هیولا باطله بوریس جانسون

FPM / گتی / پیتر Lorimer / Shutterstock / اطلس

جهان امروز متفاوت—و نه فقط به دلیل coronavirus. حوادث به نظر می رسد به نوبه خود آن را به سرعت بیشتر: ویروس ها تبدیل به بیماری های همه گیر در هفته; چالش های پزشکی تبدیل به زندگی و مرگ اضطراری در روز; و آزادی هنگامی مقدس برداشته در دقیقه به صورت زنده. هنگامی که امن و مرفه در جوامع در حال حاضر به نظر می رسد precariously آسیب پذیر است.

این واقعیت است که جهان است متفاوت—آن بوده است هرگز بسیار کوچک است. آن را در زمان مرگ سیاه سال برای رسیدن به اروپا در قرن 14. آن زمان coronavirus یک ماده از هفته. سیاست از این بیماری همه گیر منعکس کننده این jarring و به ظاهر خارج از کنترل, مجبور, به, خشمگین, با حداکثر سرعت دویدن فقط به نگه دارید تا با نمایی ریاضی اپیدمیولوژی ایران. اما در حالی که جهان متفاوت است و قطعا حداقل در اروپا که در آن زندگی تا حد زیادی been locked down انسان نیست. سپس به عنوان در حال حاضر ما از ترس مرگ و طلب امنیت و جستجو برای رهبران که دفع کردن یکی با دیگری. یکی پس از دیگری در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و آلمان و در حال حاضر در نهایت در اینجا در بریتانیا پس از بوریس جانسون آدرس به ملت شب گذشته اروپا و نخست وزیران و روسای جمهور و روسای باید به دنبال امنیت با خاموش کردن اقتصاد خود را سفارش که هیچ کس به ترک خانه خود و توانمند سازی پلیس خوب برای هر کسی که کار را برای هر چیزی غیر از ملزومات زندگی.

نبرد شباهتها همه جا هستند. و دلیل خوب است. “راه پیش رو سخت است و آن است که هنوز هم درست است که بسیاری از زندگی را متاسفانه از دست داده شود” جانسون هشدار داد. “اما در این مبارزه با ما را می توان در هیچ شکی نیست که هر یک از ما به طور مستقیم داوطلب خدمت سربازی.” این بود که جانسون به عنوان جنگ, رهبر, اصرار هر و همه به وظیفه خود را انجام دهد.

با استفاده از زبان جنگ جانسون به ناچار هر دو دعوت مقایسه با تاریخچه و رنج می برد در نور آنها. “سنت همه مرده نسل وزن مانند یک کابوس در مغز از زندگی” کارل مارکس نوشت. به عنوان آن را به عنوان در حال حاضر. هر کشور امروز آن را به عنوان جنگ coronavirus خود حافظه وزن در رهبران آن است. رئیس جمهور آمریکا به طور کامل رایگان از جورج واشنگتن یا آبراهام لینکلن, هیچ, فرانسوی, رهبر, چارلز دوگل, هیچ نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل بود.

در بریتانیا وزن چرچیل است که شاید بیشتر خرد کردن—داستان آن را به عنوان مربوط به جوان انگلیسی هم قهرمانانه و بدون عارضه نمی شود دیگر قهرمان ملی جایگاه بسیار بلند است. حمله رعد اسا روح آرام نگه داشتن و حمل بر مبارزه در سواحل و هرگز در آنچه که انتظار می رود آن است که آیا Brexit یا COVID-19. در زمان بحران ملی مردم به نوبه خود به آنچه آنها می دانند که به اسطوره ها و کاریکاتورهایی که در آنها تعریف می شود.

در دست زدن به او از coronavirus شیوع جانسون به دنبال پناه در کلاسیک Churchillian مخلوط تمرد و اعتماد به نفس قبلا اطمینان ملت آن را “از طریق این” حتی اگر “بسیاری از خانواده ها در حال رفتن به از دست دادن عزیزان است.” شب گذشته او فرو عمیق به این خوبی سفارش کشور را به ماندن در خانه نیست درخواست از مردم برای انجام این کار اما گفتن آنها را آنها “باید.” او نمی بود تا با Churchillian با تکبر راه رفتن. “هیچ نخست وزیر می خواهد به تصویب اقدامات بود,” او گفت: رسما هیچ اشاره از پوزخند که اغلب می تواند فرار از کنترل وقتی که او ناراحت کننده است. جانسون کاملا قانع کننده بوده است در این اورژانس-نقش رهبر در آن او به طور ناگهانی ریخته شده. او شده است آرام—بیش از حد آرام برای بسیاری از اما همچنین نامشخص و نامطمئن حرکت آهسته تر از امانوئل پاکسازی, گل نشسته با ناتوانی تا شاید شب گذشته برای انتقال این نوع پیام های ساده در قدرت است که او ثابت کرد بنابراین قادر به انجام زمانی که مبارزه برای قدرت است.

شب گذشته بود که جانسون لحظه بزرگ. او نمی کرک آن, اما نه او افزایش می یابد—آن جدی و معتبر فلفلی با Johnsonian مشت clenches اما از بین بردن بی ارزش پرگو زبان. اما آن را نیز اواخر روز پس از پاکسازی آنگلا مرکل و ایرلند لئو Varadkar تا به حال ساخته شده شبیه موعظه. خیلی دیر شده است ؟ خیلی تمایلی? و یا بهنگام عصب برگزار می شود ؟ ما نمی خواهد می دانم که برای هفته اگر نه ماه.

حتی در میان اعضای پارلمان متعلق به حزب محافظه کار و به مشاوران نزدیک به جانسون که من با صحبت وجود داشته اند نشانه هایی روشن از تنش بیش از مدیریت بحران است. یک مشاور که نخواست نامش فاش شود به بحث های داخلی, دولت, مذاکرات, ابراز نگرانی که دولت پیام بیش از حد شده متنوع به دریافت از طریق به که جانسون غریزی آزادی بوده است کشیدن در اقدام قاطع تر. عمومی به نظر می رسد تا حد زیادی پشت جانسون—در حال حاضر—با رضايت خود را رهبری پریدن پنج امتیاز پس از بحران آغاز شد و با توجه به یک نظرسنجی.

این کار هر چند ممکن است ثابت, مهلت موقت به عنوان تعداد مرگ آغاز می شود برای سرعت بخشیدن به. قبل از جانسون آدرس به ملت این بار از لندن به چاپ یک سرمقاله محکم رهبری خود را از طریق بحران به عنوان “پشت منحنی” او را متهم به هدر دادن زمان و کاشت سردرگمی زمانی که اقدام قاطع مورد نیاز بود. “کشور نیاز به می دانم که آقای جانسون منسجم استراتژی” رهبر بریتانیا تأسیس روزنامه خلاصه شده است. “در غیر این صورت نخست وزیر که از خواب بودن چرچیل ممکن است پیدا کردن خود را به عنوان بازیگر نویل چمبرلین.” جانسون مشکل این است که او—البته—نمی توان چرچیل. و نه برای آن است COVID-19 جنگ جهانی دوم است. به دیگران اشاره کرده اند که بیماری های همه گیر نمی توان مبارزه در سواحل و فرود زمینه; حفظ آرامش و حمل بار است و نه درست نیست; و خون و رنج و اشک و عرق در حال رک و پوست سودمند. امروز چالش انزوا است نه تهاجم. مدل رهبری پس از آن متفاوت است و جانسون نیاز به پیدا کردن صدای خود نبرد شعارها و صحنه و لباس.

اما در پیشرو Johnson نمی تواند فرار از سابقه او ارث می برد و نه باید سعی کنید به او. در سال 1940 چرچیل رسیده بازگشت به انگلستان گذشته به شوالیه های میز گرد و صلیبیون که چالش او گفت: ملت شد “بی روح” در مقایسه با آنچه در حال حاضر در مواجهه با آنها. چرچیل در واقع نه خالق جنگجو-رهبر اسطوره اما یک وارث آن است. قبل از او بودند دوک ولینگتون و ریچارد شیردل و هنری V. و قبل از آنها بودند شاه آرتور و Beowulf.

من فکر Beowulf بیش از آخر هفته به عنوان انتقاد از جانسون رهبری شروع به کوه مردم ناراضی با آنچه که آنها را دیدم که هر دو خود را اشتباه پاسخ یا واکنش افراطی. قوم حافظه از جنگاوری ملی تلاش زنده بود اما اشتباه: آیا این بدین معناست بریتانیا باید آرامش خود را حفظ و حمل در و یا مبارزه با این ویروس به مرگ ؟ درس از گذشته مشخص نیست.

در Beowulf, an Anglo-Saxon مرثیه تشکیل شده مدتی بین ششم و 11th قرن قهرمان eponymous دستیابی به شکوه و عظمت با کشتن دو مرد از خوردن هیولا وحشت همسایه مردم قبل از بازگشت به قانون میهن خود را برای 50 سال—تنها به هلاک در نبرد با یک اژدها است که در آن هر دو هیولا و قهرمان شد. این داستان از غارتگری مرد خواران و ورود یک منجی—یک رهبر جنگجو که قانون نهایی است که به فدا کردن زندگی خود را به محافظت از مردم خود را.

در اینجا در Beowulfمن فکر کردم که من گوش به شعر بود و یک داستان برای امروز. هیولا در شعر همه یک تهدید برای ایمنی از جوامع در سوال. اما آنها همچنین نشان دادن چیزی بیشتر. “آنها به معنای واقعی کلمه کشتن مردم—و گاهی اوقات آنها را بخورند اما آنها نیز تجسم رفتارهای است که تهدید به تضعیف بافت اجتماعی است که دارای جوامع بشری با هم” می نویسد: ویکتوریا Symons یک مدرس و وسط زبان و ادبیات انگلیسی در دانشگاه کالج لندن است. “صلح شکننده در جهان از Beowulf و می توان آن را به راحتی لغو توسط حرص و آز و یا دشمنی یا انزوای اجتماعی است.”

به عنوان جانسون به دنبال رهبری کشور خود را از طریق این آخرین بحران تهدید مشابه فراوانند: حرص و آز فردی که آیا بیش از مواد غذایی و یا شخصی آزادی تضعیف ملی تلاش مورد نیاز برای جلوگیری از coronavirus اختلافات بیش از آنچه در مورد آن انجام دهد و البته انزوای اجتماعی.

در عین حال ویژگی هایی که آورده جانسون به قدرت ممکن است نامناسب در برخورد با این تهدید جدید فقط به عنوان Beowulf را نظامی دلاوری بود به اندازه کافی به او را نجات دهد در پایان. در بریتانیا جانسون را شاد می-آیا خوش بینی سیاسی و مهارت او را دیدم افزایش به نخست وزیری در مبارزه با تروریسم در اروپا بحران است. اما این ویژگی ها ممکن است نه لزوما کار در یک بیماری همه گیر است که نیاز به درک جزئیات جدیت توانایی به دور قدیمی و تعصبات در مواجهه با تهدید های جدید و جسورانه عمل است.

با توجه به Seamus Heaney نوبل, برنده جایزه, شاعر که تولید خود را ترجمه Beowulf در سال 1999 تلفیق جوانی و مهارت های فرسوده توسط زمان جهش در خواننده به عنوان قهرمان مبارزات به مبارزه با اژدها:

Beowulf خنثی شد

از یک پیروزی با شکوه. پر زرق و برق شمشیر

ایشان قبل از آن روز

شکست زمانی که او unsheathed آن را به عنوان هرگز آن را باید.

این واقعیت در حال حاضر رو به جانسون و دیگر رهبران جهانی. می توانید آنها افزایش به چالش جدید خواهد شد و یا خود را پر زرق و برق شمشیر—سیاسی مهارت های است که آنها را دیدم به بالا—شکست آنها در این زمان ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>