میامی—NFL را در دراز مدت منجر مردان — آنهایی که با پیتزا تبلیغات و سوپر باول حلقه که نام زینت لیگ ترین-فروش لباس — نشان داد مرگ و میر آنها در این فصل در راه است که ناراحت کننده به تماشای.

تام بردی و Drew Brees نمی توان آن را از طریق دور اول پلی آف. آرون راجرز از دست رفته Super Bowl هم با از دست دادن در یک بعد ، Eli Manning بازنشسته غصب به New York Giants’ رهبر پس از 16 سال. بن Roethlisberger بازی مانند او باید با توجه به آن بیش از حد.

با هم آنها را گروگان 12 از 18 سوپر باول-تیم برنده. و همه در حال هل دادن 40 سال و یا آن گذشته است.

در عین حال پیری خود را از این بازی هیچ برگ خالی به این آف را برجسته ظهور quarterbacks که زرنگ و دانا و شجاعانه به سرقت رفته اند ما توجه: Russell Wilson تقلا برای زنده ماندن فیلادلفیا ایگلز, پاتریک Mahomes’ bionic touchdown اجرا برای Kansas City Chiefs در برابر تنسی تیتان Deshaun واتسون جادویی فرار از گونی برای کمک به Houston Texans ضرب و شتم Buffalo Bills. همه چیز که Lamar جکسون انجام داد.

این quarterbacks در حال ایجاد جدید ما جمعی فوتبال خاطرات. آنها هستند که از آنها به ما جرات نگاه به دور و هر یک از آنها سیاه, پیشرو در یک موقعیت که در طول تاریخ بوده و خارج از محدوده به هر مردی که سفید نیست.

دانش سطحی از مردان سیاه و سفید که افزایش یافته است و سرآمد در موضع کارفرمایی شدند و موضوع را به کلیشه تهمت و هدف قرار دادن در این زمینه است. این فرصت ها به نظر می رسید تقسیم شده توسط یک “در یک زمان” رویکرد که انباشته از بار پیشرفت در هر کدام از سیاه و کارفرمایی از طریق شکست در یک عصر. داگ ویلیامز. وارن ماه. Randall کانینگهام. استیو مک نیر. داناون McNabb. مایکل جکسون. Khezri.

جکسون برنده لیگ با ارزش ترین جایزه بازیکن در یک اتفاق آراء در شنبه شب — تنها بار سوم سیاه و کارفرمایی انجام داده بود بنابراین آشکار است. پیروزی پس از برنده سال گذشته Mahomes باعث می شود این اولین بار در لیگ برتر 100 سال سابقه که سیاه quarterbacks برنده در back-to-back سال است.

“منظورم این است که آن را به شما نشان می دهد چگونه بازی تکامل یافته است و چگونه بدون توجه به جایی که شما می آیند از شما می توانید رفتن به خارج وجود دارد و بازی در این موقعیت شما می خواهید به بازی و موفقیت آن را انجام می دهند و شما نمی باید آن را در یک راه خاص” Mahomes در مصاحبه ای گفت: تنها چند روز قبل از فرماندهان زمان در سان فرانسیسکو 49ers در روز یکشنبه سوپر باول.

این زمان در اطراف وجود دارد به اندازه کافی از کثرت به نقطه را به یک فراگیر تغییر در موقعیت و نه فقط در میان بازی نخبگان. در سال 2019, 12, سیاه quarterbacks آغاز شده NFL بازی یکی خجالتی watermark رسیده در پنج فصل در اوایل 2000s. اما این فصل quarterbacks آغاز یک رکورد 138 بازی ادامه یک روند رو به بالا از quarterbacks که حفظ به جای نقطه پر نقش franchises.

معکوس یک سابقه طولانی بودن رد این شانس را به بازی سیاه quarterbacks حیاتی ترین عوامل تغییر این دوره از فوتبال است. اما تا آنجا که ممکن است آنها را جشن ورود آنها زده است بسیاری از سوالات به راحتی جواب داد. فشار بیشتر: اگر این لحظه نقطه عطفی در تاريخ NFL آنچه می تواند ما انتظار داریم در طرف دیگر تغییر دهید ؟

لیگ و فوتبال به طور کلی دارای یک سابقه طولانی انباشته — funneling بازیکنان به مواضع مبتنی بر کلیشه های نژادی — که نگهداری سیاه استعداد و دور از “فکر کردن” موقعیت مانند وسط linebacker و مرکز. ضروری به بازی خود را و به آن هاو روایات قومی موضع کارفرمایی بوده است گذشته نقش unlocked برای بازیکنان که 70 درصد از NFL نیروی کار به همان دلیل که موقعیت های دیگر در نهایت شد: این بازی تا به حال به آغوش بازیکنان نخبه که سیاه و سفید هستند و یا در صورت رکود.

که استقبال دارای طرح میتوانست به کلیشه ها در مورد سیاه quarterbacks که به طور طبیعی برتر ورزشکاران ترجیح داده شده تنها برای خود تماس-توانایی حمل و فکری, بازی استراتژیک, مدیران.

“این ایده که کسی نیست که از امکانات فکری به بازی موقعیت خود را به دلیل نژاد کنار جاده افتاده است و این یک نکته مثبت گفت:” چارلز راس استاد آمریکایی آفریقایی مطالعات در دانشگاه می سی سی پی و نویسنده “خارج از خط: آمریکایی های آفریقایی تبار و ادغام لیگ ملی فوتبال.”

این مدار از دو سالمند دولتمردان — ویلسون و کم نیوتن که رهبری تیم خود را به سوپر کاسه با نمایش هیجان دقت و تماس متلاشیکننده اجرا می شود — نیروی ما به روی چیزی حساب کردن با محدودیت های این دریا را تغییر دهید.

پس از 2014 فصل Wilson شد تنها سیاه و سفید دوم کارفرمایی برای پیروزی در سوپر باول 27 سال پس از ویلیامز’ نقطه عطفی برنده شوید. ویلسون در 31 در حال حاضر بی چون و چرای رهبر Seattle Seahawks که قدرت مشتق شده حداقل در بخشی از بازی او تعریف اجرا می شود که بدون عبور از گزینه های سمت چپ.

اما نیوتن, 30, اولین, سیاه کارفرمایی برای برنده شدن در این لیگ با ارزش ترین بازیکن جایزه آشکار — زمانی که او رهبری لیگ در زمین نشستن کامل هواپیما در صد و بازی برنده درایو در 2015 فصل چهره یک بازسازی در کارولینای نامشخص ناتوانی خود را برای پای چپ مجروح و یک قرارداد است که منقضی می شود در این سال است. پس از نه فصل برخی از صاحب نظران سوال که آیا نیوتن تیم نمی تواند در بهتر دست دوم خود را در سال undrafted کارفرمایی کایل آلن.

هنوز درست نشانه ای از این است که آیا دوران-تعریف شیفت فقط نمی تواند تعیین سرنوشت خود را, و یا اینکه آیا نسل جدید را افزایش می دهد به شرکتی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

آن را به لولا در صورتی که این گروه حفظ اثر هاله از داشتن شده است نخبگان quarterbacks نمادین ترین موقعیت در تمام ورزشی آمریکایی; اگر آنها را به ایجاد یک مسیر متفاوت از یک ویلیامز رو در واشنگتن است. دو سال پس از سوپر جام پیروزی او جایگزین شد وسط پشتیبان گیری و با ارائه می دهد از دیگر تیم بازنشسته پس از سال 1989 فصل است.

اگر این نسل درخشندگی بیش از فقط یک لحظه استثنایی این اثر موج دار شدن باید گسترش به رتبه و فایل این فصل. Indianapolis Colts, رهبری, است, خرید, قرارداد Jacoby Brissett که جایگزین اندرو شادی پس از تکان دهنده از بازنشستگی. عروسکی بریج که برنده پنج بازی متوالی در نیواورلئان به عنوان Brees’ پر در و قبلا یک نرم افزار کاسه های انتخاب در مینه سوتا است unsigned.

با این تعریف آن است که تنها یک لحظه حوضه اگر اثر گسترده و مداوم سيستميک یکی ممکن است می گویند. که نسل پیشرفت ناچیز و موضوع را به retrenching است بهترین و مشاهده از راه دور.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی