این فیلم توضیح می دهد که Harley Quinn جدید زندگی بدون داشتن بذله گو طولانی حضور پایمال کردن داستان است.Claudette Barius / برادران وارنر سرگرمی

این مقاله شامل نور اخلال گران برای پرندگان شکاری.

شخصیت Harley Quinn شروع به در حال اجرا تهوع. ایجاد شده در سال 1992 برای Batman: The Animated Series, هارلی به عنوان یک henchwoman با ناسالم دلبستگی به رئیس بذله گو. نشان می دهد واپیچیدن طنز از او بیشتر یک طرفه وسواس با supervillain اما رابطه سمی از شروع: بذله گو به طور منظم متنبه هارلی ضرب و شتم و حتی سعی در کشتن او. هارلی سابق روانپزشک سکس با بذله گو اختلالات فکری و روانی تبدیل به یک شخصیت تعریف شده توسط او سوء استفاده—سوء استفاده معمولا برای خنده.

در طول زمان هارلی ریختن که تصویر حداقل در نسخه قابل چاپ. این Harley Quinn , طنز او را دیدم شورشی علیه Joker; 2009 سریال Gotham City صدای اضافه شدن او به یک تیم از زنان شرور و تحسین اجرای انفرادی او کتاب توسط نویسندگان آماندا کانر و Jimmy Palmiotti که آغاز شد در سال 2013 به روز شده خود را به عنوان یک antiheroine که قطعی کاهش روابط با بذله گو و شروع یک زندگی در خود. او به ساختن یک لانه خرگوش و غیره در ادم ساده لوح جزیره رقابت در دربی غلتک و وارد یک رابطه عاشقانه با تبه کار پیچک. هارلی در نتیجه تبدیل به یک شخصیت در حق خود او—کمتر از یک قربانی بیچاره که درد استفاده شد Looney Tunesesque طنز امداد و بیشتر ضربه بازمانده در یک سفر از کشف خود. توسعه خود را کمک به او را تبدیل به چنان محبوب است که این کمیک DC co-ناشر جیم لی به نام او “ستون چهارم” شرکت پشت سوپرمن بتمن و زن.

هارلی اما نکرده اند قادر به سوار در چنین روایت سفر در فیلم است. اختصاصی مارگوت رابی با بازی او به صحنه سرقت کمال در سال 2016 DC تمدید جهان, ورود تیم ملی خودکشیاما او قوس متمرکز بر خود گذشتگی او را به بذله گو (بازی های برگزار شده توسط Jared Leto). در واقع بذله گو بافندگی بیش از حد بزرگ در فرهنگ پاپ به استطاعت هارلی خیلی اتاق تنفس: او مانند یک پر سود قرعه کشی برای برادران وارنر استودیو تحویل مستقل را در این شخصیت با بازی خواکین فونیکس تنها سه سال پس از Leto تحویل داده و خود را بیش از حد بالا نسخه در تیم ملی خودکشی. حتی offscreen او به شمار یک چالش برای هارلی: ققنوس به احتمال زیاد برنده جایزه اسکار برای بازی او در همان آخر هفته هارلی محور فیلم پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn) بازدید تئاتر. بذله گو به نظر می رسد همیشه آخر خنده.

این استعاره از “badass و کودک” اغلب شگفتی برنده همدردی از مخاطب و نشان دادن شخصیت طرف حساس. (Claudette Barius)

اما پرندگان شکاریاز, امروز, هدف در نهایت به ساخت هارلی خود صفحه نمایش بزرگ میراث. این یک کار دشوار است: کارگردان کتی یان (خوک مرده) و نوشته شده توسط Christina Hodson (زنبورعسل) این فیلم نه تنها باید متراکم تقریبا 30 سال از هارلی شخصیت توسعه به دو ساعت بلکه بافت داستان توضیح هارلی جدید زندگی بدون داشتن بذله گو طولانی حضور پایمال کردن داستان است. این فیلم موفق در هر دو شمارش توسط نه رد او سوء استفاده در گذشته و نه غرق شدن در آن و با تکیه به هارلی ناامنی را به عنوان دیده می شود از طریق چشم خود.

این فیلم متکی به صدای او و چشم انداز (او روایت حماسه). رفته است به دور خود جدی تن از خودکشی تیم ملی; در آن جای داد و بیداد کن, rollicking ماجراجویی خیس در زرق و برق و پر جنب و جوش ضرب وشتم و هارلی امضا ، در اشاره ای به تلویزیون آغاز آن باز می شود با یک دمدمی دنباله انیمیشن برای گرفتن مخاطبان در طی آن هارلی نشان دهنده چگونه بذله گو اقدامات ساخته شده او را احساس می کنید ، یان به بررسی راه هارلی در تلاش است برای مقابله با او سال خدمت به بذله گو اما نشان نمی دهد او تنها پشت سر خود را به نظر می رسد در یک کلیپ کوتاه از خودکشی تیم ملی—و نه مدیر ساکن در خشونت خود را نسبت به هارلی.

پرندگان شکاری عاقلانه به کنکاش چرا هارلی شد تا با وسواس او در وهله اول و به همین دلیل او تلاش برای ترک یک قطعه بسیار مهم از داستان که خودکشی تیم ملی skated بیش از و تحت درمان با derisive تن. (“بحث در مورد یک محل کار داستان عاشقانه” یکی از شخصیت snarked در سال 2016 فیلم است.) برای انجام این کار Hodson تزریق سایه بذله گو بدنام ترین کیفیت به, اولیه, تبه کار, Roman Sionis (Ewan McGregor). رومی می تواند به عنوان بذله گو 2.0: او ملکی نابالغ وحشتناک و در پناه میبرند احتمالا رابطه عاشقانه—حداقل آن را به عنوان تعریف شده است از جمله توسط بازیگران—با خود بالا, مرید, Victor Zsasz (Chris Messina). روم رفتار هارلی به عنوان سابق او انجام داد, متلک او با زبان است که می تواند کشیده شده است از بذله گو را dialogue: “شما می دانید که شما نمی تواند ایستاده در خود” او sneers در هارلی. “شما به من نیاز دارند.”

هارلی ممکن است رایگان از سابق او اما آزادی خودش را از ناسالم مکانیسم های مقابله ای او را کشت در حالی که او با او را بسیار سخت تر برای به انجام رساندن. (Claudette Barius)

در یک صحنه او سیلی او بارها و بارها در سراسر چهره. به عنوان او می کند او وارد یک فانتزی توالی با الهام از “Diamonds Are a girl’s Best Friend.” در سر او هارلی recasts روم نه به عنوان متجاوز, اما به عنوان یک نجیب زاده به سادگی درخواست خود را به صورت یک به نفع. قبل از او می تواند آن را از طریق آهنگ هر چند او خودش می لرزد از آن متوجه می شوند او را به عقب نشینی به یک توهم—رفتار او یک بار مورد استفاده قرار گیرد به مقابله با Joker, فیلم پیداست. هارلی ممکن است رایگان از سابق او اما آزادی خودش را از ناسالم مکانیسم های مقابله ای او را کشت در حالی که او با او را بسیار سخت تر برای به انجام رساندن.

در عین حال آنچه بیشتر قابل توجه در مورد پرندگان شکاری است این واقعیت است که مرکزی در ارتباط بودن کاوش—بین هارلی و یک دختر نوجوان جیب بر کاساندرا قابیل (الا جی بسکو)—هیچ ربطی به با بذله گو. زوج با شخصیت است که هیچ وابستگی به گذشته او هارلی رایگان به روی چیزی حساب کردن با او را به عنوان هویت خود فرد است. کاساندرا حتی نمی دانند که بذله گو است—یک واقعیت است که به نظر می رسد به ترس هارلی در ابتدا تا او grins و قدردانی تخته سنگ پاک.

این استعاره از “badass و کودک”—که در آن یک شخصیت سخت است زوج با یک مقدار یک جوان برای مراقبت از, به عنوان نشان داده شده در این نسخهها کار مانند این Mandalorian, لوگانو لئون: حرفه ای—اغلب شگفتی برنده همدردی از مخاطب و نشان دادن شخصیت طرف حساس. اما برای هارلی نیست در مورد نشان دادن توانایی خود را برای مراقبت از کسی platonically. (در واقع او می گوید کاساندرا که او خوشحال به کشتن او اگر آن را به آن آمد حتی اگر او یک بچه است.) این یک راه برای شخصیت به recontextualize خودش با یک هدف جدید در زندگی است. دیگر هارلی داستان یک بودن تابع به استاد; این یک داستان در مورد هارلی که یک مربی به او mentee.

پرندگان شکاریبه عنوان آن طولانی زیرنویس اعلام کرد که در مورد “رهایی” از Harley Quinn و آن دستیابی به آن تنها با اجازه هارلی به او بگویید که داستان خود را در یک “fantabulous به” مد ، هارلی منحصر به فرد از نقطه نظر افزایش این فیلم از یک generic منبع داستان در مورد یک superpowered تیم به یک مورد چقدر سخت می توان آن را برای یک زن به تعریف دوباره خودش پس از صرف زندگی در سایه او سلطه گر شریک است. در اینجا هارلی می شود برای دیدن خودش و نه به عنوان آقای J را مورد علاقه و یا Suicide Squad, وحشی, کارت دیگر; او با دیدن خودش به عنوان هارلی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی