت به عنوان ما کشیده شده است.” این اطلاعیه ادامه داد: بدین ترتیب در طول هفته. Mike Henry سفید صدای بازیگر در “مرد خانواده” توییتی که “افراد از رنگ باید شخصیت های بازی از رنگ” خود را به پایان بیست و یک سال اجرا به عنوان صدای کلیولند پیتر گریفین بالا, صحبت کردن, سیاه, دوست, دوست که می خواهم الهام خود spinoff نشان می دهد. “سیمپسونها” در حال حاضر به خوبی در این موضوع بی ربط سفید, صدای, را, با توجه به بیانیه منتشر شده در روز جمعه “دیگر باید سفید بازیگران صدای غیر سفید شخصیت.”

انیمیشن آمریکا پر از مواد غذایی حساس و puttied ربات های انسان نما است که اغلب در نظر گرفته شده است معاف از کشور تعصبات—قابل فهم اگر راحت از بیش واقعی زندگی افسردگی. در واقع این یک نوع ساخته شده در سنگ مرمر و گل های نژادی و مذهبی. بسیار شبیه واریته و طنزهای و مرحله آمریکایی و صفحه نمایش حکم بزرگ کسب و کار از کارتون های پدید آمده از نمایشی سنت متقابل نژادی میل, همچنین شناخته شده به عنوان minstrelsy. اگر شما تا کنون فکر که چرا ما looniest ‘toons پوشیدن enormous دکمه و آستین ، دستکش برای دست, نگاهی به پستی کون uppity, سیاه, شیک پوش که لباس رسمی تنها در خدمت به تشدید uncouthness از شخصیت او. دانشمندان مانند Christopher P. لیمن نویسنده “رنگی کارتونی” و نیکلاس Sammond نویسنده “تولد یک صنعت” اشاره کرده اند که مربوط به خیاطی ارث بیش از لوازم آرایشی و بهداشتی: آداب و antics از کارتون همیشه با اقتباس از این خنیاگر مرحله حتی به عنوان خنیاگر خود را پژمرده به عنوان یک جزء اصلی از فرهنگ توده در قرن بیستم است. در والت دیزنی برای اولین بار صدای فیلم “کشتی بخار ویلی” یک نیا-مینی ماوس cranks دم گیتار-chomping بز که عمیق و بازتولید محبوب خنیاگر لحن “ترکیه و نی” در حالی که میکی shuffles همراه است. اما در حالی که اوایل کارتون تا به حال یک میل شدید برای مناظر و صداها را از سیاه و سفید لباس مبدل در امدن, همراه با به طور سنتی سیاه و فرم موسیقی سیاه و صدای عقب مانده. “از آنجا که انیماتورها تلاش برای رسم و حرکت یک شکل دهان با دقت unintelligibly تلفظ ‘Negro گویش’ شده اند به خصوص توانمند چالش به آنها” لیمن می نویسد. انیماتورها می گرفتن البته به عنوان jive-صحبت کردن در قتل جیم کلاغ در دیزنی “دامبو” از سال 1941 می توانید تصدیق. اما اکثر کارتون ها بود و هنوز کمی از jive-صحبت کردن به آنها—یک ویژگی کلی خود را unruliness, yoked به کلیشه های از Negro.

همه از این است که گریه به دور از هر نوع سرمایه گذاری واقعی در مردم سیاه و سفید در سیاه و سفید هنر و هنرمندان و استعداد ، گفتگو در مورد نمایندگی در انیمیشن تمایل به تمرکز بر نابرابری جنسیتی تحصیل محتوای داستان های نقش اول زن (که عمدتا سفید) و با توجه به حضور اندک زنان (نیز عمدتا سفید) در کارگردان و یا در غیر این صورت قابل توجهی خلاق نقش. بحث از نژاد و قومیت در ضمن معمولا دغدغه با چند شخصیت از رنگ که قابل مشاهده هستند—شکایت مثلا که دیزنی یکی از سیاه شاهزاده صرف بیشتر از خود فیلم به عنوان یک قورباغه. (من یادآوری شد چگونه کم عمق استخر از انسان سیاه و سفید شخصیت های است که به تازگی زمانی که من در تلاش برای پیدا کردن من کارتون doppelgänger به شرکت در “کارتون من” الگوی رفتاری گردش در توییتر.) در حال حاضر بیشتر از نظر مالی مخاطره آمیز نسبت به اقدام زنده تلویزیونی و فیلم, انیمیشن, صنعت شده است و بیشتر لیبرال در مورد مصاحبه سفید بازیگران به بازی شخصیت های سیاه تر از آن شده است در مورد استخدام, سیاه, بازیگران به بازی هر کسی در همه. این گفتن که بخش زیادی از شناخته شده سیاه و صدای بازیگران—Regina King, James Earl Jones, Keith David—تاسیس مشاغل در جای دیگر قبل از ورود به غرفه صدا.

این حماقت خواهد بود اگر به درخواست آن دسته از خالق و خلقت—کاریکاتوریست ها و نویسندگان و شخصیت های تراز منظمی است. کری در تابستان سیاه و صدای بازیگر که تسلط در زمینه رقبا که از Mel Blanc خوشحال است به عنوان یک چالاک اسطوخودوس نوعی سگ پشمالوی باهوش و کوچک-toons tot یک نوجوان قلدر و یک Atlantean شاهزاده خانم به علاوه حداقل یک صد بیشتر شخصیت های سیاه و برخی نه. چنین است قدرت یک صدا است که به نظر می رسد از هیچ جا—آن را می تواند تبدیل به هر چیزی. Phil LaMarr ممکن است صدای برانگیزی جامائیکا شخصیت در “فوتوراما” اما او نیز سامورایی جک و پژمردگی شخصی من, مورد علاقه, پا بلند آژیر قرمز دوست خیالی که نقش بسکتبال—یک شخصیت است که سیاه و سفید نیست بلکه کاملا سیاه و سفید است. بازبینی خود را به یاد ماندنی نقش در مصاحبه با Vanity Fair, LaMarr صحبت در مورد گذشت بیش از نقش Aqualad, یک عجیب و غریب, سیاه, قهرمان در کارتون شبکه “عدالت جوان” اما در حال ارائه نقش آکوامن در این سری به جای. “من هستم, مانند, آه, من به سیاه و سفید Aquaman. نوچ, نوچ, منظم, Aquaman.”

این ایده از یک “سیاه صدای” روی حیله و تزویر است به هر حال. مشخص گویش به طوری که اغلب متکی به عنوان یک جایگزین واقعی برای شخصیت سرزنش شده است و تعمیرشده دوباره و دوباره توسط سیاه نویسندگان در آمریکا ادبی کانن. ریچارد رایت صحبت کردن خارج از نوبت در یک بررسی از زورا نیل Liquid را “چشمان خود را به تماشای خدا” بود scandalized که “دست Liquid” خواهد “به طور داوطلبانه” نوشتن گفت و گو یادآور در ارزیابی “the minstrel روش.” در بررسی “ویژگی های Negro بیان” با این حال Liquid سرزنش ایده پایدار کلیشه ای سیاه بومی. “اگر ما به این باور اکثر نویسندگان Negro گویش و چوب پنبه سوخته هنرمندان Negro سخنرانی یک چیز عجیب و غریب,” او می نویسد. “خوشبختانه ما همین که به باور آنها.” جورج Schuyler که رفت و پا به پا با Langston Hughes در سوال از سیاه شدن هنر سنت رد سیاه گفتار آشکار در رمان خود “سیاه و نه بیشتر” است که در آن مردم سیاه و سفید مخلوط به جامعه با کمک یک مسابقه-تغییر روش. در رمان معاصر “Erasure” توسط Percival اورت یک نویسنده با کمی ایمان نژاد به عنوان فرهنگ یک حمله گسترده محاصره توسط سند چشم انداز از “پسر بومی و رنگ بنفش و آموس و اندی” و hurls تا یک رمان نوشته شده در چشم گویش که میشود او را به جریان اصلی به رسمیت شناختن.

در ضمن در زندگی واقعی و یا چیزی شبیه به آن, پاپ, فرهنگی-مشاهیر از Billie Eilish به Awkwafina را به خود جلب مصر با شک و تردید خود را در “blaccents” و یا قرار دادن در صدای یک نقد که بیفتد ناشیانه با دیگر معمولا شنیده می شود خودداری کنند: که مردم سیاه و سفید و سیاه و صداها نیست “یکپارچه” در ایدئولوژیک و فرهنگی و یا زبانی از نظر. اما این تصور که “Aframerican صرفا یک lampblacked آنگلو-ساکسون” را به عنوان Schuyler قرار می دهد و آن را غیر قابل تشخیص در هنر و یا زبان از ما نزدیکترین سفید پوستان است که قانع به عنوان آن را تحریک آمیز. حتی اگر ما ایده از یک “سیاه صدا” باید برای ثبت نام به عنوان هر چیزی و یا پایدار ضروری است تشخیص درباره صدای ما تماس بگیرید سیاه به خصوص زمانی که مردم با استفاده از آنها سیاه و سفید خود را. در آن صورت چه چیزی را درک نمی, سیاه, صدای, اما می خواهید یک. شاید که صدای سیاه صدا: صدای خواهید.

استودیو باید قرارداد بیشتر مردم سیاه و سفید—و یا به جای وقف بیشتر سیاه و استعداد. این چیزی است که به معنای زمانی که مردم در انیمیشن و جاهای دیگر برای بیشتر black voices. اما بخیه بصری به سونیک و شخصیت های متحرک به استعداد پشت سر آنها محدودیت انیمیشن قدرت به فراتر از مرزهای گوشت. “من در اوایل زندگی حرفه ای و سفید مدیران را بخواهید من به عنوان خوانده شده ‘blacker,’ که من می خواهم پاسخ, ‘آیا شما تا به حال درخواست یک بازیگر به آن را ‘سفیدتر’?” صدای بازیگر Dave Fennoy گفته معاون در سال 2016. درخواست برای شخصیت های سیاه به ابراز شده توسط سیاه و سفید بازیگران و شخصیت های سیاه به blacker صداها به طور یکسان بیشتر از نه—یکی می تواند استدلال می کنند که آموس و اندی شد بهتر minstrels هنگامی که تجسم های سیاه و سفید بازیگران از زمانی که اعلام شده توسط دو مرد سفید. در پایان همچنین به معنی اظهارات تخته سنگ و بل و دیگران مانند بسیاری از, در این زمان, پاسخ به تماس برای عدالت با وعده به blacken تا بورژوایی محل های کار است. هر فرصتی وجود دارد که در انجام آنها به سادگی کمک به ایجاد یک مجموعه جدید از نژادی از نظر gird چه سیاه است و آنچه در آن نیست.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر