جدید نمایشهایش از راه دور درمان

The ritual of therapy goes on but its intimacyand efficacyis altered.
آیین درمانی می رود اما آن صمیمیت و اثر—تغییر داده است.تصویر توسط گرگ کلارک

این روزها توصیه غالبا کارگردانی در نیویورک با دیرینه مشکلات روانی است برای جلوگیری از داشتن آنها. در یک لحظه هر اضطراب به نظر می رسد به طور ناگهانی قابل لمس و هر علامت از عذاب توجیه—”تبریک prescience خود روان نژندی” این پیشنهاد از زبان یک درمانگر برای بیماران وسواسی دست-واشر—این ممکن است به نظر می رسد زیاده به دنبال حفظ مقاوم رویاها و dreads به عنوان اگر آنها بودند مرکزی به وجود. با اینحال در این شهر بزرگ سنت نیویورک همچنان به دنبال درمانگران هزاره جوانان به عنوان آنجا که اين بزرگان است. فرماندار اندرو کومو راه اندازی کرده است یک روان-سلامت hotline, استخدام روان به ارائه طرفدار بونو تلفن جلسات برای هر نوع از شهروند. درمان دموکراتیک تبدیل شده است: هر کسی نیاز به یک گوش.

با وجود دفاتر خالی از سمت غرب بالا به Greenpoint مرد ثابت کلاسیک فرویدی تجزیه و تحلیل و در کلینیک های جدیدتر که درمان شناختی-رفتاری با رویکرد حاکم در این مراسم از درمان بروید. چند حقیقت نشأت گرفته از آنچه که ممکن است به نام خالی-نیمکت جامعه است. اول این واقعیت جدید است تغییر نمایشهایش از درمان در راه است که هر دو طرف از برخورد آگاهی از چگونه بسیاری از روان درمانی است که تئاتر برای شروع با. دوم بعد از نگرانی در حال هضم آنچه باقی می ماند همان اضطراب به عنوان قبل از به تازگی انرژی از بحران. و در نهایت وجود دارد, در, نیویورک, دایره متحد المرکز روانی رنج می برند: کسانی که در بیشترین حذف از بحران درآورد هستند با اضطراب است که شناور آزاد و در عین حال شدید; کسانی که نزدیک به کانون تحمل فوری اقتصادی نگرانی هایی است که حداقل در حال حاضر ممکن است مسدود کردن عاطفی هستند و سپس در واقعی خطوط مقدم جبهه که در آن پزشکان و پرستاران و مسئولین بیمارستان کار گریه-دیگری-بعد روحیه پدیدار تعویق انداختن تروما تا زمانی که آن را می شود غیر ممکن است برای سرکوب. انواع نیویورک سر و تقاضا به عنوان آنها همیشه باید انواع کم شدن.

“این کاملا متفاوت است و دقیقا همان می گوید:” باربارا Zuck Locker یک روانشناس و روانکاو است که تمرین در قسمت فوقانی سمت غرب به صورت سه دهه گذشته. “ما شاهد یک حرکت به سمت از راه دور جلسات برای سال. ما یک حس داشتن اقتباس به آن در حال حاضر. من به یاد داشته باشید هر چند به نظر می رسد تا چندی پیش مردم صحبت کردن فقط چند ماه پیش در میان خود: ‘آیا شما هنوز هم در ؟ آن هم نسل—جوان مردم بسیار savvier. مردم نام شما را در راه به ورزشگاه و گفت: “می توانیم انجام دهیم این جلسه در طول تمرین؟’ “قفل نرم افزاری, “r”-کمتر نیویورک و در ترکیبی از شیرینی اشتیاق و وضوح تداعی ایلین ممکن است legendarily مادری روانکاو در نیکولز و ممکن است طرح “کریسمس مبارک دکتر.”

مانند سایر درمانگران اولین چیزی که او نوشته است که چگونه متفاوت او در حال حاضر می بیند بیماران خود را اما چگونه تازگی آگاهانه او است از آنها دیدن او. “معمولا من آگاه هستم که بیماران تا حد زیادی به دنبال کردن در کفش من,” او توضیح می دهد. “و من همیشه آن را یک نقطه به آنچه که من در تماس مورین استاپلتون کفش”—سنگین عملی نوع است. “اما در حال حاضر آنها تنها بالای تحلیلگر و شما باید به مراقبت از خود را به نیمه بالایی. این نوع از Rachel Maddow سندرم است.” (فقط به عنوان بیننده این باورند در مورد آنچه در تلویزیون میزبان است از کمر به پایین, مشتریان, تعجب می کنم اگر آنها درمانگران هنوز نیمی چادری در خواب.)

“من و بعد فورا رفت واز لباس و برهنه تر از من تا کنون” یکی دیگر از روان سینتیا Chalker می گوید. “با من رنگ—رنگ پوست من تیره با موهای کوتاه باید خاص—من آگاهانه از آنچه که نشان می دهد تا بر من. ‘می کند که سبز نگاه O. K.?’ من بررسی دائما با همسرم.”

“من صرف یک روز انجام کار من و من با پوشیدن کفش” تحلیلگر علامت جرالد می پذیرد. اما او متوجه شد که “اگر شما یک روانکاو شما می دانید که هر آنچه که شما در حال پوشیدن یا نه پوشیدن است به نحوی بازی. ما افرادی که اعتقاد به قدرت نامرئی بخش هایی از کوه یخ است. به هر حال برخی از بیماران من در واقع ماندن بر روی نیمکت در حالی که آنها در تلفن. این بخشی از تعهد خود را. بنابراین من قرار دادن در کفش من. کفش بودند راهی برای احترام به کار می کنند.”

تئاتر کنار درمانی همواره ضروری به اثر بخشی آن. “به عنوان درمانگران ما سعی کنید به نگه داشتن یک قاب—زمان مشابه در همان محل ملاقات همان مراسم و برگزاری قاب سخت است در teletherapy,” ریکاردو Rieppi که با این نسخهها کار با اسپانیایی زبان مشتریان می گوید. “وجود دارد یک تجسم است که اتفاق می افتد زمانی که شما با یک فرد. به عنوان درمانگران ما از خود ضد انتقال ما ناظر معلق در هوا همدلی برای انجام کار ما است. که دشوار آنلاین. تمام فروع من بیرون رفتن از جلسه آنها را در درب خود را به گرفتن یک صندلی یا نیمکت—شما لازم نیست که دیگر. و من از دیدن بیماران در خانه خود را. یکی از بیماران من استقبال در undershirt.”

ما احساس می کنیم بهتر است به دلیل صحنه درمانی ما فقط به تصویب رسید و به عنوان صحنه تغییرات طوری کار می کند. جرالد که همچنین یک عکاس متخصص در اهمیت خالی دفاتر. سال گذشته او به چاپ کتاب عکس مستند تحلیلگران دفاتر در سراسر جهان است. معلق در هوا در اطراف عکس های خود را است که امکان روانکاوی imperium در حال حاضر در انگلیس در نیویورک تحت دوقلو فشارهای تردید شرکت های بیمه و تغییر فکری مد ممکن است در صورت همه گیر بود رو به پایان است—با تمام این دفاتر به زودی رها شده و فراموش شده مانند مقبره های مصر.

“من فکر زیادی در مورد خالی کوچ” جرالد می گوید. “به روانکاوی است و همیشه یک جای از دست دادن و ناپایداری. وجود دارد بسیاری از عوامل مشترک از نظر طراحی. این دفتر نادر است که در یک نیمکت. نادر اتاق است که کتاب در آن است. نادر به نوعی از قاب غیر مطرح و هنر است.” او اشاره می کند که بسیاری از تحلیلگران دفاتر مراسم تجلیل از فروید گذشته در وین بود که encyclopedically مستند توسط یک عکاس فقط به عنوان فروید مجبور شد به تبعید.

“یک دوست از همایون Eichhorn, داوطلب خدمت سربازی یک جوان یهودی عکاس که متعلق به یک استودیوی کوچک ادموند Engelman برای آمدن به Berggasse 19 و عکس زادگاه روانکاوی. آن چیزی که خطرناک را به انجام—شد صلیب شکسته بر روی ساختمان فروید در زندگی—و Engelman در آمد با یک دوربین تحت trenchcoat به عنوان فروید و خانواده اش آماده شد به ترک. فروید را دیدم او را خواسته آنچه او انجام شده بود و زمانی که او توضیح داد که فروید گفت: “خودتان را مفید, گرفتن پاسپورت عکس از خودم و همسرم و دخترم.’ “کسانی که عکس از فروید دفتر نهان تا نوزده-پنجاه به بالا علامت آب فرویدی هژمونی در نیویورک درمان شد یک الگو برای هر دفتر ،

“چیزی وجود دارد بسیار تنها و غمگین در مورد اینکه در یک دفتر” جرالد می گوید. “هنگامی که coronavirus آمد من فکر می کنم مردم در تلاش برای پیدا کردن سوابق در زندگی: وقتی که چیز دیگری به مانند آن است که در حال حاضر ؟ 9/11 های مختلف و نحوهی آمد—دیگر زمان و مکان, رفتن به دیگر آفت. اما برای یک تحلیلگر یکی از چیزهایی که این به ارمغان می آورد تا به طرز عجیبی است اوت استراحت و تعطیلات. در حال حاضر آن را مانند ما در این مدت اتفاقی اوت یکی که هیچ برنامه ریزی شده و با هیچ کارگری در شب بازگشت کاملا در معرض دید است.”

در جلسات درمان از راه دور با از دست دادن خودمانی ساختار درمانی, فضاهای یک نوع مسابقه خیره می گیرد. بیماران ممکن است مبهوت به دیدن یک درمانگر در خانه اش, اما هیچ چیز در مقایسه با تعجب درمانگران گاهی اوقات احساس می کنید در دیدن چگونه بیماران خود را در واقع زندگی می کنند. جرالد می گوید: “با یک فرد بسیار دوست دارم و می دانم که آمد از متوسط پس زمینه و مشکل برخورد با خود flamboyance ثروت, من پیدا کردم خودم را پریشان. این خانه زیبا, من فکر می کردم.”

درمانگران پیدا کنید که صفحه نمایش تغییرات بافت صمیمیت. “بسیاری از درمان بعد از همه شامل بودجه بندی دقیق از تماس با چشم” باربارا Zuck قفل می گوید. “بیماران دور نگاه آنها نگاه کردن و در نهایت تمرکز در یک لحظه از شدت—اوج.” لئونارد Groopman یک روانپزشک وابسته ویل کرنل قرار می دهد آن را به صراحت: “شما کامل پیشانی در حال حاضر برای چهل و پنج دقیقه. این می افزاید: هیستری در حال حاضر هیستریک وضعیت است.”

“این سخت تر زمانی که شما در حال نشستن چهره به چهره” سینتیا Chalker موافق است. او ساخته شده است یک روانکاوی عمل است که تساوی تا حد زیادی از نیویورک precariat: “bartenders و کمدین و نه برای سود مردم”—یک کل زیر اقتصاد است که تا به حال فرش کشیده از زیر آن. “به طور معمول بیماران خود را در حال نگاه کردن به بیرون پنجره در رنگ بد کار بر روی میز, همه, که,” Chalker می گوید. “این به شما می دهد لحظات زمانی که شما می توانید نگاهی به دور است. با تصویری پیدا کنم من نیاز به نشستن هنوز و نگاه و درام از چهره های بسیار شدید تر است. چرا که من می توانید چهره خود را نزدیک وجود دارد شدت. من می بینم اشک; من می توانم شنیدن ترک در صدای. وجود دارد چیزی در مورد دیدن اضطراب نه در فرد است که بسیار قوی و در حال حرکت است. آن را تقریبا مانند مصاحبه با ربودن قربانیان و یا گروگان ها. آن را نیز بسیار سخت تر برای انجام یک جلسه در تصویری—تا حدودی چون من نفرت نگاه کردن به خودم و من عاشق نگاه کنید که در تمام طول روز. شما باید یک ماسک نامرئی که شما در تحمیل خود و به طور ناگهانی شما در حال دیدن خودتان از دیدن بیمار خود را و آن را نگرانکننده به حداقل می گویند. ‘من نگاه خواهم که?’ شما تصور کنید هاله ای از همدلی و آنچه شما می بینید بیشتر شبیه به بی تفاوتی سایه به نگران باشید.”

این است که کاملا موضوع جدید در تجزیه و تحلیل. فروید در مقاله ای در “غیر طبیعی” توصیف لحظه ای که او را دیدم خود را در یک آینه:

من نشسته بود به تنهایی در این محفظه از یک ماشین خواب هنگامی که پس از یک تکان خوردن ناگهانی قطار درب مجاور توالت را باز کرد و یک نجیب زاده مسن در یک حوله تن پوش پوشیدن یک کلاه بر روی سر خود پا به من جای خواب. فرض کنید که او اشتباه دو درب او به عنوان خروج از توالت و تا به حال به اشتباه وارد محفظه من افتاده تا این وضعیت را توضیح دهد اما بلافاصله به رسمیت شناختن, به اندوه من است که مهاجم خود من بود تصویر منعکس شده در آینه درب به توالت. من هنوز هم به یاد داشته باشید که من در بر داشت ظاهر عمیقا displeasing.

ممکن است دلسردکننده به بیماران بدانید که uncanniest چیزی که یک تحلیلگر می تواند تجربه خود را. “این که چگونه من احساس می کنم هر بار که دوربین در دست من به طور تصادفی معکوس و من از شنیدن جیغ و سپس تحقق آن را در آینده از من!” قفل می گوید.

در کوئینز روان و مددکار اجتماعی Kalina سیاه مبارزات را به راحتی به بیش از حد تاکید کرد شهروندان از تاج و المهرست. متولد شد و در المهرست بیمارستان و زندگی می کردند بیشتر از زندگی خود در مجاور محله تاج, که در آن او در حال حاضر بیماران می بیند. “المهرست شده است مربوط به جوامع رنگ, برای چند دهه,” او می گوید. “این بیمارستان که مقادیر در دسترس بودن بدون در نظر گرفتن مردم و وضعیت شهروندی یا توانایی پرداخت. و به همین دلیل آن را یکی از مهمترین و تحت ذوات بیمارستان. هیچ رمز و راز که چرا مردم می گویند حتی روانی-بهداشت حرفه ای سبب شیوع وجود دارد.”

بسیاری از روز خود را صرف کار کردن با دانش آموزان و به تازگی از او شاهد یک پدیده تعجب آور: کودکان و نوجوانان تشخیص داده شده به عنوان داشتن A. D. H. D. و اختلالات مربوط به اغلب انجام می شود بهتر است در آموزش از راه دور از آنها در کلاس های درس. “برای کودکان مدیریت بیش فعالی تمرکز No. 1 چیز,” او می گوید. “خود را بیش از حد انرژی نمی کند به طور معمول اجازه می دهد آنها را به نشستن هنوز هم در کلاس درس و در حال حاضر آنها لازم نیست که.”

مدارس دولتی او اشاره می کند باقی می ماند کلید نهادهای محله خود و عمل او را به عنوان یک روان درمانگر با معلمان و کارکنان اداری از کسانی که در مدارس. “برای من مسائل را از استطاعت جمعیت در هر روز,” او می گوید. “خوشبختانه پزشکی کمک به خانواده ها است.” برای او احساس می کند او بیماران کمتر از ترس از ابتلا به کروناویروس از آنها از این بیماری همه گیر فاجعه عواقب اقتصادی. “مردم از جوامع از رنگ است که شاید برای اولین بار درک حرفه ای و اجتماعی با موفقیت و به طور ناگهانی خود را لغزش به عقب,” او می گوید. “و می شود که این موضوع از درمان است. برخی از بهترین کار های من می توانید انجام دهید این است که فقط نامگذاری آن خواستار توجه به آن است. کار من نهفته است در شناسایی تروما که افراد مطرح در جوامع رنگ اغلب تمایلی به نام. اگر شما به پایین زیر اضطراب شما در پیدا کردن به خاک سپرده شده سوء استفاده فیزیکی و گاهی جنسی و نهادی تروما است که هرگز قبل از ظاهر.”

پدیده ای که سیاه و سفید می بیند در کودکان مبتلا به A. D. H. D. ایم که شکوفا در بحران به نظر می رسد در راه های دیگر در بزرگسالان است. وجود دارد هر کس موافق کوچک اما تعداد قابل توجهی از بیماران برای آنها بحران را تایید می کند در حال حاضر تلخ و قبلا به حاشیه رانده شده در جهان. ریکاردو Rieppi می گوید: “در واقع وجود دارد یک واکنش متناقض که در آن برخی از بیماران در ابتدا احساس بهتر—انزوای خود شد دیگر تا stigmatizing. آنها مانند داشتن به بیرون بروید. من یک بیمار است که موضوع را با الکل—هر روز او به خانه می رود و او پیاده توسط این رستوران و او خواستار به نوشیدن و به معاشرت—اما حالا که رفته. او را به خانه راه رفتن پر از حسادت و خشم در مورد عدم گنجانده شده است و در حال حاضر او نمی کند.”

“اگر آن را جوش, همه ما به آرامی لباس دشمن است.”
کارتون توسط Maddie دای

سینتیا Chalker می گوید: “افرادی هستند که می گویند به شما پیروزمندانه” من درست بود. و در حال حاضر همه در همان قایق با من!’ در اینجا چیزی است: من بیماران در بیشتر قسمت ها فکر نمی کنم دولت امن است. این ایده که ایالات متحده برخی از مکان امن که در آن آنها در حال رفتن به محافظت می شود—سیاه پوستان و آسیایی و لاتین بیماران باید همیشه یک ‘امن’ احساس. آن را مانند زمانی که تهمت انتخاب شد و همه ما لیبرال دوستان سفید شد و گفت: “آه خدای من, من می توانم آن را باور نمی کند!’ آن را مانند, ” آره, در حال حاضر شما می دانیم.’ “

یکی دیگر از جامعه زده با بحران فوق العاده یهودیان ارتدوکس از بروکلین و نیویورک به حومه که نسل معاشرت—و شاید برخی بی اعتمادی از قوانین اعمال شده توسط مقامات در خارج از جامعه—به نظر می رسد به کمک به نقاط داغ از عفونت است. (همه گیر شده است و به خصوص وحشیانه تلفات در ارشد خاخامی سلسله مراتب است.) مونیکا Carsky یک روانشناس و روانکاو در دانشکده کالج پزشکی ویل کورنل که اغلب آثار با ultra-Orthodox بیماران می گوید: “هر کس که در جامعه می داند کسی که مرده است و معمولا کسی برای آنها مهم است.” او می رود “بنابراین سوال من خواسته و نگرانی من در مورد عدم امکان شادی—در مورد جشن تعطیلات مانند عید فصح در این میان بسیار رنج می برند. آن را سخت به خصوص برای کسانی قطع از منابع طبیعی به راحتی مانند shul. من باید برای تبدیل شدن به حتی بیشتر حمایت از من به طور معمول خواهد بود کمتر فاصله هر چند بهترین چیزی که می توانم بگویم این است که این مسائل عمیق سوالات برای تمام بشریت در همه زمان ها.”

ریچارد قیمت یک روانپزشک مشغول به کار و یک خاخام شده است که مشاوره فوق العاده ارتدوکس از طریق بحران است. در اوایل ماه آوریل به عنوان عید فصح با نزدیک شدن به او گفت: “جامعه ساختار آنقدر محافظ که مشکل این است که زمانی که مردم پناه در خانه آنها نه تنها در خانه—آن را اضطراب بسیاری از مردم در خانه. این اضطراب از تنهایی من از دیدن این اضطراب بیش از حد شلوغ بیش از حد بسیاری از مردم در بیش از حد فضای کوچک است! آنچه که من پیدا کردن این است که شما می توانید ایجاد یک روایت آرامش برای مردم در این اجتماع با اشاره به نگرانی آنها احساس بازگشت به داستان آنها در حال حاضر می دانیم. به عنوان مثال ما می دانیم که ده طاعون از عید فصح ده هفته به طول انجامید. و اگر شما در مورد آن فکر می کنم—خوب این شروع به ده سال پیش. طاعون توسط طاعون و با بنی اسرائیل رو به آخرین طاعون توسط پناه در محل. هنگامی که شما آنها را نشان می دهد که به صورت موازی بین آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و یک پارادایم است که بسیار قدرتمند برای آنها مفید است.”

حس گیر بودن—آیا در نومیدی تنهایی و یا در بی قراری مشترک قرنطینه—عود در میان درمانگران و بیماران است. گاهی اوقات آن را طول می کشد به نوبه خود تیره. “وجود دارد که زوج هایی که نباید در خانه با هم” باربارا Zuck قفل می گوید. “خشونت خانگی یک مسئله است—وجود دارد یک افزایش فوق العاده ای خشونت زمانی که مردم در خانه با هم. و پس از آن کوچکتر وجود دارد اما واقعی سرخوردگی. یکی بیمار می خواهد به بحث در مورد شوهر او را امر و او را در اتاق بعدی.”

در میان بیشتر به شدت بسته در بيماران در نیویورک در حال بازیابی معتادان به الکل و بسیاری از آنها به تنهایی زندگی می کنند در شرایط مخاطره آمیز. Jaime Grodzicki یک روانپزشک متخصص در اعتیاد می گوید که همه گیر شرایط را به رهبری او را به ترکیب کلاسیک “تحلیلی” با یک “مربیگری” مدل: او در دسترس است به بیماران خود را هر زمان که آنها به او نیاز دارند و هدف آنها را از طریق صحبت های روزانه بحران به جای به راهنمای آنها را از طریق یک برنامه بلند مدت از بینش. “برای یک جمعیت که خود درمانی از طریق اضطراب داشتن اضطراب و در دسترس بودن این ماده یک ترکیب خطرناک است,” او می گوید و اشاره کرد که شراب و ارواح فروشگاه های نیویورک باز باقی می ماند و بسیاری از ارائه. که در آن ریکاردو Rieppi بیمار کشیده شده است به الکل را جنبه اجتماعی و حفاظت شده توسط توقیف میله دیگران انفرادی عادت. “ما در حال قرار دادن اضطراب و وسوسه به طور مستقیم در مسیر خود” Grodzicki می گوید. چه افزایش مییابد مشکل او می افزاید: “این است که این جمعیت است که با طبیعت اعتیاد آور و آنها را تبدیل به معتاد به تماشای عناوین در سی ان ان فقط به عنوان آنها معتاد به الکل و یا مواد مخدر. این تنها می تواند رانندگی شما را به اعتیاد دیگر.”

شما چه می گویند هنگامی که این واقعیت است که بیماران خود را روبرو می شوند و پزشکی و اقتصادی و اگزیستانسیالیسم می تواند به نظر می رسد به عنوان ترسناک به عنوان آنچه خود اضطراب ممکن است به شکل دراورده شده در تخیل ؟ کلمات باید در بر داشت. راه حل گرا پزشکان از اشکال مختلف درمان شناختی-رفتاری به نظر می رسد که استفاده بیش از کسانی که با بیشتر مستقیم استراتژی. C. B. T. ومیزان در پرداختن به مشکلات خاص از طریق خاص به معنی گرفتن در هراس می گویند از طریق منظمی gradated مراحل از “قرار گرفتن در معرض” به جای درگیر شدن در آهسته probings مورد علاقه عمق روانشناسی.

مایکل Sweeney مدیر شهری مرکز C. B. T. a منهتن کلینیک اختلالات اضطرابی درمان بیماران در همه سنین است. در نظر او مهم برای درمانگران “نمی شود در اطمینان کسب و کار.” اگر درمانگر می شود یک هفتگی منبع اطمینان بیمار encumbered نه “قدرت.” Sweeney مورد علاقه درمانی دستگاه ساده است: او می پرسد بیماران فکر می کنم تا “عناوین” (مهم ترین غذای آماده از روز؟) و “نامه” (آنچه که یک دوست واقعی به شما بگویم در مورد آنچه اتفاق می افتد؟). “همیشه وجود دارد چند سرفصل های موجود را انتخاب کنید,” او می گوید. “وجود دارد یک COVID-19 بحران های متعدد مردم—اما نمی مراقبت های بهداشتی کارگران قهرمانانه? من می توانم حرکت در میان آنها است. وقتی که من انتخاب چیزی جز COVID سرفصل من مصرف شده توسط آنها. با بیماران جوانتر و من آنها را تصور کنید که حروف نوشته شده توسط دو نفر از دوستان بیل و جین—من واقعا باید برای به روز رسانی این نام!—یکی تاکید بر تمام چیزهای ترسناک است که در خارج وجود دارد, دیگر اشاره همه چیزهای خوب که هنوز هم وجود دارد و تمام چیزهای ترسناک است که اتفاق افتاده است. که دوست دارید به جای صرف وقت با؟” او در بیماران مسن تر او اذعان می کند که اغلب در حال حاضر ازدواج بد ،

“اختلالات اضطرابی در آمده کوچک, متوسط و بزرگ” Sweeney می رود. “حقیقی ترین اختلالات اضطرابی هستند دست نخورده توسط coronavirus. واقعی O. C. D. رفتار نیست پارانوئید احتیاط. این تفکر جادویی. من دست شستن هر روز نه از ترس از میکروب اما چون من وحشت زده بود یک بار و من شسته دست من و هیچ چیز بد اتفاق افتاده است. این مورد نه پله در ترک ها در پیاده رو. آن را نه بهداشت; آن را آور تلاش برای مدیریت احساسات من.”

انزوای او می گوید: می توانید همه چیز را سخت تر برای کسانی که با اختلالات اضطرابی است. “از آن محروم ما از مجموعه ای از چیزهایی نامرئی است که تقویت روزمره ما فلات,” او می گوید. “شما دیگر شروع کردن هر روز در یک زمین بی طرف پایه. “من عشق من خانواده من هدف و دستاورد رضایت از کار—که مانند دو میلی گرم دیگه. در حال حاضر من پرتاب coronavirus بحران بر شما: شما دیگر حتی لذت های کوچک. تنها قوی ترین پروزاک وجود دارد این است که حمایت اجتماعی. این تنها و بهترین احساسات manager—و نگاه کنید چه اتفاقی افتاد به ما حمايت اجتماعی!”

کسانی که بیشتر در معرض فاجعه در خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران باید تمایل به نظم و انضباط از سربازان آنها در مقایسه با. یک دکتر که مشغول به کار در مراقبت های فوری در یک ضربه بیمارستان در برانکس (و کسی که خواسته ناشناس باقی می ماند برای ترس از سرزنش و توبیخ رسمی از مافوق خود) توضیح اساسی روانی معامله که توسط مرکزی به آمریکا راه شفا: ما به پزشکان ما با علائم آنها تشخیص و تجویز و ما احساس می کنیم بهتر است به سادگی برای تبادل. “اما اگر شما نشان می دهد تا در مراقبت های فوری در حال حاضر با علائم COVID وجود دارد هیچ درمان من می توانید با تجویز,” او گفت:. “این می تواند برخی از بیماران بسیار متخاصم.”

در اوایل هفته از این بیماری همه گیر که وجود دارد کمبود, تست بيماران به خصوص عصبانی است. “وجود دارد و حتی ماموران امنیتی ارسال شده در فوری-مراقبت ایستگاه,” دکتر گفت: “تصدیق کرد که پیام های مخلوط از مقامات دولتی گزارش های خبری و اورژانس پزشکان عظیمی ایجاد اضطراب است. “آنها حق دارند ناراحت شود و نا امید. ‘پدر من بیمار است. چگونه شما احتمالا می تواند انکار من این آزمون؟’ و این بدترین محل به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که در آن مردمی هستند شنیدن چیزی متفاوت از ما از از رهبران سیاسی. این باعث می شود آنها بی اعتمادی ما, و آن را بسیار تضعیف.”

در اوج بحران در نیویورک پزشکان فوری و اضطراری مراقبت خسته بودند اما به عنوان خط مقدم سربازان تعهد و آدرنالین به نظر می رسید قدرتمند راننده از رفتار است. “ما نفیس دقت بیش از ما روش های ایمنی و من را تشویق هر کس در اطراف من نه تنبل” برانکس, دکتر گفت:. “پوشیدن یک N95 است کاملا دردناک پس از شش ساعت. اما من نه پیدا کردن خیلی اضطراب است. تا زمانی که ما دسترسی به تجهیزات مناسب است که اضطراب را به استراحت و من می توانم نگرانی در مورد بیماران من بیشتر از خودم. آن را مانند من فکر نمی کنم گارد ملی فکر رفتن به افغانستان است. آن چیزی است که آنها برای امضا. ما فکر نمی گرفتن به نام به مراقبت حاد-مراقبت از بیماران—اگر به ما داده می شود زرهی هاموی به درایو. اگر من فرستاده شده در دانستن است که این ماموریت بسیار مهم است, خوب ما همه امضا برای آن.”

با توجه به کارن چسب-Brynes نیویورک روان است که دارای تخصص در تروما که آشنا نگرش است. زمانی که این بیماری همه گیر ضربه اول شهر او هشدار میدهد: “چیزی که ما یاد گرفته ایم این است که شما نمی توانید در رفتن و وکیل آنها در حال حاضر. به همین دلیل آن را به نام پست-اختلال استرس پس از سانحه.” چسب-Brynes با کار آتش نشانان بلافاصله پس از 11 سپتامبر و در سال 2005 پس از طوفان کاترینا او رفت و به نیواورلئان برای درمان اولین پاسخ دهندگان و روحانیت اعضای. “این فقط طول می کشد زمان,” او گفت:. “مغز افراد هنوز هم بیش از حد فعال می شود برای ما به درمان ذهن خود را. من کمک کرد تا اجرای یک برنامه در بیمارستان کوه سینا—ما تا به حال کمک به مطالعه زیست شناسی و روانشناسی از بقا—و چه اتفاقی می افتد که همه از مغز ما در یک بسیار فعال دولت, هر آژیر و هر آمبولانس آن را ندارد. به همین دلیل شما ممکن است گوش مردم گفت: “من خسته هستم در پنج ساعت می باشد. ما همچنین شاهد این اولین پاسخ دهنده: hyper-آدرنال خروجی کورتیزول و آدرنالین است. آنها به خانه و سه روز خاموش و آنها را به آدرنال برداشت.”

او گفت: “در حال حاضر آنچه که آنها در حال برخورد با مردم است که می تواند ذخیره شود و مرگ پس از مرگ, پس از مرگ است. و پزشکان بدون بیمار و اعضای خانواده در حال حاضر در حال گاهی اوقات نیاز به ایجاد باور نکردنی ‘انتخاب سوفی” تصمیم گیری. در حال حاضر آنها در حالت جنگ بود و آتش نشانان در حال اجرا را به آتش کشیدند. در حال حاضر همه شما در حال انجام است بازمانده از شب.”

که بسیار فعال دولت چسب-Brynes پیدا کرده است همچنین می تواند منجر به از دست دادن عادی احساسات است. “در اینجا غم انگیزترین چیزی است که من می دانم در حال حاضر اتفاق می افتد,” او گفت:. “این اتفاق می افتد در مناطق جنگی با درمانگران در خط مقدم و آن اتفاق می افتد با پزشکان و پرستاران. شفقت خستگی می توانید شروع به تنظیم. مردم شروع به احساس و قادر به احساس: O. K. ما از دست یکی دیگر. و سپس مردم واقعا افسرده—که آنها دیگر احساس.” به عنوان سال رفتن تلفات از این فشار بی امان در حال تبدیل شدن روشن با گزارش افزایش اضطراب و افسردگی در میان کارگران بهداشت و درمان که مبارزات طیف وسیعی از مشکلات خواب تمام راه را به خودکشی.

در اطراف شهر نیویورک نگه داشته تا هفت ساعت مراسم کف زدن برای کارگران ضروری. “کف زدن بزرگ برای همه ما است. من فکر می کنم آن را بزرگ یکی کننده, و آن را بسیار اطمینان بخش است که ما همه در این با هم” Binder-Brynes می گوید. “اما وجود دارد برخی از ناراحتی در میان جبهه-آستر درباره دائما در حال به نام قهرمانان زیرا آنها به شما خواهند گفت که در حال انجام کارهای خود است. و به خصوص در اوایل آنها از دست دادن بسیاری از بیماران است. آنها همیشه احساس قهرمانان.”

در ژانویه سال 1920 به عنوان آنفلوآنزای اسپانیایی در نوردید و اروپا این ادعا زندگی فروید فرزند پنجم و مورد علاقه پدر سوفی. فقط به داروین biographers استدلال می کنند در مورد اینکه آیا و تا چه حد دخترش آنی مرگ زودرس تحت تاثیر ایده های خود را—شاید emboldening او را به انتشار آنچه او قبلا نگه داشته و خصوصی—فروید biographers استدلال کرده اند در مورد اینکه آیا و تا چه حد سوفی مرگ در این بیماری همه گیر تحت تاثیر نظریه خود را از “غریزه مرگ.” او قطعا در آن غرق در او کم حرف بورژوایی راه و حس درماندگی و غیر منتظره متقاطع فجایع به نظر می رسد به طرز مرموزی معاصر است. در نامه ای به او نوشت:

که بعد از ظهر ما با دریافت این خبر که ما شیرین سوفی در هامبورگ بوده است ربوده دور توسط influenzal پنومونی ربوده دور در میان درخشان سلامت از یک فعال و کامل زندگی به عنوان یک مادر صالح و محبت همسر, همه در چهار یا پنج روز به عنوان اینکه او تا به حال هرگز وجود نداشته است. اگر چه ما تا به حال شده است در مورد او نگران برای یک زن و شوهر از روز ما تا به حال شده است با این وجود امیدوار است; آن است که بسیار دشوار است به قاضی از فاصله دور. و این فاصله باید باقی می ماند فاصله; ما قادر به سفر در هنگامی که ما در نظر گرفته شده بود و پس از اولین اخبار نگران کننده وجود دارد هیچ قطار حتی برای مواقع اضطراری. این undisguised خشونت از زمان ما است سنگینی بر ما.

این undisguised خشونت از زمان ما است. بسیاری از درمانگران باید تصمیم به کنار بازیگران مطرح از dispassion برای دیدار با بیماران خود را’ بی سابقه ای نیاز به تبدیل شدن به مربیان یا “هواداران است.” اما آنها همچنین مشاهده کردند که این نیازها به سرعت در حال تغییر است. لئونارد Groopman می گوید: “در طول چند هفته اول بیماری رفت و از انتزاعی دور مفهوم به چیزی بسته شدن در ما به عنوان مردم می دانستند افرادی که بیمار بودند و یا در بیمارستان بستری است. و پس از آن مردم به حل و فصل امور روزمره خود و به قبول است که آنها در خانه است. و این تغییر با مردم وحشت زده در حال حاضر توسط چه اتفاقی می افتد پس از آن. چه نوع از جهان را پیدا کنیم و بعد از ما راه رفتن را از ما درب ؟ شما می دانید خاخامی تفسیر چرا بنی اسرائیل تا به حال سرگردان در بیابان به مدت چهل سال ؟ این دلیل است که نسل متولد شده در برده داری تا به حال به مرگ خاموش است. من فکر می کنم که افراد مسن تر در حال رفتن به یک زمان بسیار سخت تر تطبیق با دنیای جدید است که در حال آمدن است. من رادیکال سیاست, راه های جدید از زندگی یک نوع وایمار نیویورک که به بودن است.”

“حقیقت این است که مردم را عصبی است که آنها در حال حاضر به درمان در بحران درست است در یکی دیگر از راه های پس از آن” Binder-Brynes می گوید. “مردم را برای خروج از بحران به نقاط قوت است که آنها تا به حال قبل از بحران کمک کرد که آنها برای زنده ماندن آن است. Shtetl مردم تمایل به زنده ماندن هولوکاست بهتر از افراد طبقه متوسط نه به این دلیل که آنها از نظر اخلاقی برتر اما از آنجا که آنها تا به حال راهبردهای مقابله با استرس از زندگی خود را قبل از.” او همکاری نویسنده از یک مطالعه از بازماندگان هولوکاست و فرزندان خود را. “آنچه مورد نیاز است که امیدواریم نه ایمان. تفاوت ؟ ایمان است که در مورد لحظه ای; امید است که چشم انداز آینده. مردم با ایمان تمایل به سقوط در بحران است. چه کمک می کند تا مردم برای زنده ماندن خاص است امید به nameable و آینده ای بهتر است. اما برخی از ضرر و زیان باقی می ماند ضرر و زیان است.”

تقریبا یک قرن پیش فروید نوشت: در حالی که عزاداری سوفی چند واژه که به معنای, در مورد افراد, اما همچنین ممکن است در مورد یک شهر و یک راه زندگی: “ما می دانیم که حاد غم و اندوه ما احساس می کنیم پس از از دست دادن چنین اجرا خواهد شد البته خود را, اما همچنین که ما را تسلی ناپذیر باقی می ماند و هرگز پیدا کردن یک جایگزین. بدون توجه به آنچه که ممکن است به جای آن حتی باید آن را پر کنید که محل به طور کامل آن باقی مانده است چیز دیگری است. و این است که چگونه باید آن را. آن است که تنها راه تداوم عشق است که ما نمی خواهید به رها کردن.” ♦

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme