مهم ترین تعداد برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات شانس

ایده های این رای که اقتصاد در حال فروپاشی است یکی از قوی ترین پیش بینی از اینکه وقت برنده خواهد شد دوباره.

توسط NEWS-SINGLE در 15 فروردین 1399
درو Angerer / گتی

برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی بسیاری از اعداد توجه: تعدادی از آمریکایی ها که مریض و هلاک از coronavirus. تعداد ماه قبل از اقتصاد شروع به بازگشایی و دوباره بجای اول برگشتن. تعدادی از آمریکایی ها که از دست دادن خود را بیمه درمانی و خانه پس از از دست دادن شغل خود هستند. برای دانشمندان علوم سیاسی, یک تعداد از علاقه خاص و آن را در حال حاضر می ایستد در -18.3.

که برآورد است چگونه سریع اقتصاد در حال فروپاشی در سه ماهه دوم سالانه نرخ مشتق شده توسط مارک زندی از مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. این اندازه گیری از چقدر کمتر اقتصاد آمریکا است و تولید به عنوان کسب و کار و افزایش بیکاری متورم و همه گیر می کشد. و آن را یکی از قوی ترین پیش بینی از اینکه وقت است به احتمال زیاد به نفع گروههای: اضافی درصد از رشد تولید ناخالص داخلی تقریبا ترجمه به اضافی درصد از آرا را به اشتراک بگذارید. آمریکایی ها خود را از دیدن اقتصاد تبخیر در سریع ترین سرعت در تاریخ مدرن و پیش بینی میکند که یک دموکرات لغزش در پاییز.

یا شاید نه. Coronavirus همه گیر است که یک قو بحران اتفاق می افتد به یک منحصر به فرد رئیس جمهور در یک محیط سیاسی. تعدادی که ممکن است سیگنال اجتناب ناپذیر عذاب برای نامزد دیگری در انتخابات ديگر ممکن است برای مغلوب ساختن پیشی جستن آمده نوامبر.

به عنوان یک نکته کلی اقتصاد مهم برای ریاست جمهوری, کمپین نه به حدی است که تنها چیزی که مهم است اما اهمیت آن بیش از تقریبا هر چیز دیگری. تحقیقات نشان می دهد که رای دهندگان به نظر می رسد به مراقبت در مورد شرایط مالی بیشتر در سال از انتخابات نسبت به سال های قبل از یک رئیس جمهور مدت است. و آنها به نظر می رسد به مراقبت بیشتر در مورد این جهت است که در آن اقتصاد را به رهبری نسبت در مورد سلامت کلی خود.

اقتصاد کمک می کند تا توضیح دهد که جیمی کارتر از دست دادن در سال 1980 و George H. W. Bush دست دادن در سال 1992 و همچنین باراک اوباما پیروزی در سال 2012. نرخ بیکاری در حال افزایش بود و به شدت در طول کارتر و بوش انتخاب مجدد مبارزات با نابسامانی از رکود تورمی و ذرات از روغن-شوک قیمت به ترتیب بحرانی رای دهندگان در وقت رئیس جمهور. اگر چه اوباما رئیس شد بیش از یک اقتصاد ملال انگیز زمانی که او جنگیدند میت رامنی در سال 2012 انتخاب مجدد پیشنهاد چیزهایی که تبدیل به اطراف.

در این سال پیش بینی شده تیتر شماره نگاه مبرم برای مغلوب ساختن پیشی جستن به مراتب بدتر از این تعداد تا کنون برای کارتر و بوش و یا اوباما—به مراتب بدتر از آنها برای هر نگاه رئیس جمهور پس از جنگ. نرخ بیکاری پیش بینی شده است به پرش پنج برابر یا ده برابر در عرض چند هفته از آن زمان نرخ 3.5 درصد است. رشد پیش بینی شده است به نکته پایین از 2 یا 3 درصد نرخ سالانه به -18.3 درصد به عنوان زندی تخمین اگر نه پایین تر. درآمد خانوار پیش بینی شده است به سقوط بی سابقه ای از نظر بیش از حد. گرفته شده توسط خود این آمار نقطه به نیمه شب در امریکا و یک Reaganesque پیروزی برای حزب دموکرات نامزد.

"تاریخی تشابه در حال بدیهی است که به دور از کامل اما رای دهندگان به نظر می رسید بسیار مایل به مجازات امتیازهای اقتصادی جهانی و تأثیر افسردگی خشکسالی و سیل و همه شیوه ای از شرایط فراتر از هر رئیس جمهور کنترل" لری بارتلس یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه واندربیلت نوشت: در یک ایمیل. "اقتصادی اعداد در شش ماه آینده احتمالا نگاه بر خلاف ما دیده ایم در این دوره پوشش داده شده توسط بسیاری آماری تجزیه و تحلیل اقتصادی رای گیری پس از آن خواهد بود راش به قیاس شدت اثرات ضمنی توسط کسانی که تجزیه و تحلیل است اما حتی یک اثر خاموش خواهد شد به مراتب از مسئله."

مغلوب ساختن پیشی جستن اما ممکن است متناسب با الگوی معمول. هر کشور دارای تن به تن به کننده است و بحران یا رکود. و رای دهندگان آمریکایی است که رفتار متفاوت از آن چگونه است رفتار گذشته است.

برای یکی از رای دهندگان تبدیل شده اند به مراتب کمتر احتمال دارد به سوئیچ احزاب و یا رها کردن حزب خود را نامزد: مغلوب ساختن پیشی جستن کمتر در حصار رای دهندگان به رقابت بلکه کمتری برای از دست دادن. اکثریت متحده شد نوسان متحده در دهه 1960; فقط تعداد انگشت شماری هستند امروز. استان ها تبدیل شده اند قفل شده است و در بیش از حد. در سال 1992 انتخابات 1,096 شد و تصمیم گرفت با یک تک رقمی حاشیه و فقط 93 شد تصمیم گرفت 50-نقطه-یا-حاشیه بالاتر. در سال 2016 این اعداد و ارقام بودند 303 و 1,196 بود. هیچ نوسان رای دهندگان. وجود ندارد و بیشتر بنفش امریکا است.

سیاسی هویت حزبی وابستگی و قطبش را تبدیل به قوی تر نیروهای شروع کرده اند و به شکل راه آمریکایی ها در درک این کشور موقعیت مالی. رئیس جمهور تصویب رتبه بندی تر شده اند و استاتیک در طول زمان: اوباما را به عنوان بزرگ favorability دست انداز از بهبود شرایط اقتصادی قبلی به عنوان رئیس جمهور انجام داد و مغلوب ساختن پیشی جستن آرای بسیار پایین تر که در آن قبل از بحران نرخ بیکاری و تولید ناخالص داخلی اعداد را نشان می دهد. نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که اگر یک جمهوری خواه مسئول جمهوری خواهان بیشتر احتمال دارد برای دیدن یک اقتصاد خوب و دموکرات ها بد اقتصادی زمانی که به دنبال در همان اقتصاد; حزبی اقتصادی-انتظارات فاصله افزایش یافت. قطبش به نظر می رسد که سوخت یک "تفکیک" بین favorability رتبه بندی و اساسی در شرایط اقتصادی توضیح می دهد که دانشمند علوم سیاسی جان طرف Vanderbilt. که باز می شود تا امکان که رای دهندگان جمهوری خواه چوب با مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود این عمیق رکود اقتصادی پیش رو است.

یکی دیگر از عوامل پیچیده: آنچه در این کشور مواجه است و نه فقط یک رکود اقتصادی اما یک فاجعه طبیعی و عمومی-بهداشت و تحولات ناگهانی و عمده دولت-بسیج نبرد با هم در extremis. رای دهندگان تمایل به مجازات رئیس جمهور برای رکود. اما آنها تمایل به پاداش آنها را برای رهبری خود را در طول جنگ و خطرناک دیگر فجایع: وحشت مانند پرل هاربر و 9/11 ناشی از خوشه در رئیس جمهور تصویب رتبه بندی و در برخی موارد صاف راه خود را به پیروزی انتخاباتی. این است که شناخته شده به عنوان "rally 'round the flag" اثر و تهمت به نظر می رسد بهره گیری از آن را تصویب امتیاز ردیابی تا 49 درصد بالاترین نرخ خود در انتخابات ریاست جمهوری.

به 2.2 تریلیون دلار coronavirus-امداد بسته به زودی به یکی دیگر از کمک بیل و اقدامات اجرایی شعبه برای توزیع تجهیزات پزشکی و دیگر اشکال کمک به دولت ها ممکن است کمک به تهمت هم با اجازه دادن به او برای نشان دادن قدرت خود را به رای دهندگان به عنوان آنها را تشکیل می دهند ذهن خود را. "کمک هزینه پس از بلایای طبیعی کمک می کند تا سیاستمداران دریافت رای" توضیح می دهد که نیل Malhotra سیاسی-کارشناس اقتصاد در دانشگاه استنفورد. داده ها از سال 1988 تا 2004 نشان می دهد که دو برابر شدن فدرال امداد پرداخت به یک شهرستان با توجه افزایش وقت سهم از رای گیری وجود دارد با حدود 0.5 درصد است. (Malhotra اشاره می کند که فاجعه-پیشگیری صرف نمی کند به نظر می رسد به همان اثر است.)

علاوه بر این سیاستمداران تمایل به مستقیم فدرال دلار نسبت به سیاسی حساس اماکن در طول یک فاجعه به پاداش وفادار حوزه و کمک به نوبه خود جدید رای دهندگان. شانس بودن تحت پوشش ریاست جمهوری فاجعه اعلام دونفره برای شهرستان در نوسان متحده در طول انتخابات سال کار توسط دانشمند علوم سیاسی اندرو ریوز از دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس نشان داده است. چنین فعالیت سیاسی ممکن است اتفاق می افتد در حال حاضر: "رئیس جمهور می داند فلوریدا است که بسیار مهم است برای انتخاب مجدد" یک ناشناس رسمی گفت: واشنگتن پست این هفته. "او می پردازد توجه به آنچه در فلوریدا می خواهد."

محض پیچیدگی و اندازه این بحران نه به ذکر است عدم وجود داده ها همچنین باعث می شود پیش بینی دشوار است. ایالات متحده برگزار کرده است تنها 18 انتخابات ریاست جمهوری در دوره پس از جنگ—بیش از حد کوچک حجم نمونه به رسم آهن چادری آماری نتیجه گیری. هیچ کدام درگیر تحولات ناگهانی و عمده مثل این یا دولتی بسیج بود. "این است که خیلی از پرت," طرف می گوید. "من مطمئن هستم که هر چیزی وجود دارد که ما می توانیم با هر گونه اعتماد به نفس."

هنوز در وضع شرایط بد همه چیز بد است. انتخاب مجدد مبارزات تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن در دوران رکود. منفی عناوین مورد مرگ و میر و هواکش و خراب کسب و کار و پزشکان پوشیدن در خانه, دنده محافظ و تاریخی خوشه در رفع بیکاری و بی فایده فدرال کمک های تار رای دهندگان برداشت از رهبری این کشور. این تجمع-'round-the-flag اثر گرایش به کوتاه مدت اغلب پایدار فقط چند هفته یا چند ماه. هیچ چیز ممکن است متقاعد مغلوب ساختن پیشی جستن قوی ترین حامیان او را رها. اما مرگ و نابودی و فروپاشی اقتصادی این سال انتخابات—میلیون ها نفر از آمریکایی ها به ناچار قاضی مغلوب ساختن پیشی جستن است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب