هیجان انگیز ترین فیلم در ساندنس ساخته شد توسط زنان

امیدوار کننده زن جوان در یکی از جشنواره ساندنس بزرگترین و برجسته ترین تکه های گفتگو.تمرکز امکانات

چند روز به من فیلم-کهنه اعزامی به 2020 جشنواره فیلم ساندنس در پارک سیتی یوتا من تا به حال یک بیکار فکر می کردم که من متوجه شدم تعجب آور بود یکی: من تا به حال هنوز به تماشای یک فیلم کارگردانی شده توسط انسان است. که نتیجه دقیق و فراگیر برنامه نویسی از تلاش های امریکا اکران فیلم مستقل در جشنواره است که بسیار مهم برای عرضه بسیاری از فیلمسازان و ستارگان بیش از چند دهه است. آن را نیز می تواند امیدوار نشانه ای از تغییر برای یک صنعت بدانند بهترین راه برای گفتن داستان های جدید و گسترش طیف وسیعی از افرادی که به آنها بگویید. بسیاری از این آثار برجسته مقابله دقیقا با این موضوع: مراحل تهیه روایات شخصی و ایده از آژانس در اغلب مردسالار جامعه است. در اینجا به برخی از هیجان انگیز ترین نمونه است.

جاست برای اقتباس از یک توییتر موضوع Janicza براوو را زولا یک فیلم در مورد ذهنیت در مورد شاهد و مربوط به حوادث است که به نظر می رسد بیش از حد عجیب و غریب درست باشد. در کشمکش Aziah “زولا” چاه را ویروسی حساب او 2015 سفر جاده ای به تمپا با یک همکار دوست و ناگوار اصحاب براوو قرار می دهد بیننده در یک منحصر به فرد آنلاین فضای دائما قطع توسط ضربه و سوت از تلفن اطلاعیه ها. قهرمان زولا (با بازی یک دستگیری Taylour پیج) باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم در مرکز داستان حتی به عنوان او به مشکل مدار استفانی (Riley Keough) او را مسخره پسر Derrek (فوق العاده Nicholas Braun) و مرموز “X” (کلمن Domingo). داستان چرخش در جهت به عنوان براوو و co-scripter جرمی O. هریس ترکیب دنیوی و مضحک اما پیج را پولادین اعتماد به نفس را نگه می دارد تمام امور در مسیر.

بسیار متفاوت road-trip فیلم هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشهکه به شرح زیر 17 سال پاییز (تازه وارد سیدنی Flanigan) او به عنوان سفر از پنسیلوانیا مرکزی به شهر نیویورک به سقط جنین بارداری غیر منتظره. این یک استارک و پرقدرت داستان با یک عمدا روزمره کیفیت—حرفه ای-بهترین تلاش از مدیر الیزا Hittman که قبل از فیلم ساحل موش نیز رونق در طبیعت گفت و گو و خاص, محلی, جزئیات. موانع که در پاییز باید غلبه بر برای رسیدن امن حقوقی و خصوصی سقط جنین مجازات هستند اما آنها نیز متاسفانه دنیوی: ساعت صرف رومینگ قدرت پورت ترمینال اتوبوس در جستجوی مواد غذایی ارزان و یا سوار مترو شبانه برای جلوگیری از پرداخت پول برای یک محل به محل اقامت. فیلم برق محور یک پرسشنامه در مورد پاییز در دوران بارداری است که ارائه می دهد و متعدد-انتخاب گزینه های “هرگز” “به ندرت” “گاهی اوقات” و یا “همیشه.” Flanigan فوق العاده ای بازیگری در این صحنه باعث می شود پاییز نه صرفا یک نماد است اما به طور کامل تحقق یابد ،

هرگز به ندرت گاهی اوقات همیشه (تمرکز امکانات)

سوالات کنترل بر بدن و یا یکی از شخصیت ها یک ثابت در میان بسیاری از این زنان-led کار می کند. که موضوع صدق می کند و نه wittily به این جا مسافرخانهیک mockumentary در مورد نوازنده St. Vincent با نام مستعار Annie Clark, به کارگردانی بیل بنز (من در نهایت آن را به چند فیلم توسط مردان). این اسکریپت که کلارک نوشت: با نوازنده و کمدین Carrie Brownstein, شرح زیر است Brownstein به عنوان او تلاش می کند برای ساختن یک کنسرت فیلم St. Vincent. هر دو ستاره بازی خود را—و یا آنها ؟ کلارک که خنده دار disarmingly طبیعی و کاملا یک تهدید آمیز نمایش حضور هنگامی که او می خواهد به شوخی خم به یا معکوس هر استعاره از مرموز خودخواه راک بت. این فیلم فقط به عنوان بسیار سرگرم کننده با راه دریافت حقایق تحریف شده که یک دوربین به ارمغان آورده است در پشت صحنه.

همه باعث می شود که به هیچ جا مسافرخانه یک ناخواسته apt جفت شدن با تیلور سویفت: دست آمریکالانا ویلسون واقعی پشت-پرده زیرچشمی نگاه کردن در یکی از پاپ های جهان بزرگترین نام. این فیلم احتمالا تغییر نمی دهد هر گونه برداشت از Swift; طرفداران او باید صدای بوقلمون در اوردن آن را پس از آن می آید به Netflix در ژانویه 31, در حالی که مخالفان او خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند ديپلمات. هنوز ویلسون (مدیر سوزاننده سقط مستند پس از پنجه) آیا سطح چند آشکار لحظات. فیلم Swift خودجوش و مبتکر موسیقی فرایند در ضبط غرفه جذاب است; به مراتب جالب تر این است که خود او اذعان انزوای او احساس به عنوان او تلاش به لطفا به منتقدان او و حس آزادی او در بر داشت در اعلام او عقاید سیاسی. مانند هر هنرمند-مصوب مستند فیلم نمی تواند فرار یک آراسته کیفیت, اما هنوز هم وجود دارد برخی از هیجان به تماشای سریع قالب و تغییر او داده است.

دست Americana (Netflix)

حتی بیشتر شخصی و گاهی غم انگیز مستند است کیرستن جانسون فوق العاده , کیر جانسون مرده استنیز محدود برای Netflix بکشد. جانسون دیرین مستندساز که آخرین فیلم Camerapersonبود جسورانه کولاژ تصویری خاطرات او تا به حال جمع آوری شده در حالی که فیلمبرداری فیلم برای فیلم های دیگر. کیر جانسون مرده است به کنکاش جانسون خانواده خود زندگی را به تمرکز بر روی او خشن و بی ادب و پدر دلسوز که شروع به مبارزه با بیماری آلزایمر. با پدرش مشارکت کامل جانسون اصل ایجاد مداحان برای یک مرد که هنوز زنده است عملیات گسترده jokey “مرگ” را برای او به عمل در حالی که همچنین صحبت کردن از طریق تجارب خود و پیوند خود را با کودکان خود. جانسون است که با استعداد به اندازه کافی برای جلوگیری از هر گونه استثمار مشکلات ساخت این فیلم واقعا موفق ادای احترام است که باید معطل در لیست کوتاه برای سال 2020 مستند جوایز.

یکی از سال بزرگترین و برجسته ترین قطعه مکالمه خواهد بود زمرد Fennell را امیدوار کننده زن جوانیک bleakly خنده دار هیجان انگیز است که به طور مداوم باقی می ماند پیش از آن انتظارات مخاطبان. این ستاره باور نکردنی Carey Mulligan به عنوان کاساندرا توماس, barista خالی از سکنه گذشته تروما که در پست های بالا در بارها و وانمود می شود, بنابراین به عنوان برای فریب مردان را به تلاش برای استفاده از او را قبل از او exacts انتقام او. فقط آنچه را که انتقام و فقط آنچه که رانندگی این ترسناک ماموریت ؟ Fennell اجازه می دهد که اطلاعات نشت در راه هر دو خنده دار و هشدار دهنده ماهرانه jolting بیننده همدردی در هر زمان آنها ممکن است حل و فصل کرده اند. این فیلم سابقه خط بین باهوش و glib اما اغلب می افتد در سابق—هر چند خود پایان شگفت انگیز خواهد بود به احتمال زیاد یک موضوع بحث داغ.

هر گونه بحث در مورد زن auteurship در پایان این سال خواهد بود نه کامل بدون شرلی, Josephine Decker را مبتکر شبه بیوگرافی از نویسنده شرلی جکسون (الیزابت ماس). دکر آخرین فیلم مادلین را مادلین, بود شجاعانه اکتشاف روند هنری در آن توانمند سازی و vampiric. شرلی را پوشش می دهد و مشابه خاک زیر یک زن و شوهر جوان (اودسا جوان و لوگان لرمان) آنها به عنوان حرکت به Bennington, کالج, صفحه اصلی جکسون و showboating استاد, شوهر, Stanley هایمن (Michael Stuhlbarg). به سرعت آنها پیدا کردن خود را در لفافۀ جکسون روح مکیدن نیرو فرایند خلاق او به عنوان صنایع دستی, یک رمان در مورد یک دختر که می رود از دست رفته در محوطه دانشگاه. خزه و جوان را برای فوق العاده جفت تشویق هر یک از دیگر نگرانی و rebelliousness تا دیوار از واقعیت شروع به تنزل.

من نمی تواند ذکر داخلی وحشت از شرلی بدون نیز تکان به جاش روبن را ترساندن منیک میکرو بودجه کار که برای اولین بار در این جشنواره نیمه شب بخش و منظمی حفاری به مفاهیم ژانر و داستان سرایی بدون تکیه بر تصویر بزرگ تصاویری. در این فیلم ترسناک از انواع مجموعه در شمال ایالت نیویورک کابین دو نویسندگان (با بازی روبن و Aya Cash) جرات یکدیگر به داستان های ترسناک تنها با صدای خود (و همراه با جلوه های صوتی) به فروش آنها. خود را به عنوان مسابقه می رود روبن طول می کشد تن از خنده دار طنز واقعا زمان. این فیلم را کلید نگرانی آشکار خود را به عنوان همان درگیری است که همواره بسیاری از دیگر ساندنس standouts: راه هایی که در آن زنان را به مبارزه برای باقی ماندن در اتهام از خود روایت.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر