پربیننده ترین نشان می دهد در آمریکا یک شکست اخلاقی

Netflix

در این لحظه خاص ترین-تماشا نشان می دهد در آمریکا یک هفت قسمت مجموعه مستند در مورد یک گی, چندهمسری صاحب باغ وحش در اوکلاهما که نژاد ببر کمیسیون ها و ستاره ها در کشور خود-موسیقی فیلم, ریاست بیش از آنچه که او به عنوان توصیف “من کمی فرقه” از ماهیگران و بسیار جوان مردان و فرار برای فرماندار اوکلاهما در سال 2018 در یک آزادیخواه پلت فرم. او همچنین در حال حاضر در حال خدمت به 22 سال حبس برای, در میان دیگر به اتهام تلاش برای ترتیب ترور کینه حیوانات-پناهگاه مالک در فلوریدا. و کسب و کار خود و متحدان عبارتند از دیگری بزرگ-مادر گربه های یوگا-عشق گورو در گل تلفونی ساحل اجرا می شود که آنچه به نظر می رسد یک ببر با مضمون جنسی در فرقه.

وجود قهرمانان در Tiger King. نه جوزف “جو عجیب و غریب” مالدونادو-پاساژ که مخطط کفال شما مطمئنا دیده می شود در رسانه های اجتماعی همراه با فیروزه ای sequined قنتد, ژاکت خیلی متکبر است که بزرگسالان ببر او را از حالت به نظر می رسد مانند یک چاره اندیشی موقت است. نه Bhagavan “Doc” Antle که یکی از کارکنان سابق مدعی coerces دختران نوجوان کار 100 ساعت در هفته در مزرعه خود برای رسیدن به “سطح خود را از روشنگری” خواب با او. نه کارول Baskin صاحب یک فلوریدا پناهگاه برای گربه های بزرگ که ببر پادشاه insinuates—در یک کاملا unjournalistic راه—ممکن است که او را کشته است. و قطعا نمی اریک گود نیویورک hotelier و حیوانات-فعال حقوق که شرکت به کارگردانی سری که زمین آسانسور برای آن به نظر می رسد که “اگر کریستوفر مهمان اما واقعی است ؟” و اهانت به dentally به چالش کشیده و پلنگ-نسخه قابل چاپ-festooned شخصیت او قطاری است Tiger King‘s بیشتر قابل تشخیص احساسات است.

و در عین حال برای گذشته دو به علاوه هفته Tiger King دهکدهای مصرف پاپ-فرهنگی تخیل. این مسائل memes ساخته شده از سنگین در ویژوال پوچی و نور در معنی. این مجموعه در یک کارناوال استقلالی نیست بر خلاف جو عجیب و غریب مرکزی-Oklahoma پارک: شما با دیدن این علامت در کنار جاده و شما را متوقف نمی کند چرا که شما می خواهید, اما به دلیل آن را وجود دارد.

در آن حس ببر پادشاه نیز آخرین و حاد تکرار یک Netflix نسبت به روند شدید داستان سرایی بیشتر ژرف و اخلاقی مشکوک ، نکته این است virality—محتوای بسیار عجیب و غریب است که مردم نمی تواند کمک کند اما در مورد آن صحبت کنید. در سال 2018 به docuseries وحشی وحشی کشور مجموعه ای از مدل با فک انداختن تواریخ از یک جایگزین اورگان ایمان جامعه که antics گفته شامل معنوی مجالس, تفنگ, احتکار, تقلب در انتخابات و توده مسمومیت. سال گذشته ربوده شده در چشم ساده اسیر وحشتناک داستان یک دختر نوجوان که مورد آزار قرار گرفته و ربوده شده توسط یک دوست خانوادگی به ظاهر در نظر کامل از پدر و مادر خود را. خود را با واقعیت های برنامه نویسی, هم, Netflix شده است آشنائی چشم با ساده جنون از طریق ضربه دوستیابی سریال عشق کور است و آینده بیش از حد گرم که مسئولیت رسیدگی بهیک نشان می دهد که در آن مسخره خوب به دنبال افراد منزوی در یک جزیره به رقابت برای جایزه نقدی کاهش می یابد که در هر زمان آنها قلاب و یا حتی افتاد. بیشتر زشت یا اهانت آمیز مفهوم بیشتر ما تماشا کنید.

این واضح نبود اخبار P. T. Barnum و آن را با اخبار در حال حاضر. اما هنوز هم وجود دارد چیزی رنجور به من در مورد راه ببر پادشاه موفق به تعریف از لحظه ای فرهنگی است که در آن همدلی و communitarianism بسیار مهم هستند. امریکا در حال حاضر در میان یک بیماری همه گیر است که متکی جمعی رفتار پیوستن به قوانین و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی معقول برای جلوگیری از خطر است. ببر پادشاه است این تلویزیون معادل لیس مترو قطب. شخصیت های آن موفق به ساخت کل جهان اطراف خود را به جای محدود کردن خود بدترین انگیزه در هر راه. این شخصیت بسیار رنگارنگ آنها معدوم کردن همه چیز در اطراف آنها. آنها هر مستندساز رویایی و در عین حال شما نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که آنچه مدیران امید به خارج شدن از دادن showmen جرم قرار گرفتن در معرض است که آنها می خواهند. که در پایان سود ؟

در آن صورت ببر پادشاه است که در مورد قابل توجه خرده فرهنگ در ایالات متحده آمریکا: افرادی که در جمع آوری و (غیر قانونی) از نژاد گربه های بزرگ. وجود دارد که نشان می دهد نشان می دهد در اوایل بیشتر متعلق به بخش خصوصی ببر زندگی در آمریکا از وجود موجود در طبیعت نگهداری مستقل “باغ وحش” و پارک ها در سراسر کشور است. (در سال 2003 مقامات کشف کرد که یک مرد در هارلم بود همخانه با 400 پوند ببر به نام مینگ در همان آپارتمان است که مادر او با استفاده از به نگاهداری کودکان است.) اگر مردم به ببر مشترک با کیفیت ببر پادشاه بر آن برون گرایی است که آن را نشان می دهد در یک صحنه با فیلم Doc Antle سوار یک فیل به شهر در حالی که opining در صدای بیش در مورد “ازلی خوشنویسی” از حیوانات عجیب و غریب.

جو عجیب و غریب برای بهتر یا بدتر است نشان می دهد شخصیت مرکزی و ببر شاه طرح پراکنده بیوگرافی که نکات در جای آيات و روايات ، نیروهایی که به شکل او. این چالش به نظر می رسد که هر چیزی که او می گوید اظهار داشت: در این سرویس از باد خود را رمز و راز و مدیران کاهش فشار او و یا هر یک از شخصیت های دیگر در بدترین اتهامات عنوان شده علیه آنها. وجود دارد برخی از حقایق غیر قابل انکار از جمله چگونه آن را باید به صورت عجیب و غریب به یک مرد همجنسگرا در روستایی اوکلاهما در 80s و 90s. همچنین تاریخ انتشار country songs او فقط لب synchs به خود را در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و برای فرماندار و دو سال بعد; و خود را عادت فیلمبرداری تقریبا همه چیز او می کند. وجود دارد چند لحظات خصوصی بیش از حد از جمله چگونه او واکنش نشان می دهد پس از یکی از کارکنان خود را است mauled توسط یک ببر در حالی که در محل کار است. “من هرگز تو از نظر مالی بهبود می یابند از این” مالدونادو-پاساژ آه در حالی که بقیه از کارکنان خود را سعی کنید به تمایل به قربانی قطع دست است. سخت ترین به تحمل است که چگونه با او رفتار در تشییع جنازه او جوانترین شوهر, تراویس که به طور تصادفی شاخه های خود را در سر. تا لباس پوشیدن و در یک قلاده سگ عجیب و غریب, توقیف, spotlight, آواز, ترک خوردگی, جوک و reminiscing از روی علاقه در مورد اواخر خود را شریک بیضه در حالی که تراویس را sobs.

غالبا هر چند عجیب و غریب کمون با ببر. او نوازش آنها را در حالی که آنها در حال سوار تفنگ ساچمهای در صندلی جلو کامیون خود را; او و پنجه نرم کردن با آنها; او با استفاده از یک قلاب فلزی برای گردش نوزاد توله از مادران و پس از آن شکایت که جیغ بچه ها در حال ساخت بیش از حد سر و صدا. تاثیر بصری از دیدن انسان و ببر تا از نزدیک متصل است که یکی از تعریف کیفیت از ببر پادشاهاست و همچنین این مجموعه نشان می دهد که چرا برخی از افراد پیدا کردن ببر بسیار جذاب است. وجود دارد یک تابو با کیفیت به نقض قوانین طبیعی جدا کردن انسان ها و گربه های بزرگ است که نشان میدهد قدرت و نیرومندی و قدرت. جای تعجب نیست که نشان می دهد یادداشت های بسیاری از نر Tinder کاربران ببر selfies به عنوان آواتار.

Netflix

Tiger King‘ثانیه تئوری یکپارچه ببر وسواس می افتد کوتاه اما زمانی که آن می رسد کارول Baskin صاحب یک فلوریدا پناهگاه حیوانات اختصاص داده شده به گربه های بزرگ. این کمبود ممکن است توضیح دهد که چرا نشان می دهد طول می کشد چنین درد را به تصویر بکشد به عنوان یک kook, و احتمالا حتی یک قاتل است. بسکین است عجیب و غریب را موی دماغ یک زن است که اختصاص داده شده کار خود را به تلاش برای ممنوع پرورش و مالکیت شخصی عجیب و غریب گربه ها در آمریکا نشان می دهد درمان Baskin است که در آن زیاده روی در آن فاحش ترین نمایش نادرست ارزی آن را به عنوان تلاش می کند برای بالا بردن او گریز از مرکز برای ایستادن در کنار کسانی که عجیب و غریب و Antle. Baskin ببر پادشاه زحمت میسازد که با وسواس چاپ حیوانات. وحشت! گاهی اوقات او می پوشد تاج گل! او غیر طبیعی هدیه ای برای موتور جستجو بهینه سازی! او سوار یک دوچرخه! او پناهگاه به شدت متکی بر پرداخت نشده داوطلبان! نشان می دهد بر همه این حقایق در حالی که ساخت بسیاری از ناپدید شدن مرموز کارول در سال 1997 و مصاحبه با اعضای خانواده که به نظر می رسد متقاعد شده است که او او را کشتند. “وجود دارد مطلقا هیچ شواهد فیزیکی در این زمان” implicating هر فرد به عنوان یک مظنون یک کارآگاه پلیس بصورتی پایدار و محکم و به جای crushingly اشاره می کند. ببر پادشاه مراقبت می کند. آن را بسیار به جای حاکی از چندین بار که او می تواند تغذیه شوهرش جسد را ببر تا به حال او شده است تا تمایل.

بسکین جالب است به این دلیل که او یک زن عامل در جهان مشخص خوشدل زن ستیزی. عجیب و غریب باعث می شود effigies از Baskin; او را پر می کند صندوق پستی خود را با مارها (عجیبی وابسته به قضیب ژست); او باعث می شود الگوهای رفتاری مورد فاق و فیلم که در آن او fantasizes مورد شکنجه او را با یک اسب آلت تناسلی مرد. او خواستار او یک سگ ماده پس از چند بار که این کلمه از دست می دهد تمام معنا است. Jeff Lowe یک شریک کسب و کار عجیب و غریب است که وارد سری میدوی از طریق, است محدود تر اما درمان خود را از زنان است که هنوز هم وحشتناک به اندازه کافی قابل توجه است. (به عنوان همسر او می گوید گیری در مورد اینکه او چگونه به آماده شدن برای آینده تولد کودک خود را, سخنان لاو که او را فورا باید برای رفتن به ورزشگاه را نشان می دهد و مدیران, زرق و برق, عکس از زنان او را با توجه به عنوان دایه. لاو با توجه به نشان می دهد همچنین دارای یک جرم کیفری و تاریخچه ای از اتهامات عنوان شده است که شامل گرفتن گلوگاه همسر اول خود را.)

Netflix

تخریب در ببر پادشاه شروع به احساس مسری پس از یک در حالی که. گود و با همکاری مدیر ربکا Chaiklin فیلم برداری این مجموعه بیش از پنج سال دیگر آنها صرف با افراد خود را بیشتر بدیهی است که همه چیز سقوط از هم جدا. یکی از عجیب و غریب را سابق شوهر جان فینلی می دهد shirtless مصاحبه است که نشان می دهد او فراوان خالکوبی های قبیله ای—از جمله فاق آرایش که می خواند خصوصي جو عجیب و غریبو غیر قابل انکار فقدان دندان. (فقط در قسمت 5 آیاببر پادشاه توقف به یاد داشته باشید که مت شده است یک عامل شایع در عجیب و غریب های جهان تمام وقت است.) مصاحبه تبدیل شدن بیشتر و بیشتر تهاجمی است. تراویس را خواسته است در مورد مرگ پسرش در حالی که او به ظاهر مست. در قسمت 7, یکی از عجیب و غریب در باغ وحش کارکنان آنقدر ناتوان است که او می گذرد و از اواسط مصاحبه. عجیب و غریب, مبارزه, مدیر, مصاحبه شده است در اوایل به عنوان یک تازه مواجه سابق خارج شده مدیر با شور و شوق گر چه هنر های عجیب و غریب را آزادیخواه پلت فرم; یک سال یا بیشتر بعد, او بیش از حد دندان های از دست رفته و به نظر می رسد قابل ملاحظه ای بیشتر ژولیده از طول خود را تمیز برش canvassing روز.

عجیب و غریب است که تنها کسی که به نظر می رسد بدون تغییر حتی به عنوان طرح باعث می شود راه خود را به سوی او 22-حکم سال زندان برای توطئه به Baskin به قتل رسید. شخصیت او گردد شما احساس به اندازه کافی قوی است برای زنده ماندن هر چیزی حتی زندان. در آن حس چیزی وجود دارد که غیر قابل انکار Trumpian در مورد او. هیچ بدبختی می توانید حس خود را از خود. هیچ تحقیر می توانید شرم یک مرد که حاضر بود شرمنده. هرج و مرج که واکنش های عجیب و غریب را برانگیخته غیر قابل فسخ و حتی در حال حاضر او را به سرعت نزدیک فرهنگی-افسانه وضعیت به عنوان ستاره های هالیوود spar در توییتر بیش از کسانی را که به بازی او را در حال حاضر تایید شده miniseries. “Fuck yeah, رول, دوربین,” این است که چگونه واقعیت-تولید کننده تلویزیون ریک کیرخم توصیف تماشای عجیب و غریب در خود منحصر به فرد ترین و بد رفتار. Netflix بدیهی است که توافق رسیدند. چرا بقیه از نگاه ما دور ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>