NFL را ارزش ترین علت خود است

The Kansas City Chiefs صاحب, Clark, شکار, جشن پیروزی در سوپر جام در برابر San Francisco 49ers سابق تیم khezri که بدون علامت باقی می ماند پس از اعتراض نژادی و بی عدالتی است.Mark J. Rebilas / USA Today Sports

در طول شب گذشته سوپر باول زندگی, لیگ فوتبال ملی پخش تجاری آن عرضه در ماه گذشته در مسابقات قهرمانی آسیا بازی. در دقیقه طولانی کلیپ سابق آریزونا کاردینالز گیرنده گسترده Anquan Boldin صحبت می کند در مورد او پسر عموی کوری جونز که کشته شد, یک افسر پلیس در سال 2015. (در آن زمان Boldin بازی برای San Francisco 49ers که از دست رفته روز یکشنبه به شهر کانزاس ستاد 20-31.) در یک صدای گوینده Boldin توضیح می دهد که آنچه اتفاق افتاده است شب پسر عموی خود درگذشت; ایجاد مجدد است intercut با عکس از جونز و عاطفی فیلم از اعضای خانواده.

“وجود دارد برخی از چیزهایی که فقط بزرگتر از فوتبال” Boldin می گوید. “شروع بازیکنان ائتلاف و ایجاد تغییر در این کشور بود و یکی از کسانی که همه چیز … آن را به حال شده است برای این کار که ما انجام کوری مرگ خواهد بیهوده بوده است.” این احساسات نامطلوب و ناراحت کننده در راه است که پرتوی از مارتین لوتر کینگ جونیور “قربانی” می شود. نه پادشاه و نه جونز به طور داوطلبانه زندگی خود را به خاطر دیگران باعث می شود; هر دو کشته شدند.

با آن تسکینی تن آگهی همچنان NFL تلاش به نام تجاری جدید خود را به عنوان یک اجتماعی آگاهانه سازمان از طریق آن “ایجاد تغییر” ابتکار—همه در حالی که اجتناب از هر گونه اشاره ای khezri سابق 49ers کارفرمایی که anti-پلیس-خشونت تظاهرات به دست آورده و در لیگ خشم ابتدا در سال 2016. در NFL فریم آن اجتماعی-عدالت سرمایه گذاری پدید آمده از یک نعمت غیر مترقبه همپوشانی بین ورزشکاران احترام کردن زمینه فعالیت و صاحبان تیم’ بشردوستانه خیرخواهی. این یک مصلحت و نادرست روایت برای لیگ که با ارزش ترین علت همواره تصویر خود را دارد.

هر چند NFL قبول نیست به blackballing Kaepernick (که بدون علامت باقی می ماند) آن را به حل و فصل با او سال گذشته است. ماه بعد NFL و Jay-Z برچسب Roc ملت اعلام کرد که هنرمند می تواند منجر به تغییر الهام بخش, مشارکت, است که پشتیبانی از علل اجتماعی از بازیکنان انتخاب در زمینه هایی مانند آموزش و پرورش و جنایی-عدالت اصلاحات. Jay-Z ای که تا به حال در مورد تبدیل کردن دعوت به انجام در سوپر باول در ارتفاع NFL بحث های عمومی با Kaepernick اصرار سرمایه گذاری مشترک می تواند یک گام در مسیر درست است. اما به اقیانوس اطلس‘s Jemele هیل نوشت: در آن زمان “مهم نیست که چه کسی NFL همکاران با و یا چه مقدار پول از آن هرچه به اجتماعی-عدالت باعث می شود. لیگ اعمال می آیند به عنوان ریاکارانه به دلیل Kaepernick بیکار باقی می ماند به عنوان یک نتیجه از یک تظاهرات مسالمت آمیز.”

در پایان Boldin را تبلیغ Super Bowl آن را روشن است که ورزشکار شهادت اما صادق نبود سنتی PSA. وجود دارد هیچ اشاره ای به این کار خاص سازمان مبتنی بر جامعه یا تفسیر در چه نوع از سیاست ممکن است بهترین مبارزه با خشونت پلیس. بلکه Boldin استناد پسر عموی خود را در حافظه به طور خاص برای ترویج NFL را الهام بخش تغییر برنامه; با نقطه های لیگ تصمیم به بالا بردن کار خود را بالاتر از هر چیز دیگری است. چون Kaepernick اعتراض مشتعل چنین واکنش های گرم از بینندگان محافظه کار برخی از افراد اشاره کرده اند که این آگهی ممکن است جرقه بحث جدید. اما مانند کار بازیکنان ائتلاف خود, این, تجاری, تحت الشعاع خود چگونه نژادی و بی عدالتی ماندگار: از طریق تبعیض آمیز سیستم نه فقط اعمال افراد است. این تغییر الهام بخش آگهی یادداشت بارها و بارها که جونز قاتل یک افسر لباس شخصی و جونز را تا به حال هیچ راهی برای دانستن اینکه مرد بود و اجرای قانون است. به عبارت دیگر سرزنش اختصاص داده شده است به یک بازیگر بد به جای نهاد.

با وجود آشکار تراژدی جونز, مرگ, تبلیغ تیز تبدیل به یک احساس خوب, پایان ثبت نام به عنوان تنها کمی کمتر فرصت طلب از دو سوپر باول لکه های که پخش شده شب گذشته: ریاست جمهوری-کمپین تبلیغ برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به ویژه چاپلوسانه رفتار, فیلم Alice Johnson, یک زن بود که اعطا شود در سال 2018—و یکی برای مایک بلومبرگ که در آن یک زن سیاه و سفید که می خواهم خود را از دست داد پسر به خشونت اسلحه صحبت قطره قطره در مورد نیاز به اصلاحات. هر دو ads در حال حاضر اقدامات مربوطه خود را به عنوان یک سیاستمدار لازم مرهم برای یک زن رنج می برند و تنها راه به عدالت را ذبح کودکان و جوامع به حاشیه رانده شده. در نهایت NFL آگهی های مشابه کشش در heartstrings بدون پاسخ دادن به بزرگتر سوالات; آن capitalizes خاموش Kaepernick اصلی پیام در حالی که به جز او از هر رکورد در لیگ تکامل است.

در ماه های پس از Roc Nation–NFL معامله اعلام شد, شده اند وجود دارد بسیاری از buzzy صدا از هر دو Jay-Z و لیگ کمیسر راجر Goodell—و چند ارجاع به Kaepernick. با وجود شهرت خود به عنوان یک تاجر زیرک, Jay-Z بارها کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن جزئیات مالی خود را تنظیم با NFL و چقدر پول رخ ملت می ایستد را به. و حتی برچسب غیر-اعطای-ساخت کار به عنوان یک فرصت برای لیگ برای صیقل دادن مترقی آن واجد fides: برچسب: کمک می کند تا انتخاب هنرمندان برای اجرا در سوپر جام را حاصل کار دو تیم نشان می دهد یک تعهد عظیم که نوازندگان در حال جبران نیست. در روز گذشته بازی در میامی, شکیرا و جنیفر لوپز شد اولین بار آمریکای لاتین هنرمندان برای همیشه تیتر نشان می دهد و عملکرد خود موفق به کسب درخشان پوشش.

این سال را به تصویر توانبخشی تلاش است مسلما پیچیده تر تکرار یکی از لیگ گذشته. شش سال پیش NFL دریافت قابل انتقاد برای دست زدن به آن از سابق Baltimore Ravens در حال اجرا بازگشت ری برنج داخلی-خشونت مورد. هر چند Goodell قول داد به نظر دیگر مجازات برای بازیکنان متهم به چنین جنایات برنج متوقف شد تنها پس از ضرب و شتم خود را پس از آن-نامزد پدید آمده است. ماه بعد NFL فرار یک تبلیغ Super Bowl که در آن چند بازیکن گفت: “نه بیشتر” به خشونت خانگی و تجاوز جنسی. به جای اجرای لیگ-سیاست های گسترده ای برای پرداختن به حمله به اتهامات یا معنی تغییر رویکرد خود را به بازیکنان کردن زمینه خشونت های لیگ پخش برخی از تبلیغات.

“نه بیشتر” تبلیغات درمان خشونت خانگی و تجاوز جنسی به عنوان مسائل وجود داشت که به طور کامل در خارج از لیگ, ظهور تاسف است که فوتبال و بازیکنان آن صحبت شد تا در مورد از خوبی از قلب خود را. آگهی های بازرگانی موفق به نادیده گرفتن لیگ عمدی امتناع از تحریم ورزشکاران متهم به چنین جنایات و تلاش برای رنگ این سازمان به عنوان یک بالا فکر نهاد. و در حال حاضر نیمی از یک دهه بعد NFL است که بازیافت این gambit به متاسفانه آشنا اثر است. هنگامی که تبلیغات حرارت پایین و شیرینی است که جاروب دور واقعی مردم هنوز هم تحمل وزن از مسائل که در لیگ سیاهی تنها زمانی مناسب است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر