جدید روز ولنتاین در حال آمدن است برای تمام روابط خود را

جاستین سالیوان / گتی

اگر من سعی کردم با آرزوی یک روز مبارک ولنتاین به همه پیشنهاد شده توسط پستال-کارت راهرو من از ترس من می خواهم اجرا از عشق. در سفر اخیر خود به یک جعبه بزرگ فروشگاه در واشنگتن دی سی منطقه دیدم کارت پستال چاک دار به دسته های از جمله “زن” و “شوهر” و همچنین در میان دیگران “پدر” “پسر” “پدر و مادر” “نوه” جوان گفت: “نوه” “دوست” “معلم” و برای undiscriminating, “هر کسی.” حتی یک کارت که سوم-چرخ ارسال می تواند به معشوق خود عزیزانمان. داخل خواندن “دو نفر از شما را مانند یک جفت خاص!”

روز ولنتاین را ترکیبی از حساسیت و مصرف احساس وحشت و نگرانی نیست فقط برای زوج های دیگر—آن را برای هر کس. این فدراسیون ملی خرده فروشی یک انجمن تجارت پیش بینی شده در اوایل این سال است که خرید برای همسران و قابل توجهی دیگران را به حساب اکثریت ولنتاین روز صرف در سال 2020 تنها به سختی: سهم خود را از کل هزینه های تعطیلات است که حدود 52 درصد است که یک قطره از 61 درصد از 10 سال پیش. حالا دیگر نزدیک به نیم است که انتظار می رود برای رفتن به nonromantic روابط مانند دوستان و همکاران و حتی سگ. فقط بیش از یک چهارم از مصرف کنندگان در نظر سنجی گفت که آنها برنامه ریزی برای خرید هدیه روز ولنتاین برای حیوان خانگی خود را.

این افلاطونی روز ولنتاین ارائه شده نیست اخیر نوآوری—پدربزرگ و مادربزرگ من برکت آنها فرستاده اند من یک فروشگاه خریداری نوه خاص کارت روز ولنتاین هر سال تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید. اما مردم متنوع عبارات nonromantic عشق در روز ولنتاین به تازگی الهام زیرک جدید فشار در بخشی از بازاریابان به خصوص پستال-کارت شرکت. “ما دیده ایم این روند همچنان در سراسر روز ولنتاین واقعا بیشتر در مورد عشق که شامل داستان عاشقانه, اما همچنین شامل دوست داشتن بچه های خود را دوست دختر خود را, عاشق, خود, خانواده می گوید:” لیندزی روی, رئیس بازاریابی افسر پستال-کارت شرکت مشخصه. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما گزینه به منعکس کننده آنچه ما مصرف کنندگان می خواهید برای گفتن به یکدیگر و که آنها می خواهند به جشن می گیرند.”

این بیشتر گزینه های انعطاف پذیر را می توان صادقانه (“تو را دوست می دارد”) یا بستنی قیفی و ناراحت تعداد دیگری از کارت پستال الکل با مضمون (“مبارک Zinfandel-entine روز!”). در پنج سال گذشته یا پس مشخصه نیز شروع به تولید کارت برای “Galentine روز” که جشن دوستی زن می افتد و در روز قبل از تعطیلات این ریف در. یک مثال: “مبارک Galentine را بعد از خود را در نامناسب ترین دوست.” (این شرکت به من گفت که چه روی تماس های خود را “فرهنگی-مردم شناسی بینش تیم” تا به حال برداشت هر همدم روند میان اما یک سخنگو گفت: “ما قطعا از دیدن آن را باز کنید تا دوستان از همه جنس با آنچه که مردم در تماس با ‘Palentine روز.'”)

دو دیگر Galentine روز کارت من به تازگی در سراسر آمد (از کارلتون کارت) به عنوان خوانده شده “سیب زمینی سرخ کرده قبل از اینکه بچه ها” و “بیایید, اویختن, رنگ ناخن ما & از بین بردن مردسالاری.” این به نظر می رسید مانند راحت دو برای یک معاملات: آنها commodifying نه تنها دوستی اما زن توانمندسازی به عنوان به خوبی.

منی پاش, دید از Scheinbaum بازاریابی استاد در دانشگاه کلمسون که مورد مطالعه برداشت های مصرف کنندگان از روز ولنتاین به من گفت در یک ایمیل که او را برداشت در “مراحل اولیه از این بازاریابی توسعه” حدود 15 سال پیش. یک شکایت شایع در مورد او گفت: آن “درک خروج” از مردم است که در یک رابطه, و در این زمینه “گسترش موقعیت از عشق هوشمند رویداد-استراتژی بازاریابی است.”

در یک دست بیشتر فرهنگی تشویق به بیان احساسات گرم است inarguably خوب; حتی اگر من احساس می کنم برخی از تردید در مورد خرید روز ولنتاین مواد برای دیگران دریافت که سالانه کارت از پدربزرگ و مادربزرگ من لمس است. علاوه بر این کاهش تاکید بر عشق رمانتیک در یک روز که باعث می شود بسیاری از مردم تنها احساس تنهایی خوش آمدید تغییر آن احساس می کند مانند گذشته تشکر و قدردانی از محبت واقعی مردم احساس برای بسیاری از دیگران در زندگی خود به خصوص با توجه به اینکه چگونه اغلب این افراد به عنوان ثانویه به شرکای عاشقانه.

از سوی دیگر این تعطیلات که weaponizes عشق مردم به آنها را به خرید چیزهایی که پس از آن می آید به عنوان یک بیت فرصت طلب برای بازاریابان برای مشاهده گرامی nonromantic روابط به عنوان یکی دیگر از جریان درآمد. علاوه بر این خرید چیزهایی برای دوستان و همکاران تنها منجر به یک چرخه اجباری هزینه—شما نمی خواهید Galentine روز کارت خود را دوست شما فرستاده می شود برای رفتن تلافی یا عمل متقابل خواهد شما ؟

زمانی که از من خواسته Roy چگونه او می خواهم در پاسخ به این انتقاد که روز ولنتاین است بیش از حد تجاری او گفت: “در یک زمان در جهان ما که در آن احساس می کند مانند وجود دارد بسیار منفی از هر فرصتی برای مردم به کسی بگویید که آنها را دوست دارم چیز خوبی است.” این نمایشگاه نقطه و در حقیقت وجود دارد به مراتب بیشتر و خطرناک مصرف کننده کالا برای فروش از قطعات محکم کاغذ حک با کلیشه پیام عشق است.

روز ولنتاین شده است ناخوشایند سریع برای بسیاری از مردم تنها به تأمل در زندگی عشق خود را, اما این جشن را گسترش فراتر از عشق رمانتیک یک بیرحمانه برابر فرصت توسعه است. در آن طول می کشد بدترین بخشی از تعطیلات—واجب تجارت—و foists آن را بر هر کسی که مراقبت در مورد هر کسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>