خوش بینانه ترین در تلویزیون نشان می دهد که بیش از

کالین هایس / NBC

این داستان شامل اخلال گران برای سری آخر از این جای خوب.

مشخصات فنی خوب محلNBC آزاد wheeling, طنزهای تلویزیونی در مورد زندگی پس از مرگ به پایان رسید اجرای آن شب گذشته است. ساعته, سری آخر بسته کردگی سست طرح موضوعات خود را جشن گرفت کاراکتر’ روابط با یکدیگر و کاهش برخی دلگرم کننده تاب. برای هر نشان می دهد و حتی به عنوان باطنی که خوب جایهدف قرار دادن این معیار به تنهایی برای موفقیت یک خروج. اما این کمدی را برجسته ترین فلسفی غذای آماده در برابر این شسته و رفته فرمول خطی. و یا به عنوان سابق “آریزونا dirtbag” شخصیت النور Shellstrop (با بازی کریستن بل) در نهایت می آید به درک “کار از نظر اخلاقی توجیه است بی کار است.”

خوب جای صرف چهار فصل پرسیدن سنگین سوال در مورد دشوارترین وضعیت زنده بودن: می تواند به انسان تبدیل شده بهتر است ؟ اگر چنین است, چگونه و چه می کند که حتی معنی است ؟ بالا-مفهوم سری از پارک ها و تفریح و سرگرمی خالق Michael Schur شروع به عنوان یک کمدی ابله با برخی از تفکرات اخلاقی به رشته خود را مسخره hijinks. برای هر نیایش از ارسطو نظریه وجود دارد یک غول میگو پرواز در اطراف بر روی صفحه نمایش و یا یک شوخی در مورد سابق Jacksonville Jaguars کارفرمایی بلیک Bortles. طنزهای تعهد به آن دو حکم هرگز منحرف اما آن آخر هنوز نمایشگاه تعجب آور سطح مراقبت—برای نمایش ragtag خدمه از شخصیت های مرده تا مطمئن شوید بلکه برای بینندگان خود خواهد شد که احتمالا گیر بدانند تمام این “موجود به عنوان یک انسان” چیزی که برای کمی طولانی تر. هیچ جا این مشهود تر از قسمت روشن-چشم رویکرد به زندگی و سوال آخر: به جای خوب نتیجه می گیرد که انسان تجربه معنی دار هستند دقیقا به این خاطر از ما مرگ و میر—و نحوه برخورد ما با یک دیگر در آن محدود پنجره بزرگترین اندازه گیری از زندگی ما است.

بنابراین با آن فوق العاده ای قلب و تعهد تزلزل ناپذیر به این سهام از محل خوبی‘s اخلاقی سوالات “هر زمان که شما آماده هستید” لذت بازگشت به فرم. حتی در این لحظات است که می تواند ام اریب saccharine به عنوان نشان می دهد گاهی اوقات احساس می کنید مانند به دست آورده indulgences. زمان النور به نقل از خط نهایی T. M. Scanlon است آنچه که ما نسبت به یکدیگر به او شریک R. (ویلیام جکسون هارپر) در حالی که توضیح داد که چرا او را آماده به او اجازه رفتن به جای خوب تا به حال تحویل داده اولیه آن وعده داده است. دست داشتن خسته کننده سعادت واقعی خوب محل اصلی زندگی پس از مرگ ساکنان ادامه داد: در حال تحول: النور یک بار مواج عاشق با آرامش اولویت بندی نیازهای دیگران بالا خود را. R. سابق استاد فلسفه بحرانزده خود مزمن تصمیمی رشد اعتماد به نفس حتی در اکثر نهایی از انتخاب: آرام اصرار به رفتن را از طریق یک درب که حل او برای همیشه لطفا برای. Tahani (Jameela جمیل) که وارد در اول زندگی پس از مرگ به عنوان یک شکوه-تعقیب مقتدر, شفا او فاميلی زخم و دنبال ابدیت از خدمات. به نظر من جیسون (مانی Jacinto) شاید تنها عضو از یک بار محکوم کوارتت که بسیاری نمی شیفت عمیقا به اندازه کافی حتی در سری آخر به جای خوب بود و در عین حال به معنی حرکت در گذشته مفهوم خود را از او به خوبی خود را-به دنبال بیشعور از فلوریدا.

این جای خوب همواره یک سریال بسیار سری و آخر خوشبختانه دوره تصحیح برخی از سیم پیچ کمتر موثر طرح انتخاب از قسمت قبل. فصل 3 پایان برای مثال تکرار یک تدبیر به پایان رسید که هر دو از دو فصل اول: در مجموع سیستم ریست می شود که به مراتب کمتر رضایت بخش سوم زمان در اطراف, در بخشی به دلیل آن سهام به مراتب کمتر قابل باور است. اگر النور و R. در حال حاضر در بر داشت راه خود را به یک دیگر بارها و بارها در طول سه فصل و بین چند بعدی طرح حلقه, چرا بینندگان معتقدند که چیزی به عنوان ساده به عنوان یک حافظه پاک خواهد بود دائم مانع برای آنها ؟ خیلی از فصل 4 دو برابر شده است در این فصل خاص 3 کشیدن: خوب محل‘s اصرار بر dramatizing clunky اما اجتناب ناپذیر عاشقانه بین النور و R.. به عنوان گلپر Bastién اخیرا نوشت: برای کرکس, “دوستی خود را احساس […مانند] یک تکامل طبیعی در راه خود را عاشقانه نیست … الهامی سوال در پویا در آن تجسم زودتر: تا چه حد شما مایل به رفتن برای کمک به یک دوست ؟ چگونه دوستی توسعه تحت نظارت و تنش ؟ چگونه دوستی غنی سازی زندگی ما و موضع اخلاقی?”

“هر زمان که شما آماده هستید” نمی انصراف با این عاشقانه داستان اما آن را نشانی از کمک مالی قابل توجه به شخصیت های دیگر روابط است. در حال حاضر که آنها اجرا کردم بی شماری زندگی پس از مرگ آزمایش و با موفقیت ساخته شده در مورد انسان توانایی تغییر خدمه می luxuriate در محل واقعی خوب همراه با اصلاح شیطان مایکل (Ted Danson) و دانا بودن جانت (D ‘ Arcy Carden). این وسعت از راه اندازی این آشنایی خود را به برخی از تحولات فردی که ارائه نشان می دهد تعداد انگشت شماری از پیچیده و دشوار گذشته روایت تقریبا بی ربط.

همراه با النور مشکل خداحافظی R. قسمت صرف مقدار زیادی از آن بازگشت نیمی بررسی رابطه او با مایکل. مانند R. های زندگی پس از مرگ معمار با الهام از او اسم فرشته تلاش برای راه رفتن را از طریق درب نهایی. اما از آنجا که او یک شیطان نه یک انسان او را بی ریا پس از عبور از آستانه. هیچ انحلال و قطعا هیچ دوباره جهان است. در قسمت مناقصه دنباله النور و جانت تصمیم به اعطای مایکل یک آرزو خواهد کرد که او را در شرایط برابر با تقریبا هر کس دیگری. هر زمان دیگر کسی به فلک کشیده و بازگشت به دنیای واقعی بر خوب جایخود را در بازگشت به طرف دیگر به وضوح گذاشته و یا دستکاری توسط برخی از بودن در زندگی پس از مرگ. اما “مایکل Realman” هیچ جمله خروج از برنامه.

و بنابراین به جای خوب به پایان می رسد با یک بار شیطان پایین آمدن به زمین به تجربه زندگی به عنوان بقیه از ما با تمام ناراحتی, لذت های زودگذر اتصالات. دوباره و دوباره آخر تاکید می کند نشان می دهد و در خوشبینانه ترین نتیجه گیری: اخلاق و اخلاق می تواند از دست دادن بازی اما چگونه مردم نشان می دهد تا برای یک دیگر همیشه مهم ترین است. در نه متا حس این اصل به آخر خود را بیش از حد. در پایان یک مجموعه در یک نفس جهان پیچیده با تعداد بی شماری از قوانین و امتیاز و در حال اجرا شوخی آنچه که بینندگان با سمت چپ نیست یک دانش دائره المعارف از فیلسوفان ارجاع و یا یک جدول زمانی مشخص از زندگی پس از مرگ هر راه اندازی مجدد. به عنوان محل خوبی کمان از آنچه باقی می ماند این است که چگونه شخصیت های آن ساخته شده نشان می دهد مخاطبان احساس می کنید.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر