شب سوسیالیسم رفت و جریان اصلی

گتی / اطلس

منt گرفته شده تنها یک هفته برای سناتور برنی ساندرز برای رسیدن به یک تمایز است که بازداشته او را برای تمامیت خود را underdog مبارزات انتخاباتی چهار سال پیش: 79 ساله دموکراتیک سوسیالیستی از ورمونت است که در حال حاضر حداقل برای لحظه ای پیشتاز برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.

ساندرز پیروزی امشب در مقدماتی نیوهمپشایر همراه با قوی خود در پایان هفته گذشته در آیووا و گزاف گویی در رای گیری ملی, اماکن او بصورتی پایدار و محکم در بالای دموکراتیک زمینه به عنوان نامزدی نژاد سر به نوادا و کارولینای جنوبی است. او از سود تقسیم در حد متوسط رای به عنوان اواخر موج از سناتور ctq آهسته حرکت ساندرز نزدیک نیوهمپشایر رقیب شهردار سابق پیت Buttigieg از South Bend, Indiana. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دوم متوالی بدون زرق و برق نتیجه می تواند او را تهدید می کند فایروال در کارولینای جنوبی که در آن ساندرز بود و در ظهور و برش به بایدن سرب در میان آن مهم مربوط به حوزه های آفریقایی آمریکایی رای دهندگان.

اما اهمیت ساندرز در این مسابقه فراتر از دور بعدی مقدماتی. در تاریخ مدرن آمریکا سیاست هیچ نامزد بنابراین بصورتی پایدار و محکم کاشته شده در سمت چپ شده است تا موقعیت خوبی برای جذب نامزدی حزب دموکرات است. ساندرز برنده انتخابات پس از انتخابات در ورمونت به عنوان مستقل به طور منظم کاهش برچسب حزب او در حال حاضر به دنبال منجر شود. ظهور خود را به بالای یک میدان پر از مطلب اصلی نامزدها می تواند اشاره به یک تغییر مهم در انتخابات است. در آیووا و نیوهمشایر ساندرز صحبت از انقلاب پیشی گرفت بایدن از درخواست برای بازگشت به حالت عادی در سن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و با پلت فرم خود را به نمایندگی از یک نوع untainted مترقی خلوص قدیمی ترین سفید نامزد در انتخابات غالب—البته دقت بیش از مجموعهای از جوان متنوع تر گزینه های.

هنوز هیچ یک از تحول سیاست های ساندرز پیشنهاد کرده است—سبز جدید مقابله مدیکر برای همه و دانشگاه آزاد بدهی قابل توجه ترین در میان آنها—تجسم تغییر او نشان دهنده آنجا که برچسب او با افتخار حمل: دموکراتیک سوسیالیستی است. این یک اصطلاح جمهوری خواهان باید weaponized در برابر لیبرال بنابراین اغلب که بسیاری از سیاستمداران دموکرات به سادگی رد این برچسب را از دست. ساندرز می کند و موفقیت خود را ميترساند استقرار دموکرات که نگران آن است که سوسیالیسم برچسب باقی می ماند قوی تحقیر امیز در میان رای دهندگان نوسان آنها نیاز به شکست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید battlegrounds این سقوط. در روز پس از آیووا قفقاز تهمت اختصاص یک بخش کامل از خود دولت از آدرس اتحادیه به یک هشدار در برابر پیشبرد سوسیالیسم در حالی که بایدن صرف روز نهایی خود را در نیوهمپشایر, هشدار می داد که ساندرز “دموکراتیک سوسیالیستی” برچسب را پایین آورد دموکرات ها در حال اجرا در کنار او در ماه نوامبر انتخابات.

نه حمله کار می کرد و به ساندرز حامیان خود را افزایش به بالا است شواهدی وجود دارد که سوسیالیسم به عنوان یک لقب خود را از دست داده نیش. “اگر شما نگاهی به تاریخ این کشور و چپ وجود داشته است زمانی که ما ایده ها محبوب شده اند و میلیون ها نفر از مردم ایستاده اند تا برای آنها” ماریا Svart ملی مدیر ساندرز-پشتیبان گیری دموکراتیک سوسیالیست آمریکا به من گفت. “و من فکر می کنم زمان در حال آمدن است دوباره برای ما به انجام این کار است.

“سوسیالیستی جن ایده” او ادامه داد: “استفاده شده است برای چندین دهه برای جلوگیری از مردم را از آوردن ایده های جایگزین و برنی برنده تایید ما ایده ها و نشان می دهد که مردم به خصوص افراد جوان در حال حاضر به مقابله با سرمایه داری.”

اخیر شواهد برای اینکه ساندرز هویت به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک خواهد صدمه دیده است او را در یک کلی انتخابات رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن مخلوط است. او شانس هیچ بدتر در برابر رئیس جمهور زمانی که نظرسنجی شناسایی شده او را به عنوان یک سوسیالیست در یک بررسی انجام شده توسط مترقی اطلاعات گروه برای پیشرفت. اما سوسیالیسم باقی مانده به طور گسترده محبوب در یک نظرسنجی منتشر شده در ماه گذشته توسط ان بی سی نیوز و وال استریت ژورنال: فقط 19 درصد از پاسخ دهندگان گفت که آنها تا به حال یک نظر مثبت سوسیالیسم در مقایسه با 52 درصد برگزار شد که یک دیدگاه منفی. که تقریبا معکوس چگونه مردم در این نظرسنجی احساس خود را در مورد سرمایه داری.

به جای نفی این مدت او به دنبال در هر دو جمهوری مبارزات انتخاباتی برای تعریف آن به عنوان بخشی از یک “اصل آمریکایی” سنت یک نسل از جریان اصلی لیبرال مانند فرانکلین D. روزولت لیندون جانسون و مارتین لوتر کینگ جونیور (که آنها نیز شرور و اهریمن توسط مخالفان خود را به عنوان سوسیالیست در حالی که آنها زنده بودند). “ما باید درک کنیم که در قرن 21 در ثروتمندترین کشور در تاریخ جهان, اقتصادی, حقوق بشر, حقوق” ساندرز گفت: در یک سخنرانی در ماه ژوئن. “این چیزی است که من معنی دموکراتیک سوسیالیسم.”

اخیرا ساندرز گفته است که ایالات متحده در حال حاضر “یک جامعه سوسیالیستی” که توزیع ثروت ملی به شرکت ها از طریق معافیت های مالیاتی و یارانه. “تفاوت بین سوسیالیسم و مغلوب ساختن پیشی جستن سوسیالیسم است که به اعتقاد من دولت باید کمک کار خانواده نمی میلیاردرهای او گفت:” در فاکس نیوز یکشنبه.

در ادعای پیروزی خود را در سه شنبه شب ساندرز هیچ اشاره ای دموکراتیک سوسیالیسم. هنوز هم روشن است که ساندرز است که راحت تر با مدت از حتی برخی از خود را بالا حامیان که تعجب می کنم که آیا زمان خود را به عنوان یک مسئولیت سیاسی در واقع به تصویب رسید. “او می تواند تماس خود را هر چه او می خواهد. برای بسیاری از هواداران خود ما هستند و نه دموکراتیک سوسیالیست” لری کوهن رئیس ما انقلاب مردمي سازمان که چرخید از ساندرز کمپین 2016 به من گفت. “ما اصلا از این واژه استفاده و ما اصلا از این واژه استفاده چرا که انجام هر گونه خوب است. دوباره در DSA مخالف با آن است. من فکر نمی کنم در کوتاه مدت مفید است.”

وقتی که من پرسید که کوهن که آیا ساندرز باید رد عبارت او پاسخ داد: “من فکر می کنم که خواهد آمد به عنوان ریاکارانه است.”

جمهوری خواهان نشان داده اند که آنها برنامه ریزی برای هدف ساندرز سوسیالیستی برچسب شدت اگر او را نامزد. آنها در حال حاضر شروع به حمله به دموکرات کنگره نامزدهای آنها توده همراه با نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک یکی دیگر از مترقی که به عنوان یک دموکرات سوسیالیستی است. مغلوب ساختن پیشی جستن اما در حال حاضر رفته یک گام بیشتر در تلاش برای تار ساندرز را به عنوان ایدئولوژی اساسا سازمان ملل-آمریکایی است. “من فکر می کنم او یک کمونیست” رئیس جمهور فاکس نیوز را Sean Hannity در قبل از سوپر باول ، “من فکر می کنم کمونیسم زمانی که من فکر می کنم برنی. شما می توانید می گویند سوسیالیستی اما او نمی ازدواج در مسکو؟” (ساندرز نیست ازدواج در مسکو اما او و جین ساندرز که ماه عسل خود را در اتحاد جماهیر شوروی در سال 1988.)

در حالی که برخی از جمهوریخواهان از جمله رئیس جمهور ممکن است ترشح بزاق در چشم انداز رو ساندرز در ماه نوامبر افزایش خود را در درون حزب دموکرات نگران کننده است به محافظه کاران که از ترس که مفهوم آنها خود را صرف تمام عمر حرفه ای در تلاش برای بی اعتبار است به طور ناگهانی ابتلا به برگزاری دوباره. “به نظر من آن را به عنوان واقعا خطرناک” دیوید مک اینتاش رئیس جمهور محافظه کار باشگاه برای رشد من در مورد چشم انداز ساندرز برنده نامزدی. “تصور نکنید که اگر برنی می شود نامزدی آن لیآپ و شما در حال رفتن به او را ضرب و شتم. همه ما باید برای دو چندان کردن تلاش های ما.”

در سال 2016 بسیاری از دموکرات ها ریشه کن شد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به پیروزی ایران با نامزدی در زمینههایی که او می تواند حریف آسان در پاییز. اصولگرایان نباید همان اشتباه را با ساندرز مک اینتاش به من گفت. همانطور که برای سوسیالیسم او اذعان کرد که عبارت بود نه به عنوان رزونانس با رای دهندگان به عنوان آن را در اوج جنگ سرد. “در آن است به اندازه کافی به فقط می گویند سوسیالیسم بد است؟” “ما باید برای توضیح به مردم آمریکا چرا این بد چرا ما فکر می کنیم آزادی یک جایگزین بهتر است. ما نیاز به انجام یک کار بهتر از آن است. برنی امیدوارم یک بیدارباش برای همه ما در سمت محافظه کار نیز هست.”

ساندرز و حامیان او اشاره می کنند که محافظه کاران سعی خواهد کرد برای اضافه نمودن سوسیالیسم برچسب به هر دموکراتیک نامزد مهم نیست که چگونه میانه رو هستند. اما برای افرادی مانند کوهن نبرد به اصلاح سوسیالیسم نیست ارزش این مبارزه در سال 2020 است. “ما نمی توانیم به از دست دادن رای دهندگان بر اساس برچسب ها” او به من گفت.

او دوست دارد به جای تماس ساندرز کمپین “دموکراتیک جنبش مردمی” با یک قرارداد جدید برای اقتصاد در هسته خود است. ساندرز کوهن اشاره کرد نیست خواستار ملی شدن بانک ها ، خطوط راه آهن و یا دیگر صنایع عمده—انواع طرح های است که بسیاری از مردم ممکن است مرتبط با سوسیالیسم.

ساندرز در اوایل پیروزی کوهن پیشنهاد نیست یک حکم دموکراتیک سوسیالیسم—با این حال شما تعریف آن—و یا اینکه آیا زمان خود آمده است در امریکا است. آن را بسیار ساده تر پیام او گفت: با هدف “دموکراتیک naysayers” که می گویند که این سناتور از ایالت ورمونت ایده های غیر عملی است. “شما در حال ایستاده و نه برای آنچه که مردم می خواهید برای دیدن” کوهن گفت. “مردم در واقع در حال صدمه زدن به. آنها در درب مرگ. اما آنها می توانید تصور کنید که بهتر از امریکا و این چیزی است که برنده امشب—که چشم انداز بهتری امریکا است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>