اقیانوس اطلس

اینترنت بازیگران از کاراکتر ها همیشه اتاق را برای یک. جدیدترین Doomer دختر بچه با سرعت ترسیم کارتون زن با موهای سیاه و سفید, لباس سیاه و غم انگیز چشم ها حلقه دار با آرایش قرمز. بصری بسیار وجود دارد به Doomer دختر فراتر از آن است. او به آرامی بیان غم و دائمی سرخ که به تصور او bummed اما نه dysfunctionally ، او aspirational-غم انگیز مانند بیلی Eilish با باب و هیچ دست.

Doomer دختر نیز تقریبا unaccountably محبوب است. مردم شروع به های اصلی طرح خود را در رسانه های اجتماعی کمتر از یک ماه پیش پاکسازی و جایگزینی فکر حباب بالای سر او در هر زمان. طرفداران پس از آب گرفتگی توییتر با هنر به تصویر می کشد شخصیت تصور دوستی یا روابط عاشقانه با دیگر اینترنت-کارتون های معروف زنان است. برخی از مردم با ارسال تصاویر خود را تا لباس پوشیدن و به عنوان او. در حال حاضر Doomer دختر تصویر تبدیل شده است ، چشم او تاریک نیست, اما جدید نقاشی های او گاهی اوقات آنها را سبز; سیاه و سفید ژاکت جایگزین شده است با یک عضله مخزن. “زیبایی شناسی خود را به نظر می رسد شبیه به معدن و خوب من افسرده 21 ساله فقط تلاش برای زنده ماندن هاهاها” لونا یک cosplayer از فیلیپین نوشت: به من در توییتر.

به Doomer دختر, طرفداران که عمدتا زنان جوان درخواست تجدید نظر او به اندازه کافی ساده است: اگر Doomer دختر واقعی بودند, او می شود یک دختر سرد و تاریک و غم انگیز در راه شیک. کسی که doggystile به عنوان یکی از آن ؟ اما Doomer دختر گذشته است که به عنوان پیچیده به عنوان ضمنی چشم انداز در زندگی است. آمد او را از 4chan بدنام سر چشمه از اغلب نژادپرستانه و misogynistic اینترنت فرهنگ است. او ایجاد شده بود به عنوان همتای زن به یکی دیگر از شخصیت کارتونی به نام Doomer یک پاره پاره به دنبال مرد با سه روز شف سیاه عرقچین و یک سیگار همیشه آویزان از دهان او. در Doomer کمیک شوخی است که Doomer دختر باید متوجه او است Doomer را مطابقت کامل اما او رد او را به جای چرا که او یک زن است و زنان زندگی می کنند تنها به خودداری کنید. (کلاسیک!)

Doomer دختر می تواند مومی و مشکلاتی روبرو شد و در آنجا درگذشت اما او کنده از 4chan و نقل مکان به ق و سپس بر روی وبلاگ Tumblr و توییتر و Instagram در یک ماده از روز. ویروسی گسترش رانده شد تا حد زیادی توسط زنان بودند که از بین بردن او از یک زمینه که در آن او یک مکانیسم نر خود mythologizing و بازسازی خود را به چیزی شاد.

Doomer Girl meme
Doomer دختر ارسال شده توسط ناشناس 4chan کاربر در ماه ژانویه سال 2020 است.

در تاریخ memes, داستان آشنا است یکی از بی ضرر تصاویر حاصل شوم معانی که آنها را تبدیل به سلاح های—معروف ترین مثال در حال په په قورباغه های بی ضرر web-شخصیت های کمیک بود که شرکت تصمیم گرفتند مختلف گروه های تندرو منتهی به انتخابات 2016. اما Doomer دختر نشان می دهد که چگونه به معکوس اتفاق می افتد بیش از حد: بی رحمانه ایده محدودتر هم می شود و recirculated بدون متن چرا که منشاء آن است که کمتر جالب تر از امکانات خلاقانه.


سال گذشته و نیم وقاحت کشیده اینترنت شخصیت های به نام با -oomer پسوند اخذ شده است اددر و خاص تر. اصلی بود “30 ساله Boomer,” ایجاد شده در 4chan را به تمسخر وای که معتقدان به ایده های مرتبط با جمعیتی. “Zoomers” نوجوانان هستند که کل شخصیت بودند تولیدات توسط الگوریتم های ساوندکلاود و یوتیوب. Doomers در ضمن این پوچ عموزاده “Bloomers” و “Gloomers” همه سه شیب از همان 20-چیزی. در حالی که Bloomers به خوبی تنظیم و Gloomers افسرده هستند زیرا آنها نه Doomers به سادگی از تلاش و کوشش. آنها دیگر به دنبال دوستی یا روابط و هیچ شادی از هر چیزی زیرا آنها می دانند که جهان در حال آمدن است به پایان است. به عنوان یکی از بسیاری از تکرار الگوی رفتاری می رود یک Doomer “می پردازد برای تلفن خود را اما تنها با استفاده از [sic] آن را به می دانم که چه زمان آن است.”

این -oomer خانواده گسترش و حتی بیشتر را به ده ها تن از عجیب خاص و تو رفتگی در دیوار انواع—کل واژگان بصری برای افراد جوان که می خواهید را به تمسخر مبارک احمقها و کلیشه ای خود را به عنوان خاص shades of down-and-out. این Doomer شخصیت برای اولین بار ارسال شده در سپتامبر 2018 در 4chan کسب و کار-و-امور مالی هیئت مدیره و اعلان مجدد روز بعد در /r9k/ هیئت مدیره است که یکی از منفور مکان ها در اینترنت. به یک خارجی متوسط پست را بخوانید یا به عنوان درهم و بی معنی و یا تقریبا parodically misogynistic و نژادپرستانه سولفات. هیئت مدیره است که احتمالا بهترین و شناخته شده برای آن مکرر خواستار بتا “قیام” است که در آن نادیده گرفته مغزی مردان انتقام در برابر زنان و “alphas”—از جمله سپتامبر 2015 پست که اف بی آی برای بررسی آن امکان اتصال به تیراندازی و کشتار.

[بخوانید: این آسان نیست که الگوی رفتاری]

بسیاری از Doomer الگوهای رفتاری به عنوان مل مجله مایل کله گذشته گزارش بهار نود در یهودی ستیزی و دیگر alt-راست افراطی views. در میان همه معمول غمگین مسائل برداشت های مختلفی از اصلی 4chan Doomer قالب شامل عبارات مانند “Redpilled یهودیان اما خسته شدم از بحث در مورد آن” و “غرب از بین رفته است و واقعا من از ترس برای نسل های آینده است.” وقتی سوال که آیا دختر می تواند شناسایی به عنوان یک Doomer اول آمد—چند ماه قبل از Doomer دختر خودش متولد شد—Doomer طرفداران bickered. اما او می خواهم که به طور فوق العاده خراب و یا “غیر منتظره ای هوشمند است.” بیشتر احتمال دارد او خواهد بود بی روح و amoral: “هیچ سرنخی که Smiths هستند” “در واقع نه افسرده” “بازی bf تمام وقت” و غیره. یکی دیگر از دسته ای از اوایل Doomer دختر الگوهای رفتاری بودند مبهم transphobic, positing که Doomer دختر بود فقط Doomer پس از او می خواهم خورده meatless غیر ممکن برگر.

مدت کوتاهی پس از او به نظر می رسد اما Doomer دختر اعلان مجدد به r/transitiongoals و r/traaaaaaannnnnnnnnns—دو بزرگ جوامع سازمان یافته در اطراف الگوهای رفتاری و جوک ها در مورد انتقال. اظهار نظر اعضا در یک پست که Doomer حال “خوب شکل صورت” و “مدل موی زیبا.” این نظر به طور کامل آگاه از ریشه: ق را پر رونق شبکه های ترانس خاص فضاهای تمایل به عمیقا متبحر در الگوی رفتاری فرهنگ و زبان 4chan. یک دیدگاه خلاصه r/Doomer این subreddit اختصاص داده شده به Doomer الگوهای رفتاری به عنوان “افراطی پوچ افسردگی با یک دسته علف و غیره از سمی مردانگی.” اما اصلی پوستر Doomer در r/traaaaaaannnnnnnnnns یک 16 ساله از آلمان به نام Siobhan به من گفت این بود “نیمه سرگرم کننده” را Doomer ایده از آن متن اصلی—که در آن او را دیدم آن استفاده می شود برای بیان احساسات ضد یهودی—و آن را به چیزی مثبت است. Doomer دختر “ارائه خودش را به عنوان یک گت که من همچنین می خواهم به” سیوبهان اضافه شده است. (از او خواسته می شود که تنها با نام دلایل حفظ حریم خصوصی.)

به عنوان Doomer دختر محبوب تر شد او اتصال به ریشه شد به مراتب کمتر روشن است. با توجه به وبلاگ Tumblr جستجو برای Doomer دختر افزایش 558 درصدی از ژانویه 7 ژانویه 15. بیشتر از آنچه آنها معلوم نیست memes, اما مردم تا لباس پوشیدن و به عنوان Doomer دختر و یا تصاویر خود را دوباره ترسیم جزئیات بیشتر. ظرف چند روز نسخه های Doomer دختر است که در واقع چهره انسان یا مرزی-غیر قابل تشخیص تعمیرات اساسی شد بیشتر قابل مشاهده بر روی پلت فرم از اصل.

Doomer Girl fan art
فن و هنر توسط وبلاگ Tumblr کاربر unzipstaco. (unziptaco / Tumblr)

Doomer دختر یک ماه به زندگی جوان او یک تعمیم سریع است. او ایده اولیه از یک سودا با ظریف باب خنثی به برخی از الهام بخش به دیگران است. اصطلاح زمینه فروپاشی است که اغلب استفاده می شود برای اشاره به پتانسیل خطر کشیدن یک ایده از یک خاص شبکه های اجتماعی و قرار دادن آن در مقابل یک مقدار بزرگتر و منتشر داشتند. اما زمینه فروپاشی نیست همیشه خطرناک است; آن را تنها ذاتا پر هرج و مرج. به عنوان فارست ویلکینز 26 ساله آمریکا مبتنی بر توسعه که نوشته شده یک متا ریمیکس Doomer دختر بچه مم به وبلاگ Tumblr آن را می بیند بسیار آنلاین فرهنگ شروع می شود بی ضرر و برجها به چیزی سمی است. “خوب به آن بروید در جهت دیگر” او به من گفت.


افرادی که ادعای مالکیت Doomer در ضمن عصبانی. دو هفته پس از اولین Doomer دختر کارتون ضربه 4chan این مدیران از r/Doomer subreddit ممنوع ، “هر کسی ارسال doomerette الگوهای رفتاری خود را دریافت کنید پست حذف شده و حساب خود را ممنوع خواهد شد برای 3 روز” اعلام بخوانید. یک بار Doomer دختر اضافه شده به مخلوط مدیران گفت: من subreddit منفجر کرده بود تا با اضافه کردن 6,000 اعضای جدید در عرض دو هفته.

مدیران انتقاد اعضای جدید به عنوان یک دسته از “normies” که درک نمی کنند این Doomer شیوه زندگی و یا به عنوان خود وسواس زنان مشتاق به توجه با بازی لباس تا. “ما نمی خواهیم فروم ما به تاخت و تاز و گرفته شده توسط یک دسته از snapchat معتاد zoomers e-دختر پرستش simps و histrionic e-thots به دنبال گسترش مجموعه خود را از orbiters” یک مدیر ارسال شده است. در 4chan یک کاربر ناشناس به اشتراک گذاشته copypasta—یک punchy بند به معنای کپی و جا به جا در هر کجا که مربوطه—که آغاز شد “این doomer دختر الگوی رفتاری است که از بین بردن تمام نقطه doomerism” و به پایان رسید با اشاره به مبارزه با باشگاه.

این نوع از اینترنت درگیری که reflexively اذعان خود حماقت. در حالی که برخی از اعضای r/Doomer هستند ناجور دیگران تمسخر آنها برای عدم توانایی خود را برای استراحت. اما بسیاری از کاربران را به نظر می رسد در نظر گرفتن این موضوع گرانش: الگوهای رفتاری که تعریف هویت های اجتماعی و شکل مرزهای یک خرده فرهنگ نیز الگوهای رفتاری است که می تواند باعث شدید ترین defensiveness. “خوب بخشی از الگوی رفتاری-ing به ویژه در این سطح است gatekeeping و نگه داشتن مردم از” مت Schimkowitz یک سردبیر دانشنامه اینترنتی Know Your Meme به من گفت. “بیشتر گسترش آنها را ببینید بیشتر آنها می خواهند برای سفت کردن کشتی.”

در هفته گذشته یا بیشتر شده است وجود دارد برخی از پوش بک در برابر ناظران gatekeeping. بخش نظرات در پست های اخیر از یک “زیبا” و “سالم” Doomer دختر بچه مم مخلوط است. برخی از Doomers به اشتراک گذاری در پوستر اصلی خشم در حالی که دیگران پاسخ صراحت: “شما نمی توانید کپی رایت یک الگوی رفتاری است.” این سوال که آیا شما می توانید کپی رایت یک الگوی رفتاری اگر چه شده است فراموش نشدنی اینترنت برای سال. مت Furie این تصویرگر پشت په په قورباغه صادر شده و ده ها تن از حذف درخواست تحت قانون کپی رایت هزاره دیجیتال و با موفقیت شکایت Alex Jones, بنیانگذار Infowarsبرای استفاده از آن در مواد تبلیغاتی. آن را قابل فهم حرکت است که نمایشگاه با استفاده از طرفداران هنوز هم در بر داشت: “نگران کننده” از آنجا که این مجموعه یک سابقه برای خفقان اینترنت بنیادی remix فرهنگ است.

باز بودن که اجازه می دهد تا هنر به ریمیکس نسبت مکروه سیاسی به پایان می رسد نیز چیزی است که اجازه می دهد تا چیزی نفرت به بازخرید. (در جهان با سخت کپی رایت برای تصاویر است که گردش آنلاین Doomer دختر خواهد ماند چه او این بود: یک مکانیزم برای یک شوخی بد.) این استدلال که در r/Doomers است که عمدتا در مورد اینکه آیا زنان جوان هر گونه حق remix چیزهایی که در وهله اول. به عنوان یک کاربر Reddit نوشت: “زنان و normies [هستند] گرفتن چیزی اصلی و معنی دار به یک گروه خاص از مردان و ساخت آن را در مورد خود است.” اما حقیقی ترین سنت الگوهای رفتاری همواره در pilfering چیز از خسته کننده مکان با سفت و سخت قوانین redoing آنها و ایجاد هرج و مرج است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی