این #MeToo موردی که تقسیم سقط جنین-جنبش حقوق

در 92 درجه صبح در ماه سپتامبر سه درمانگاه اسکورت جمع آوری شده در این ناچیز سایه ای از یک درخت در خارج از آلاباما مرکز زنان برای باروری جایگزین. آنها می رسند در اینجا در 8:30 صبح در نقطه به طور منظم به عنوان clock-چکش بر روی سه روز در هفته هانتسویل درمانگاه باز است به انجام سقط جنین. زنان و دختران وارد لباس پوشیدن برای راحتی در sweatpants و اسلاید حمل بالش از خانه و یا نگه داشتن دست یک شریک یا دوست. این اسکورت در ضمن پوشیدن رنگ روشن جلیقه و خوب بکار بردن لوله چتر به بلوک های دریافتی بیماران از دید اگر نه صدا از گروه دیگر است که می آید در اینجا مانند ساعت: معترضان.

برای شنیدن دیگر از ویژگی های داستان, دریافت Audm برنامه آیفون.

گاهی اوقات وجود دارد به عنوان بسیاری به عنوان ده. این روز وجود دارد و چهار: یک زن و سه مرد تمام سفید. چهار صدا نمی خواهم که بسیاری از تا زمانی که شما downwind از آنها دیوانه وار hollering: مامان, don’t kill me! شما در حال مجازات خود را سیاه و سفید عزیزم! آنها rip بازوها و پاهای خود را خاموش! آنها رنج می برند! آنها شکنجه آنها را!

اما اسکورت ساخته شده از استرن ، جوزی با کوتاه برف سفید و موی دم اسبی و تی شرت مزین با دکمه های (بی باک بی عیب و نقص فمینیستی سقط جنین طبیعی است) نمی پرداخت برای دفاع از او به عنوان آن را قرار می دهد “این بیماران این پزشکان این کارکنان است.” با این وجود که او کار است. در میان کسانی که جوزی سوگند به محافظت از ویلی پارکر ob-مامایی است که در اینجا مشغول به کار برای چند سال گذشته و تا همین اواخر بود که یک قهرمان از باروری-جنبش حقوق.

در پاییز گذشته در حالی که تلاش برای دفاع از پارکر—نه در این پارکینگ اما در هیچ-کمتر-تفرقه حیات وحش Facebook تابلوهای پیام—جوزی رو کشیده به اختلاف است که متزلزل باروری-جنبش حقوق از آن روی می رسد به آن داوطلبان مردمی. یکی از جوزی همکار اسکورت شد به نام “زباله” و پس از او صحبت کرد تا برای پارکر; دیگران گفته شد که آنها سزاوار نیست به اسکورت. مردم پرتاب توهین شد نه طرفدار lifers اما همکار سقط جنین-حقوق سربازان: چگونه جرات جوزی—چگونه جرات هر کسی—باور نمی Candice?

در 25 مارس سال 2019 در فعال Candice راسل نوشته شده 3,300-word مقاله در وب سایت رسانه با عنوان “به همه زنان که نام من نمی دانم در مورد درد ما سهم اسرار ما را حفظ و سکوت است که نباید خواسته شده.” در نثر است که با چرخش گیج کننده و در حال حرکت راسل نوشت که پس از یک سال و نیم از پیام کوتاه گاه به گاه و یک تعداد انگشت شماری از چهره-به-چهره meetups او و پارکر ملاقات کرده بود برای شام در دالاس در اکتبر 2016. او مست کردم در حالی که او کشف کرد partway از طریق شب گیر به تونیک آب و آهک. سپس آنها رفت و برگشت به اتاق هتل خود را که در آن او ادامه داد: به نوشیدن و آنها رابطه جنسی داشته است.

راسل نوشتن نیست که او می گفت پارکر او نمی خواهید به خواب با او, اما او به شدت ضمنی که ازطریق “چهار martinis و کل یک بطری از شراب” او inebriated فراتر از هر عملی توانایی به رضایت. و در یک جارو اتهام است که توسعه یافته به مراتب فراتر از آنچه اتفاق افتاده بود بین دو نفر از آنها که در اتاق هتل او به نام او را “درنده.” او می خواهم به تدریج آموخته او نوشت که راه او می خواهم درمان او بخشی از یک الگوی. شایعات در مورد رفتار خود swirled در “زمزمه [که] تبدیل شده بود تا با صدای بلند آنها بیشتر شبیه فریاد”—و unnamed رهبران جنبش بودند امتناع او را در معرض.

راسل گزارش نشده پارکر به پلیس و بر خلاف گفتن, موارد Matt Lauer در NBC یا حتی Al Franken در سنا محل کار بررسی شد و هرگز در جدول: فعال و دکتر عمل در همان حوزه, اما آنها نبودند همکاران. به جای مورد راسل در مقابل پارکر شده است مبارزه کردن تا حد زیادی در تابلوهای پیام و در بسته-درب مکالمات درون منزوی پرشوری عرصه سقط جنین را در میان مردم بیشتر زنان, برای آنها باعث از بدن استقلال شد یک تماس قبل از طلوع #MeToo جنبش است. در عین حال شاخکهای خود کشش بسیار بیشتر آوردن به نسل و به حد نژادی بخش در ما به سرعت در حال تغییر دیدگاه در تجاوز جنسی—انواع پرسش ها و شک و تردید است که به طور معمول بیان شده فقط در خصوصی. چگونه الکل رقم به مجرمیت? آنچه به منزله مناسب رفتار جنسی هنگامی که یک فرد دارای قدرت بیشتری نسبت به دیگر ؟ و شاید مهم ترین, چگونه مطلق است و وظیفه به این باور زنان—پاره ای از #MeToo?

که حماسه Candice راسل و ویلی پارکر در سقط جنین-حقوق جهانی افزایش مییابد مخاطرات و نه فقط برای دو نفر از آنها. هر چه زودتر به جای بعد, یکی از سیل اخیر دولت قانون منع سقط جنین پس از شش هفته بارداری ممکن است آن در نظر گرفته شده نتیجه: تحریک حکم راست متمایل دیوان عالی کشور است که می تواند بیشتر ساییده شدن اگر نه از بین بردن حقوق مندرج در Roe v. Wade. در باروری-جنبش عدالت صحبت از یک پستکوچک , امریکا, است , اگر , اما زمانی کهبرنامه ریزی خوبی در راه چگونه برای کمک به زنان در کشورهای دریافت سقط جنین هنگامی که روش های دیگر فدرال محافظت می شود. در واقع تنها با یک کلینیک سقط جنین در هر دولت در شش متحده, شما می توانید استدلال می کنند که بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر زندگی در یک پست-Roe واقعیت است. که باعث می شود راسل اتهام علیه پارکر بالقوه chink در زره خود جنبش است که می تواند به عنوان یک فعال قرار داده و آن را “reify روایت است که” abortionists سوء استفاده از زنان به سادگی با ارائه سقط جنین.”

این فقط یک نظریه است. سه روز پس از راسل مقاله منتشر شد, زندگی دینامیک تگزاس گروه شناخته شده برای ارسال “جاسوسان برای زندگی” به کلینیک سقط جنین به سعی کنید به حفاری تا اطلاعاتی که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به آنها نزدیک پایین reveled در اتهامات علیه پارکر ادعا در توییتر که آن را به حال اثبات این که “هزاران نفر از زنان شده است تجاوز جنسی و یا تجاوز جنسی توسط abortionists. برخی از abortionists که ما مستند هنوز در حال کار!”

اخیرا گلوریا, خاکستری, صاحب, Tuscaloosa, آلاباما, کلینیک پارکر که در آن مشغول به کار در پاییز گذشته به من گفت که یکی از منظم معترضان را آغاز کرده بود ساخت این اتهام بی اساس است که او با استفاده از یک “جنسی بوسیله” که می خواهم “نوازش بیماران است.”

ویلی پارکر و Candice راسل در ملاقات 2015 در هارتفورد کانکتیکات, فرودگاه پس از حضور سالانه آزادی های مدنی و سیاست عمومی کنفرانس. این طاس پس از 52 سال پارکر که می پوشد دور قاب عینک و یک نقره حلقه در یک گوش شده بود یک سخنران برجسته. لاتین راسل بود در سن 32, “بورس تحصیلی بچه” را به عنوان او به شوخی آن را قرار می دهد—یک نویسنده مستقل و نوپای فعال مجاز به شرکت در به صورت رایگان. به عنوان او به یاد می آورد او را در دروازه شده plunked کردن کیسه های خود را و به طور تصادفی پارکر. به عنوان دو گفتگو و دیگر شرکت کنندگان در کنفرانس نگهداری وقفه برای گرفتن عکس های سلفی با او.

این امر می تواند سخت به غلو پارکر برجسته در باروری-جنبش حقوق در زمان. او در آن قابل رویت ترین مرد نشانده—در واقع آن یکی تنها. یک سیاه عابدانه مسیحی ob-gyn متولد و بزرگ شده در بیرمنگام آلاباما پارکر صرف نیمه اول کار خود را به دلیل خودداری از انجام سقط جنین. سپس در سال 2003 در سن 41 او آنچه که او به عنوان یک توصیف “آمده-به-عیسی حاضر است.” او اساسا معکوس البته تبدیل شدن به نه فقط یک سقط جنین ارائه دهنده شما ممکن است می گویند از سقط جنین ارائه دهنده: سفر دکتر—اجتناب از جلیقه های ضد گلوله مورد علاقه برخی در معرض خطر حرفه ای—zigzags در سراسر جنوبی رسیدگی به بیماران بسیاری از آنها زنان فقیر از رنگ در درمانگاه در آلاباما و می سی سی پی.

که تنها بخشی از آن است. پارکر ارسال شده خود را در جنبش خط مقدم با همان غیرت که با او تا به حال یک بار دست, مذهبی, جزوات به عنوان یک دوباره متولد نوجوان واعظ. در یک رویداد پس از دیگری او بازیگران سقط جنین به عنوان یک اخلاقی ضروری است که تضمین می کند یک انسان منجر به زندگی او می خواهد به زندگی می کنند. این پیام refashioned بحث برانگیز ترین روش پزشکی از زمان ما به عنوان مسیحی چیز برای انجام—داد و سقط جنین-حقوق جامعه در زبان آن را بشدت مورد نیاز است. سقط جنین سرایان’ سازمان فریاد خود را سقط فروش تی شرت تحمل پارکر ، رمان نویس Jodi Picoult مدل سازی یک شخصیت او. در سال 2017, پارکر خواهد نشر خود کتاب خاطرات به نام کار زندگی: یک استدلال اخلاقی برای انتخاب.

یکی از دلایل پارکر آنقدر محبوب است که او هرگز عمل برتر است. والا به عنوان او شد او هرگز از دست رفته خود را آسان سر یا اشتها خود را برای گفتگو و حتی در روش اتاق او شناخته شده برای نگه داشتن یک جریان ثابت از آرامش بحث کوچک. آن روز در هارتفورد او ارائه شده برای نجات راسل یک صندلی در هواپیما—او در شبانه روزی گروه A; او در C—که غیر معمول نیست. آن بود پارکر بودن پارکر. اما به راسل آن را یک معامله بزرگ است. در هواپیما با او به اشتراک گذاشته یک داستان او نوشته بودم برای HuffPost; او در مقایسه با آن به کار جیمز بالدوین. (او تا به حال به گوگل نام در هواپیما حمام.) پارکر به او گفت که او در خاطرات خود—شاید او می تواند او را برخی از فصل به عنوان خوانده شده ؟ زمانی که ملاقات ما در تاسکالوسا هتل اتاق کنفرانس در ماه سپتامبر حدود شش ماه پس از ارسال مقاله خود را, راسل relived هیجان درخواست: در اینجا بود که “گلوریا استاینم جنبش و او می خواهد به نوشتن میکنید ؟” او به یاد می آورد تفکر است. “این عالی است.”

راسل خود آمده-به-عیسی لحظه—هر چند او هرگز در توصیف آن را به عنوان چنین رخ داده بود یک زن و شوهر از سال پیش از آن و پس از او به پایان رسید bartending تغییر در یک محل او را “Ye Olde ایرلندی مزاحم.” هنگامی که او را به ماشین خود را و تبدیل در رادیو, اخبار, همه چیز در مورد تگزاس قانون بعدها به عنوان شناخته شده H. B. 2 که پیشنهاد ممنوعیت سقط جنین پس از 20 هفته در میان محدودیت های دیگر. این بود 2013. سناتور وندی دیویس شد و به زودی برای تبدیل شدن به معروف filibustering این لایحه در صورتی Mizunos. نشستن در ماشین گوش دادن راسل فکر “آنها در حال صحبت کردن در مورد سقط جنین مانند این چیز وحشتناک. آنها نمی دانند چه آنها در حال صحبت کردن در مورد.”

او سوار مستقیما به Austin, 200 مایلی جنوب تغییر به یک لباس بود که در تنه و راهپیمایی به کاپیتول ساختمان مدور که در آن او منتظر در صف برای ساعت به شهادت در مورد سقط جنین قبل از دولت سنا. راسل تا به حال بدست باردار پس از آشنایی او پس از آن-برای تنها یک ماه و نیم و در 21 تا به حال سقط جنین بدون پشیمانی—او views روش به عنوان کلیدی برای آینده خود و آزادی شخصی. ساخت داستان خود را قوی تر راسل است چه ضد سقط جنین فعالان تماس بگیرید “سقط جنین بازمانده است.” زمانی که مادر او بود 14 و در مورد چه بوده است او سوم سقط جنین او در آخرین لحظه تصمیم گرفت برای حفظ نوزاد خود Candice. راسل روایت بدبختانه pro-life فرض که هیچ کس که می خواهم تقریبا شده سقط همیشه خاتمه خود بارداری است.

در نهایت گفتن این داستان—که از او سقط دوم است که او در سن 30—تبدیل به یک نوع از کار برای راسل. به عنوان یک عضو از این گروه حمایت ما شهادت (یک بازوی شبکه ملی سقط جنین بودجه) او حساب خود را با خبرنگاران در The New York Times, The Guardianو سی ان ان.

اما در سال 2015 زمانی که او ملاقات پارکر راسل بود و هنوز هم به دنبال یک راه به جنبش داوطلبانه در محلی تگزاس سازمان بدون به دست آوردن مقدار کشش او به من گفت. فر را در یک صندلی راسل نگاه به طرز چشمگیری متفاوت از چشم روشن با نشاط در Facebook عکس های گرفته شده در آن. به نظر می رسید او عمیقا خسته با دایره های سیاه زیر چشم او بود و او به طرز محسوسی سنگین تر: راسل تا به حال معده-بای پس جراحی در سال 2009 ریختن تقریبا 180 پوند برای تبدیل شدن به در پا 5 2 یک خرده اندازه 4. اما از آنجا که شب با پارکر او گفت: او می خواهم به دست آورد برخی از 80 پوند است که او نسبت داده شده عمدتا به الکل است. هنوز هم برخی خوابگاه-اتاق girlishness باقی مانده و با رنده سیاه ناخن و لباس سیاه و سفید گل; چشمک می زند از شوخ طبعی و جاذبه ساخته شده آن را آسان به تصور خنده دار “خشن و بی ادب” زن پارکر می گوید: او در ابتدا مفتون.

پس از آن پرواز هم گفت: راسل پارکر شد “بسیار نزدیک و دوست شخصی” با تشکر به یک باند بر اساس به اشتراک گذاشته ترومای دوران کودکی. به عنوان او در خاطرات خود پارکر و پنج خواهر و برادر بزرگ شده در مواد غذایی. مادر خود را دو بار در بیمارستان بستری و پس از روانی می شکند و در نهایت تشخیص داده شد با افسردگی شیدایی.

راسل مادر خود شد و مدتی کارگر جنسی و معتاد به مت و هروئین ، زمان راسل بود preteen او رها شده بود به زندگی با ناپدری و دو نیمه خواهر و برادر. اما در طول مختصری ظهور او مادر خود را فروخته 12 ساله دختر برای رابطه جنسی—یکی از متعدد بروز سوء استفاده جنسی در دوران کودکی او راسل می گوید.

راسل خودش مبارزه با بیماری روانی او به من گفت و در ماه های منتهی به اکتبر 2016 هم با پارکر او شده است می خواهم مبتلا به PTSD شدید به علت ترومای دوران کودکی. او می خواهم به دنبال به جلو به confiding در پارکر در این مورد در شام آن شب در واقع. در تعداد انگشت شماری از موارد زمانی که آنها می خواهم در فرد ملاقات کرد دو تا به حال ساعت-مکالمات طولانی, او گفت:, که در آن او گفت: “چیزهایی که من تا به حال حتی گفت من [سابق] ،

گوش دادن به پارکر توصیف رابطه اش با راسل مانند گوش دادن به یک رکورد در بازی عقب: کاملا متفاوت صدا بیرون می آید. در 5 فوت و 11 پارکر است که هر بشکه-chested و جسمی تحمیل یک حضور است که جبران امضای خود را مجموعه ای از استادی تعظیم روابط و ascots. اما روز ملاقات ما در منهتن, کافه پیاده رو, شهر بود سوزان و او در یک ترد دکمه-بدون کراوات. به عنوان او صحبت کردیم در بلوک بدون وقفه سخنرانی او غالبا حذف عینک خود را به mop پیشانی خود را.

چه پارکر گفت که او می دانست که در مورد راسل, شما می توانند یاد بگیرند در یک حزب کوکتل: او از سیاتل, ازدواج کرده بود, حال خوانده, او هنوز هم در تماس با. مکالمات خود را, او گفت:, پوشش, موسیقی, Seattle Seahawks خود فعالیت راسل مشاغل مختلف—بیش از زمان او منصوب شد به هیئت trevor trust Pro-انتخاب تگزاس و استخدام به عنوان دستیار اجرایی توسط شبکه ملی سقط جنین بودجه. او “کاملا” هرگز باز کرد تا به او در مورد دوران کودکی او تروما یا روانی-مشکلات سلامتی او گفت:. اگر او تا به حال صحبت در مورد خود او به احتمال زیاد می توانست به اشتراک گذاشته شده در مورد خود او افزود: “اما ما نیست که این نوع از تسلط.” تعاملات خود شد “بیش از حد متناقض برای من برای تبدیل شدن به محرم نزدیک به او” و او گفت که او هرگز نمی خواست او را به خواندن کتاب خود-در-حال پیشرفت است.

پارکر ازدواج کردم و برای اولین بار در ماه اوت سال 2018 هفت ماه قبل از راسل ارسال شده داستان خود را به 54 ساله پرواز همراه با او در حال حاضر زندگی در Charlotte, North Carolina. اما تا آن زمان او شده است می خواهم یک شی در حال حرکت همیشه در جاده ها برای حمایت خود را و یا سقط جنین کار پیدا کردن اتصال که در آن او می تواند مردم او چنگ زدن نیش با زمانی که او اتفاق افتاد به زمین در شهر خود. در ذهن خود تنها چیزی که متفاوت راسل از دوستان کسانی که این واقعیت است که در یک مناسبت آنها می خواهم رابطه جنسی داشته است.

هر دو پارکر و راسل خاطراتی از شب اکتبر 8, 2016 در حال تکه تکه—او او می گوید: به دلیل الکل; خود او می گوید: به دلیل erasure از زمان. آنها معتقدند در این: آنها تا به حال صرف شام در یک کاخون رستوران در دالاس که در آن او می خواهم برای یک کنفرانس قبل از رفتن به پشت بام نوار به نام شادترین ساعت. حدود نیمه شب آنها بازگشت به هتل خود را و رابطه جنسی داشته است.

پارکر نسخه از داستان لولا در یک لحظه—شاید در نوار او را خاص—که راسل به او نگاه کرد و گفت: چیزی در امتداد خطوط از “وجود دارد و این غیر قابل انکار شیمی بین ما. این متقابل است. چه می خواهیم در مورد آن انجام?” این کار او را شگفت زده کرد, او گفت:. او می خواهم در بر داشت راسل جذاب, اما آنها تا به حال به نظر می رسید به مقصد برای هر چیزی بیشتر از دوستی است. هنوز به این لحظه نه فقط از رضایت اما از شروع: او ساخته شده برای اولین بار حرکت می کند.

در تاسکالوسا،, زمانی که من مکرر این بخش از پارکر داستان به راسل او عملا بیش از دو برابر در درد. “این که چگونه من بحث” او گفت:, تف کردن کلمات. و حتی اگر او تا به حال به او را—که او را به یاد داشته باشید انجام—او گفت که او مست بود به اندازه کافی است که هر نشانه ای از رضایت بود و بی ربط. “من اهمیتی نمی دهند اگر من گفت:” اجازه دهید به در حمام.’ “

در برخی از راه, راسل و پارکر دیدگاه های ضد و نقیضی از شب همه جوش پایین به این. راسل گفت: پارکر نمی تواند از دست رفته است که او پوشاندند: او نوشید چند martinis در شام حداقل یک مطلب در نوار و یک بطری شراب در اتاق هتل خود را و او خودش را “دست و پا چلفتی” هنگامی که او می نوشد. “من نوسان زیادی سقوط زیادی است. من لکه دار کردن. اگر من brownout مست—مست من نمی یاد—من درهم و برهم در آن نقطه است.”

اما پارکر یک عمر طرفدار منع استعمال مشروبات الکلی, گفت که او به حساب نمی راسل نوشیدنی هرگز شاهد یک بطری شراب در اتاق خود و هیچوقت شاهد راسل به عنوان او توضیح می دهد. از بین بردن عینک خود را به مالش چشم خود را, او به یاد می آورد وضعیت او با استفاده از یک پزشک اصطلاح: “هیچ تهمت بدون نامنسجم افکار هیچ حرکتی-اختلال عملکرد.” تا زمانی که میان پست راسل نشده بود او داده اگاهی که او فکر خود را شب با هم بود و هر چیزی غیر از رضایت طرفین گفت و در ادامه به متن به صورت دوره ای. در برخی از نقطه راسل باید “تصمیم به احساس نوعی دیگر از راه در مورد” جنسیت او می خواهم به توافق و بنابراین reframed آن را به عنوان یک “استثماری کاباره چیز” — این نوع از چیزی که “هیچ کس را زیر سؤال می شود.”

با حداقل بخشی از این تحلیل راسل خواهد موافقم: او ذهن خود را تغییر دهید. برای مدت زمان طولانی او در توضیح این برخورد به خودش و دیگران به عنوان “مشکل ساز است.” اما بیشتر او در مورد آن بیشتر است که ایده شروع به شکستن از هم جدا و دوباره به شکل های مختلف. اگر زن دیگری گفته بود راسل که او بدست می خواهم “brownout” مست بود و جنسیت او می گوید: “می خواهم به آن را خواستار ‘مشکل’? من می خواهم آن را تجاوز.”

women holding signs
معترضان در خارج از دیوان عالی کشور در آستانه کل سلامت زن v. Hellerstedt شفاهی در ماه مارس 2016. مورد چالش کشیده تگزاس قانون است که تنظیم سقط جنین-ارائه امکانات. (سحر پورتر)

روز بعد از راسل مارس 25 نامه پارکر در زمان متوسط برای ارسال یک نقطه به نقطه عمل متقابل از اتهامات را نگه داشتن او را از بودن به سرعت ناپدید شد از این جنبش است. در 26th او پا را تحت فشار از سمت خود به عنوان رئیس هیئت مدیره و پزشکان و بهداشت باروری. او می گوید: او disinvited از چهار آینده علمی ایران و از دست داد صندلی خود را در تابلوهای مذهبی ائتلاف برای انتخاب باروری و سقط جنین دسترسی به جلو (که قبلا بانوی قطعات Justice League) یک سازمان رهبری کمدین و فعال Lizz Winstead که تا آن زمان شده بود یکی از نزدیک ترین متحدان. شبکه ملی از سقط جنین بودجه اعلام همبستگی با شاکیان و گفت: آن را در حال حاضر شده است در روند حذف پارکر نام از یکی از آن دو ملی بودجه. Trevor trust Pro-انتخاب رئیس جمهور امریکا Ilyse Hogue شاید قدرتمند ترین سقط جنین-حقوق رهبر در این کشور پس از Cecile ریچاردز استعفا داد و در سال 2018 از پست بالا در برنامه ریزی والدین در توئیتر خود نوشت: “ما #believesurvivors و ما معتقدیم Candice راسل. تجاوز جنسی رخ می دهد در جنبش فضاهای و ما باید تحمل آن است.”

شدید مربوط به حوزه های است که در اطراف راسل خواستار بدون اثبات. هیچ لازم بود. او یکی از خود را به وضوح دیوید به پارکر جالوت مسن تر غنی تر و قوی تر مرد—جنبش “راک استار” 20 سال ارشد خود را. به این سرسخت فوری حامیان این تفکر این بود: چرا هر کسی انجام آنچه او انجام داد—نشان می دهد یک تجربه تحقیر آمیز از جمله خود سخت آشامیدنی و خطر طرد از سقط جنین-حقوق جامعه برای tarring آن MVP—مگر اینکه آن را درست است ؟ چه می تواند او احتمالا باید برای به دست آوردن با دروغ گفتن در مورد چنین چیزی ؟

“است که به معنای واقعی کلمه یک گزینه از آخرین راه حل می گوید:” آماندا ریس بنیانگذار و مدیر اجرایی آلاباما Yellowhammer صندوق باروری-عدالت سازمان کمک می کند که پرداخت هزینه برای سقط جنین در این ایالت است. پس از خواندن راسل متوسط پست ریس نوشت: به راسل—که او هرگز ملاقات کرد—می گویند من معتقدم شما. در سال های اخیر ریس به من گفت: گروه هایی مانند والدین و trevor trust باید تکیه سخت در هشتگهای مانند #trustwomen معنی است که ما باید اعتماد زنان را به خود تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به خاتمه بارداری است. “اگر من نمی گسترش است که [همان اعتماد] به بازماندگان” ریس گفت: “پس من که هستم؟”

آن را به عنوان اتفاق می افتد ریس اعتقاد رهبری به یکی از بعید تاب طرح در این داستان است. در ماه ژوئن ریس ارائه راسل یک کار به عنوان معاون مدیر Yellowhammer که عملا یک شبه رفته بود از یک بند کفش عملیات به یک نیروی محسوب می شود. پس از آلاباما منتقل ترین کشور محدود ممنوعیت سقط جنین در این گروه بانک تعادل پریدم از 5000 دلار به بیش از $2 میلیون نفر تنها در دو ماه شده توسط فعالیت آنلاین از مشاهیر مانند ریحانا ریس ویترسپون.

برای راسل این کار به معنای حرکت به تاسکالوسا به کار برای یک سازمان که ماموریت اصلی بودجه سقط جنین در آلاباما—از جمله کسانی که پارکر انجام می دهد. اما او مصمم بود: این یک فرصت برای انجام کار مهم در یک سطح او می خواهم تنها از خواب. و حامیان او تا به حال او را به عقب; تمام تابستان آتش راسل روشن شده بود ادامه داد: به خشم آنلاین و با افزایش سولفات. چرا پارکر “یک سریال متجاوز” حتی مجاز به انجام سقط جنین کنه ؟ یکی از فعالان خواسته در Facebook صفحه به نام #IbelieveCandice. “من احساس نمی امن خود را تحت مراقبت است.”

برای تمام علم در موضوع حق زن برای انتخاب پارکر نیست استادانه در بیان تاثیر عاطفی خود را تبعید و یا از چنین طعن. او با استفاده از عبارات مانند عمیق ناامیدی و لحظات درد. اما او یک بار ارائه شده piercingly که راه راسل نوشته بود در رسانه دست خود او ساخته شده بود او را صدا “حیوانی” مانند کلیشه ای جنسی مرد سیاه و سفید.

در حالی که پارکر می گوید او ترجیح میدهد به ساکن نه در نژادی ابعاد این داستان یک مرد سیاه متهم به جنایت و محکوم با توسل—یکی از دوستان نزدیک خود اجتماعی-عدالت مدافع Wyndi اندرسون معتقد است که در برخی از سطح او بوده است steeling خود را در برابر این احتمال است. “اگر شما بزرگ شده در جنوب این چیزی است که ما فکر می کنم سیاه و سفید مردان—تجاوز به زنان می گوید:” اندرسون که سفید است و مطرح شد در کارولینای جنوبی است. “به عنوان یک مرد سیاه و سفید است که با قرار دادن دست خود را در و در زنان [دیگر] زنان او شده است انتظار برای این لعنتی چیزی که این اتهام از آنجا به بعد او شروع به انجام این کار است.”

چند که علنا موضوع را با راسل انصراف از پارکر بودند lambasted برای قربانی-سرزنش و یا نوشته شده به عنوان “تجاوز به عنف مدافعان بود.” مستند-فیلم ساز سحر پورتر که صرف سه سال در پارکر مدار در حالی که تیراندازی او 2016 فیلم به دام افتادهدر مورد کاهش تعداد کلینیک سقط جنین در ایالات جنوبی uncorked او خشم در توییتر: “آنچه که من از دست داد ؟ شما می نوشید 4 martinis و یک بطری شراب خود را. آیا او شما را مجبور به انجام این کار ؟ شما با او همبستر و شما آن را پشیمانی? که باعث می شود او را یک درنده؟” مالوری مک مستر یکی از راسل همکار سقط جنین گوهای اخراج برگشت: “سپیده بعدی خود را مستند باید خود را دنبال خروج ناگهانی از جنبش پس از نشان دادن همه ما است که شما نمی ارزش به اشتراک گذاری.”

این تصور که یک زن که نوشیدنی های بیش از حد است و در همه مسئول ناخواسته جنسی تبدیل شده است و بدنساز در سال های اخیر—طبعا به دلیل آن خطرات بازگشایی یک پنجره اجازه می دهد در خزنده سوء ظن است که زنان در برخی از راه به سرزنش زمانی که آنها در حال ضرب و شتم. اما در واقعیت همه چیز کثیف. در متوسط پست راسل خودش نوشت: “اگر من تا به حال انجام داده درست سمت چپ در زمان مناسب متوقف شد و پس از دو نوشیدنی مانند من باید هیچ یک از این هرگز اتفاق افتاده است.” زمان ملاقات ما شش ماه بعد او عاری از هر گونه ابهام. این واقعیت است که پارکر هوشیار بود که برجسته در تفکر او. اگر آنها می خواهم هر دو مست شده جنسی شده اند “نه بزرگ اما نه درنده” در راسل را برآورد. اما از آنجا که او می خواهم تا به حال عقل خود را در مورد او و او تا به حال نه او به من گفت که اگر پرداختن پارکر به طور مستقیم “که خود را بد. شما یک فمینیست رهبر و یک پزشک و شما انتخاب به دفعات مشاهده شده که به عنوان رضایت. که خود را اشتباه. که باعث می شود شما یک درنده.”

قانون تساوی بدون هیچ گونه تمایز است. این روزها همه ما می دانیم که یک فرد نمی تواند رضایت به رابطه جنسی زمانی که ناتوان از مواد مخدر یا الکل, اما آنچه به منزله ناتوان دقیقا ؟ در بسیاری از ایالت ها از جمله تگزاس یک متهم که نوشیدنی از اراده خود او (در مقابل می گویند که roofied) باید به طور کامل ناخودآگاه—به معنای واقعی کلمه قادر به مقاومت در برابر—به واجد شرایط به عنوان چنین. بنابراین از نظر قانونی مهم نیست که چگونه تلف راسل بود—تا زمانی که او در گذشت ، سینتیا Godsoe استاد در بروکلین قانون مدرسه است که دارای تخصص در جنسیت و تمایلات جنسی می گوید: استاندارد در این منطقه شروع به تغییر: تحت عنوان IX قوانین که حکومت چگونه کالج آدرس تجاوز جنسی در دانشگاه افرادی است که مشخصه, مست, در حال گاهی اوقات در نظر گرفته شده گذشته نقطه از رضایت. و اتفاقا یک لایحه در حال حاضر در حال بررسی در تگزاس خانه ملت برای گسترش تعریف تجاوز جنسی شامل موارد چه Godsoe تماس “جدی مستی” یا در زبان قانون, موارد که در آن “بازیگر می داند که دیگر شخص مست” به نقطه ای که او و یا او نمی تواند “ارزیابی ماهیت عمل می کنند.”

البته تعریف این سطح از مسمومیت لزوما ساده و نه اثبات شده است که یک نفر می دانست که چگونه مست دیگر فرد بود. “برخی از مردم عمل می کنند و درهم و برهم; بعضیها” Godsoe می گوید. “کسی می تواند نوشیدنی چهار martinis و خوب; کسی دیگری نمی خواهد.” محدودیت های سیستم عدالت هستند و یکی از دلایل نویسنده تانیا Selvaratnam—که گفته نیویورکر در سال 2018 در مورد اینکه در داخل کشور مورد آزار قرار گرفته و سپس در نیویورک–New York, دادستان کل اریک Schneiderman—آوریل گذشته نوشت: یک op-ed برای زرق و برق پشتوانه راسل. برای بسیاری از قربانیان تجاوز جنسی و آزار و اذیت Selvaratnam ادعا, “دادگاه افکار عمومی” است بهترین و تنها گزینه در دسترس است. (Schneiderman نمی شد با عنوان جرم جنایی متهم شده است.)

پست-#MeToo بسیاری از مردم تبدیل شده اند راحت اعتماد روایت است که نمی خواهد اعتبار شده است قبل از. کریستین Blasey فورد به یاد می آورد او را به اتهام حمله توسط برت Kavanaugh با ویژگی ها و نیز گاه با دقت بیش از 30 سال پس از این واقعیت—و نظر سنجی نشان داد که 45 درصد از آمریکایی ها بر این باور او (در مقابل 33 درصد که معتقد بودند Kavanaugh). Andrea Constand به یاد می آورد یک حمله که در طی آن او شده بود و تنها نیمه آگاهانه به لطف سه قرص کوچک آبی او می خواهم داده شده توسط بیل کازبی—و کمدین به اعدام محکوم شد تشدید زشت حمله. راسل نوشیدن او پر از لکه حافظه و گذشته مشکل خود را دقیقا همان نوع زن که حساب از آزار و اذیت جنسی و یا حمله شد برای نسل های نادیده را رد کرد و بدون عقب نگاه. چه #believewomen پس از همه, اگر شما باور نمی کنم این زن ؟

نصب زور از این وظیفه به این باور بود آشکار هفته پس از راسل ارسال شده مقاله خود را هنگامی که دو سالمند stateswomen از باروری-جنبش عدالت خواهان تشریفات—و صریحا نادیده گرفت. در یک op-ed, Toni باند لئونارد و Loretta راس ترغیب سقط جنین-حقوق جامعه به عجله به قضاوت مبادا آنها را نقض پارکر حقوق بشر است. “چه دردناکی آشکار” آنها نوشت: “این است که ما کمبود فرایند شکستن جنبش اغلب همراه نژادی و نسل خطوط از طریق یک برخورد خطرناک از #MeToo با باروری عدالت است.” شش ماه بعد یکی از فعالان من با صحبت شده بود تحت تأثیر این احساسات: نسل تقسیم لئونارد و راس شناسایی شده بود واقعی بود همه آنها را به من گفت و بزرگان بودند در طرف اشتباه از آن است.

راس کمک سکه عبارت باروری عدالتکه بر نیازهای جوامع به حاشیه رانده شده (ضعیف مردم از رنگ) است و جایگزین نرم افزار-انتخاب به عنوان غالب چارچوب برای سقط جنین-حقوق و فعالیت. از سال 1979 تا 1982 او مدیر اولین مرکز بحران تجاوز در این کشور در واشنگتن “من قبل از#MeToo” او به من گفت که در پاییز گذشته. هیچ کس که دیده می شود آنچه او می خواهد به تضعیف اعتبار از بازماندگان راس ادامه داد: اما در همین راستا “هیچ منطقی کهنه ضد تجاوز جنبش است به توافق برسند که هر به اصطلاح بازمانده کاملا گفتن حقیقت است. که فقط درست نیست.”

در این زمان در تاریخ, در محافل که در آن راس در عمل است که بسیار بحث برانگیز بیانیه, اما او نمی پرچین. “بسیاری از مردم داستان از طریق لنز از تروما است که به عنوان واقعی را به عنوان می تواند به آنها. که نمی توان آن هدف این حقیقت است. در حالی که شما می خواهید به نگه دارید که داستان آن شخص شما باید بسیار مراقب باشید آنچه شما انجام با آن. چرا که شما باید به شواهد دیگر چیزی به آن را به بالا دیگر از احساسات خود را.”

protest outside of the Supreme Court
سحر پورتر

راسل هرگز ممکن است رفته اند در مکان های مختلف بر اساس خود گفتن نبود داستان او می گوید: او مورد شنیده پارکر ضربه دیگر مست و یا آسیب پذیر زنان—”زمزمه [که] تبدیل شده بود تا با صدای بلند آنها بیشتر شبیه فریاد.” در واقع مقاله خود را به عنوان خوانده شده دعوت به کسانی که دچار مشابه آسیبی به او ملحق در عموم نامگذاری پارکر. که اتفاق افتاده است: هیچ کس دیگری جلو آمده و می گویند او شده است تجاوز جنسی توسط دکتر.

یک زن متهم پارکر از نظر جنسی آزار او: Yamani هرناندز مدیر اجرایی شبکه ملی سقط جنین بودجه که اتفاق می افتد به راسل رئیس سابق. در یک سری از توییت در ماه اوت هرناندز گفت که در طول یک 2015 عکس op پارکر تکیه داد و زمزمه در گوش او که “او بگویید پسران خود را در پشت خانه من یکی از جدید خود را از عسل.” بعد وقتی این تصاویر ارسال شده در Facebook صفحه و کسی شوخی که آنها شبیه عروسی عکس های او اظهار نظر بر روی عکس است که او را “رسم [هرناندز] حمام با روغن و گل و مالش [او] ، زمانی که هرناندز پس از آن پیامک از او بپرسید اگر او می خواست به چیزی می گویند به بخش خصوصی پارکر پاسخ داد (در ارتباطات او با من به اشتراک گذاشته), “همه, فقط جوک, اگر من در شما علاقه مند شما می خواهم شناخته شده اند در حال حاضر”—یک نظر در نظر گرفته شده و او به “دست کشیدن از من پایین میخ.” (پارکر نوشت: هرناندز در ماه اوت به می گویند که در حالی که او نمی به یاد داشته باشید مبادلات آنها همان راه او را او متاسفم برای “همیشه” توهین به او است. او تشکر کرد و او را برای “گام مهم به سوی تعمیر” و اضافه کرد که او امیدوار است او “به دنبال آموزش و پرورش است.”)

راسل می دانستم که در مورد پارکر جنسی آمیخته نظرات به هرناندز و او می گوید: آنها یکی از “زمزمه” است که او را متقاعد به نوشتن مقاله خود را. همانطور که برای دیگر داستان است که تحت تاثیر راسل, من به دنبال هر, و, در میان کسانی که من می توانم ردیابی او نسخه تا به حال مشخص شده تفاوت از یک ارائه شده توسط دیگران است.

لحظه ای راسل گفت که او مطمئن بود که او “تنها نبود” آمد یک شب هنگامی که او confiding در یکی از همکاران زن در مورد پارکر. زن او را متوقف کرد. “او گفت که او می تواند پایان داستان من چون تا به حال اتفاق افتاده است به او بهترین دوست” راسل به من گفت. به طور خاص یک فعال جوان تر از پارکر بدست مست گذشته نقطه رضایت و تا به حال رابطه جنسی با او را. زمانی که من صحبت می کرد با این همکار او گفت که در حالی که او معتقد است راسل است که گفتن حقیقت در مورد تجربه خود را, او می گفت راسل تنها که او شنیده ام دیگر “سایه” همه چیز در مورد پارکر—و از او می خواهم تنها اشاره به نامناسب سخنان او را به یک دوست.

راسل جمع آوری یکی دیگر از قطعه ای از شهادتها اطلاعات گفت: در یک سال 2017 کنفرانس به نام اجازه دهید بحث در مورد جنسیت برگزار شد از یک سال و یا پس از برخورد خود را با پارکر. وجود دارد یکی دیگر بالاتر از این جنبش (که کاهش یافته است به مصاحبه) به او گفت:, “اوه, شما باید یکی از ویلی را دختران است.” به راسل این پیشنهاد که باروری-حقوق قدرت بازیکنان می دانستند که پارکر در زمان استفاده از زنان جوان و نیست برای انجام هر چیزی در مورد آن. چگونه بسیاری از قربانیان دیگر در خارج وجود دارد ؟ او فکر می کردم.

Cherisse اسکات, موسس و مدیر عامل یک ممفیس باروری-عدالت سازمانی با نام SisterReach به من گفت که او یک “ویلی دختران”–مانند اظهار نظر در مقابل راسل در کنفرانس اما او قصد نزدیک بود به مخالف راسل تفسیر است. تماشای پارکر و راسل در کنار هم در یک جدول در نزدیکی هتل bar—این جفت ارز را تنها در شخص نشست و پس از برخورد—اسکات تصور کردم که راسل بود تحریک زمانی که زنان دیگر تلاش برای پیوستن به آنها را. (راسل در ضمن گفت که او فقط در تلاش برای “صمیمی” با پارکر چرا که او “نمی خواهم به ایجاد یک صحنه” است.) در آن زمان اسکات که آفریقایی آمریکایی فکر راسل سفید بود که برای او قرار داده و پزشک در خطر است. در یک کشور که در آن سیاه و سفید مردان “در طول تاریخ بوده است fetishized توسط زنان سفید پوست,” او نوشت: در یک ایمیل به من, “او می تواند به راحتی تبدیل به ‘پسر بومی.’ “اسکات مصمم به دخالت با لمس نور. “دکتر پارکر” او به یاد می آورد و گفتند او به عنوان نزدیک خود را در جدول “شما همیشه برگزاری دادگاه است. دختران می دانند آنها را دوست دارم برخی از ویلی پارکر!” پس از راسل چپ جدول اسکات هشدار داد پارکر مراقب باشید—که در آن زمان او در نظر گرفته غیر ضروری او به من گفت چرا که او با اعتماد به نفس در توانایی های خود را به رسیدگی خود را با زنان است.

راسل گفت که او نقل مکان کرد و در نهایت به فاش کردن داستان او توسط حداقل دو نفر که به ذکر است که آنها می خواهم دیده یا شنیده قصه های پارکر “sidling” به ناشناس زنان جوان در همایش. او نمی خواهد فاش کردن نام یکی از این افراد به دلیل داستان گفته شد به او اعتماد به نفس است. نفر دوم یک عضو هیئت مدیره از باروری-گروه حقوق به من گفت که در حالی که او معتقد است و پشتیبانی از راسل او را به یاد داشته باشید گفتن بود—او نمی خواهد که از نزدیک آگاهی از چنین رفتاری به هر حال او گفت که او هرگز در اطراف پارکر.

در تاسکالوسا،, راسل به من نشان داد یک ویدئو کلیپ که کسی تا به حال فرستاده به او قبل از او نوشت: او نامه. آن را نشان داد پارکر در یک کنفرانس “شترسواری کسی به برخی از احمق ’90s آهسته جم” را به عنوان او آن را توصیف کرد—اثبات این که او می خواهم تبدیل به “بی باک, جسارت” و تا به حال به متوقف شود. در این ویدئو 15 ثانیه طولانی و شوت از راه دور. در صورتی نور بر روی یک پلت فرم کوچک در وسط یک سالن پارکر, از کون, احاطه شده توسط پنج زن و شاید بیشتر آن را سخت به بگویید. او پرت مسن تر از بقیه و خوب مرد. با shirtsleeves نورد و پاپیون بازگشت او به نظر می رسد دقیقا راه یک فعال توصیف او به من گفت: “مانند سرگرم کننده خود را ،” درست قبل از آخرین تماس در یک عروسی.

در هشت علامت دوم راسل jabbed انگشت در صفحه نمایش. “آیا شما می بینید که؟” نفرت ضخيم در صدای او است. “دست خود را بر ران او. او عملا سنگ زنی در او.”

ما پخش آن دو بار. من تیره و تار است. من squinted. آیا پارکر دست چراندن زن ران? شاید. هر چند با من آن نگاه مانند او نگران بود که او در مورد به سقوط کردن بستر های نرم افزاری و رسیدن به او را گرفتن. من شروع به دریافت حقیقی معنا که راسل و من به تماشای دو فیلم های مختلف: مال من بود خوش خیم; او بود و شواهد از درنده رفتار است.

فراتر از تلاش برای پیگیری کردن منجر راسل به من داد من تماس متعدد اعضای باروری-حقوق زمینه بپرسید: شد پارکر رفتار بد یک راز در جهان خود را? اکثریت قریب به اتفاق مردم صحبت من با بسیاری از آنها راسل متحدان خود گفت: آنها هرگز چیزی نامطلوب در مورد پارکر قبل از متوسط قطعه. وجود دارد دو استثنا. لوری برترام رابرتز از بنیانگذاران از می سی سی پی آزادی باروری صندوق به من گفت که از یک سال قبل از راسل ارسال شده داستان او با زن دیگری تا به حال فاش کرد که او می خواهم به حال رابطه جنسی با پارکر زمانی که او بیش از حد مست به رضایت در نظر گرفته و آن را تجاوز به عنف. پارکر را تکذیب کرد و برترام رابرتز را بخواهید نه زن به صحبت با من انجام این کار, او استدلال کرد که تنها retraumatize او. علاوه بر این برترام رابرتز گفت: چهار زن را به او گفت پارکر ساخته شده نظرات ساخته شده است که آنها احساس “ناراحت کننده” در امتداد خطوط از آنچه او گفت به Hernandez; برترام رابرتز نمی خواهد خود را به اشتراک بگذارید نام و یا هر جزئیات.

به طور جداگانه یک روزنامه نگار سابق را پوشش می دهد که نسبت به حقوق باروری (و خواست برای شناسایی شود چرا که او فکر نمی کنم آن جای خود را به عنوان یک “cisgender مرد” را دریافت کنید بیش از حد درگیر) گفت که قبل از راسل متوسط پست دو زن فعالان ذکر شده بود به او که پارکر “به حال شهرت” برای بهره گیری از زنان جوان در همایش. هر دو از منابع خود را کاهش یافته است به تماس گرفته شود به طوری که آن را غیر ممکن می دانم که آیا آنها صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق افتاده با آن دو در حال حاضر در ضبط و راسل و هرناندز—یا زنان دیگر است. (پارکر گفت که هیچ یک از این درست است.)

قبل از راسل, داستان, رفت, زنده, برترام رابرتز گفت: شایعه ای بود که به طور گسترده ای در گردش است که سقط جنین دهنده بود sexually assaulted کسی در این جنبش است. بعدها او متوجه شد شایعات بی اساس بود و در مورد راسل. پس باز هم وجود دارد بسیاری از زنان با داستان برای گفتن در مورد ویلی پارکر? و یا داستان از راسل و هرناندز به دست آوردن شتاب آنها به عنوان چندمین بار در tight-knit جامعه?

حتی اگر که مورد برترام رابرتز به من گفت که او فکر نمی کند که پارکر باید اجازه دهید کردن قلاب. نگاهی راسل اتهام تجاوز به عنف از معادله—چه چیزی یک مرد مانند پارکر در رختخواب با یک زن مانند راسل در وهله اول ؟ او پرسید. 41-سال -, همجنس باز, زن برترام رابرتز نیز چیزی از راک استار در جنبش او می داند آنچه آن را مانند زمانی که این “18-, 19-, 20-, 21-ساله” اجرا و از آنها بخواهید نگاهی به عکاسی از خود. “آنها خواهید بود تمام doe-eyed” او گفت:. “آیا من می توانم فقط نشستن و صحبت کردن با شما ؟ آیا من می توانم آمده اویختن در اتاق خود را ؟ ” پاسخ او همواره است “نه جهنم.” امتناع از به حمام افتاب گرفتن در این نوع از مطلق تحسین او می گوید: “یک انتخاب اخلاقی.”

پارکر در نظر این غلط معادل. زمانی که او و راسل ملاقات او در 19 سالگی به 32. “من هنوز سوال چه قدرت من تا به حال بیش از Candice حتی اگر او می گوید: ‘من نگاه کردن به شما به عنوان یک قهرمان’ ” پارکر به من گفت تکان دادن سر خود را سرسختانه. چنین استدلال او مخالفت نوار و زنان از آژانس. هر زنی که تحسین کار خود را—و یا برای که ماده هر کاری که تحسین یک مرد است که غنی تر و موفق تر بهتر-به دنبال—”قادر به دادن رضایت؟” اگر آن را یک سوال از سن “چگونه خواهد Candice باید به دفاع از خودش نسبت به من و برای من قادر به می گویند بله بدون اینکه به عنوان [داشتن] صید او؟”

Left: Parker outside the Supreme Court in March 2016. Right: Russell speaking at a reproductive-justice event at the Texas capitol building in 2015
سمت چپ: پارکر در خارج از دادگاه عالی در ماه مارس 2016 (سحر پورتر). راست: راسل صحبت در باروری-عدالت رویداد در تگزاس ساختمان کاپیتول در سال 2015 (اعتماد احترام دسترسی ائتلاف).

دو هفته بعد از من به خانه از آلاباما به من آموخته که دوستان از راسل تبدیل شده بود در مورد او نگران سلامت روحی و روانی. به طور فزاینده ای نگران به ارائه مدرک برای این داستان و این ادعا که آن ضربه قطعه در او آغاز شده بود به تکیه بر مردم به عقب تا روایت او از جمله یک زن که به من گفت راسل خواسته بود او را به می گویند که او می خواهم شنید مکالمات او تا به حال نه. (پس از دو روز از مصاحبه در آلاباما راسل جواب نداد هر گونه سوال بیشتر از من و یا مجله.)

چه اتفاقی افتاد در اتاق هتل با پارکر ما هرگز واقعا می دانم. اما در این دوره از گزارش این داستان من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم که Russell ممکن است confabulated یا اغراق آمیز او نسخه متعاقب آن درام است. سخاوتمندانه مشاهده است که در نهایت آسیب پذیر زمان راسل شنیده می شود آنچه که او نیاز به شنیدن, اشتباه, به عنوان مثال, یک نظر در مورد “مشکوک” رفتار به عنوان نشانه ای از گزینش. کمتر سخاوتمندانه مشاهده است که از هر دو رشد حس ناامیدی و یا شرارت او ساخته شده تا بخش هایی از داستان است.

هنگامی که قطعه یک داستان درست نیست که چی برای کل ؟ من تعجب کردم چه اتفاقی می افتاد اگر از آغاز راسل به سادگی گیر به حساب خود از تجربه خود را با پارکر و چپ کردن شایعات در مورد زنان دیگر است. هر آنچه که شما باور دارید در مورد حقیقت آن را حداقل در زبان بومی #MeToo, “داستان خود را به بگویید.” البته راسل ممکن است نوشته شده است در مورد بسیاری از زنان در حال صدمه توسط پارکر چرا که او فکر بسیاری وجود دارد. بلکه شاید او فکر نمی کنم آن را به اندازه کافی برای صحبت در مورد یک تک نسبتا ناتوان زن: Candice راسل.

آینده رو به جلو به وضوح شده است دردناک و بی ثبات برای راسل به آن شده است برای بسیاری از زنان که به اتهام آزار و اذیت جنسی و یا حمله. اگر چه آنلاین کر بیشتر بود در کنار او در او شک و تردید بیان شده توسط احترام رهبران مانند راس را به عنوان دشمن حمله. اما از آن بود که او توصیف دیگر مقاومت به رسانه قطعه ای است که ناتوانی خود را برای حمایت از ادعای خود شد بیشتر آشکار. راسل به من گفت که وب سایت خود را آب گرفتگی با “صدها و صدها نفر” از ایمیل های اعلام کرد که خون از زنان در آلاباما و می سی سی پی خواهد بود در دست او است. اما وقتی که من پرسید که برای دیدن برخی از آنها او گفت: آنها می خواهم از دست داده است و پس از او, وب سایت هک شد. راسل گفت: Ross به نام او را “فاحشه” و “رقص با 75000 دلار در سال حقوق و دستمزد” در رسانه های اجتماعی, اما او نمی تواند به من نشان می دهد به دلیل پست آنها حذف شده است—شاید با اینترنت “اسکراب” شرکت او افزود darkly. (راس را انکار می کند و اذیت و آزار راسل آنلاین رد او ادعا می کند به عنوان “توهم و خود خدمت.”)

راسل را به من نشان می دهد تصاویر از سه تهدید پیام های متنی—”هیچ کس هرگز بر این باورند که دختر از $2 crack whore” یکی می خواند—اما نگاه آنها به نحوی به من نشان داد و آنها را به دیجیتال-متخصص پزشکی قانونی. او گفت که فونت نیست نگاه مانند یک استاندارد اپل یک فایل بوده و ذخیره شده در یک فرمت غیر معمول با استفاده از در حال حاضر از بین رفته نرم افزار Picasa—که پرسش: اگر راسل تا به حال اسیر این بر روی تلفن خود را, چرا که آنها رفته اند از طریق فوق العاده ویرایش و ذخیره سازی نرم افزار ؟ آن را بسیار دشوار است برای گفتن که یک متن شده است doctored و من هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا این بودند اما متخصص به من گفت که او می تواند “در مورد صحت این تصاویر است.”

یکی از دوستان از راسل را رابین مارتی نویسنده کتاب برای یک پست-Roe امریکامعتقد است این بود پارکر خود متوسط مقاله که به رهبری او را به طور کامل طرد از این جنبش است. تا به حال پارکر به رسمیت شناخته شده قدرت اختلاف بین خود و راسل; او گفت: چیزی شبیه به “من نمی دانستم در آن زمان چگونه این اقدامات بودند درک شده توسط شما—من می خواهم به در چگونه من انجام داده اند همه چیز را ببینید و اگر چیز وجود دارد که من می توانم تغییر در زندگی خود من” نتیجه ممکن است متفاوت باشد. به جای او زیاده روی در کتاب “gaslighting” او می گوید: درمان یک زن به عنوان اگر آن را همه در سر خود را.

زمانی که من به اشتراک گذاشته مارتی زبان با پارکر او بی حرکت است. راسل بود پرهیاهو و جعل او گفت:. پس در اصل او نمی تواند قبول مسئولیت برای آسیب—حتی اگر انجام این کار را به نحوی بازگرداندن او را به سابق خود را برجسته. “و نه حتی به این برود” او به من گفت که بصورتی پایدار و محکم.

حتی اگر پارکر موفق شده بود به صدا فروتن—یا بیشتر تکامل یافته به عنوان مارتی ممکن است قرار داده و آن را—او احتمالا نمی خواهد که کمک خود را بسیار. مردمی فعالان به من گفت که لکه شک راسل اتهام قرار پارکر بلافاصله رندر حضور او غیرقابل دفاع در جلسات و کنفرانس ها به خصوص از آنجا که آنها ارزش به عنوان “فضای امن” برای افرادی که به طور منظم به موضوع زشت تهدید. این فعالان زن بسیاری از آنها داوطلبان بسیاری از آنها جوان مسلما نگه داشتن مبارزه برای حقوق باروری شناور. که می تواند خطر بیگانه آنها را ؟

Jodi مگی های دیرین رئیس جمهور از پزشکان بهداشت باروری که هیئت مدیره پارکر ریاست حاضر به افشای جزئیات محرمانه مذاکرات در مورد او. اما او می گویند که در مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس دوران با “دولت قانون گذاران آینده پس از ما هر روز” کار او این است که به نگه داشتن چرخ در اتوبوس, پس به صحبت می کنند. من در زمان که به معنی: نگه داشتن سازمان بالاتر از سرزنش به طوری که آن را می تواند به ماندن در کار و جلوگیری از پرتاب گوشت قرمز به ضد سقط جنین کردند.

این پاییز گذشته زمانی که هیچ کس دیگری را متهم کرده بود که پارکر از خشونت جنسی, تانیا Selvaratnam به من گفت که او احساس مجبور به تجدید نظر در پست خود برای زرق و برق. این وزن که او را دکتر تبعید شده بود به ظاهر با هیچ “به دلیل روند.” او نوشت: “من اعتقاد دارم که در حال بررسی اتهامات. اگر ما نمی ایجاد صحت اتهامات و اعتبار, مدعی, اگر ما نمی توانیم بین مردان رفتار بد در مقابل مردان ارتکاب اعمال وحشتناک علیه زنان و ایجاد مادام العمر تروما ما #metoo جنبش زیانی بزرگ.”

از جمله تماس های تلفنی برای فرایند به دلیل اینکه منجر به سوال: با توجه روند تجویز و توسط چه کسی دقیقا و چگونه ؟ در ماه ژوئن رهبران برخی از 30 سقط جنین-حقوق سازمان های جمع آوری شده در واشنگتن دی سی به بحث در بخش چگونگی حرکت ممکن است رسیدگی به شکایت از سوء رفتار جنسی در آینده است. هر چند مذاکرات شد, رکورد فاطمه Goss گور, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت ملی زنان مرکز قانون کمک کرد که تشکیل این جلسه به من گفت که هدف فراگیر نبود “روند” یک جنایتکار قانون استاندارد به منظور حفاظت از متهم اما “نمایشگاه فرآیندهای” برای متهم و مدعی مانند کسانی که مورد استفاده در محل کار. چه این به این معنی که عملا برای یک حرکت ساخته شده در هم آمیخته اما گروه مستقل است که سخت به درک اما Goss گور گفت بعید بود که یک مرکزی نهاد ممکن است تشکیل شود و به حل و فصل شکایات. همه او می گویند این است که گام اول این است که مطمئن شوید که هر سازمان بزرگ یا کوچک به اطلاع کارکنان و داوطلبان است که اگر آنها مورد آزار و اذیت—آیا در دفتر و یا در یک جلسه و یا یک رویداد—”ما می خواهیم در مورد آن می دانیم.”

هیچ شواهدی وجود ندارد که این درگیری بیش پارکر یا خود sidelining به طور جدی آسیب دیده سقط جنین-حقوق شود. اما باز کردن یک شکاف در یک جنبش است که برخی را به عنوان در حال حاضر از آنها بسیار خطرناک برای آینده دسترسی به سقط جنین. در برنامه ریزی والدین Cecile ریچاردز جانشین Leana ون رانده شد در ماه ژوئیه به دلیل Wen است گفت: او می خواست به تمرکز بیشتر بر بهداشت و درمان-مراقبت از تحویل از سیاست; سازمان سرزنش او را “رهبری و مدیریت سبک.” با توجه به تحقیقات منتشر شده توسط نیویورک تایمز در ماه دسامبر در میان شکستن رکورد جذب سرمایه دامن زده توسط دولت تصویب سختگیرانه ضد سقط جنین صورتحساب جناح های مختلف در حرکت هستند برخورد بیش از مسائل مانند نحوه تخصیص منابع به اطمینان حاصل شود که زنان فقیر دریافت خدمات آنها نیاز دارند.

زمانی که پارکر منتشر شده خاطرات خود را در سال 2017, آن را ستایش فمینیستی مشاهیر از گلوریا استاینم به Lena Dunham به زنگ قلاب. ریچاردز پس از آن هنوز هم در راس برنامه ریزی والدین آن را به نام “چراغ امید” که “تغییر زندگی” نوشته: “در برنامه ریزی والدین ما شعار ‘مراقبت بدون توجه به آنچه’—کلماتی که ممکن است به عنوان به خوبی نوشته شده است با دکتر ویلی پارکر در ذهن داشته باشند.” در ماه نوامبر هنگامی که از من خواسته ریچاردز به بحث در مورد سرنوشت مردی که به مدت دو سال و نیم به کار گرفته شد به عنوان مدیر پزشکی برنامه ریزی والدین از شهر واشنگتن دی سی او کاهش یافته است به نظر.

آن روز در نیویورک پارکر به من گفت: “من ترجیح می دهم به اتهام قتل به خاطر می شده اند وجود دارد برخی از تلاش در دادرسی.” در حالی که راسل متحدان استدلال می کنند که پارکر آمده از رسوایی نسبتا صدمه ندیده—او هنوز هم می تواند عمل دارو بعد از همه—به او از دست دادن حمایت خود را نقش شده است خرد کردن. این چیزی است که “به من اجازه داد زنده ارزش,” او گفت: “به یک فرد و یکپارچگی است.”

راسل هم از دست داده است کار او را دوست داشت. در اواسط اکتبر Yellowhammer انتشار بیانیه ای که در ستایش کار و فداکاری اما اعلام کرد که او استعفا کرده بود “به دنبال منافع دیگر خارج از حقوق باروری و عدالت” آرنا. راسل پیش بینی کرده بود این نتیجه هنگامی که ما صحبت کردیم. به دلیل جنجال در اطراف او راسل بر این باور بودند که Yellowhammer بود که بسته خروج از مکالمات مهم در جنبش است. ترک, او گفت:, “آیا شکستن قلب من اما در برخی از نقطه آن را به یک انتخاب من را.”

همان ماه راسل استعفا داد پارکر پرواز به لس آنجلس برای حضور در باروری-کنفرانس پزشکی او می خواهم دعوت شده به توسط یک همکار پزشک در یک گردهمایی که در آن او می خواهم صحبت چندین بار در گذشته است. او تا به حال preregistered و زمانی که او نشان داد تا در هتل که در آن رویداد در حال وقوع بود به او گفته شد صبر کنید—کسی که می خواهد در مدت کوتاهی او را بررسی کند ، او منتظر در لابی به مدت سه ساعت و نیم. دوستان عبور از ابراز همدردی اما هیچ کدام در زمان در کار مبارزه با او را در. در نهایت او به بالا و بازگشت به اتاق هتل خود را. صبح روز بعد او در خانه است.


این مقاله به نظر می رسد در ماه مارس سال 2020 نسخه قابل چاپ با تیتر “سقط جنین و مدعی.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>