Flatiron, کتاب

تصور کنید اگر یک بحث برانگیز رمان در مورد یک خائنانه عبور از مرز موجب پاپ وعظ و یا حتی ریاست جمهوری در یک صدای جیر جیر. هر دو سناریو نشان می دهد که رهبران حساب با مهاجر بحران دوباره, با تشکر از ریسک کار گرفتن از داستان است. رمان می توانید این قدرت است. جانین کامینز جدید رمان خاک آمریکا نیست. جنجال رمان برانگیخته است نه جنجال و موضوع آن نیاز دارد.

عدم تقارن کامینز هویت (او را سفید و نه یک مهاجر) و داستان (یک زن مکزیکی پرواز به ایالات متحده با پسرش) منجر به اتهام نژادی و فرهنگی تخصیص بودجه و نشر-صنعت عیب پوشی. کامینز است اشاره کرد که مادر بزرگ او شد و از پورتوریکو, اما این زندگینامه جزئیات نمی حل مشکلاتی که در خاک آمریکا به شمار در آن فرض به نمایندگی از مهاجر تجربه. ساخت بدتر رمان یک موفقیت تجاری: آن برنده هفت رقم پیشبرد و optioned است برای یک فیلم اقتباسی در میان گسترده تر در صنعت وزوز و آن را یک اپرا باشگاه کتاب انتخاب شده است. در پاسخ به انتقاد اپرا وعده داده است که درمان او از خاک آمریکا را نیز شامل گفتگو در مورد “که به انتشار آنچه در داستان است.” اپرا تصمیم به قاب بحث در این insular در نظر گفتن است. این است که اساسا مبارزه در مورد یک صنعت; آن را در مورد چگونه کتاب ناشران انجام کسب و کار با آنها.

صرف نظر از اینکه آیا آبراهام لینکلن در واقع اعتبار هریت بیچر استو با نوشتن این کتاب که در آغاز جنگ داخلی کابین عمو تام تغییر سفید آمریکا فکر و عمل بد و بی عدالتی برده داری بود که آن را منتشر شده در سال 1852. در رویای بزرگ آمریکایی رمان لارنس Buell اشاره می کند که این کتاب محبوبیت ملی بود و به زودی پس از آن جهانی که ولادیمیر لنین آن را به نام خود در کودکی مورد علاقه خود را و که در آن رئیس دادگستری دیوان عالی ایالات متحده مقصر کابین عمو تام برای “دامن زدن به سیاسی ‘نفرت’ که تضمین بحران قانون اساسی از سال 1861.” این رمان تاکنون انتقاد به نمایندگی از تجربه هستند که احساساتی در بهترین و sentimentally dehumanizing در بدتر و استو عدم سرگذشتی ارتباط به موضوع است. با این وجود او رنج می برد هیچ عواقب جدی شخصی برای او و تلاش و کتاب تحت تاثیر افکار عمومی و سیاسی را در یک پر و قبر ماده که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر.

استو تجربه پرت: آن دو عموم و قابل توجهی شخصا مثبت است. به “رشدی امر” بود که تنها نیمی از آن است. سلمان رشدی را به آیات شیطانی باعث شورش در سراسر جهان با آن طنز نمایندگی از اسلام و حضرت محمد. این فتوا صادر نویسنده زندگی در سال 1989 توسط ایران آیت الله خمینی منجر به داخلی انگلستان بحث های سیاسی بیش از رشدی مناسب به دولت امنیت; رمان خود را برجسته برجسته در بحث از آزادی بیان و اسلام را در غرب زندگی است. این رمان نیز که در جغرافیای سیاسی مهیج انگلستان-روابط ایران و آمریکا. در ضمن این رمان را بد نامی بزرگ تحمیل هزینه شخصی از رشدی و دیگران از جمله خود مترجم ژاپنی بود که چاقو به مرگ در سال 1993.

بحث در مورد خاک آمریکا احساس می کند intramural مقایسه. رمان سریع-frothing هیجان انگیز در مورد لیدیا یک بورژوا مکزیکی کتاب فروش و پسرش لوکا که فرار به ایالات متحده برای فرار از اعضای یک کارتل مواد مخدر به رهبری یک کتابی قاتل پس از کارتل او را می کشد شوهر روزنامه نگار در رمان باز دنباله. در حال فرار لیدیا و لوکا به معرض indignities و خشونت در ارتباط با هزاران نفر از مردم از جان گذشته در لوزان. به عنوان کامینز می گوید در یک نویسنده توجه داشته باشید, او این کتاب را نوشت چرا که او می خواست خوانندگان بدانند که “افرادی که به ما در مرز جنوبی یکی نیست بیچهره قهوه ای توده اما منحصر به فرد افراد با داستان ها و پس زمینه ها و دلایل برای آینده است که منحصر به فرد هستند.”

منحصر به فردیک کلمه با یک سطحی حس واردات که پنهان وسیع پوچی کاملا قطاری از روح رمان. خاک آمریکا است که داستان فانتزی حومه خوانندگان با آن plétora از خمیده اسپانیایی کلمات خود را به صورت گرافیکی ارائه شده و به سرعت گام simulacra از دنیای واقعی خطرات و کلاس و فرهنگ-فراتر همبستگیهای آن مرطوب تغزل و آن خطر انعطاف پذیر, کار مادر قهرمان. توسط رمان پایان لیدیا است تا در اواخر شب خواندن یک رمان در خانه جدید خود در El Norte. پسر او امن است و به خواب رفتن در کنار او به عنوان “lamplight می افتد در نرم دایره در سراسر tented زانو در سراسر گرم و پتو در سراسر لوکا ریخته گری نفس است.” این رمان که لیدیا می خواند مانند کامینز توضیحات از خواندن shudders با عصبی معنی مربوط به گذشته زندگی به مرگ نزدیک به عشق و نفرت و بقا اما هرگز ذهن: “هیچ کس نمی تواند این را از او. این کتاب است که او به تنهایی است.”

اگر تنها خاک آمریکا می تواند متعلق به بیش از آن confected شخصیت و frisson-به دنبال ارتباط-فکر خوانندگان او به نظر می رسد ساخته شده است. کامینز و ناشران قطعا امیدوار است که نوع برسد. BuzzFeed گزارش می دهد که کامینز اخیرا خواسته در یک رویداد که چرا او فکر او تا به حال مجوز برای نوشتن این داستان. هدایت اپرا کامینز اذعان کرد “که این کتاب در حال رفتن به ایجاد بسیاری از مکالمات مهم … مورد که می شود به به چه داستان … من لزوما نمی دانم اگر من فرد برای پاسخ به این سوالات است. من نوشت: یک رمان است. من نوشت: یک اثر داستانی است که من امیدوار خواهد بود یک پل.”

کامینز فکر می کند ما باید بیشتر پل ها از دیوار به درمان ویرانگر و کشنده صدمات از مرز و مهاجر زندگی می کنند. من با شما موافقم. اما من شک دارم که اکثر مردم خواندن رمان او در حال حاضر توافق بیش از حد. نه بحث قرعه کشی در افکار عمومی; چرا باید افکار عمومی مراقبت به خواندن یک کتاب که وجود ممکن است نشان دهنده یک مشکل در چاپ و نشر نمی کند ولی در واقع می گویند هر چیزی خواستار یا کاتالیزوری فراتر از آن است که مشکل ؟ مردم به عنوان خوانده شده, خوانده شده در مورد و استدلال بیش از استو و رشدی در رمان—و هنوز هم در واقع—به خاطر آنها پایدار مجادلات عمومی نتیجه در مقیاس اهمیت است که درگیر هر دو عادی خوانندگان و رهبران: کسانی که کتاب را متقاعد و باعث نقل مکان کرد و جرم است.

فوری و پایدار عواقب ناشی از مجادلات مرتبط با کابین عمو تام و این آیات شیطانی آشکار چقدر رمان, آیا احساساتی داستان یا پست مدرن حماسه می تواند شارژ و تغییر مکان زندگی است. چیزی نزدیک به این اتفاق می افتد با خاک آمریکا. مهاجر بحران نه تنها سزاوار بهتر داستان و یا قصه با این حال شما قضاوت قرار میگیرند. آن را سزاوار بهتر جنجال.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر