مدرن زنجیره تامین است خوراکی

Umit بکتاش / ایسنا

Wمرغ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل در روز گذشته بود گفتن در دو احترام می گذارد. برای اولین بار آن را نشان داد که نیروی کامل از دولت فدرال خواهد آورد به خرس در ساخت های حیاتی تجهیزات پزشکی. دوم آن تاکید کرد آنچه در حال حاضر مشخص شده: راه ما مدرن عرضه زنجیره ای ساخته شده است فوق العاده شکننده است.

برای داگ واتکینز که واضح بود چند هفته پیش وقتی که او متوجه شد که او در بیمارستان به اندازه کافی ندارند فولاد لباسهای. واتکینز که مسئول نظارت بر زنجیره تامین در دانشگاه پزشکی کارولینای جنوبی, سلامت, سیستم های آموخته شده در فوریه که یکی از چینی لباس شب تولید کنندگان است که منابع خود را در بیمارستان به حال آلودگی موضوع را با محصولات خود را.

مشکل این بود که ربطی به رمان coronavirus و در هر زمان آن شده اند که یک سکسکه کوچک در راه پیدا کردن تعویض لباس. اما پس از آن به عنوان ویروس رسید بنابراین آیا تقاضا برای لباسهای هر دو در داخل و خارج از چین ترک واتکینز و همکارانش تاکنون ، “این است که احتمالا به عنوان بد به عنوان من آن را دیده ام او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی.

ما ساخته شده یک زنجیره تامین جهانی اجرا می شود که در برون سپاری و حاشیه نازک و کوروناویروس در معرض چقدر ظریف است. “من حدس می زنم ما به انجام یک کار خوب به اندازه کافی در مراقبت های بهداشتی عرضه زنجیره ای برای گرفتن قیمت گذاری پایین به نقطه ای که فروشندگان, لازم نیست که مقدار زیادی از اضافی حاشیه و یا شل برای بازی کردن با” واتکینز گفت. تا زمانی که تقاضا خوشه همه آن را احساس می کند.

منازت کلی بیمارستان زنجیره تامین کار مثل این: یک بیمارستان (یا خانه سالمندان یا آژانس بهداشت) وارد یک گروه خرید سازمان یا GPO با دیگر ارائه دهندگان. آنها استخر با هم به منظور آنچه که آنها نیاز به صورت فله. زمانی که سیستم با این نسخهها کار هر کس موجب صرفه جویی در پول. اما GPOs نیست زیرک; زمانی که مشکلات وجود دارد آنها احساس در سراسر سیستم. و فردی بیمارستان بلافاصله می تواند با آنچه آنها نیاز دارند.

این بدان معناست که کسی مثل واتکینز به پایان می رسد تا با توسل به مقامات ایالتی و فدرال برای کمک به. سازمان بهداشت جهانی خواسته است تولید کنندگان به سطح شیب دار بالا تولید تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان. وجود یک ذخیره استراتژیک از مراقبت های بهداشتی لوازم که کاخ سفید مورد بحث و بررسی بهره برداری است. و در حال حاضر آن را با استناد به دفاع تولید عمل می کنند.

اما در دیگر صنایع زنجیره تامین نمی کند و باید یک شبیه کوسن. و فشار آشکار است. موسسه مدیریت عرضه که انجام ماهانه اقتصادی, نظرسنجی نشان داد که تقریبا 75 درصد از شرکت های این تماس در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس گزارش داد برخی از نوع از زنجیره عرضه اختلال با توجه به کوروناویروس. و 44 درصد از شرکت ها ندارد, برنامه ریزی برای مقابله با این نوع از اختلال. “است که کمی تعجب آور در این روز و سن” ISM مدیر عامل شرکت تام دری در مصاحبه ای گفت:.

“اما” او افزود: “شما باید درک کنند که وجود دارد تقریبا هیچ بخش صنعت و وقتی که من می گویند که منظور من ساخت و nonmanufacturing—نیست که متکی به چین در ایالات متحده است.”

چینی مواد و تولید آنقدر فراگیر است که مشتری به طور متوسط هیچ ایده چگونه بسیاری از محصولات روزمره شامل قطعات چینی و یا چگونه متکی چینی اجزای ترین شرکت ها تبدیل شده اند. “اگر شما لازم نیست که یک ردیف اول تامین کننده که منابع از چین” دری گفت: “پس از آن خود را تامین تامین کننده است.”

به درک چرا مدرن عرضه زنجیره ای منحصر به فرد در معرض یک تهدید مانند coronavirus شما باید درک کنند که چگونه به سرعت آن تغییر کرده است. چین عضو سازمان تجارت جهانی در سال 2001 و با پیشی گرفتن از آمریکا به عنوان صنعتی نیروگاه در سال 2010. در طول شیوع بیماری سارس در سال 2002 و 2003 چین نشان داده 4.31 درصد از تولید ناخالص داخلی در سراسر جهان نوشت: MIT پروفسور دیوید Simchi-Levi که مطالعات زنجیره تامین. در حال حاضر که 16 درصد است.

شرکت های غربی برای پیدا کردن آن ارزان تر برای تولید کالا در چین و جاهای دیگر در آسیا نسبت به انجام این کار نزدیک به خانه. قطعات خودرو, تکنولوژی, مد, پزشکی, دنده, قطعات و مواد مخدر به ویژه آسیب پذیر به اختلال در بازارهای آسیایی. دری اشاره کرد که در سال 2012 پس از سونامی ژاپن “شما نمی تواند خرید یک تویوتا برای سال, به این دلیل که یک کارخانه ساخته شده است که رنگدانه قرمز برای تویوتا بود نیست.” اپل فیات کرایسلر و هیوندای هشدار داد در حال حاضر سرمایه گذاران بالقوه محدودیت عرضه با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

در علاوه بر این به offshoring Simchi-Levi گفت: شرکت تاکید کرده اند “فقط در زمان” تحویل نگه داشتن تنها 15 تا 30 روز از محصولات در دست است. ساخته شده است که شرکت های جهانی بیشتر سود آور است “به طور قابل توجهی افزایش می دهد[d] زنجیره عرضه خطر است.”

او پیش بینی کرد که بدترین زنجیره عرضه اختلالات آغاز خواهد شد در حال حاضر در اواسط ماه مارس. کمتر چینی کشتی ها در آب هستند و پورت های عمده در سراسر جهان مانند روتردام و لو هاور در حال حاضر احساس اثرات. کسانی که 15 تا 30 روز از موجودی (حتی اگر یک شرکت نگردند تا قبل از سال نو قمری چینی تعطیلات) به احتمال زیاد در حال اجرا پایین در حال حاضر. “ما در حال رفتن به دیدن یک رکود, اختلال, کمتر, انواع گزینه های کمتر به مشتریان” Simchi-Levi گفت.

به عنوان COVID-19 موج همه گیر در سراسر جهان اقتصاد, این امکان وجود دارد که آن را ممکن است شروع به تغییر راه جهانی زنجیره تامین کار می کنند. Simchi-Levi گفت: شرکت های تحت فشار برای تنوع بخشیدن به جایی که آنها محصولات خود را که ثابت خواهد شد آسان تر برای برخی بیش از دیگران است. در حالی که خون رقیق هپارین ممکن است هنوز هم در چین ساخته شده است آن را به عنوان دشوار است برای حرکت زیرساخت برای گفتن نوع مد به فروش می رسد در H&M و زارا به دیگر کشورهای آسیایی است. “شما هنوز هم می تواند بر نیروی کار کم هزینه و با حرکت به ویتنام مالزی و کامبوج.” بیشتر و الکترونیک خودرو-بخش تولید می تواند تغییر به کارخانه در مکزیک و برزیل.

یک چیز نیست به نگرانی در مورد مواد غذایی زنجیره تامین است. در حالی که برخی از محصولات مصرفی مانند خمیر دندان و یا شامپو می تواند محدود شود زیرا از اجزای منابع از چین است که در مورد مواد غذایی است.

دری اشاره کرد که مواد غذایی زنجیره تامین است که قابل ملاحظه ای قوی. فروشگاه های که اجرا از مواد تشکیل دهنده یک روز خواهد بود یک یا دو روز بعد. همانطور که برای nonperishable محصولات مانند کاغذ توالت و لوازم تمیز کردن در حال حاضر است زمان برای محتاطانه.

اگر شما در حال خرید از تمام فروشگاه های محلی خود را موجودی, او گفت:, “من می خواهم استدلال می کنند که شما در حال انجام خود را به شهروندان زیانی. آیا ما واقعا نیاز به یک گالن Lysol در خانه ؟ احتمالا نه.”

برای هر کس به انجام بخشی خود را, او گفت:, آن نیاز به فکر کردن مانند شما کار در زنجیره تامین صنعت: “این تنها مشکل را تشدید اگر همه ما—به عنوان ما آن را به جلو تقاضا است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>