سوال جدید در حلق آویز بیش از استیضاح محاکمه

تراشه Somodevilla / گتی

در clattering راهروهای کنگره امروز برای شکار واقعیت شگفت انگیز است که می تواند تغییر قوس از استیضاح داستان بود در صورت جدی اما سناتور جان کندی جمهوری خواه از لوئیزیانا نبود خیلی کمک کند. یک کلاچ از خبرنگاران احاطه او در حدود ظهر پرسیدن که آیا به اعتقاد او جان بولتون ادعا در آینده خاطرات که به نظر می رسد برای تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعایی در عوض با اوکراین است. “من نمی بت خانه در آن” کندی گفت: با علامت تجاری خود را folksiness فیلتر از طریق یک رودز محقق عقل. “اگر من شرط بندی خانه خود را, آن را احتمالا خواهد بود شاید.”

در واقع دو سوال آویزان بیش از سنا به عنوان استیضاح دادگاه از سر گرفته شد این بعد از ظهر: چه جان بولتون می دانم و زمانی که اگر تا کنون ما آن را می دانم ؟ معلوم شد که بدترین محل به دنبال پاسخ به این سوالات بود که مجلس سنا اتاق خود و شاید به نظر می رسید به خوبی جواب دادن به هر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی در زمان دوم آن بعد از دفاع از خود فقط بعد از 1 بعد از ظهر بسیار به عنوان تصدیق آنچه که بقیه جهان به عنوان یک پری میسون لحظه: یک پرچین جدید گزارش نیویورک تایمز که یک پیش نویس از بولتون آینده خاطرات بازگو مغلوب ساختن پیشی جستن گفتن مشاور امنیت ملی در تابستان گذشته که او در خودداری از کمک نظامی به اوکراین تا زمانی که آن را کمک کرد تا با تحقیقات خود را دموکراتیک رقبا.

“ما در برخورد با رونوشت مدارک و شواهد” بود مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی جی Sekulow پیام به سناتور در آغاز این بعد از ظهر جلسه. “ما نمی مقابله با گمانه زنی اتهامات که بر اساس مدارک استاندارد در همه.”

ذهن هرگز که بولتون حساب به عنوان گزارش شده توسط بارکه به نظر می رسد به ارائه مرتب کردن بر اساس شواهد دست اول رئيس جمهور را كه قصد که خود را مدافعان ادعا دموکراتیک خانه مديران مورد فاقد. ذهن هرگز که بولتون ممکن است به خوبی مستند پرونده به حفاظت از خود ادعا می کند—اسناد فقط نوعی که دموکرات ها خواستار هستند.

دفاع بی امان خودداری? هیچ چیز به اینجا مراجعه کنید. به جای سابق Whitewater ویژه دادستان کنت استار تحویل یک مومن ساعته سخنرانی در تاریخ ریاست جمهوری استیضاح که در آن او استدلال کرد که این مورد در برابر تهمت موفق به پاک کردن لازم است نوار دقیق فرآیند توجه و گسترده ای دو حزبی و سیاسی پشتیبانی می کند. “کلینتون استیضاح حتی اگر به شدت و صریحا انتقاد به اتهام جنایات” استار گفت: beseeching سناتور به اتخاذ استیضاح به عنوان یک روال سیاسی ورزش “معادل جنگ داخلی.”

در خارج از اتاق به عنوان روزنامه نگاران darted پس از توافق در یک کوره تلاش برای تعیین چگونه بولتون آیات ممکن است تغییر چشم انداز سنا خواستار شهود در دادگاه, داستان های بسیار زیبا و متفاوت است.

بالا سناتور دموکرات از جمله میچ مک کانل رهبر اکثریت و رئیس جمهور سرسخت مدافع لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی گفته بود خروشد پس از blindsided توسط کاخ سفید است. شورای امنیت ملی کارکنان تا به حال یک کپی از بولتون مقاله حدود یک ماه و سناتورها تا به حال شانس به هوا نارضایتی خود در مورد آخرین تحولات در ناهار درست کردن آمریکا هستند. (گراهام شکست خورده به نظر می رسد در صبح ایران در کنفرانس خبری که در آن او برنامه ریزی شده برای کمک به رساندن این پیام از روز اما به صورت جداگانه به خبرنگاران گفت: “من می خواهم برای دیدن آنچه در این مقاله.” او افزود: “اما من به شما قول می دهم این است: اگر ما اضافه کردن به رکورد ما در حال رفتن به تماس با هانتر بایدن, جو بایدن, تمام این افراد دیگر است.”)

اما حداقل در عمومی وجود نداشت فوری نشانه آن است که ریاضی برای تماس شاهدان—دموکرات خواهد نیاز به حداقل چهار جمهوری خواه رای—تا به حال تغییر معنی داری. “بسیاری از آنها نگه داشتن خود را در پودر خشک باشد و آن چیزی که حق انجام” جمهوری خواه شلاق جان Thune از داکوتای جنوبی به خبرنگاران گفت: در مورد همکاران خود را به عنوان او فشرده گذشته خبرنگاران را به دفتر خود را در نزدیکی زمین.

“من نمی دانم آنچه در آن است” سناتور ران جانسون از ویسکانسین گفت: یکی دیگر از scrum از روزنامه نگاران دقیقه بعد. جانسون مواجه رئیس جمهور در ماه اوت در مورد شایعاتی که کمک های اولیه برگزار می شد به دلایل سیاسی و دریافت قاطعانه انکار از مغلوب ساختن پیشی جستن. “در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در مورد به بیرون درز گزارش. خط پایین این است که ما در حال رفتن به رفتن را از طریق فاز یک” محاکمه قبل از یک جداگانه برنامه ریزی شده رای subpoenaing شهود و اسناد و مدارک.

در حال حاضر فاز یک باقی می ماند یک درهم و برهم کردن به دادگاه منتقل شد به هفته دوم خود را با 22 ساعت و پنج دقیقه از زمان هنوز در دسترس است به کاخ سفید تیم حقوقی که امروز اقدامات آغاز شده است. یک بار دیگر مجلس سنا مشاهده عتیقه اشکال مدنیت در حالی که برگزاری نمایشگاه کمی صداقت هدف. قبل از شروع به محاکمه کون مخلوط در طبقه سنا لبخند و تبریک خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف سرب مدیر خانه با “آقای رئیس خوب برای دیدن شما” به عنوان شیف ویژه مشاور هنجار ایسن آویخته بازو بیش استار شانه. وکیل به وکیل مبارز را به مبارز برای یک لحظه زودگذر آنها حفظ شود اشکال از گذشته واشنگتن در صورت که از بین رفت سرمایه اساسی سقوط.

زمانی که شروع به محاکمه این تعارفات از تظاهر تبخیر و تظاهر آغاز شد. قوانین اجازه کاخ سفید وکلا به تمرین های مشابه خودداری آنها به صدا در باز کردن بحث گفت: که رئیس جمهور هیچ کار اشتباهی انجام داد و دموکراتها مورد اثبات نشده است و بدون هر گونه به رسمیت شناختن که بولتون وحی شد به چالش کشیدن که مشاجره در زمان واقعی است.

یکی از رئیس جمهور و وکلای مایکل پورپورای رفت تا آنجا که به تکرار قبلی خود ادعا که “هر کسی که صحبت با رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور روشن ساخته است که هیچ پیوندی بین کمک های امنیتی و تحقیقات است.” به طور مشابه, آزمایشی, روش های مجاز دموکرات ها هیچ فرصتی برای اعتراض به چنین آشکار دروغ که در نتیجه رفت و بلامنازع.

در کنگره را طاقی راهروها و byways—تنها مکان های که در آن سناتورها در واقع می تواند صحبت می کنند و در طول محاکمه—خوب-تمرین صحبت کردن امتیاز نیز غالب شد. سناتور رند پل از کنتاکی مسابقه به انجمن ناهار در khakis و عرشه کفش تلفظ بولتون “عصبانی و ناراضی کارمند.” سوزان کالینز از مین یکی از چهار جمهوریخواهان که به نظر می رسید بیشتر به تماس شاهدان مجاز در یک Delphic صبح صدای جیر جیر است که “این گزارش در مورد جان بولتون کتاب تقویت مورد شهود و باعث شد که تعدادی از مکالمات میان همکاران من” اما زمانی که خبرنگاران به دنبال برای بررسی بیشتر به عنوان او وارد ناهار او گفت: “من ساخته شده من بیانیه” و hustled توسط.

برای این مجلس با رهبر حزب دموکرات چاک شومر از نیویورک آغاز شد و روز توسط متهم جمهوریخواهان از “صحبت کردن از هر دو طرف دهان خود” آنها شکایت دارند که دموکراتها مورد فاقد شواهد و همزمان مقاومت در برابر تلاش ها برای جمع آوری بیشتر. شومر گفت که او در نظر گرفته شده اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney که همچنین گفت که تهمت مشروط دستیار به اوکراین در شرایط سیاسی به نفع قبل از recanting به عنوان یک شاید حتی مهم تر شاهد از بولتون. او به نام Mulvaney “رئیس طبخ و واشر بطری” از مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در اوکراین را رد کرد و جمهوری خواه استدلال که خواستار کاخ سفید و مشاوران و می تواند در دادگاه طولانی جنگ بیش از اجرایی امتیاز. “من معتقدم که وجود دارد خواهد بود یک بحث طولانی” بیش از امتیاز, او گفت:.

سنا روحانی بری سیاه باز می شود که هر جلسه با یک نماز که به نظر می رسد به آرامی اما تیز کوک به مناسبت شروع امروز نماز با استناد کوبه برایانت و اختصار از زندگی و بیان این آرزو که سناتورها خواهد بود عجین با “تمایل به بیشتر وقت خود را بر روی زمین است.” او را احضار عیسی دستور در کتاب مقدس جان به امید آن که اعضای “باید حقیقت را می دانم و حقیقت شما را آزاد.”

که به نظر می رسد توانا منظور بلند در سنا این هفته است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر